Şimdi Ara

Yurt Dışından Türkiye'yi Aramak-yardım-

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir (1 Mobil) - 2 Masaüstü1 Mobil
5 sn
6
Cevap
0
Favori
7.386
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • merhaba arkadaslar.sizden bir konuda yardımınızı isteyeceğim.
    babam şuan k.ırakta çalışıyor.bulunduğu bölgedeki şebekeyi kullanıyor.bizi en ucuz araması için hangi tarife veya kampanyaya geçebilir.yardımlarınız için şimdiden teşekkür ederim.
    not:arkadaslar ben dün yanlışlık yapmışım.babam orda turkcell şebekesini kullanıyor biliyordum.oranın şebekesini kullanıyormuş.Roaming dediğiniz olay galiba.yaptıgım yanlıslık için k. bakmayın.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi YEK -- 31 Ocak 2009; 20:07:31 >

• benim bildiğim yurtdışını aradığınızda hem ona hem size yazıyor...en iyisi karşı tarafın araması...siz çağrı atın o arasın sadece ona yazar böylece...ayrıca bulunduğu yerde daha uygun fiyata görüştüren yerel bir gsm operatörü varsa onuda kullanabilir...
  • türkiye ye yakın oldugundan turkcell çekıyor ve onu kullanıyor.turkcell de ki kampanya güzele benziyor.bilgi için teşekkürler
    ayrıca rapator un dedidiği gibi biz aradıgımız da hem bize hem ona mı yazıyor??
    quote:

Orjinalden alıntı: bungee20

http://www.turkcell.com.tr/bireysel/kampanyalar/ozelavantajlar/yurtdisitekfiyat

Bu kampanyaya katılıp, 250 kontör yüklerseniz, yurt dışını dakikası 4 kontörden arayabilirsiniz.

http://www.avea.com.tr/tr/sta/bireysel/tarifeler/tumdunya/index.shtml?pagemenu=yurtdisi.kullanim.tumdunya&pagemenu=kampanyalar.tumdunyakamp

Bu kampanyaya katılırsanız, şartsız tüm dünyayı dakikası 4 kontöre arayabilirsiniz.

Bu arada babanız roaming mi yapıyor? Yoksa Türkiye yakın olduğundan turkcell çekiyor ve turkcell mi kullanıyor?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi YEK -- 30 Ocak 2009; 20:27:10 >
  • bungee20 verdiğin bilgiler için teşekkür ederim.roaming olayını biraz acıklar mısın??
  • 1.Turkcell çekiyor ise (roaming yapıp, oranın şebekesini kullanmayacak) hiç bir problem yok
    2.Roaming: Turkcell hattınız var, Irak'a gittiniz, orada x şebekesi hizmet veriyor. O x şebekesini kullanırsanız roaming yapmış olursunuz.
    hocam 1. mesajda roaming yapıp oranın şebekesini kullanmayacak demişsiniz ikinci de oranın şebekesini kullanırsa roaming yapmıs olursunuz demişsiniz ben biraz anlam kargaşına düştüm.zahmet olmazsa biraz acıklayabilir misiniz

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi YEK -- 31 Ocak 2009; 18:17:30 >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.