Şimdi Ara

Lie to Me - 24 dizisinin yapımcılarından (Yeni Dizi) (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
140
Cevap
2
Favori
8.200
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • quote:

Orijinalden alıntı: .TaneR.

3 bölümünü birden indirmiştim. İlk bölümünü izlerken çok sıkıldım belki ikinci bölümde ısınırım dedim ama ortalarında yemişim böyle diziyi diye kapattım ve 3 bölümü de sildim.
    The mentalist'in kötü bir taklidi bu dizi. Belki tarzları farklı olabilir ama the mentalist de zeka ve vücut bilimi ile cinayetler çözülüyor bu dizide ise tamamen vücut bilimine dayanan şekilde yaklaşılıyor ama o kadar kötü senaryolar ve oyunculuk var ki.

Beğenenler olabilir, zevkler ve renkler tartışılmazmış.

"the mentalist" çok güzel bir dizi.. başroldeki elemanın kendinden emin tavırları herkesi delirtse de yine de onun söylediği gibi çıkıyor herşey.. bi de sırıtarak çözmüyor mu davaları acayip matrak

• quote:

Orijinalden alıntı: antique

quote:

3 bölümünü birden indirmiştim. İlk bölümünü izlerken çok sıkıldım belki ikinci bölümde ısınırım dedim ama ortalarında yemişim böyle diziyi diye kapattım ve 3 bölümü de sildim.
    The mentalist'in kötü bir taklidi bu dizi. Belki tarzları farklı olabilir ama the mentalist de zeka ve vücut bilimi ile cinayetler çözülüyor bu dizide ise tamamen vücut bilimine dayanan şekilde yaklaşılıyor ama o kadar kötü senaryolar ve oyunculuk var ki.

Beğenenler olabilir, zevkler ve renkler tartışılmazmış.

"the mentalist" çok güzel bir dizi.. başroldeki elemanın kendinden emin tavırları herkesi delirtse de yine de onun söylediği gibi çıkıyor herşey.. bi de sırıtarak çözmüyor mu davaları acayip matrak

O karakter bazılarına çok itici ve ukala geliyor, oysa izledikçe adamın kendine güveninden kaynaklanan bir tarz olduğu anlaşılıyor.

• Bu dizi 24 dizisinin yapımcılarından değil ancak tavsiye edilen ve beğenilen diziler arasında yerini almışa benziyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Ramuli -- 13 Ağustos 2009; 23:39:56 >
  • 2.sezonun 1.bölümü çıktı arkdaşlar

dün izledim

süper bir konusu vardı

4 kişilik sahibi bir kadını anlatıyor
  • bir solukta 5 bölüm izledim bence güzel izlenir.
  • Başladığından haberim yoktu.
    Haber için tşk.ler, izleyelim bakalım.
  • konu 20 gündür mesaj akmamış izleyen yok sanırım

son bölümde süperdi lightman harika
  • Yeni başladım bakalım nasılmış,
  • 2. sezon da çok güzel gidiyor
  • dizinin başrol oyuncusu amcamız öyle bir aksana sahip ki, ingilizcem iyi olduğu halde yarısını anlamıyorum
  • quote:

dizinin başrol oyuncusu amcamız öyle bir aksana sahip ki, ingilizcem iyi olduğu halde yarısını anlamıyorum

Adam zaten konuşmayı sevmiyor çözer seni beden diliyle İlk iki bölümü izledim hoşuma gitti devam ederim,
  • s02e04 çok güzeldi

cal ortağıyla yakınlaşıyor yavaş yavaş onun evinde kaldı

tabi kraliçemizde her zaman ki gibi süper

1986 doğumlu

Lie to Me - 24 dizisinin yapımcılarından (Yeni Dizi)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ogameci -- 28 Ekim 2009; 22:09:29 >
  • 5.bölümü izledim akşam

bölüm sonu süperdi

oyunculuklar resmen konuşmuş
  • sanırım diziyi benden başka izleyen yok

usa'da ki bu ünlü kişiler kim acaba ?

• konuyu acan biri olarak bile izlemiyorum. birkac bölüm izlemistim sarmamisti
  • quote:

Orijinalden alıntı: ogameci

sanırım diziyi benden başka izleyen yok

usa'da ki bu ünlü kişiler kim acaba ?

sırf tim roth için izlenir...

ama ben de teknik yetersizliklerden dolayı 2 bölümdür izleyemiyorum

• quote:

Fox has finally set a return date for Lie to Me — honest!

Sources confirm that the sophomore drama’s remaining season 2 episodes will air Mondays at 8 pm/ET beginning June 7.

7 Haziran'da Lie to Me dönüyor. Pek izleyeni yok sanırım ancak güzel dizi.

Sabırla beklemeye devam.
  • şimdiye kadar izlediklerimin içinde en iyisi, izlemek için beyin gerekiyor o yüzden az izleyeni var, bizim insana beyin diyince meze anlar.
  • Ben de izliyorum, arşivime ekliyorum ama favori dizilerim arasında sanırım son sırayı alabilecek bir dizi bu. Çok da abartılacak bir dizi değil ama izleyen de pişman olmaz.
  • 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.