Şimdi Ara

RENO KANGOYA ÇELİK JANT TAKMAK İSTİYORUM BİLGİSİ OLAN ARKADAŞLAR

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
22
Cevap
0
Favori
23.531
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • kangoya normal ebattan daha büyük jant lastik takmak istiyorum mesela 195 55 15 gibi takılabilirmi acaba gören veya takan varmı varsa nasıl takdınız

• 195 taban lastik 65 bg lik motora ağır gelir be dostum.. içinde 4-5 kişiyle rampa yukarı tırmanırken çok büyük farkını görürsün
  • ben arabayla fazla yol yapmıyorum yük filanda taşımıyorum benim amacım sadece gösteriş amaçlı aracı biraz daha farklı göstermek 185 tabanda olabilir üstündekiler 175 taban zaten amaç güzel bir çelik jant takmak
  • 195 taban belki bi yerlere sürtebilir.. 185 tabanında gayet şık duracağı kanısındayım..
  • bende 185 taban lastiğe karar verdim 14 veya 15 jant alacam arabayı gösteren jant formlarda filan bakıyorum adamlar jant takmış arabanın görünümü değişmiş
  • almışken 15" al bari :)
  • 15" alacam araştırıyorum kangolara filan bakıyorum hangisi yakışmış ona göre alacam
  • ahanda borbetli kangoo

• Bence Renault Kangoo ya öyle celik jant falan güzel durmaz ... tabi bu benim görüsüm...
  • Çok abartılı olmamak kaydıyla bence her arabaya yakışır ...
  • gerçekten güzel olmuş ben tabi bu kadar genişini düşünmüyorumda ama yinede 15 alacam daha normal bişe arkalara flanş takıyolarmış yoksa geniş jant takılmıyor bu gün jantçıda denedik 16 taktık arabanın görünüşü değişti
  • Kangoya 15 ideal ...
  • quote:

Orjinalden alıntı: hektorSTK

ahanda borbetli kangoo

Kesinlikle hiç yakışmadı.. 15 güzel durabilir 185 taban lastikle.. dahada genişi hoş olmuyo

• Çelik jantlarda hafif olan markalar varmış onları araştırıyorum bizim araçlara hafif jant daha iyi gider diye düşünüyorum
  • 15 inch çıkma jant 4 adet var elimde 2007 multixden çıkma temiz düşünürseniz 05447836668-03123964264 yardımcı oluruz
    quote:

Orjinalden alıntı: muharrem54

kangoya normal ebattan daha büyük jant lastik takmak istiyorum mesela 195 55 15 gibi takılabilirmi acaba gören veya takan varmı varsa nasıl takdınız

• Fiyat ne düşünüyorsunuz ?
  • 4 ünü 350 ye bırakırız
    05447836668
    quote:

Orjinalden alıntı: historiyst_45

Fiyat ne düşünüyorsunuz ?
  • jantlar güzelmiş.. hafif jant tabiki bizim araçlar için daha iyi olur. 65bg sonuçta. 200 beygir degil.
  • haklısınız:)
  • KM NİN JANTLARI DAHA ÖNCEKİ ARACIMDA AYNISININ 13"KULLANMIŞTIM MEMNUN KALMIŞTIM BU JANTLARDA HER HANGİ BİR YAMUKLUK EZİK FİLAN VARMI
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.