Şimdi Ara

cod2 server kurup fps yi 250 ye limitleme nasıl

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
14
Cevap
0
Favori
3.069
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • kendi açtığım cod2 server ında fps yi 250 ye limitlemek istiyorum yalnız bayağı bir aramama rağmen nasıl yapıldığını bulamadım bilen arkadaşlar yardım edermisiniz.

• CoD4 te /com_maxfps 250 yazınca oluyo heralde cod2de de öyledir bi dene
  • serveri nasıl kurudn
  • evet öyle /com_maxfps 250
  • ya böyle gereksiz server ı nasıl kurdun vs sorularını sormayın şurda google sorsanız benden 10 kat daha iyi yanıt verir size.

com_maxfps kendi fpsnizi limitlemek için.benim istediğim ise bir punkbuster ayarı sanırım.fps niz 250 den yüksek ise kickliyor otomatik.yapmaya çalıştığım bu ama profesyonel bir yarım alamayacağım sanırım..
  • adamın sorduğu kendi fps si değil. Cvar'ın fps limiti.

MaedHrOS, bende kurdum server cvar fps limiti fix 500 oluo. ancak ben de arıorm onu 250ye düşürmeyi fakat bi türlü bulamadım bende.
  • bulacagım sonunda azimliyim.bu kadar zor olmaması lazım

ayrıca bunun haricinde maxpackets ıda 63 e limitlemem lazım bunların hepsini PB takip ediyor ve uygun olmayanı kickliyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MaedHrOS -- 6 Şubat 2009; 17:50:18 >
  • pb_sv_cvar com_maxfps IN 40 250

tamamdır :D

]pb_sv_cvar com_maxfps IN 40 250 
    PunkBuster Server: Cvar Check Added: com_maxfps IN 40 250

bunu tepkiyi veriyor oh be

edit: denedim evet istedimiz oldu burdan yola cıkarak maxpackets da pb_sv_cvar cl_maxpackets IN 30 63 yapınca süper oluyor.

sorun çözülmüştür ilgilenen herkese teşekkür ederim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MaedHrOS -- 6 Şubat 2009; 18:05:56 >
  • dostum aynı sorunla karşı karşıyayım kalıcı olmasını istiyorm server cfg den fln ayarlamak istiorm nasıl cozdun sen bu sorunu tam anlayamadım ?
  • Activision\Call of Duty 2\pb klasöründe "pbsv.cfg" isminde bir dosya var bunu açalım ve içerisine

;Cvar Range List - pb_sv_cvar [cvar_name] [type] [value(s)]

satırını bulup altındaki değerleri şu şekilde düzenleyelim kaydedip çıkalım işlem bitmiştir

pb_sv_cvarempty 
    pb_sv_cvar com_maxfps IN 80 250
    pb_sv_cvar cl_maxpackets IN 30 63
  • sunucum o klasöre ulaşmama izin wermiyor başka yolu yoktur deilmi :(

walla cok teşekkür ederim heryerde aradım derdime derman oldun bu klasöre ulaşabilirsem kesin sorun hallolur klavyeye dokunan ellerine sağlk :))

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ow3rk1ll -- 6 Mayıs 2011; 19:52:17 >
  • yukarda okuyacağın üzere bende epey eziyet çekmiştim...

haklısın cvar ve dvar ayarlarına erişmeni engelleyebilirler sakatlık çıkmasın diye önemli dosyalar bunlar, klasöre ulaşıp komutları girdiğin zaman olay bitmiştir hem 250 fps limiti koyulur hemde max paket en fazla 63 adet ile sınırlanır tabi tercihe göre sayıları değiştirebilirsiniz..

sevgiler
    k.
  • sunucuyla konuşup halledicem inş çok teşekkür ederim tekrardan :)
  • kolaylık sağlayacaklarıma eminim.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.