- x
    Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ Twitter DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
Discovery Channel - Ultimate Survival - Fanclub
386 Cevap48588 Görüntüleme7 Favori
Bu konudaki kullanıcılar: hiç
  Yazdır
Sayfa: [1] 3 4 5 6 7      >>
Arama Terimi: Yazarı:
Konu içi arama ayarları
Sadece Arananın bulduğu yerler
Arama terimleri En önemli Üst minimum sıralama: /1000

Arama tercihlerinizi belirlediyseniz yukarıdaki kutuya arama terimini yazıp "Konu içi ara" butonuna tıklayınız.
Giriş

1944 Mesaj
2 Şubat 2009; 0:53:36 

0

arkadaşlar bu diziyi izleyen ve bağımlısı olan varmı ya cok hosuma gidiyor adam doğanın içinde yasam mucadelesi vererek hayatta kalmaya calısıyor yemediği içmediği şey yok.
geçen australia da bir gün boyunca kendi idararını içmek zorunda kaldı su bulamadı mal
hemen bir baraka yapıveriyor,buzul denizinde yuzuyor,dev kanyonlardan assa ınıyor acayip maceralı bir dizi olmus tavsiye ederim mutlak izleyiniz aksam 4 gibi baslıyor 5 gibi bitiyor son gunlerde kaçırıyorum
eğer doğada olağan ustu bir şekilde mahsur kalırsanız ınanılmaz yardımı dokunur epey bir ders veriyor.
Kahramanımızı tanıyalım:
gerçek adı edward michael grylls olan, bir zamanlar discovery channelde ultimate survival programını sunmuş akabinde man vs. wild adlı programa başlamış ingiliz dağcı. ingiliz özel kuvvetlerinde (sas) 3 yıl hizmet etmiş akabinde 1996 yılında kuzey afrikada bir paraşüt atlayışı eğitimi sırasında henüz havadayken praşütünün kubbesinin yırtılması sonucunda 5000 metre yükseklikten yere düşmesi gereken hızdan daha hızlı bir şekilde düşmesi ile omurgasını 3 farklı bölgeden zedelenmesine neden olmuş ve bu olayın sonucunda ingiliz kraliyet özel kuvvetlerindeki görevinden ayrılmıştır. özel kuvvetlerde aldığı silahsız dövüş, çöl ve kutup savaş taktikleri ve zor şartlarda hayati idame hakkındaki uygulanmış tecrübeleri ile şimdilerde her program başına ortalama 9000 ingiliz sterlini para alarak hayatını kazanmakta ve çeşitli hayır kurumları ile beraber yardım faaliyetlerinde bulunurken diğer tarafdanda bazı tırmanış tecrübelerini kitaplarla dağcılık severlere ulaştırmaktadır.

0

0

0

çekim ekibi de zor anlar yasıyor :)
0

alaskadaki bir yarığın içindeki tünel:
0

Bu gunluk menude lavralar var :)
0

ve birazda ciğ ve taze somon

0

BİRKAÇ VİDEO:
Deve ziyan olmasın.

Tavşan avı:

Susuz kaldığınızda başka careniz yok "not:hemen tüketin bayatlayınca ölürsünüz"

Birkaç kare:

Açlık zor iş: 3.lavraya kadar mutlak ızleyin

RESMİ SİTESİ

@burak0708 arkadasımızın teklifi üzerine konumuz club sekline dönüsmüstür pm den yada sayfada ekleme taleplerinde bulunabilirsiniz...

SEÇKİN BAZI BÖLÜMLERİ-----> http://www.div--xlerim....light=ultimate+survival
not:aradaki-- işaretini kaldırınız

@burak0708 arkadaşımıza tesekkur ederiz

ULTİMATE SURVİVAL TÜRKİYE MACERASI BÖLÜM LİNKLERİ:

1/5 http://www.----youtube.com/watch?v=n9PLuBh7NuY
2/5 http://www.----youtube.com/watch?v=DJ3aRTkPJ4A
3/5 http://www.----youtube.com/watch?v=XtV5zQBXoFo
4/5 http://www.----youtube.com/watch?v=zVCGT9Fv6q8
5/5 http://www.----youtube.com/watch?v=Py5vdF87zoY

@ssbrc ARKADAŞIMIZA PAYLAŞIMLARINDAN ÖTÜRÜ TEŞEKKURLER...

3.sezonun linklerine @burak0708 arkadaşımızdan pm yolu ile ulasabilirsiniz

1.burak0708
2.WARNING
3.DMUKKS
4.Mehmet.Fatih
5.hell_01
6.Nyorai
7.LaFleur
8.yue_34
9.TheProphecy
10.emregkargi
11.FearFroMe
12.mericgenc
13.Dt_Mustafa
14 Heudérbaix
15.Jacques
17.Dirk Nowitzki
18.CruWiT
19.Revv.0
20.Baron
21. cin

0

[center][image]http://img178.imageshack.us/img178/6369/beargryllsyp8.jpg[/image][/center]
[center][link=http://forum.donanimhaber.com/m_29485087/mpage_1/key_//tm.htm#29485087/]_Ultimate Survival Fan Club_[/link]
[/center]

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi WARNİNG -- 12 Şubat 2014; 20:36:41 >

Gidip, Toros dağlarına bakınız, eğer orada bir tek Yörük çadırı görürseniz ve o çadırda bir duman tütüyorsa, şunu çok iyi biliniz ki bu Dünya'da hiç bir güç ve kuvvet asla bizi yenemez.

372 Mesaj
2 Şubat 2009; 0:58:10 

Bunu Discovery channel turksatta beleş olduğu yaz günlerinde izlerdim (yaklaşık 2 sene öncesi)
Buna ve Myth Busters'a bayılırdım. Ama discovery gitti rüya bitti

1644 Mesaj
2 Şubat 2009; 0:58:16 

Arkadaşım verdiğin resimler Ultimate Survival, Survivorman başka ayrıca herşeyi yiyen de Ultimate Survival daki adam ,en azından Survivorman deki adam biraz daha iyi şeyler yiyor

1944 Mesaj
2 Şubat 2009; 1:01:43 

haklısın senin dediğinde cekim ekibi yok tek basına ama o sarmadı düzeltiyim baslığı

Gidip, Toros dağlarına bakınız, eğer orada bir tek Yörük çadırı görürseniz ve o çadırda bir duman tütüyorsa, şunu çok iyi biliniz ki bu Dünya'da hiç bir güç ve kuvvet asla bizi yenemez.

1644 Mesaj
2 Şubat 2009; 1:05:37 

quote:

Orjinalden alıntı: WARNİNG

haklısın senin dediğinde cekim ekibi yok tek basına ama o sarmadı düzeltiyim baslığı

Bende bu aralar hiç rastlayamıyordum ,Ultimate Survival her gün mü oldu?
Survivorman de fena değil ama

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mericgenc -- 2 Şubat 2009; 1:41:04 >

1944 Mesaj
2 Şubat 2009; 1:08:45 

hergün izliyordum aksam 4 ten itibaren ama son 2 gündür kaçırıyorum
Survivorman'i birkere izleyebildim birdahada göremedim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi WARNİNG -- 2 Şubat 2009; 1:05:45 >

6163 Mesaj
2 Şubat 2009; 1:15:38 

Bu programın orjinal adı Man vs Wild değil mi?

Uzaklaştırılmış
Süresiz olarak uzaklaştırıldı.
2 Şubat 2009; 1:15:42 

Bu yazın izliyordum.Yılanı alıp kafa'yı kesiyor,sonra da yılan'ı boynuna sarıp kıtır kıtır yiyordu. Böcek yiyordu..

Ama ben bu progra sayesinde çok şey öğrendim. Hayat da nasıl kalınacağını,nasıl balık tutacağını vs..

1944 Mesaj
2 Şubat 2009; 1:21:03 

quote:

Orjinalden alıntı: OnuR

Bu programın orjinal adı Man vs Wild değil mi?

u.k'daki adı o olabilir ama türkiyeye bu isimle sürüyorlar

@hüso evet yılan taze kalsın diye kamp kurana kadar boynunda tasıdı hatta boynunda nehri bile yuzerek geçti sonra mideye indirdi

Uzaklaştırılmış
2 Şubat 2009; 1:36:12 

0

0

0

0

bataklıkta tuttuğu yılanı çiğ çiğ yedi.

http://video.azbuz.com/...-yedi/41000000000458311

2812 Mesaj
2 Şubat 2009; 1:37:49 

çekim ekibi yok zart zurt diyor ama bazı zaman fazla abartıldığını düşünüyorum.gecen baktığımda buz gibi nehre atladı kıyafetlerle sonra gitti gayzer gibi sıcak su cıkan bir yerde ısındı. başka bir zaman denk geldiğimde denizin ortasında kurtarma botunda mahsur du.

1944 Mesaj
2 Şubat 2009; 1:41:32 

allah,allah ss ler geliyor 2 resime bittim vampir filminden cıkmıs gibi kimsenin tadamayacağı tatları göremeyeceği yerleri görüyor acayip kıskanıyorum ya

1944 Mesaj
2 Şubat 2009; 1:43:47 

quote:

Orjinalden alıntı: Or_By

çekim ekibi yok zart zurt diyor ama bazı zaman fazla abartıldığını düşünüyorum.gecen baktığımda buz gibi nehre atladı kıyafetlerle sonra gitti gayzer gibi sıcak su cıkan bir yerde ısındı. başka bir zaman denk geldiğimde denizin ortasında kurtarma botunda mahsur du.

bu adamın ekibi var diğerinin yok yani Survivorman ekipsiz tek basına ama bu değil ikisi ayrı

Uzaklaştırılmış
2 Şubat 2009; 1:48:51 

Karar verdım en kısa zmanda dıgıturk alıcam hocam aylık nekdaar verıyosun?

4437 Mesaj
2 Şubat 2009; 1:50:02 

survivorman daha gerçekçi.bunların yayın akışını verebilir misinizi?hangi günler hangi saatte?

406 Mesaj
2 Şubat 2009; 1:51:42 

ayıı grylls

1944 Mesaj
2 Şubat 2009; 1:52:18 

nokta. bu konuyu babamla konusmam gerek :)
CCaaNN: arastırıyorum bulursam yazarım ama genelde aksam 4 gibi baslıyor net saat şimdili veremiyeceğim dikkat etmedim :(

Uzaklaştırılmış
2 Şubat 2009; 1:54:08 

Hocam baban uyumadıysa bı sorarsmın uyuydsa yarın sorup pmnı beklıyorum cıdden alıacm obur gun fılan

406 Mesaj
2 Şubat 2009; 1:54:14 

quote:

Orjinalden alıntı: nokta.

Karar verdım en kısa zmanda dıgıturk alıcam hocam aylık nekdaar verıyosun?

digiyi boş ver kablo tv al.

1944 Mesaj
2 Şubat 2009; 2:04:46 

2-2-2009 yayın akısı
sureklı guncel http://www.rehberitv.co...ak%C4%B1%C5%9F%C4%B1/62

* 00:00 Alaska'da Büyük Kızak Yarışı: Büyük Kaçış (Belgesel)
* 01:00 Geleceğin Dünyası: Geleceğin Metrosu (Belgesel)
* 01:55 Chop Shop: David Ginola'ya 'Beauty and Beast' Arabası (Belgesel)
* 02:50 Brainiac (Belgesel)
* 03:45 Nasıl Yapılmış? (Belgesel)
* 04:10 Survivorman: Denizde Kayıp (Belgesel)
* 05:05 Time Warp: Ponpon Kızlar (Belgesel)

26 lira digi pulus aylık ucret ama discovery channel ı a.v dan izlemiyorum yanı binadaki kablotv de izledim 14.25kr'da kablo tv
kablolu tv yeter maçları flln izlemeyeceksen National Geographic'de kabloda var

2812 Mesaj
2 Şubat 2009; 2:13:17 

quote:

bu adamın ekibi var diğerinin yok yani Survivorman ekipsiz tek basına ama bu değil ikisi ayrı

karıştırdım sanaırım ben daha cok how its made mythbusters dirty job vb takılıyorum coğu zaman. birde dirty job un yeni bölümleri olsa da izlesek hep aynı şeyler.

1944 Mesaj
2 Şubat 2009; 2:18:16 

dırty i en son izlediğimde modzilla ile lağım temizliyordu

2236 Mesaj
2 Şubat 2009; 2:19:37 

1944 Mesaj
2 Şubat 2009; 2:29:14 

afrikanın sıcağında susuz kalda görelim :) bunu yapmassan ölürsun sanırım o fil dıskısı taze olduğunda ıcınde cok mıktarda sıvı olur ve gene taze olduğundan henuz bakteri ürememiştir yani içilebilinir. aynısı insan idrarındada geçerli taze taze içilebilinir ama bayatlayınca ölürsünüz.

1337 Mesaj
2 Şubat 2009; 14:50:26 

Çöp öğütücü gibi adam valla her eve lazım.Ne gelirse hiç ayırt etmek yok.Gönder mideye.

2754 Mesaj
2 Şubat 2009; 14:56:53 

ulan adam devenin midesini yarıp suyunu içiyor fil gübresi içiyor kendi çişini içiyor iğrenç bişey diğer adamda les stroud o ''survivorman'' onda çekim ekibi yok eleman kendi çekiyor ama o böyle iğrenç şeyler yemiyor

http://www.youtube.com/watch?v=SEtxc8PZ5WY&feature=feedlik
http://www.youtube.com/watch?v=WSy5RSdcbU8
http://www.youtube.com/watch?v=Vnzofi_QltI

10614 Mesaj
2 Şubat 2009; 14:58:11 

0

Bunun adı "Man v.s Wild" değil miydi?
Ben iki sezonunu indirmiştim. Bu ayrı bir şov mu?
Yoksa isimleri mi farklı, kafam karıştı.

Hatasız kul, bugsız oyun olmaz. (Oyuncular Kulübü)
Yalnızlık beni hayatım boyunca izledi. Barlarda ,arabalarda ,kaldırımlarda, dükkânlarda... Kaçış yok. Ben Tanrı'nın yalnız adamıyım. (Taxi Driver)
Hayatta önemli olan ne kadar sert vurabildiğin değil, aldığın darbelere dayanıp devam edebilme dayanıklılığını gösterebilmendir. (Rocky)
Eğer haberler doğru olsaydı, onları güzel kadınlara sundurmak zorunda kalmazdık. (Anonim)

2754 Mesaj
2 Şubat 2009; 15:02:56 

quote:

Orjinalden alıntı: Gny*

0

Bunun adı "Man v.s Wild" değil miydi?
Ben iki sezonunu indirmiştim. Bu ayrı bir şov mu?
Yoksa isimleri mi farklı, kafam karıştı.

Avrupa'da Ultimate Survivor (inanılmaz kurtuluş) adıyla gösteriliyormuş yani senin izlediğin doğru program

1078 Mesaj
2 Şubat 2009; 15:03:37 

Ben izliyodum bunu bi bölümünde bi kurt yedi kocaman patladı heryeri sap sarı oldu fln 2 gün yemek yiyemedim sürekli kustum sayesinde bir dahada izlemedim kurtlara karşı fena bi fobim var solucanlara karşıda öyleyim
Kurt:Derken sürüngen şu yılan gibi olan ıyyyyy

...Aşkımız iki gözlüklünün öpüşme çabasıydı;
gözlükleri çıkarmak hiç aklımıza gelmedi.

744 Mesaj
2 Şubat 2009; 15:09:09 

Hastasıyım bu programın yaaaa.Börtü böcek yiyen çocukta 23 yaşındamı ne bi yerlerde okumuştum.Adı da AYI GRİLS(Bear Grylls) .

Geçenlerde kaplumbağa yaptı közde tavuk gibiymiş öyle diyo.Zaten adamın damak tadı sınırlı beğendikleri tavuk gibi beğenmedikleri küflü peynir gibi,hep öyle diyor

1263 Mesaj
2 Şubat 2009; 15:16:33 

discoverydeki her program muthis bagımlılık yapıyor.dirty jobs tada en son izledigimde koyunların ureme organlarını dişleriyle kopartıyorlardı igrenc bir programdı

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi turexx -- 2 Şubat 2009; 15:13:10 >

744 Mesaj
2 Şubat 2009; 15:23:26 

tv diziler bölümüne fan club açalım,seveni çok bu programın ben imzayı hazırladım bir tek club linki kaldı,club ı WARNİNG arkadaşımdan bekliyorum

0

_Ultimate Survival Fan Club_

2132 Mesaj
2 Şubat 2009; 15:35:09 

evet bende hiçbir bölümünü kaçırmadım çok severim böyle hayatta kalmayı öğreten programları flan birde survivorman var o da güzel onu da fırsat buldukça izliyorum beni da yaz oraya

Yıldız Teknik Üniversitesi
2012 Girişliler

744 Mesaj
2 Şubat 2009; 16:50:02 

şu an discoveryde 5-6 dk oldu başlayalı.daha hemen bir böceği götürdü

5102 Mesaj
2 Şubat 2009; 17:09:32 

Hayranıyım bunun Survivorman sarmıyor adamın bilgiside yetersiz bu daha güzel
Buda benim konum http://forum.donanimhab...1/key_//tm.htm#28436023

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi FearFroMe -- 2 Şubat 2009; 17:06:28 >

Kılıç ve kan hakkı ile bu vatanı kuran ve kurtaran Türkün adını verdik ve dedik ki, bu ülke Türkündür. Türklük üzerine kurduk bu ülkeyi, adına Türkiye dedik, ordusuna Türk ordusu, donanmasına Türk donanması, aklına gelebilecek her kurumun Türk'ün burada var oluşu ile var olduğunu dünyaya bellettik. Türkçülüğün kuruluş felsefesi olması, bu ülkenin varlığının Türkler sayesinde olduğundan ötürüdür. Eğer ki bu bir hata ise, hata en başta 1071'de yapılmıştır çünkü bu ülkede Türkçülüğün kuruluş felsefesi olmasının sebebi, Türklerin bu ülkede var olmasıdır. Kuruluş felsefesine sadık kalındı mı? Elbette hayır. Biz o felsefenin geri gelmesi ve memleketin Türkçü esaslara göre yönetilmesi için mücadele edeceğiz.

2305 Mesaj
2 Şubat 2009; 17:20:08 

Burdaki herşeyi gerçek sanmayın bu adamın yönetmeninden ışıklandıran kişisine kadar ekibi var. Youtubede bi kere görmüştüm. Bu elemandan önce çökebilcek yerlere başka eleman atlıyo daha sonra güvenli yerleri seçiyo ordan çıkıyo bu eleman dalıyo ortama. Birde aç susuz filan oldğuna bakmayın o izlediğim videoda adam öğle arası tatilinde yemek yiyoyodu. Bazı yerler gerçek ama bazı yerler uydurma. Bunu gerçek diye değil dizi olarak izleyin losttan pek bi farkı yok.

REKLAMCILIK

817 Mesaj
2 Şubat 2009; 18:47:50 

Bugün izledim ben çölde nasıl hayatta kalabileceğimizi anlatıyordu be bataklıktan nasıl kurtulacağımızı adam resmen bataklığa girdi omzuna kadar nerdeyse ordan batmadan çıktı

8186 Mesaj
2 Şubat 2009; 18:59:14 

quote:

Survivorman'de ekip var. Ayrıntılara dikkat ederseniz hemen anlayabilirsiniz.

En basit örnek:
Geçenlerde izlediğim bir bölümde eleman kızakla gidiyordu, yanında üç kamera vardı, birisini geride bıraktı ve kamera uzaktan uzaktan çekti. O sırada da kamera gittiği yöne doğru hareket ediyordu. Hadi bunu rüzgar çevirdi diyelim; sen oralara kadar gitmişsin, bir de geriye dönüp kamerayı mı alacaksın!

Onu da geçtim, adam günde 5 saat kayıt yapsa buna ne ortam, ne de pil dayanır. Yanında bunlar için büyük bir çanta taşıması gerekir. Ha, ormanda priz varsa o başka tabi.

...

2991 Mesaj
2 Şubat 2009; 19:04:18 

bende izliyorum artık geçen hafta bağımlısı oldum

166 Mesaj
2 Şubat 2009; 19:07:29 

discovery de gerçekten çok güzel diziler var

eni çok izlediklerim

ultimate survivor
dirty jobs
how its made
mythbuster.

2991 Mesaj
2 Şubat 2009; 19:16:01 

quote:

Orjinalden alıntı: remusmark

discovery de gerçekten çok güzel diziler var

eni çok izlediklerim

ultimate survivor
dirty jobs
how its made
mythbuster.

bende
overhaulin en sevdiğim otomobil programıdır
chop shop yeni başladı harika bişey
time warp buda yeni başladı sayılır
ultimate survivor
mythbuster (okuldaki bi arkadaş maytbastırs diyor )
how its made çok ilgimi çeker
beyond tomorrow
bitane daha vardı unuttum deneyler yapıyolardı parlarmı patlarmı dilimin ucunda

1507 Mesaj
2 Şubat 2009; 19:18:21 

d-smartta varmı bu dedikleriniz ?

807 Mesaj
2 Şubat 2009; 20:28:08 

tekrar veriyor paso, yeni bölüm yok mu? + bugün yeni bir program başlıyor Ross Kemp Çeteleri İzliyor 22'de galiba.

923 Mesaj
2 Şubat 2009; 20:33:20 

quote:

Orjinalden alıntı: ASİL01

bende
overhaulin en sevdiğim otomobil programıdır
chop shop yeni başladı harika bişey
time warp buda yeni başladı sayılır
ultimate survivor
mythbuster (okuldaki bi arkadaş maytbastırs diyor )
how its made çok ilgimi çeker
beyond tomorrow
bitane daha vardı unuttum deneyler yapıyolardı parlarmı patlarmı dilimin ucunda

Braniac ( Dilinin ucundaki vatandaş.)

1944 Mesaj
2 Şubat 2009; 21:25:09 

konu tuttu he :) hepimizde bi macera ruhu varmıs :)
evet bugun gene izledim sahrada cebellesiyodu eleman :)
kerten keleyi canlı canlı yedi işin ilginç yanı okadar iştahla yiyor ki canım cekti :D
bu arada diğer programı kaçırmıayın jeneriğinden anladığım kadarı ile ölü bir hayvanın işkembesindeki suyu içicek hayatta kalabilmesi için.
@Burak cok naziksin tabiki yanındayım fanclubumuz hayırlı uğurlu olsun herkesi bekleriz ekledim en bastasın

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi WARNİNG -- 2 Şubat 2009; 21:50:37 >

744 Mesaj
2 Şubat 2009; 23:12:27 

sağolasın WARNİNG.bugün bende baktım böcek akrep hurma götürüyodu ama devamı ne zaman acaba devenin içine falan giricek daha internetten yayın akışlarını araştırıym birazdan,hangi günler varsa buradan bilgilendirelim Ultimate Survival sevenlerini

744 Mesaj
2 Şubat 2009; 23:21:16 

Yarın 16.30 da Büyük Sahara'nın devamı var.Bugün ilk bölümünü izleyemeyenler üzülmesin asıl atraksiyonlar yarın devenin içinden bişeyler çıkarıp sıkıp sularını içiyor

1944 Mesaj
3 Şubat 2009; 1:08:57 

quote:

Orjinalden alıntı: sol_ak

d-smartta varmı bu dedikleriniz ?

olması lazım digi de yok diyebiliyorum birde kabloda var

4223 Mesaj
3 Şubat 2009; 2:48:46 

link varmı indirebileceğimiz

1944 Mesaj
3 Şubat 2009; 2:51:20 

youtube da kısa filmleri var ama nette part halinde hiç rastlamadım.

744 Mesaj
3 Şubat 2009; 10:19:19 

3 sezonun linkleri var bu da 15-20 dizi ediyor fakat dublaj yada altyazı yok orjinal ingilizce.
buna rağmen isteyenler pm den ulaşabilirler

7524 Mesaj
3 Şubat 2009; 11:54:09 

Gerçekten muhteşem bir belgesel. İzleye izleye, karşıda gördüğüm dağ, tepeleri gözüme kestirmeye başladım. Elbette elemanın yanında profesyonel bir ekibi var, zaten ekip olmadan böyle bir programın çekilmesi mümkün değil, ancak tüm ekibine rağmen herşeyi kendi yapıyor, örneğin uçurumdan sarmaşıkla iniyor, onca şeyi hiç düşünmeden yiyebiliyor, kutupta buz gibi suya çırılçıplak girebiliyor. Diğer programdaki yalnız elemanı ise nedense sevemedim bir türlü, deyim yerindeyse Cola varken garsonun size Pepsi getirmesi gibi olmuş (ne alaka demeyin, öyle ).

2754 Mesaj
3 Şubat 2009; 12:38:52 

Hocam beni de yaz hastasıyım

1944 Mesaj
5 Şubat 2009; 0:32:05 

@DMUKKS ekledim dostum hosgeldin :)
@Father coğunluk aynı fikirde surviveman tutmadı en azından şu 5.video yu yapamayan adam surviveman değildir talk show yapsın

2208 Mesaj
10 Şubat 2009; 22:28:36