- x
Word de sayfa numarasını 3. sayfadan itibaren başlatma
3 Cevap30037 Görüntüleme
Bu konudaki kullanıcılar: hiç
  Seçkin Yorumlar Sistem Belirtin Yazdır
Sayfa: [1]
Giriş

73 Mesaj
3 Şubat 2009; 20:39:25 

selamün aleyküm kardeşler... word de yazı yazıyorum. sayfa numarasını 3. sayfadan sonra başlatmam lazım. yani 4. sayfada 1 5. sayfada 2 yazsın istiyorum bunu nasıl yaparım. bi yardım ediverin. eyvallah..

"Türkçemiz Yok Olmasın"

129 Mesaj
3 Şubat 2009; 21:00:07 

Sadece numaralandırmaya başlamak istediğin sayfaya tıkla sonra ekle menüsünden sayfa numaraları kısmına gel.Numarayı ilk sayfada göster tikini kaldır tamam de.

73 Mesaj
3 Şubat 2009; 21:21:32 

ya kardeş olmuyor ya direk 7 8 devam ediyor bu... ben önceden numaralandırmıştım... ondan mı bi raconsuzluk oluştu... bi yardım ediver..bi zahmet

"Türkçemiz Yok Olmasın"

129 Mesaj
4 Şubat 2009; 0:48:10 

1. Görünüm menüsünden Üstbilgi ve Altbilgi'yi tıklatın.
2. Sayfa numaralarını sayfanın sonuna koyduysanız, Üstbilgi ve Altbilgi araç çubuğu üzerindeki Üstbilgi ve Altbilgi Arasında Geçiş Yap Düğme görüntüsü düğmesini tıklatın.
3. Bir sayfa numarası seçin.

Ekle menüsünden Sayfa Numaraları komutunu kullanarak sayfa numaralarını eklediyseniz sayfa numarası etrafındaki çerçevenin seçildiğinden emin olun.

4-DELETE tuşuna basın.

bu şekilde sayfa numaralarını kaldırabilirsiniz sonrada benim dediğim şekilde numaralandırmaya başlamak istediğiniz sayfaya tıklayın ve yukarda anlattıklarımı yapın(Ben yaptım yani kesin oluyor)

Sayfa:   [1]
Tüm forumlar » [Donanım / Hardware] » Teknik Yardım » Word de sayfa numarasını 3. sayfadan itibaren başlatma
Sayfa: [1]
Foruma Git
Bölümde Ara
Başa Dön

Reklamlar

DH VİDEO

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

0.188