Şimdi Ara

GeForce GTX 285 ve GTX 295'i suyla soğutma isteyenlerden biri de Koolance

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
18
Cevap
0
Favori
2.629
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Nvidia'nın geçtiğimiz ay duyurduğu GeForce GTX 285 ve GeForce GTX 295 modellerini suyla soğutma isteyen üreticilerden biri de Koolance. Soğutucu çözümlerinde sektörün önemli isimlerinden biri olan firma, hem GeForce GTX 285 hem de çift grafik işlemcili GeForce GTX 295 için su soğutma blokları hazırladı. VID-NX295 kod adını taşıyan ve GeForce GTX 295 için hazırlanan blok 20 x 12 x 3 cm boyutlarında ve 1 Kg ağırlığında. Yapısında yüksek yoğunluklu bakır kullanıldığı belirtilen ve G 1/4" bağlantılarını destekleyen blok yurt dışında 159.9$'lık etiket fiyatına sahip.

GeForce GTX 285 modeli içinse VID-NX285 kodlu blok hazırlanmış. 15.9 x 14.6 x 1.6 cm boyutlarında ve 680 gram ağırlığında olan blok, bakır tabanlı yüzeyen ve çelik kaplamaya sahip. G 1/4" bağlantılarını destekleyen bloğun 10 Şubat'tan itibaren 99.99$'lık fiyatla satışa sunulacak.

• O para ne öyle.Yeni bir ekran kartı alırsın o fiyata.Yüksek oc yapmak isteyenler için iyi olmuş ama su sogutma daha etkili nede olsa.

• danger dan in hazırladığından görünüş olarak da sağlam duruyor.
  • dangerden'inkinden güzel gözüküyor üstelik daha ucuz, ayrıca PCB lerdeki delikleri de çok şık doldurmuşlar
  • quote:

Orjinalden alıntı: barcan

O para ne öyle.Yeni bir ekran kartı alırsın o fiyata.Yüksek oc yapmak isteyenler için iyi olmuş ama su sogutma daha etkili nede olsa.

O ekran kartlarına para veren adamın dilenciye verdiği paradır 99$

• güzel görünüyor
  • ekran kartı kadar da fiyatı var ya
  • bu bir 3 silindirli otomobili sogutur ohaa bu neee bir termostat cıkışı eksik
  • görünüşü güzel performansı da öyledir :)
  • çoook fuzuli arkadaşlar..boşverin beni dinleyin o görünüşe bir kere aldandım ben...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Thule -- 2 Şubat 2009; 18:07:13 >
  • sessizlik için iyi ama oc diğeceksek bu benim yaptığım yeter
  • Parayı bol bulupta savurmak isteyenler için güzel bir alternatif.
  • arabamı bu klimasını opisyonelden eklicez
  • Performansıda görünüşü kadar güzeldir sanırım
  • quote:

Orjinalden alıntı: max975

sessizlik için iyi ama oc diğeceksek bu benim yaptığım yeter

valla hocam bu soğutma ile kusura bakmada bizim oc leri sollar vga

tabi sessizlikte cabası
  • Denger den den daha ucuz bir ürün.Görünümüde güzel.Performans bakımından iyi sonuçlar verebilceğini düşünüyorum.Parası belki 1 ekran parası kadar ama su soğutma zaten başlı başına bir hobi ve masraflı duran bir olay.Getirisi ise azımsanmayacak derecede güzel.
  • Çok şık gözüküyor acaba soğutma performasnsı nasıldır görmek isterdim...
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.