Şimdi Ara

JWIN SPS-3322 2+1 ANFİLİ

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
17
Cevap
0
Favori
2.913
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • mrb arkadaşlar JWIN SPS-3322 2+1 ANFİLİ bu sistemi bilen var mı ? kullanan var mı aranızda? sistem güzel bi şeye benziyo..anfisi olması sizce daha mı güzel? fiyatı vatan bilgisayarda 136 TL

Özellikler
    Hoparlör Sistemi 2+1 Anfili
    Hoparlör Gücü 56W
    Subwoofer Var
    Subwoofer Çıkış Gücü 32W
    Uydu Hoparlör Çıkış Gücü 12Wx2
    Manyetik Koruma Var
    Uzaktan Kumanda Yok
    ANA ÜNİTEDE SES,BASS,TİZ, AÇMA KAPAMA
    Açıklama PC,MP3,WOLKMAN,DISKMAN,DVD,VCD ile uyumlu

ACİL YORUMLARINIZI BEKLİYORUM

• Zaten piyasada satılan bütün multimedia ürünler (Bose'un bir kaç modeli dışında) kendinden amfilidir. Doğal olarak bu durum herhangi bir şekilde olumlu bir özellik diyemeyiz çünkü sıradan bir durum zaten. Seti hiç dinlemedim ama fiyatı biraz yüksek gibi. Beklentilerinizi yazarsanız daha çok yardımcı olabiliriz.
  • ben aslında 3-4 gündür donanımhaberdeki bütün yorumları okudum 2+1 lerle ilgili. kararımı X-230 dan yana kullancak gibiyim ama arl.larım sırf bass dinlersin kafan şişer diyolar. T3030 alabilirim belki dedim ama onun da bazı kusurlarını çıkardılar. ben müzik dinlerken alabileceğim en iyi keyifi almak istiyorum tabi müzik dinlerken hangi tür diceksiniz bass lı şarkıları severm ama slow da dinlerim özellikle ensürmantel fon müziği şeklinde hazırlanmış şarkıları(Yanni gibi) film izlerken de alabileceğim keyifi almak isterim tabi ki..oyun pek oynamam önemli değil o konu..tartışılan konuyu yine açcam gibi geliyo ama sizce hangisi benim isteklerime uygun? alabileceğim en yüksek fiyat 150 tl
  • İlla 2.1 düşünüyorsanız Jwin yerine Microlab veya Logitech öneririm. Spesifik olarak da Microlab M820 veya Logitech X230 gibi ürünler olabilir. Ses kartınız nedir bilmiyorum ama 5.1 seçeneği de sizin durumunuza uyabilir. Hizlial.com'da X540 150 lira civarında, üstelik film izlerken çevresel ses olayı 2.1 lere göre daha iyi olacaktır.
  • ben de casper nirvana CPM-P735-9F15 var ve ses sistemi 5.1 mi 2.1 mi bilmiyorum bulamadım :D

bu arada benim tercih 2+1 olcak öyle düşündüm ben. peki söylediğim özelliklere göre sizce X-230 ya da mc820 den hangisini almalıyım? mavi bilgisayara baktım mc820 84 tl ye düşmüş
  • Direkt olarak X230 ya da M820 diyemem, sizin dinlemeniz gerekiyor. Bass konusunda X230, uydular olarak M820 biraz daha iyi bence. Test etme imkanınız varsa mutlaka test edip alın derim.
  • Bass önemli değil ve fon müziği ağırlıklı enstrumantel müzik dinlerim demişsin beklentilerini mc820 karşılayabilir x-230 senin için uygun olmadığını düşünüyorum...
  • peki benim merak ettiğim neden bu kadar ucuz mc820? mavi bilgisayarda 71 tl.
    x-230 130 tl iken kumandalı olan mc820 neden bu kadar ucuz.beni şüpheye bu düşürüyo. bi de sık olmasa da bass lı şarkılar dinlerken mc820 den verim alabilecekmiyim? ya da fim izlerken gereken yerlerde bass kendini gösterebilecek mi??

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi onuryildirim -- 31 Ocak 2009; 16:39:54 >
  • baba bu ürünü kullanıyorumm baba gibi se veriyoo alırken baya araştırmıştım jwin diyee bek yaklaşmadımm fakan değerlerii watt olarak oldukça yüksekk subwoferı creativein 5.1 lerinden daha yüksek olduğunu görünce ok dedimm ztn cretivin işçiliği bozmuşş valla görünce işciliğiniide benden okeyide aldı ses konusunda ise çok başarılı diyorumm baslarr muthişş tizlerr çok ii 5.1 kablosuylo sıkıntısıda yokk seside aratmıycak güzte kalşite konuşuna gelincede o birazda ses kartıylada alakalı olduğunuda söylemeden geçemiyecemm ben eax 2 kullanan bi onboard kullanıyorum dolby destekli oldukça bana yetiyorr dvd izlerken kafayı yetirtiyor seslerr hele o batman sesi yokmu yokmu:)) acayip ya uaztmandan memnun kardeşş tavsiyede ederimm ..
  • @ak47 sağolasın ama gidip dinledim hepsini sonunda Microlab FC362 aldımm :) 2+1 ler içinde ya 1 ya da 2. sırada gelir bu.. o kadar net konuşuyırmm
  • hayırlı olsun,orta seviye seslerde oldukça başarılı bir üründür.bass konusunda da yeterli olabileceğini düşünüyorum
  • sesi bana çok bile geldii FC362'nin.daha ne açabilcem ki sanki.. bass konusunda da süper bence :)
  • quote:

Orjinalden alıntı: onuryildirim

sesi bana çok bile geldii FC362'nin.daha ne açabilcem ki sanki.. bass konusunda da süper bence :)

Daha iyi ve güçlü bir sisteme geçtiğinde şu anda kullandığın sistem sana oyuncak gibi gelecektir
    Tecrübeyle sabittir..
  • quote:

Orjinalden alıntı: _DIESEL_

quote:

sesi bana çok bile geldii FC362'nin.daha ne açabilcem ki sanki.. bass konusunda da süper bence :)

Daha iyi ve güçlü bir sisteme geçtiğinde şu anda kullandığın sistem sana oyuncak gibi gelecektir
    Tecrübeyle sabittir..

örnek olarak???
  • quote:

quote:

Orjinalden alıntı: _DIESEL_

quote:

Tecrübeyle sabittir..

örnek olarak???

Bundan 6 yıl evvel ilk pc aldığımda rain marka 2+1 set verdiler sanırım 10 watt bass 5*2 watt uydu total 20 watt rms bu bile bana iyi gelmişti sonra mms430 aldım onu kullanınca rain için çöp tenekesi falan diyordum sonrasında kawaii marka dijital bir 5+1 set aldım onu dinledikten sonra mms430la ilgili kötü şeyler düşünmeye başladım en sonunda z2300 aldım ve kawaiinin bass yerine uğultu verdiğini anladım bu setten sonra geçen yılda bose acouistmass dinledim ve z2300 için müzik yerine kuru gürültü ve bass dinlediğimi farkettim ilerde daha nelerle karşılaşacağım meçhul ama bu piyasada iyiyi bulmak zor sonsuz bir deniz gibi ucu bucağı yok imkanlar dahilinde şu anda multimedya setlerle uğraşıyorum ilerde hi-fi ye geçince tüm pc setlerinin zaman kaybı olacağının farkındayım sonra hi-end ve nirvana ...

• quote:

Bir de Philips SPA 9300 deneyin, alternatif olsun, sizin fiyat sınırlarında fiyatı.
  • ben maviye de vatana da gittim ve dediklerinizin hepsini dinledim kulağıma hoş gelen FC362 oldu ve aldım herkesin kulak ve müzik anlayışı farklıdır.. :)
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.