Şimdi Ara

Danger Den, GeForce GTX 295 için su soğutma bloğu hazırladı

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
22
Cevap
0
Favori
3.410
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Yüksek performanslı sıvı soğutma çözümleriyle tanınan Danger Den, Nvidia'nın en hızlı grafik kartı olarak tanıttığı çift grafik işlemcili GeForce GTX 295 için yeni bir blok hazırladı. Hazırlanan ilk partinin tükendiği belirtilen Bakır tabanlı su soğutma bloğunun paslanmaz çelikten konnektörlere sahip olduğu ayrıca G 1/4 - 1/2", 3/8" veya 1/4" parçalarıyla montaja destek verdiği belirtiliyor. Grafik işlem birimlerinin yanı sıra bellekleri, güç modüllerini ve I/O yongasını da serinlettiği belirtilen bloğun Quad-SLI uyumlu olduğu belirtilirken yurt dışı satış fiyatının 189.95$ olduğu bildiriliyor.

• Kart çift PCB olunca su soğutma bloğuna çift taraflı oluyor.
    Gerçekten süper bir soğutucu.
    Ama bu kartı idare edebilmek ve rahatça oc edebilmek için sadece bu yetmez.Çok kaliteli bir su soğutma sistemi gerekir.

Haber için teşekkürler fx57.
  • haber için tşk
  • Gerçekten çok güzel bir soğutma bloğu ama fiyatıda bir ekran kartı kadar.Bütçesi iyi olan arkdaşlar için düşünülebilecek bir ürün.
  • resimdeki kasanın her yeri sulanıyor maşallah suyu bol bulmuş:D
  • Sıvı soğutma ile ilgili hiçbir bilgim yok soğutma konusundada şuan için hiçbir problemim yaşamıyorum kasama taktığım 3 tane ekstra fanla kasanın içi buz gibi oldu
  • 3 slotluk yer mi kaplıyor bu
  • Block icin testlerden once bisey diyemeyiz ama beyaz hortum cok guzel olmus cidden begendim :)
  • quote:

Orjinalden alıntı: fatihcanery

3 slotluk yer mi kaplıyor bu

Hayır tabikide.
    GTX295'te 2 PCB varya.İşte o 2 PCBnin arasındaki boşluğa takılıyor.
    Gene çiftlik yer kaplıyor.Gene çiftlik yer kaplıyor.Farka yok.
  • 2 pcb nin arasına bu blogu yerleştirmek zor olmazmı?
  • quote:

Orjinalden alıntı: SnRkRkMn

2 pcb nin arasına bu blogu yerleştirmek zor olmazmı?

Satış oranını çok düşürecek.
  • Ben alsamda bunu kuramam bole; bizim alt komşu tesisatçı onu çağırırım yapar :)
  • çok güzel, hala su soğutma kullanıyo olsaydım düşünmez alırdım zira oyun sırasında bilgisayar havalanıcak gibi oluyor, kasaya da el değmiyor
  • ekran kartı fiyatına satıyorlar yavvv
  • ekran kartını bulduk da sıvı soğutma bloğu eksik kalmıştı [D]
  • Ekran kartı tüysüz tavuk gibi duruyor yannız :)
  • Bu bloğu örnek alıp içine heat pipelar yerleştirip kartın arka kısmına sarkacak şekilde geniş radyatör yaprakları şeklinde etkin bir hava soutmalı çözüm yapılabilir bence daha da hesaplı olur...
  • gereksiz bence..çünkü bendeki evga 295 gtx hava soğutma gerçekten sessiz..
  • quote:

Orjinalden alıntı: Thule

gereksiz bence..çünkü bendeki evga 295 gtx hava soğutma gerçekten sessiz..

normalde sessiz Allah için ama biraz limitlerini zorlamaya başlayınca sanki kasanın içinde uçak motoru çalışıyormuş gibi oluyor
  • ya inanın bana limitleri zorladığınıza değimiyor.benchlerde bir nebze puan alıyosunuz ama o değerlerde zaten kullanamıyosunuz..ayrıca oyunlarda öyle büyük bir etkisi olmuyor..ekran kartı oc yapmak için blok alıp su soğutmaya geçirmek hem gereksiz hemde masraflı..ayrıca riskli..ufak bir su damlası herşeyi bitirir..hava soğutma ile yapılabilecek oc sınırını bulup o sınırda kalmak en mantıklısı bence arkadaşlar..su soğutma kullanan biri olarak konuşuyorum..
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.