Şimdi Ara

FLASH DISK MP3 player tamiri?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
8
Cevap
0
Favori
301
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

Ufak çaplı da olsa şöyle bi problem var..
    İnternet açıkarttırma sitesinde 256 mb lık flash mp3 player alarak en büyük 2.hatamı yaptım
    Ucuz olması gayet gaza getirdi. Marka yok, garanti yok nerde üretildiği bile halen muamma ama, CD den porgrama göre adı S1 mp3 player Wilson. co. ltd.
    Kutuda firmware upgradble yazması ve benim henüz iki saat kullandıım aletin yazlımını yenilemem de en büyük hatam oldu.
    Noolduysa o zaman oldu. Programını google dan buldum indirdim. Program "aferin koçum yükledin" dedi aleti çıkarttım USB den bi daha çalışr vaziyette göremedim...
    Daha sonraları muhtelif kereler tkatım bilgisayara ama aleti flash disk olarak bile tanımadı hiçbirinde...
    Bi biligsayarcıya götürdüm "samsung memory chip (yani RAM) sağlam programı arzalı dedi" lakin bi çözüm getiremedi...

Limon suyuna yatırmaktan tutunda tütsü yakmaya kadar her türlü önerinize açığım...
    2 saat kullandığım bi alete 100 milyon vermek koyuyo hafiften guru meseli oldu illaki yapmak isterim ve
    önerilerinizi beklerim.....

• birinci hata neydi
  • belki bir çok flas bellek kullanıcısının düştüğü hataya düşmüşsündür.
    flash belleği usb ye takıp takıp çıkarma hatası
  • abi kafama katıldı gece, bi yol var denedinmi bilmiyorum ; flaş diskin pilini kontrol et hatta pili değiştir pilini değiştirdikten sonra bilgisayarın görüyorsa aynı yazılımı ekrar yükle ayrıca flaşla birlikte cd verildiyse bi de o cd ile dene ha bi de usb nin versiyonunu kontrol et yanılmıyorsam uygun versiyon 2.0 olması gerekiyor benim bilgisayarımda da bi kere flaş mp3 denedim, hatta kaliteli bi mp3 dü benim bilgisayarımda hata vermişti

selamlar
  • Pil olayını denedim olmuyo , USB 2.0 olayı için de başka bilgisayarlar ve bilgisayarcılar denedim lakin sonuç aynı..

Hatta piskopata bağlayıp konya sokakğa(Anakarlılar bilrler) gittim bütün elektronikçilere sordum bi tanesi bile, yapan var demedi.

En sonunda tornavidayla dalıcam alete o olacak:)

bi de aynı derdten müzdarip olan gavurlar da bi site kurmuşhttp://s1mp3.atspace.com/
    flashzedelerin sayısı artıo ( veya sazanzadelerin..)
    önerilere halen açığım bugsız günler.....

• walla kardeş ona baştan flash atmaktan başka çare yok. oda şu anda extra alet falan filan olmadan kimselerin yapamayacağı birşey. fabrikasına göndersen Çine filan :-) (şaka)
  • http://www.s1mp3.org/en/index.php

Bu adreste s1mp3 hahında herşey var.Tüm dosyaları da download edebiliyorsunuz.
    Mp3 tooll programı ile yeniden yükleme yapabilirsiniz.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.