Şimdi Ara

Donanimhaber.com iPhone özel sayfası hizmete girdi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
118
Cevap
0
Favori
12.356
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Donanimhaber.com yaklaşık 10 yıl kadar önce, yayın hayatına ilk başladığı günlerde geniş bant internet bir yana Türkiye'de bilgisayar kullanım oranı son derece düşük, bilgisayar sahibi olanların önemli bir kısmı için de internet oldukça yeni bir kavramdı. 10 yıl boyunca kuruluş felsefesinden taviz vermeden, seviyesini koruyarak Türkiye'nin teknoloji portalı olma yolunda önemli adımlar atan Donanımhaber.com, bu süre zarfında en son HD Video yayını olmak üzere çok sayıda yeniliğe imza atmış ve sektörde yol gösterici olmaya devam etmiştir.

Yenilikleri takip eden ve kullanıcı eğilimlerine önem veren Donanimhaber.com, dokunmatik ekranı ve özel arabirimiyle endüstriye yeni bir bakış açısı getiren ve ülkemizde de kısa sayılabilecek bir sürede ciddi bir kullanıcı kitlesine ulaşmayı başaran Apple iPhone'a destek vermeye başlıyor. Kullanıcılar yeniden tasarlanan ana sayfa ile artık internete kablosuz erişim olanağı yakaladıkları her yerden video incelemelerimize ve en güncel haberlere çok daha hızlı ve verimli bir şekilde ulaşabilecek.

Video incelemelerin izlenebilmesine olanak tanıyan ve operatörden kotalı internet erişim hizmeti alanlar için "resimsiz haber" gibi detaylarıyla ülkemiz online bilişim yayıncılığında bir ilk olan iPhone sayfasıyla birlikte Donanimhaber.com'un 2009 sürprizleri başlamış oldu. Donanimhaber.com, yeni projeleri üzerindeki çalışmalarına son sürat devam ederken yakın bir zamanda yeni bir projenin daha hizmete gireceğini şimdiden müjdeleyelebiliriz. ;)

Donanım Haber hakkında;

Web istatistikleri tutan tüm servislerin Türkiye'de alanında en büyük bilişim/teknoloji odaklı internet sitesi olarak gösterdiği Donanım Haber, Türkiye Bilişim Derneği tarafından 2008 yılının en iyi bilişim sitesi seçilmiş ve Bilişim Hizmet Ödülü'ne layık görülmüştür.

• Hayırlı olsun
  • Elinize sağlık..Programcı arkadaşlar ne işle uğraşıyor diyenlere güzel bir cevap
    Hadi hayırlı olsun.
  • hımm cümlemize hayırlı olsun..
  • ya ben iphone'da forumda takılamıyorum ama..yani anca klasik görünüme geçince..o zmanda çok zor oluyo
  • Hayırlı Olsun..
  • Hayırlı olsun. iPhone sahipleri güle güle kullansın...
  • Süper

nerden indiricez AppStore mu ? Cydia dan falanmı ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi _Tepkisiz_ -- 2 Şubat 2009; 17:53:37 >
  • hazyırlı olsun bakalım
    trandi yakalıyor dh de
  • Dh aştı kendini
  • geçen sene aklıma geldi böyle bişey ama psp vesiyonuna iphone da güzel olmuş
  • DH'de bu aralar yeniliklerin ardı arkası kesilmiyor
  • Güzel,
    teşekkürler
  • teşekkürler.
  • Şimdilik sadece ana sayfa için geçerli bir sürüm ama yakında forumuda eklemeyi düşünüyoruz.

Bu arada telefonun tarayıcısında mobil kelimesi geçenleri otomatik olarakwww.donanimhaber.com adresinden özel sayfaya yönlendiriyoruz. Symbian'lar ve Nokia telefonlarında az çok girebilmesi gerek. Ayrıca kesin olarak girmek isteyenler içinde bir domain yayınlayacağız tahminen m.donanimhaber.com olacaktır.
  • Hayırlısı olsun.Gerçekten güzel olmuş.Keşte bir iphonumuz olsada girip gezebilsek
  • quote:

Orjinalden alıntı: gun

Şimdilik sadece ana sayfa için geçerli bir sürüm ama yakında forumuda eklemeyi düşünüyoruz.

Bu arada telefonun tarayıcısında mobil kelimesi geçenleri otomatik olarakwww.donanimhaber.com adresinden özel sayfaya yönlendiriyoruz. Symbian'lar ve Nokia telefonlarında az çok girebilmesi gerek. Ayrıca kesin olarak girmek isteyenler içinde bir domain yayınlayacağız tahminen m.donanimhaber.com olacaktır.

m.donanimhaber.com yerine wap.donanimhaber.com olması daha iyi değilmi?kaç yıldır böyle alıştık mobile sitelere..
  • İphone kullanıcılarına hayırlı olsun(ben dahil) emeği geçen tüm arkadaşlara büyük bir teşekkür,buradan çok şey öğrendik öğreniyoruz,iyi ki varsınız..
  • Guzel bir yenilik tbrk ler dh yonetimi su anda sahsen ben iphone uzrinden yaziyorum ben tek sorunum flash ile ilgili idi yani video incelemelre bakamiyordum ama bundan sonra kismetse bakabilecegim arkadaslar ben 3G kullaniyorum yani y.disimda oldugum icin sorun yok ve beles internet kullaniyorum onun icin her zaman bunu yapabilme imkanim var

Hocam haber icin tsk ler
  • Güzel yenilik ellerinize sağlık hayırlı olması dileğiyle
  • 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.