Şimdi Ara

İşte 7-0 lık maçın gollerinin görüntüleri !!! (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
68
Cevap
1
Favori
3.550
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
Giriş

Orijinalden alıntı: sçsb
    topla eskileri biraz bi sohbet grubu kur iyi gider.

Zamanında onu da yapmıştık. Hellmarch Uçan kafa adında bir forum kurmuştu.
    Burası bozulmaya başlayınca oraya geçtik ve epey bir süre ordaydık. Sonra iş güç herkes dağıldı gitti. Artık istesekte toparlanamayız.
  • quote:

Orijinalden alıntı: cdemir

quote:

Burası bozulmaya başlayınca oraya geçtik ve epey bir süre ordaydık. Sonra iş güç herkes dağıldı gitti. Artık istesekte toparlanamayız.

Orası gayet iyiydi ama fazla kalabalık olamadık o yüzden tutmadı. Dediğiniz gibi artık istesek de imkansız

• cdemir kullanıcısına yanıt
    Şaka maksatlı açılmış konuya attığın mesajın maksadı bilgi paylaşımı falan değil. Asıl konuyu saptıran ve 7 kişi var mıydı yokmuyduya getiren sensin.
    Sana cevap veren de kibarca geç bunları demiş..
    Sonra da saygı vs. ile bana laf sokmaya çalışıyorsun. Madem memnun değilsin, git başka yerde takıl ama boşuna demagoji yapma.

Konuyu uzatmak istemiyorum, beğenmiyorsan blokla, kendine iyi bak.
  • Msn grubu vardı bir tane genellikle Galatasaraylıların olduğu . O zamanlar @Am@deus 'u tanımıyordum gruptaki herkes Galatasaraylı sanıyordum. Beşiktaşlıları trollediğim bir konunun linkini atmıştım ona. Konu direkt kapandı hesapta 4 ya da 7 gün uzaklaştırma almıştı. Kendisi bile hatırlamaz muhtemelen. Gruptaki arakdaşlarla fifa fln oynardık. Cris(Şu anki nicki sanırım @Fidel Castro idi.) beni dağıtmıştı.
  • quote:

Orijinalden alıntı: cdemir

quote:

buranın ne albenisi varsa ki yok bende bırakıp gelememiştim o zaman.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Lucifer1905

Msn grubu vardı bir tane genellikle Galatasaraylıların olduğu . O zamanlar @Am@deus 'u tanımıyordum gruptaki herkes Galatasaraylı sanıyordum. Beşiktaşlıları trollediğim bir konunun linkini atmıştım ona. Konu direkt kapandı hesapta 4 ya da 7 gün uzaklaştırma almıştı. Kendisi bile hatırlamaz muhtemelen. Gruptaki arakdaşlarla fifa fln oynardık. Cris(Şu anki nicki sanırım @Fidel Castro idi.) beni dağıtmıştı.

DH Futbol Facebook grubuna denk gelmiştim, katılmıştım; bir baktım birisi ana avrat düz gitmiş bana. Daha önceden bu tür topluluk psikolojisini desteklesem de artık uzak duruyorum

• @sçsb hocam keşke gelseydin. Epey bir muhabget döndürmüştük orada da..

@RevivaL hocam, evet artık imkansız gibi bir şey :)

@Jonny_J hala anlamamakta ısrar ediyorsun..
    O günlerde o mesajdan rahatsız olan senin gibi tantana yapan bir tek kişi bile yok.
    Çünkü o konudaki arkadaşlarım, benim niyetiminin ne olduğu gayet iyi biliyorlar.
    O dönemleri bilmeden etmeden, ordaki arkadaşlarla aramızdaki ortamı bilmeden,
    kendi kendine analizler yapıp sonuçlar çıkartmaya çalışıyorsun.

Bir bak bakalım benim mesajımdan sonra, konu sapmış mı ? Çok başka yerlere gitmiş mi ?
    Analiz yaparken konunun bütününe odaklan. Yarım yamalak analiz yapma !

Bloklama gibi bir adetim yoktur..
    Blokladığım kişi sayısı çok çok azdır. Onlarında da çok haklı sebepleri vardır.

Hoş sana da kendimi ne diye anlatmaya çalışıyorsam.

Forum ortamlarında, kimin saygıyı hakettiğini, kiminle nasıl konuşmak gerektiğini de
    senelerdir gayet iyi öğrendim.

Hakedene hakettiği gibi davranmasını da konuşmasını da iyi bilirim.

• 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.