Şimdi Ara

Need For Speed : World Online (94. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.525
Cevap
9
Favori
309.787
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 9293949596
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • xpadder diye bir prgoram var. Direksiyon için oluyor mu bilmiyorum , ben joystık için kullanıyorum. Deniyebilirsin....

http://forum.donanimhaber.com/m_28262740/mpage_1/key_//tm.htm#28484866
  • quote:

Orijinalden alıntı: nfsworld

xpadder diye bir prgoram var. Direksiyon için oluyor mu bilmiyorum , ben joystık için kullanıyorum. Deniyebilirsin....

http://forum.donanimhaber.com/m_28262740/mpage_1/key_//tm.htm#28484866

onu denedim oluyor ama Direksiyonla Oyun oynanmıyor :D Tuşla Devam...
  • quote:

Need For Speed World son zamanlarda sürekli 250 mb lık update yapıyor,oyuna giriyorsunuz,oyununuzu oynuyorsunuz buraya kadar güzel.Ama oyunu kapatıp,tekrar açtığınızda tekrar güncelleme sorunu ile karışılaşıyorsunuz.Bu sorun şuan için sadece v 5.18 sürümünde gerçekleşiyor. Update sorununun çözümüne gelirsek;

v 5.18 SUREKLI GUNCELLEME SORUNU COZUMU
    1)Oncelikle 255 MB lik patchi yukleyip oyuna giris yapin.Sonra kapatin.Oyunu kapattiktan sonra sadece asagidakileri yapin.

2) " C:\ProgramData\Electronic Arts\Need For Speed World " klasorune gidin.Bu klasorde "HashFile.hsh" isimli bi dosya olacak. eğer HashFile.hsh dosyası yoksa 1. adımdaki işlemi tekrar uygulayın.
    1)Oncelikle 255 MB lik patchi yukleyip oyuna giris yapin.Sonra kapatin.Oyunu kapattiktan sonra sadece asagidakileri yapin.

XP KULLANANLAR ICIN HashFile.hsh nin konumu : "C:\Documents and Settings\All Users\Application Data\Electronic Arts\Need For Speed World"

3) "HashFile.hsh" isimli dosyaya sag tiklayip ozellikleri secin.

4) Ozelliklerin icinde altta "Salt okunur" yazan kutuyu isaretleyin.Sonra tamam diyip cikin.

5) Oyunu acip kullanici adi ve sifreyi girip devam edin.Ekrana bir uyari gelecek.Tamam deyin.

6) Sag alttaki Update butonuna tiklayin ve hic bir guncelleme olmadan oyuna girin
    BU ISLEMI YENI GUNCELLEME GELECEGI ZAMAN GERI ALIN,(" SADECE OKUNUR " UN ONUNDEKI ISARETI KALDIRIP TAMAM DEYIN) YOKSA YENI PATCH GELDIGINDE ONUN DA YUKLENMESINI ENGELLER.

Yardımın için teşekkür ederim sorunum düzeldi

• IYI GUNLER BENDE NFS WORLD OYNAMAK ICIN INDIRDIM
    SONRA UPDATE YAPMAYA BASLADI
    487 MGB INDIRDI SONRA 255 MGB INDIRIRKEN LAUNCHER HATASI VERDI
    SONRA YINE ACDIM
    255 MGB INDIRMEYE BASLADI HATTA BUNU YAZARKEN SUANDA INDIRIYO BEN OYUN ICIN FORMAT ATTIM PC YE ONCEDEN OYUNLAUNCHER HATASI ALIYORUMDUM COGU OYUNLARDA YENI OYUNLARDA YANI .EXE HATASI VERIYOR PCM

suleyman605ymn@hotmail.com

lutfen cok acız bı durumdayım bu oyunu cok oynamak ıstıyorum pc yenı

6 mgb ram 1 gb atı 4800 ekran kartım var
    ama oyunların cogunda hata verıyor genellıkle yenı oyunlarda lutfen bana yardımcı olun
  • bende nacizhane onerilerimi yazim arkadaslar

oncelikle oyunu nasıl oynamak istiorsunuz pursuit mi race yanı yarısmı yapıcaksınız polıslerle mı ugrascaksınız.. polislerle ugrasmak sze hızlı level atlatır para yapmanızı saglar ama aynı seylerı tekrarladıgından cok zevklı diildir.. yarıs ta bıldıgınız uzere ben bunları yerim dersiniz en kotu araba gelır gecer simdi izlenimler..

mazda 3 unuzu baya bı sure degıstırmeyın ama nissan s15 cok ii arac t1 icin hatta en iyisi diebilirim.
    t2 icin se biz evimizde oynuoruz arklarla z4 var bırınde bende mazda rx7 var cıkan partlarla bıraz daha iyi ama z4 un pek esprisi yok simdi lotus alcam deneemedım dıger arkadasım memnun ama..

t3 ıcın ben acıkcası sıkılmıstım oyundan heveslendım boost satın aldım murchulega aldım ısmını yanlıs yazmıs olabılırım ama araba efsane.. heleki nos koyarsanız duz yolda ekran uzuyor hız ıbresı sacmalıyoro zevk ınanılmaz bır de kalkısta perfect start yaparsanız dıger aracların suruculerının neler dedıklerını kulagınızla duymak buyuk bı haz..sıkıldıysanız ama oynamak ıstıorum oyunu parada verırım dıorsanız gozunuz kapalı alın.. dıger kalan boost ile tier3 gold pack satın aın mutlaka part cıksın.. cunku t3 part cok zor cıkıo normal.. bu aracla 372 km max hız yaptım motorum normal ama yanı ıı bı motor part bulamadım daha benı suan duz yolda max hızlarda gecebılen 1 arac oldu o da eskı kasa m3.. m3 eskı kasa cok fena araba onu da dusunebılırsınız.. murshelago mudur nedır ben ona hurşit dıorum kullanmayı ogrenırsenız efsane..

bırde boost satın alınca hedıye olarak dodge charger verıo araba kendınde juggernautlu o da garajımda yarıstan sıkıldıgımda alıorum meretı vuruorum yollaraa polıslerle kapısıorum rarac bıldıgınız bır tank durdurulması cok cok zor cok rahatlıkla rep kasılıo polısler durudulamıo tabı yarıs yapılamaz cok agır oldugundan..

corvetler de cok ıyı araclar ama cok cok onemlı detay kaptan arkadas skıll dagılımını anlatmıs bıraz burası oyunun yuzde 30 u dıyım ben sıze.. ama oyunun yuzde 50 ye yakını cıkan partlar.. mazda 3 le 370 km hız yapanı bızzat gordum..

• Verildimi bilmiyorum ama bilmeyenlerin çok işine yarayacağından eminim
    http://forum.ea.com/eaforum/posts/list/1292183.page burda bütün araçların testi var aracınızı almadan önce bakmanızı tavsiye ederim.(düzenleme testlerin nasıl yapıldığı ile ilgili videohttp://www.youtube.com/watch?v=dJnuYRtjMu0 )
    http://forum.ea.com/eaforum/posts/list/4147520.page burda hangi parçanın nerde çıktığı yazıyor alttaki linktede var ama olsun.
    http://www.team-ger.net/gxrdrago/NFSW/parts/us/ burda oyundaki bütün parçaların özellikleri var.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi BlueIon -- 5 Mayıs 2011; 13:49:25 >

• quote:

Need For Speed World son zamanlarda sürekli 250 mb lık update yapıyor,oyuna giriyorsunuz,oyununuzu oynuyorsunuz buraya kadar güzel.Ama oyunu kapatıp,tekrar açtığınızda tekrar güncelleme sorunu ile karışılaşıyorsunuz.Bu sorun şuan için sadece v 5.18 sürümünde gerçekleşiyor. Update sorununun çözümüne gelirsek;

2) " C:\ProgramData\Electronic Arts\Need For Speed World " klasorune gidin.Bu klasorde "HashFile.hsh" isimli bi dosya olacak. eğer HashFile.hsh dosyası yoksa 1. adımdaki işlemi tekrar uygulayın.

XP KULLANANLAR ICIN HashFile.hsh nin konumu : "C:\Documents and Settings\All Users\Application Data\Electronic Arts\Need For Speed World"

4) Ozelliklerin icinde altta "Salt okunur" yazan kutuyu isaretleyin.Sonra tamam diyip cikin.

5) Oyunu acip kullanici adi ve sifreyi girip devam edin.Ekrana bir uyari gelecek.Tamam deyin.

6) Sag alttaki Update butonuna tiklayin ve hic bir guncelleme olmadan oyuna girin
    BU ISLEMI YENI GUNCELLEME GELECEGI ZAMAN GERI ALIN,(" SADECE OKUNUR " UN ONUNDEKI ISARETI KALDIRIP TAMAM DEYIN) YOKSA YENI PATCH GELDIGINDE ONUN DA YUKLENMESINI ENGELLER.

saol dostum şimdi indiriyo, deniycem.

• Oyunu uzun bir süredir oynamıyordum.Bugün oyuna girdim ve Team Run modunu oynadım.Muhteşem bir mod olmuş.Alıyorum R8'imi giriyorum T3'e sürekli kaçıyoruz.Çok zevkli.Yeni araçlar da gelmiş.Oyun süper olmuş.Beni ekleyin birlikte oynayalım.

Nick : GUYRATLEE
  • quote:

ya dostum iyi hoş anlatmışsın xp yi de w7 de nabacas HashFile.hsh die bi dosya yok bnde :S

• quote:

Orijinalden alıntı: niyazigs1905

quote:

ya dostum iyi hoş anlatmışsın xp yi de w7 de nabacas HashFile.hsh die bi dosya yok bnde :S

Dostum kısacası olay şöyle. Nfs world kurarken oyun ilk olarak sana kurulum dosyalarının indirileceği kısmı , ikinci olarak yükleneceği kısmı sorar. Senin programfiles tan baktığın dosyalar oyunun kurulduğu dosyalardır. Bu aradığımız dosya oyunun kurulum dosyalarının indirildiği kısımdır. C:/Program Data/Elecronic Arts/Need ForSpeed World içinde bulunur. Bu konum win 7 veya xp farketmez. Hani bu Program Data klasörü dersen onu görebilmek için dosya seçenekleri nden gizli dosya ve klasörleri göster yapman gerekir . ((TABİ SEN OYUNU KURARKEN KURULUM DOSYALARININ İNDİRİLECEĞİ KISMI BAŞKA BİR KLASÖR OLARAK GÖSTERMİŞSEN BU DOSYA ORADA OLACAKTIR ))

• quote:

Dostum kısacası olay şöyle. Nfs world kurarken oyun ilk olarak sana kurulum dosyalarının indirileceği kısmı , ikinci olarak yükleneceği kısmı sorar. Senin programfiles tan baktığın dosyalar oyunun kurulduğu dosyalardır. Bu aradığımız dosya oyunun kurulum dosyalarının indirildiği kısımdır. C:/Program Data/Elecronic Arts/Need ForSpeed World içinde bulunur. Bu konum win 7 veya xp farketmez. Hani bu Program Data klasörü dersen onu görebilmek için dosya seçenekleri nden gizli dosya ve klasörleri göster yapman gerekir . ((TABİ SEN OYUNU KURARKEN KURULUM DOSYALARININ İNDİRİLECEĞİ KISMI BAŞKA BİR KLASÖR OLARAK GÖSTERMİŞSEN BU DOSYA ORADA OLACAKTIR ))

Bende arıyorum arıyorum,meğersem program files'tan giriyormuşum.Tamam bende halettim sorun teşekkürler.
  • quote:

Orijinalden alıntı: alpergayretli

quote:

Bende arıyorum arıyorum,meğersem program files'tan giriyormuşum.Tamam bende halettim sorun teşekkürler.

eyw dostum çok saol beni bu çileden kurtardığın için

• Arkadaşlar bende bugün başladım 5 lvl oldum.. 5500 boost a audi r8 var. 5 lvlken bu aracı boost ile alıp oynayabilir miyim yoksa lvl'e mi ulaşmam lazım?

Bu arada nickim : T0RETT07 beni eklerseniz sevinirim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi FaLkenAuGe -- 8 Mayıs 2011; 19:56:27 >
  • quote:

Arkadaşlar bende bugün başladım 5 lvl oldum.. 5500 boost a audi r8 var. 5 lvlken bu aracı boost ile alıp oynayabilir miyim yoksa lvl'e mi ulaşmam lazım?

Herhangi bir level beklemene gerek yok alıp oynayabilirsin.Ama R8 diğer T3 araçlara göre ağır kalıyor.Bende de The "SHIFT" Edition Audi R8 LMS var.Memnun değilim demiyorum ama beklentilerini karşılamayabilir.Bence biraz daha bekle başka araç almak için.Ama illa istiyorum dersen birşey diyemem seni bi 25 levele kadar idare eder.Ayrıca oyuna girince eklerim seni.

Bak bu benim videom.Aracı ilk aldığımda çekmiştim.Senin alacağın araç sanırım Cop Edition.Bununla aynı performansta olacak.Belki fikir sahibi olmana yardımcı olur.

http://youtu.be/_eTUmePROOg?hd=1

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Wake Me Up When I Care -- 8 Mayıs 2011; 23:27:16 >

• quote:

quote:

Arkadaşlar bende bugün başladım 5 lvl oldum.. 5500 boost a audi r8 var. 5 lvlken bu aracı boost ile alıp oynayabilir miyim yoksa lvl'e mi ulaşmam lazım?

Herhangi bir level beklemene gerek yok alıp oynayabilirsin.Ama R8 diğer T3 araçlara göre ağır kalıyor.Bende de The "SHIFT" Edition Audi R8 LMS var.Memnun değilim demiyorum ama beklentilerini karşılamayabilir.Bence biraz daha bekle başka araç almak için.Ama illa istiyorum dersen birşey diyemem seni bi 25 levele kadar idare eder.Ayrıca oyuna girince eklerim seni.

Bak bu benim videom.Aracı ilk aldığımda çekmiştim.Senin alacağın araç sanırım Cop Edition.Bununla aynı performansta olacak.Belki fikir sahibi olmana yardımcı olur.

Çoğu kişi benim m3 yada murcielago almamı tavsiye ediyor.. Siz olsanız hnagisini alırdınız? En hızlısı hangisi boost almaktan kaçınmıyorum.. boostla alınan araçlarda lvl sınırı olmaması güzel.. Araba listesi güncelleniyor mu ve ne zamandan ne zamana bekleyin mi diyorsunuz?

• quote:

Orijinalden alıntı: FaLkenAuGe

quote:

quote:

Çoğu kişi benim m3 yada murcielago almamı tavsiye ediyor.. Siz olsanız hnagisini alırdınız? En hızlısı hangisi boost almaktan kaçınmıyorum.. boostla alınan araçlarda lvl sınırı olmaması güzel.. Araba listesi güncelleniyor mu ve ne zamandan ne zamana bekleyin mi diyorsunuz?

ben yukarda acıklamaya calıstım bende murci var cok ii arac ama m3 lere duz yolda gecildigimi bilirim tabi bu tamamen part olayı bnm murci de cok ust duzey partlar yok ortalama hepsi 390 km yı gecen m3ler gordum tabı eskı kasa m3ten bahsedıorum ama part cıkmazsa murcinin altında kalır araban

• quote:

Orijinalden alıntı: ilterdis

quote:

Orijinalden alıntı: FaLkenAuGe

quote:

quote:

ben yukarda acıklamaya calıstım bende murci var cok ii arac ama m3 lere duz yolda gecildigimi bilirim tabi bu tamamen part olayı bnm murci de cok ust duzey partlar yok ortalama hepsi 390 km yı gecen m3ler gordum tabı eskı kasa m3ten bahsedıorum ama part cıkmazsa murcinin altında kalır araban

Teşekkür ederim şimdi ben oyunda boostla alışverişe girip ordan sadece bmw m3 yada murci alarak sahip olabilirim degil mi? bir de tier 3 arac icin paketler var onların boostları biraz düşük onlar ne işe yarıyor acaba? Teşekkürler..

Edit : bu arada bu listede m3 göremedim :(

http://world.needforspeed.com/store/cars

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi FaLkenAuGe -- 9 Mayıs 2011; 14:13:35 >

• Şuan bir M3 alamassınız çünkü boostla satılmıyor.Ama bir Murcielago alabilirsiniz.Fakat motor ve bodykit modifiyesi yapamassınız.Dediğiniz kartlardan T3 Gold Pack almalısınız.5 karttan 3'ünde pro parça garantisi veriyor.Eğer bundan iki tane alırsanız ve hepsinden ayrı parçalar çıkarsa muhteşem bir Murcielago'nuz olur.

Yukarıda sormuşsunuz.''Ne kadar beklemem lazım?''Oyun sürekli gelişme içerisinde.Yeni patch gelesiye kadar şuan alabileceğiniz en iyi arabalar Murcielago ve M3.M3 almak için 40 levele kadar beklemeniz lazım ki bu da biraz can sıkıyor.Size Murcielago öneririm.Bende almayı düşünüyorum.Yani 40 TL'lik paketi alırsanız yeterli olacaktır.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Wake Me Up When I Care -- 9 Mayıs 2011; 18:09:24 >
  • quote:

Şuan bir M3 alamassınız çünkü boostla satılmıyor.Ama bir Murcielago alabilirsiniz.Fakat motor ve bodykit modifiyesi yapamassınız.Dediğiniz kartlardan T3 Gold Pack almalısınız.5 karttan 3'ünde pro parça garantisi veriyor.Eğer bundan iki tane alırsanız ve hepsinden ayrı parçalar çıkarsa muhteşem bir Murcielago'nuz olur.

Yukarıda sormuşsunuz.''Ne kadar beklemem lazım?''Oyun sürekli gelişme içerisinde.Yeni patch gelesiye kadar şuan alabileceğiniz en iyi arabalar Murcielago ve M3.M3 almak için 40 levele kadar beklemeniz lazım ki bu da biraz can sıkıyor.Size Murcielago öneririm.Bende almayı düşünüyorum.Yani 40 TL'lik paketi alırsanız yeterli olacaktır.

Peki çok teşekkür ediyorum bir tane murcielago ve bir de t3 gold pack alayım.. level de 7 oldu o arabayla hızlı bir şekilde level atlayacagımı düşünüyorum

• Evet.Ayrıca seni arkadaş olarak ekledim kabul edersen sevinirim.Bende almayı düşünüyorum.Alırsam kapışırız :) Ama bir tane gold pack yetmez.2 tane alırsan daha iyi olur.Gerçi şimdilik sana lazım olmaz ama sen bilirsin.
  • 
Sayfa: önceki 9293949596
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.