- x
Kapıda ödeme yapabileceğim online kitapçılar?
67 Cevap48449 Görüntüleme3 Favori
Bu konudaki kullanıcılar: hiç
  Yazdır
Sayfa: [1]      >>
Arama Terimi: Yazarı:
Konu içi arama ayarları
Sadece Arananın bulduğu yerler
Arama terimleri En önemli Üst minimum sıralama: /1000

Arama tercihlerinizi belirlediyseniz yukarıdaki kutuya arama terimini yazıp "Konu içi ara" butonuna tıklayınız.
Giriş

4084 Mesaj
30 Ocak 2009; 11:35:31 

kapıda ödeme yapabileceğim online kitapçı veya kitap satan site var mı?

Kalbin aklına aklın aklı ermezmiş...

Yalanı çabuk söylersin, gerçeği çabuk hatırlarsın...

523 Mesaj
30 Ocak 2009; 13:20:52 

3974 Mesaj
30 Ocak 2009; 16:12:38 

Abi bırak bu kadar asosyal olmayın. Git kitapçıya, kitap kokusunu mis gibi içine çek. Beğendiğin kitabı ilk önce bir kurcala. Önsöz'ünü falan oku. Ondan sonra al. Yani herşeyi de ayağınıza beklemeyin ya.

Uzmanlar uyarıyor; bilgisayar monitörü karşısında bir kişinin ergenlik çağını harcaması, sanki Nagasaki'ye atılan atom bombasının 250 km uzağındaymışçasına radyasyon yemesine neden oluyormuş. Ve aynı oranda DNA'larda manipülasyon meydana geliyormuş. Benden söylemesi...

Eğer demokrasiye gitmezseniz, o size gelir.

2560 Mesaj
30 Ocak 2009; 16:24:37 

quote:

Orjinalden alıntı: Algol

Abi bırak bu kadar asosyal olmayın. Git kitapçıya, kitap kokusunu mis gibi içine çek. Beğendiğin kitabı ilk önce bir kurcala. Önsöz'ünü falan oku. Ondan sonra al. Yani herşeyi de ayağınıza beklemeyin ya.

Uzmanlar uyarıyor; bilgisayar monitörü karşısında bir kişinin ergenlik çağını harcaması, sanki Nagasaki'ye atılan atom bombasının 250 km uzağındaymışçasına radyasyon yemesine neden oluyormuş. Ve aynı oranda DNA'larda manipülasyon meydana geliyormuş. Benden söylemesi...

+1

Kadir Has Üniversitesi DH Topluluğu

Mühendislik ve Doğa Bilimleri Fakültesi -Yönetim Bilişim Sistemleri

775 Mesaj
30 Ocak 2009; 17:00:22 

28 şubata kadar %50 ye varan indirimler var.

http://www.ilknokta.com

Buda sıcak fırsatlardaki konu başlığı...
http://forum.donanimhaber.com/m_29213808/tm.htm

Erken Ekilen Darıdan, Kocasından Sonra Kalkan KARIdan, LACİVERTin Yanındaki SARIdan, HAYIR GELMEZ!..!
Seninle Uyanıp Erkenden Yola Çıkıp Gitmek Varya Bir Deplasmana Elimde Cigara Bir Yarım Bira Aşkının Tarifi Yok Bu Dünyada
Ormanı Seviyorsan Bir Ağaç Dik, Ülkeni Seviyorsan Bir pkk'lı s..
Evlenip Balayına Gideceğime Kombine Alır Kapalıya Giderim.
Erkek Adam Siyah Giyer Beyaz İçer
Kale Boş 2 Avans 3'te Biter

275 Mesaj
31 Ocak 2009; 16:40:41 

quote:

Orjinalden alıntı: HydroAcidX

+1

+2

kitabı görüp almak varken

MEA
MEA

2674 Mesaj
31 Ocak 2009; 16:56:26 

quote:

Hocam belki adamın alıcağı kitaplar kitapçı da yoktur ondan getirtmek istiyodur belki Her kitap kitapçı da yokki benim de arasıra internetten kitap sipariş ettiğim oluyor ama tabi normalde dediğin gibi hangi kitabı alıcağını bilmeden kitapçıya gidersen önsözünü falan okuyosun beğendiğini alıyosun

http://www.youtube.com/watch?v=SEtxc8PZ5WY&feature=feedlik
http://www.youtube.com/watch?v=WSy5RSdcbU8
http://www.youtube.com/watch?v=Vnzofi_QltI

4084 Mesaj
31 Ocak 2009; 18:09:26 

manisa salihli gibi bir yere taşınsaydınız,sizin de istediğiniz kitaplar maliyetinin oldukça üstünde olabilir,ayrıca aradığınız kitapların çoğunun bulunmaması cabası,daha fazla konuşmak istemiyorum,yardımcı olan herkese TEŞEKKÜR EDERİM.
(daha önce bu forumda bu şekilde bi istekte buşunmayışımın nedeni kitap bulma konusunda sıkıntı çekmememdir)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Nymphadora -- 31 Ocak 2009; 18:14:48 >

275 Mesaj
1 Şubat 2009; 17:20:29 

quote:

Orjinalden alıntı: Nymphadora

manisa salihli gibi bir yere taşınsaydınız,sizin de istediğiniz kitaplar maliyetinin oldukça üstünde olabilir,ayrıca aradığınız kitapların çoğunun bulunmaması cabası,daha fazla konuşmak istemiyorum,yardımcı olan herkese TEŞEKKÜR EDERİM.
(daha önce bu forumda bu şekilde bi istekte buşunmayışımın nedeni kitap bulma konusunda sıkıntı çekmememdir)

yahu sen de haklısın

MEA
MEA

742 Mesaj
2 Şubat 2009; 1:17:20 

Kitapçılara girip gezmek ayrı bir zevk ama aradığın bir kitabı istediğin bir yayınevinden hemen bulabiliyorsun gerçi bizim burada çok kitapçı var o konuda şanslıyım

Uzaklaştırılmış
Süresiz olarak uzaklaştırıldı.
2 Şubat 2009; 20:47:15 

İzmir'e gel.

Otobüsle bir buçuk saat. İstediğin kitabı alabilirsin...

4084 Mesaj
2 Şubat 2009; 22:18:47 

Daha önce İzmir'de oturuyordum o yüzden bir sorun olmuyordu bu konular,arada yine geldiğim oluyor ama her zaman da gel-git yapamıyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Nymphadora -- 2 Şubat 2009; 22:15:22 >

692 Mesaj
10 Şubat 2009; 14:02:46 

www.kitaptutkunu.com

baya çeşit var.

En romantik hediyeler Hediye Al

4084 Mesaj
10 Şubat 2009; 15:06:54 

teşekkür ederim.

6161 Mesaj
10 Şubat 2009; 16:21:05 

quote:

Bu radyasyonun etkisinin hesaplanmasında CRT monitör mü kullanılmış yoksa LCD mi acaba? Sonuçta aralarında ciddi farklar söz konusu.

quote:

Orjinalden alıntı: Nymphadora

Evet Salihli'de istediğin kitabı bulamıyorsunuz çoğu zaman ben de idefixi kullanıyorum kitap alma konusunda ama kapıda ödeme seçenekleri yok sanırım.

4084 Mesaj
10 Şubat 2009; 23:16:31 

neden taşındıysak zaten,kitap olsun film olsun,sinema olsun kocaman bir "0"

teşekkürler.

1 Mesaj
27 Eylül 2009; 17:48:55 

www.kargamedya.com
kitapçıda bulamayacağın kitaplar var. teslimatta ödeme ile gönderiyorlar.

1367 Mesaj
27 Eylül 2009; 18:00:00 

ilknokta iyiymiş teşekkürler bendende

1471 Mesaj
27 Eylül 2009; 23:00:04 

fiyatlarda hermes biraz daha uygun arkadaşlar.eleştiren arkadaslar fantastik okumuyorlar galiba:)denizli de hiçbir yerde ölüm kapısının 3. kitabını bulamamıştım.olsada zaten fiyatları biliyorsunuz kol gibi.....

"Her uçuş düşüşle başlar."

2029 Mesaj
29 Eylül 2009; 1:44:33 

İlk noktayı bende öneririm. Ancak şu var elden ödeme yaparken ücrette biraz artış oluyor.

235 Mesaj
12 Ekim 2009; 15:51:14 

quote:

Orijinalden alıntı: Algol

Büyük şehirlerde yaşamayanlar ne yapsın okumasın o zaman?....

1210 Mesaj
20 Ekim 2009; 23:16:41 

kitapçılarda aradığın kitapı bulamazsan onun kokusunu nasıl çekecen içine bilader? en basitinden adama şekil yeteneği varmı diyorum bön bön suratıma bakıyor ismini bile duymamış herif

sony vaio sorunları için yazabilirsiniz...( FN TUŞU V.S)

bulent_telli@mynet.com

1263 Mesaj
2 Nisan 2011; 16:22:43 

quote:

ARABAMI BU GÖRÜP ALICAKSIN HEPSİ AYNI ZATEN. bu şekilde istemiş arkadaş ve ona göre başlık açmış eğer yoksa fikrin bu konuda yazma.şartları elverişli değildir kendine göre sebepleri vardır.herkesi ne yargılar oldunuz ya.

1263 Mesaj
3 Nisan 2011; 12:46:07 

quote:

ARABAMI BU GÖRÜP ALICAKSIN HEPSİ AYNI ZATEN. bu şekilde istemiş arkadaş ve ona göre başlık açmış eğer yoksa fikrin bu konuda yazma.şartları elverişli değildir kendine göre sebepleri vardır.herkesi ne yargılar oldunuz ya.

324 Mesaj
4 Nisan 2011; 14:01:50 

o zaman e-kitap ve e-kitap okuyucusunu asarlar .... :)

hızla değişen ortama ayak uydurmak ayrı bi şey.
internet sayesinde DH oluyor ve böylece de alışverişte bu alana kayıyor..

1799 Mesaj
13 Nisan 2011; 13:24:39 

kitapyurdu.com fiyatlarda uygun hem

132 Mesaj
15 Nisan 2011; 12:04:14 

okuoku.com

870 Mesaj
15 Nisan 2011; 16:58:13 

iki yıllık konu hortlanmış ama düşünenler için söyleyim, kitapnoktasından alışverişim oldu tavsiye ederim.

14193 Mesaj
22 Nisan 2011; 6:44:28 

quote:

Orijinalden alıntı: HydroAcidX

+1

+2

fakat şöyle bir durumda sözkonusu : bazen netten kitaplar %20-25 gibi daha ucuza alınabiliyor.mesela d&r da

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Hirotaro -- 22 Nisan 2011; 6:46:42 >

1718 Mesaj
28 Nisan 2011; 17:43:39 

quote:

Size kısmen katılıyorum;fakat kitabın netten alınmaması hususunda size katılmıyorum.

Size katılıyorum, evet kitabın içi bakılmalı o kokusu çekilmeli; fakat kitapçıdan değilde netten alınmaması hususundaki fikrinize katılmıyorum çünkü netten daha ucuza kitap alınabilmektedir.

1718 Mesaj
28 Nisan 2011; 17:46:01 

quote:

Size kısmen katılıyorum;fakat kitabın netten alınmaması hususunda size katılmıyorum.

Size katılıyorum, evet kitabın içi bakılmalı o kokusu çekilmeli; fakat kitapçıdan değilde netten alınmaması hususundaki fikrinize katılmıyorum çünkü netten daha ucuza kitap alınabilmektedir.

3362 Mesaj
2 Mayıs 2011; 8:31:53 

Biz İzmir'deyiz de n'oluyor sanki.yine internetten alıyorum yine internetten.Çünkü daha ucuza buluyorum.Daha doğrusu aradığım kitabı hangi sitede ucuza bulursam oradan alıyorum.Kitabın kokusunu kargoyla eve gelince çekiyorum.

Logitech Z-5500-PS3 1TB-PHİLİPS 47PFL6877-PHİLİPS 720SA DVD PLAYER

3 Mesaj
9 Temmuz 2011; 20:19:09 

Konu çok eski ama yazamadan edemeyeceğim. Evet, kitabı gidip yerinde dokunarak, inceleyerek almak gibisi yoktur. Ama şuda var ki, eğer benim gibi tek seferde 10-15 kitap birden alıyorsanız, internetten almak çok ama çok daha karlı. Kitapçılarda 20 liraya satılan bir kitabı internet sitelerinde 14 liraya indirimli olarak rahatlıkla bulabilirsiniz. 10 kitapta yaklaşık 60 lira gibi bir miktar yapıyor buda. 60 liraya da daha ne kadar kitap alıp okunabileceğini siz düşünün artık..

1103 Mesaj
10 Temmuz 2011; 23:15:46 

İlknoktayı önermiyorum. Seri halinde sipariş ettiğim bir dizinin ilk kitabını kargolamamışlardı ilk ve son alışverişimde.

''My friend, do you fly away now?
To a world that abhors you and I?

All that awaits you is a somber morrow
No matter where the winds may blow''

1 Mesaj
1 Ekim 2011; 16:47:44 

benim yaşadığım yerde kitapçı yok o nolucak peki ?

108 Mesaj
16 Ekim 2011; 21:39:11 

quote:

Orijinalden alıntı: Nymphadora

vaay hemşerim bende salihlidenim şiba diye bi yer var oradan alabilirsin

İmzanız kural dışıdır! || Uymanız gereken imza kurallarını okumak için tıklayınız.

1 Mesaj
13 Aralık 2011; 17:45:28 

Kitaptürk çok memnnunm ben ve siparişlerin hakkında net bilgi alabilliyosun ücretsiz üye olduğunda..hangi kitabın hazır hangi kitabın beklndiğini falan...

1 Mesaj
22 Aralık 2011; 23:07:44 

ben her zaman www.kitapdunyam.com adresinden kitap alıyorum vede çok güvenilir bence sizde deneyin.ink] alıyorum vede çok güvenilir bence sizde deneyin.

Ekteki dosya (1)

1848 Mesaj
23 Aralık 2011; 10:14:04 

insan kitap

F.C. INTERNAZIONALE MILANO 1908

●1 Handanoviç| ●2 Jonathan | ●4 Zanetti (c) |●5 Jesus | ●6 Andreolli | ●7 Belfodil | ●8 Palacio | ●9 Icardi | ●10 Kovaçiç | ●11 Ricky | ●12 Castellazi | ●13 Guarin | ●14 Campagnaro | ●16 Mudingayi | ●17 Kuzmanoviç | ●19 Cambiasso | ●20 Obi | ●22 Milito | ●23 Ranocchia | ●25 Samuel | ●26 Chivu | ●30 Carrizzo | ●31 Pereira | ●33 D'Ambrossio | ●55 Nagatomo |

●Forumdaki Inter'lilerin Buluşma Noktası -> Tıkla

144 Mesaj
25 Aralık 2011; 0:44:30 

ilknokta.com çok iyi çok güvenli bir sitedir

fakat kapıda ödeme kargo seçtiğiniz zaman 8 lira oluyor kargo ücreti buna dikkat

Faithless

182 Mesaj
25 Aralık 2011; 21:04:05 

quote:

yıllar ilerledikçe bu kaçınılmaz olacak, zaten kurtuluş yok. bence çıkıp kitapçıya gitmek zaman kaybı. internetten sipariş vermek daha mantıklı geliyor bana. sadece kitap için değil, diğer konularda da öncelik olarak internet kullanmamayı hamallık olarak görüyorum. olanak varken neden yorulalım.

5 Mesaj
28 Nisan 2012; 17:14:08 

www.kapida.com.tr adresi var buradan yapabilirsiniz özellikle Üniversiteye hazırlananlar için önemli kitaplar var.İdefix ve Kitap yurdunda az var ders kitapları

182 Mesaj
28 Nisan 2012; 17:26:06 

Peki sipariş verdikten kaç gün sonra geliyor kitaplar?

3460 Mesaj
28 Nisan 2012; 19:32:29 

kitapçıda dolaşacaksın netten sipariş vereceksin internette çoğunlukla daha hesaplı oluyor

II. Mehmed
Fâtih Sultân Mehmed Hân - Gazi

"Düşmandan yüz çevirmek korkaklıktır. Benim ikbalim yücedir. Talihsizlik ise düşmanın nasibidir."

2 Mesaj
19 Temmuz 2012; 12:51:31 

Hızlı ve ucuz bir online kitap satış sitesi, kredi kartı, kapıda ödeme, havale nasıl isterseniz siparişinizi öyle veriyorsunuz. ve müşteri memnuniyetini çok üst düzeyde tutuyorlar.

http://www.turkuazkitabevi.com

7775 Mesaj
19 Temmuz 2012; 13:32:21 

quote:

Orijinalden alıntı: skn_bad

Hızlı ve ucuz bir online kitap satış sitesi, kredi kartı, kapıda ödeme, havale nasıl isterseniz siparişinizi öyle veriyorsunuz. ve müşteri memnuniyetini çok üst düzeyde tutuyorlar.

http://www.turkuazkitabevi.com

İtiraf et bu site ya senin ya da bi yakınının değil mi?

183 Mesaj
19 Temmuz 2012; 14:12:22 

Millet kitabı kokusundan seçiyor sanırım?!
Şu an bu konuda en iyi site ilknokta bence.

Uzaklaştırılmış
19 Temmuz 2012; 16:28:29 

arkadaşlar peki okuoku.com nasıldır örneğin açlık oyunları kutulu serisi 33 tl

7775 Mesaj
19 Temmuz 2012; 16:49:17 

quote:

Orijinalden alıntı: aşkacısı

arkadaşlar peki okuoku.com nasıldır örneğin açlık oyunları kutulu serisi 33 tl

Milenyum Serisi setini buradan aldım tamam hızlılar,gerçekten çok ilgililer ama insan baloncuklu birşeylere sarar kitabı direk büyükçe bir karton kutunun içine seti atıp göndermişler.Neyseki kitaplarda bir sıkıntı yok.

Uzaklaştırılmış
19 Temmuz 2012; 17:01:21 

quote:

Orijinalden alıntı: 42_SeNTeZ_42

Milenyum Serisi setini buradan aldım tamam hızlılar,gerçekten çok ilgililer ama insan baloncuklu birşeylere sarar kitabı direk büyükçe bir karton kutunun içine seti atıp göndermişler.Neyseki kitaplarda bir sıkıntı yok.

hocam setlerde bir sıkıntı çıkmazda tek kitaplarda hiç koruma önlemi yokken kitaplarda yıpranma olabilir değil mi?

7775 Mesaj
19 Temmuz 2012; 17:16:40 

quote:

Orijinalden alıntı: aşkacısı

hocam setlerde bir sıkıntı çıkmazda tek kitaplarda hiç koruma önlemi yokken kitaplarda yıpranma olabilir değil mi?

O kadar eşek değillerdir diye düşünüyorum tek kitabı korumasız atmazlar heralde içine.Setin dışında naylon olduğu için ondan koruma koymamışlardır belkide ama yinede alan birine danışmak lazım ben 1 set aldım sadece.Ama kitapyurdu setleri çok güzel paketliyor normal kitaplarıda öyle.Hele D&R'dan bahsetmiyorum bile ama bu oku oku pek tınlamıyor.

Uzaklaştırılmış
19 Temmuz 2012; 17:27:59 

quote:

Orijinalden alıntı: 42_SeNTeZ_42

O kadar eşek değillerdir diye düşünüyorum tek kitabı korumasız atmazlar heralde içine.Setin dışında naylon olduğu için ondan koruma koymamışlardır belkide ama yinede alan birine danışmak lazım ben 1 set aldım sadece.Ama kitapyurdu setleri çok güzel paketliyor normal kitaplarıda öyle.Hele D&R'dan bahsetmiyorum bile ama bu oku oku pek tınlamıyor.

peki hocam bende akıl oyunları serisini kutulu olarak sipariş vericem en ucuz orası 33 tl .be nbir sipariş edeyim yanınada 4-5 tl lik güzel kitapalr var onlardan 2 tane alayım bakalım nasıl paketliycekler.

361 Mesaj
19 Temmuz 2012; 20:34:20 

Hermes nasıl peki? Daha önce alan oldu mu? Kapıda ödeme seçeneği iyi gibi görünüyor. Fiyatları da bayağı ucuzluyor fakat internetten daha önce alışveriş yapmadım, özellikle Hermes'ten. Bilgisi olan var mı ?

Sen hiç armaya aşık oldun mu? Cimbom isminde sevdiğin var mı?Sarı'dan şehirler kurdun mu?Kırmızı'dan okyanusların oldu mu? Annen gibi sevebilir misin bu renkleri? Baban gibi güvenebilir misin bu asırlık çınara? Sahi sen yenildiğin de bile inadına Galatasaray diyebilir misin?

4510 Mesaj
7 Ekim 2012; 14:20:45 

Hort ve Radyasyon mu 1960'da yapılmış bir ekran kullanıyorsanız elbette ama enerji tassaruflu ampül kadar radyasyon yayan bilgisayarın DNA da manipülasyon yaptığını söylemek ilginç.

Forumun yazılım altyapısı o kadar mükemmel ki imzanın bile tamamı çıkmıyor
Arrested Development-Band of Brothers-Boardwalk Empire-Black Books-Breaking Bad-Brooklyn Nine-Nine-Chuck-Da Vinci's Demons-Dexter-Eastbound

773 Mesaj
7 Ekim 2012; 14:43:06 

quote:

Orijinalden alıntı: Engineer Berkecelik

Hort ve Radyasyon mu 1960'da yapılmış bir ekran kullanıyorsanız elbette ama enerji tassaruflu ampül kadar radyasyon yayan bilgisayarın DNA da manipülasyon yaptığını söylemek ilginç.

Hortlatmışsın konuyu

18 Mesaj
10 Ekim 2012; 14:43:06 

quote:

Orijinalden alıntı: Nymphadora

www.okurumsun.com

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

Uzaklaştırılmış
7 Aralık 2012; 15:12:10 

170 Mesaj
23 Aralık 2012; 20:38:13 

saçmalamayın ne asosyalliği, daha ucuz oluyo hem kitabın konusu internette de var kitapçıda da var
ayrıca bu konunun benim de işime yarayacağını düşünüyorum

DH KAFKASYA SEVDALILARI
Şerefsizce yaşamaktansa şerefimle ölürüm

2 Mesaj
31 Ocak 2013; 8:49:49