Şimdi Ara

Harman Kardon HKTS 18 ve 15

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
9
Cevap
0
Favori
1.254
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • arkadaslar bu 18 ve 15 arasindaki farklar nelerdir
    ben bulamadim.

ayrica amerikda fiyati 18 icin 400$ ben buradan almayi dusunuyorum bir yakinim getirecek
    yalniz woofer problem
    onu biraksam sadece speaker lari getirtsem ve woofer turkiyeden ayarlasam ucuza gelirmi acaba
    yada sizce mantikli olur mu cok tesekkur ederim. birde yamaha rxv 661 de kullanacagim bu speakerlar uygun olur mu?

http://www.amazon.com/Harman-Kardon-HKTS-18-Channel-Speaker/dp/tech-data/B000K7ZWVK/ref=de_a_smtd

http://www.amazon.com/Harman-Kardon-HKTS-15-Channel-Speaker/dp/B000K818SA/ref=pd_bbs_sr_1?ie=UTF8&s=electronics&qid=1233298760&sr=8-1

tesekkurler...............

• Bildiğim kadarıyla HKTS18 Amerika, 15 Avrupa bölgesi için geçerli ad. Onun dışında, subwoofer olmadıktan sonra,USA'dan takım almak çok mantıklı gelmiyor açıkcası
  • çok tesekkur ederım cevabınız için

herhalde almamak en mantıklısı
  • Set parası verip Sub'ı bırakmak yerine 2 adet hks4 alabilirsiniz ( bir set hks 4 iki hoparlörden oluşuyor ve hks11'i 7+1 yapmak için kullanılıyor )
    Tek ihtiyacınız olan uygun bir center belirlemek (zaten Sub'ı TR'den alacaksınız)
  • elimde cok uygun fıyata harman kardon hs500 ev sınema sıstemı var ılgılenenler benımle ırtıbata gecebılır ,,

haydar131@hotmail.com

0 542 443 68 93
  • ben hkts 18 i abd den getirticem bakalim nasil sonuc cikicak gumruk olayi flan , bide o sub baya buyuk ama sanirim buyuk bi valize sigar , napalim tr deki fiyatlar dehset imkanimiz varken ordan almak mantikli
  • @Bellmont,
    Hiç valize sığacak bir cihaz değil. Ayrıca Kargo yük miktarını aşmış olursun. Birde cihaza yazık piyano kasa bir subwoofer cizik içinde kalır. Değmez burda fiyatlar gayet normal artık. HTKS11 bakman gereken model.

Bak @EASTWOOD1981 forumdaşımız HS500 modelini satıyormuş. Uygun bir fiyata veriyorsa onunla irtibata geç derim. Hem HKTS11 sub+uydular hemde çok güzel bir tümleşik Ev sinema paketi (DVD+Anfi) almış olursun.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.