- x
ALDOF HİTLER NEDEN YAHUDİLERİ KATLETTİ?
83 Cevap91981 Görüntüleme2 Favori
Bu konudaki kullanıcılar: hiç
  Seçkin Yorumlar Yazdır
Sayfa: [1]      >>
Arama Terimi: Yazarı:
Konu içi arama ayarları
Sadece Arananın bulduğu yerler
Arama terimleri En önemli Üst minimum sıralama: /1000

Arama tercihlerinizi belirlediyseniz yukarıdaki kutuya arama terimini yazıp "Konu içi ara" butonuna tıklayınız.
Giriş

1731 Mesaj
23 Mayıs 2005; 23:57:17 

HİTLER DE BİR YAHUDİ OLABİLİR Mİ?
BUNUN MUSEVİLİK DİNİ İLE BİR ALAKASI VAR MI?
VAR İSE NEDEN?
HİTLERİN ARKASINDA KİMLER HANGİ ÜLKELER VARDI?
HİTLERİN VE BU KATLİAMIN GİZEMİ HALA NEDEN ÇÖZÜLEMEMİŞTİR?

Bir dünyanın olmadığı bir yer olsa
Ve orası bir yer olmasa ve ben
Orada olsam, orada değil deseler.

dünya bana doğru eğildiğinde...

1259 Mesaj
24 Mayıs 2005; 0:55:45 

avrupadaki yahudiler genellikle zengin olduklarından ve hayatlarından memnun oldukları için ,şimdiki israil topraklarına gitmek istemiyorlardı ...

ama bu dinine bağlı yahudilerin hoşuna gitmiyordu , çünkü israil devleti vadedilmiş bir krallıktı ve bir dini görevdi ve bu devletin kurulması gerekliydi

işte bu yüzden dünya hegomanyasına sahip olan yahudiler çeşitli devletleri kullanarak ve Alman komuoyunun psikolojisini kullanarak Hitleri başa getirdi çünkü hitlerde aslen rus asıllı yahudilerdendir ,

ve hitler yahudileri katletmeye başladı ama aslında kesinlikle şimdiki anlatılanlar veyahutta tarih kitaplarında yazdığı kadar çok yahudi öldürülmedi , bu katliam yahudi devletini kurmak için kutsal bir görevdi ,gitmek istemeyenler öldürüldü ,işte bu yüzdendirki Hitlerin ordusunda 150 bin kadar Yahudi asker vardı

neyse aslında bu konu uzar ve kavgalara neden olur ,en iyisi burada bırakmak

133 Mesaj
24 Mayıs 2005; 1:07:07 

Almanya 1. dünya savaşı sonra ekonomik olarak çöktü, ve hazır paraya ihtiyaç duydu. Yahudiler de her zamanki gibi tefecilikte hünerlerini gösterdiler ve Almanya'ya epey bir borç bindirdirler. Aslında Almanların, yahudilere ilk uyuz olmaları bu yüzdenmiş. Yoksa din ile alakası pek yok. Focus dergisinde okumuştum bunları.

we're just two lost souls swimming in a fish bowl, year after year, running over the same old ground. what have we found? the same old fears.

1175 Mesaj
24 Mayıs 2005; 11:34:42 

quote:

Orjinalden alıntı: junayerturk

HİTLER DE BİR YAHUDİ OLABİLİR Mİ?
BUNUN MUSEVİLİK DİNİ İLE BİR ALAKASI VAR MI?
VAR İSE NEDEN?
HİTLERİN ARKASINDA KİMLER HANGİ ÜLKELER VARDI?
HİTLERİN VE BU KATLİAMIN GİZEMİ HALA NEDEN ÇÖZÜLEMEMİŞTİR?

hitler aslında milletinin yararını düşünen bir insandı.bu yüzden alman halkı ona destek veriyordu.yahudiler içinde yaşadıkları toplumu ekonomik yönden çökertiyorlardı.bu yüzden hitler tepki gösterdi ama çok ağır bir tepki tabi orası ayrı....

ayrıca ben yahudiler kadar lanet insanlar görmedim..bu kadar büyük acılar yaşayan,soykırım gören bu toplum şimdi kalkıp aynı şeyi diğer bir topluma yani filistine uyguluyor.

yahudilerin amaçları asla uyum içinde yaşamak değildir.onlar eninde sonunda dünyanın hakimi olmak için her ülkede güçlü dernekler,lobiler kurarlar.hep zengin insanlar çıkarırlar.bugün amerikanın yaptıklarının arkasında bile yahudiler vardır.

2431 Mesaj
24 Mayıs 2005; 16:42:43 

ben kavgam kitabını okludum ve onu anlıyorum bence o bir cani değil ama insanları yakması ve bunu acıktan yapmasdı yanlıştı
onlardan kurtulmalıydı
o kitabı okuyup türkiyenin içnde bvulunduğu durumu medyayı bi düşünün aynı durumda olduğumuzu göreceksiniz bendce çok yararlı bi kitap

أصلينده بوتون حياتيميز شرفلى بر آولوم إيچيندر
ميليونلرجه إينسانين تكبير سسلرى أشليغينده أبدى إستراتگاحينه آوغورلنير إيكن بو سوز كلدى أقليمه
بن شرفلى بر آولومون نه ديمك آولدوغونى آنين جنازسينده آوغرنديم نجمالدين أربكان إننديغى كيبى يشادى

Uzaklaştırılmış
Süresiz olarak uzaklaştırıldı.
24 Mayıs 2005; 16:47:58 

hitler sanıldıgı gibi yahudi veya escinsel v.s degildir.büyük alman birliğini kurmak için yahudilerin mutlaka ortadan kaldırılmasını istiyordu.haklıydıda...yahudiler simdi bile dünyanın basına beladır.ozaman almanyaya borc batagına sürükleyip halkı perisan ettiler.hitler ise cok yerinde bir düşünceyle cogunu katletti iyide yaptı.simdi bile hitler gibi bir adama ihtiyac var dünyada yahuıdilerin ortadan kaldırılması için....

657 Mesaj
24 Mayıs 2005; 16:58:37 

quote:

Orjinalden alıntı: diablo666

hitler sanıldıgı gibi yahudi veya escinsel v.s degildir.büyük alman birliğini kurmak için yahudilerin mutlaka ortadan kaldırılmasını istiyordu.haklıydıda...yahudiler simdi bile dünyanın basına beladır.ozaman almanyaya borc batagına sürükleyip halkı perisan ettiler.hitler ise cok yerinde bir düşünceyle cogunu katletti iyide yaptı.simdi bile hitler gibi bir adama ihtiyac var dünyada yahuıdilerin ortadan kaldırılması için....

Bence önce sizin gibi insanları ortadan kaldırmak lazım bu dünyadan.

1175 Mesaj
24 Mayıs 2005; 17:16:19 

quote:

Orjinalden alıntı: evrimci

Bence önce sizin gibi insanları ortadan kaldırmak lazım bu dünyadan.

dostum biraz anlayış gösterelim.hitler kaç kişiyi öldürdü?şuan yahudiler yüzünden dünyada kaç kişi ölüyor ya da azap çekiyor?haaa hitlerin yaptığı bir soykırımdır ve yanlıştır,ama unutmayalım ki yahudilere gösterilen tepkiler de son derece yerindedir.

657 Mesaj
24 Mayıs 2005; 17:20:12 

Tepki vermek başka bir şeydir, gidip hepsini haklayalım demek başka bir şeydir. Ben de tasvip etmiyorum Yahudilerin yaptıklarını ama tepki yasal yollardan verilir, öyle bir Hitler daha çıksın hepsini temizlesin demek savaş çığırtkanlığından başka bir şey değil.

2431 Mesaj
24 Mayıs 2005; 17:45:46 

evrimci sen yasa deyip dururken adamlar hiç bir uluslararası yasayı tanımıyor ve herkesiş
katlewdiyorlar evet yahudiler yok edilmelidir ama hitlerin yaptıgı gibi de değpil
ama şunuda bi düşünü
n sizmişsiniz gibi düşünün hitler araştırıyor ve görüyorki ülkewsinin içinde bulunduğu kötü durumun sorumlusu bu adamlar hitler er olarak savaşırken yahudilerin başında bulunduğu cephane fabrikalarında yahudi gazetelerinin ve iş adamlarının etkisiyle grev başlıyor bazı insanlar vatanları için canlarını meydana koyarken bazıları daha fazkla para için savaşın ortasında gerv yapıyorlar ve askewr cephane sıkıntısı çekmeye başlıyor hitler şöyle demişti; o an geri dönüp onların hepsini öldüğrmeyi düşündük
inanın o ben olsaydım sadece düşünmekle kalmazdım böyle hainlik olmaz hitlerin haklı yönleride var insanlık bazı insanların öldürülmesini hoş görüp bazılarına gelince hayata saygı duymaya kalkmakla olmaz zararlıyı yok edeceksinki dünya düzelebilsin
asıl senin gibilewr temizlenmeli çünkü zulme göz yumabilecek kadar aptal ve uykulusun

ميليونلرجه إينسانين تكبير سسلرى أشليغينده أبدى إستراتگاحينه آوغورلنير إيكن بو سوز كلدى أقليمه
بن شرفلى بر آولومون نه ديمك آولدوغونى آنين جنازسينده آوغرنديم نجمالدين أربكان إننديغى كيبى يشادى

1175 Mesaj
24 Mayıs 2005; 18:17:01 

quote:

saygı duymaya kalkmakla olmaz zararlıyı yok edeceksinki dünya düzelebilsin
asıl senin gibilewr temizlenmeli çünkü zulme göz yumabilecek kadar aptal ve uykulusun

arkadaşlar,lütfen yanlış anlamayın ama seviyeyi bozmasak saygılı bir şekilde tartışsak hepimiz için daha iyi olmaz mı?

1731 Mesaj
24 Mayıs 2005; 18:19:57 

quote:

hitler sanıldıgı gibi yahudi veya escinsel v.s degildir.büyük alman birliğini kurmak için yahudilerin mutlaka ortadan kaldırılmasını istiyordu.haklıydıda...yahudiler simdi bile dünyanın basına beladır.ozaman Almanyaya borc batagına sürükleyip halkı perisan ettiler.hitler ise cok yerinde bir düşünceyle cogunu katletti iyide yaptı.simdi bile hitler gibi bir adama ihtiyac var dünyada yahuıdilerin ortadan kaldırılması için....

eğer sen de bir yahudi çocuğu olsaydın, ve ne olup bittiğinin farkında olmadan ölüme bile gittiğini bilmeden; seni alıp nazi kamplarına götürseler, sonra bir tabak kokmuş yemeğe günlerce çalıştırıp sonra da gözünün önünde küçük kızkardeşini, anneni öldürselerdi yine de iyi yapmışlar der miydin?

1942 yılının ağustosunda o yahudiler bir daha geri dönmemek üzere mallarını mülklerini ve arsalarını satarak, fakat bu satışlardan elde edecekleri bedelleri ve kendilerine ait altınları, gümüşleri, mücevherleri ve parayı yanlarına almayarak temmuz ayına kadar ülkeden ayrılacaklardı. o tarihe kadar ülkeden ayrılmayanlar veya geri dönenler, YAŞ VE CİNSİYETLERİNE BAKILMAKSIZIN İDAM EDİLECEKTİ!

Uzaklaştırılmış
24 Mayıs 2005; 18:25:06 

yahudi olmadıgıma göre sorun yok

1731 Mesaj
24 Mayıs 2005; 18:30:28 

ALMANLAR HAKKINDA DUYPTA UNUTAMADIĞIM BİRŞEY DAHA VAR.
ALMANLAR ÇOK ÇOK ÖNCEDEN IRKLARI GÜZEL NESİLLERİ GÜZEL İNSANLAR OLSUNLAR DİYE KENDİ KENDİ IRKLARINDAN ÇİRKİN OLAN İNSANLARI ÖLDÜRMÜŞLER.

bu nekadar doğru bilmiyorum ama ateş olmayan yerden duman çıkmaz.

805 Mesaj
24 Mayıs 2005; 18:49:38 

aslında bu bize sürekli empoze edilen birşey . yahudi denilince hitler aklımıza geliyor. halbuki tarihin belirli dönemlerinde yahudiler sürekli bu şekilde muamele görmüşlerdir. haclılarla savaşı kaybetmiş hz.Süleyman madedini binlerce yahudi içindeyken yıkmışlardır. bugün hala son kalan duvarı ağlama duvarı yapmışlar ve o acılarını ututmamışlardır. ispanyada enginizasyon mahkemelerinde benzer durumla karşılaşmışlardır. günah kecisi olarak hitleri seçilmiştir.
bu konuyu fazla konuşmak istemiyorum .hitlerin yahudi olduğu amacının arı olmayan yahudileri yok etme ve siyonizme hizmet etmek teoriside akla yatmakta .

hitler bi canidir. yaptıkları benimsenemez. ancak siyonist yahudiler için bi kelime bulamadım .
hitler bile onların yanında melek kalır.
beni en cok üzen konu ispanyadan kacan, sonra hitlerden kacan yahudiler osmanlıya sığınmıştır . lozanda 25000 sabataycı ülkemize gelmiştir bizim onlara kucak acmamıza ramen onlar tarihte osmanlıya şimdi ise Türkiyeye karşı yaptıklarını hazmedilecek cisten değil.
neyse bu konu bitmez

3589 Mesaj
24 Mayıs 2005; 20:45:40 

quote:

seni kim ortadan kaldırsın?

246 Mesaj
25 Mayıs 2005; 18:07:41 

quote:

nası onların yokedilmesiini dusunebilirsin sen nesin kii
bu arada alıntı yapmayı beceremedim galiba

1292 Mesaj
25 Mayıs 2005; 20:05:08 

adaolf hitler içindeki hırsı ancak yahudileri katlederek halletmiştir..
küçüklüğünden beri yahudilere duyduğu öfkeyi bu şekilde bir sonuçla bitirmiştir..ALMAN ırkını savunması ise ap ayrı bir durum..alman ırkının en üstün ırk olarak görmesi alman bir vatandaş olması zekasını liderlik için kullamasına yetmiştir..

Uzaklaştırılmış
27 Mayıs 2005; 13:59:16 

adotf Hitler bir kahramandır. Kim ne leke sürerse sürsün. O yahudileri yaktı çünkü onlar daha fazlasını hakediyorlardı. Bakın şimdi Filistine Iraka. Adam ileriyi görerek hareket ediyordu ama kimse onu o zamanda anlayamadı.

5463 Mesaj
27 Mayıs 2005; 15:32:00 

Hitler bir faşistti, ve bu dünyaya faşizmden bir fayda yok !!!

İmzanız kural dışıdır! || Uymanız gereken imza kurallarını okumak için tıklayınız.

1259 Mesaj
27 Mayıs 2005; 15:52:56 

zamanı gelecek Türkler tarafından kundaktaki bebeklerine kadar katledilecekler , nacizane bazı islam alimlerinin hadislerden çıkardığı anlam bu , ama bu olayın olacağı yahudilerin dininde de ,hristiyanlıkta da var

bencede onların armegeddon dediği hristiyanların ise altın kralık dediği bizim ise mehdi dönemi dediğimiz , kıyametten önce çıkacak büyük bir savaşın eşiğindeyiz

onlar açık açık güneydoğuda bizim topraklarımıza göz diktiler , kürdistana destek veriyorlar , ekonomik olarak bizi kıskaca aldılar

elbetteki Türk milleti bunların farkına varacak ve o zaman vay dünyanın haline .........

2431 Mesaj
27 Mayıs 2005; 20:01:23 

quote:

Orjinalden alıntı: 17_Ocak

zamanı gelecek Türkler tarafından kundaktaki bebeklerine kadar katledilecekler , nacizane bazı islam alimlerinin hadislerden çıkardığı anlam bu , ama bu olayın olacağı yahudilerin dininde de ,hristiyanlıkta da var

bencede onların armegeddon dediği hristiyanların ise altın kralık dediği bizim ise mehdi dönemi dediğimiz , kıyametten önce çıkacak büyük bir savaşın eşiğindeyiz

onlar açık açık güneydoğuda bizim topraklarımıza göz diktiler , kürdistana destek veriyorlar , ekonomik olarak bizi kıskaca aldılar

elbetteki Türk milleti bunların farkına varacak ve o zaman vay dünyanın haline .........

biri var görüyor biri var duyuyor biri var herşeyi o ayarlıyor

477 Mesaj
27 Mayıs 2005; 20:25:37 

severim Hitler'i adamımdır kendisi.
hi hitler!!!!

bana kalırsa Türkiye'ye lazım bir kaç tane Hitler

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Kiapus -- 27 Mayıs 2005, 20:26:16 >

1731 Mesaj
27 Mayıs 2005; 22:53:44 

Her ne olursa olsun ben yahudi o katliamda ölen yahudi çocuklarına acımış ve üzülmüşümdür.
babalarının günahını onlar çekmek zorunda değillerdi.

fakat şu da bir gerçek bugün dahil olmak üzere yahudi cocukları DİĞER HAYVAN insanlardan üstün ve onların efendisi oldukları inancın ile yetiştirilen ve öbür milletlere karşı kin duygusu ile ufak yaşlardan itibaren beyinleri hahamlar tarafından yıkanarak hahamlar konturolünde dini telkinlerle yetiştiriliyorlar.

805 Mesaj
27 Mayıs 2005; 22:56:00 

quote:

hangi alim neye dayanarak söylemiş?????

3499 Mesaj
28 Mayıs 2005; 1:09:58 

Hitler'e methiyeler dizen arkadaşlar sanırım NSDAP-NASYONAL SOSYALİST İŞÇİ PARTİSİ'nin savaştan çok önceleri,Teodor Herzl önderliğinde kurulan Yahudi milliyetçilinin en güçlü hali olan SİYONİST Hareketin desteğini aldığından haberi yok.Yahudi finansörlerden çok büyük bir destek almıştır iktidar yürüyüşünde...

Yani bugün Filistinde bir İsrail devleti varsa bunda Hitlerin çok büyük bir etkisi vardır.
BM'nin raporlarına göre Dünya Siyonist Örgütünün çalışmalarıyla 1895-1935 yılları arasında Filistine göçe zorlanan Yahudi sayısı en fazla 40 Bin rakamını buluyorken,Hitlerin baskıları,şiddet hareketleri sonucunda bu rakam milyonu bulmuştur.Yani Siyonistlerin küçük çaptaki korkutma ve sindirme hareketleri yerine kitlesel bir şiddet politikası meyvelerini fazlasıyla vermiştir.

Hitler Yahudilerin kara kaşı,kara gözü için bunu yapmamıştır elbette.Onun asıl planı Yahudilerden tamamen kurtulmak için MADAGASKAR'I bir Yahudi yurdu olarak düşünmesidir.Fakat Siyonist finansörlerin yoğun çalışmaları sonucunda Filistin Planı kabul edilmiştir.

Kudüs Başmüftüsü Hacı Emin el-Hüseyni'de belki bir umut olur diyerek Yahudilerin Filistine olan yoğun göç hareketlerini önlemek için Hitler ile bir görüşme dahi yapmıştır.Bunun sonuçsuz kalacağını anlayınca çaresizce Siyonist örgütlere karşı (STERN,HAGANAH,IRGUN,...) silahlı hareketi örgütlemiştir.

Teodor HERZL'in II.Abdülhamid'den koparamadığını,onun takipçileri oldukça sinsice bir planla,kendi milletininin kanının dökülmesi pahasına,toplama kamplarında sürünmesi pahasına Filistin'i yurt edinmeyi başarmışlardır.Şu da bir gerçektir ki Filistin'e göç ettirilen Yahudi ailelerinin büyük çoğunluğu meslek sahibi,varlıklı,eğitimli insanlardır.Durumu pek de yeni devletin şanına yakışmayacak olan ve gettolarda sefilce yaşamaya mahkum edilen Yahudiler ise kaderlerine terk edilmişlerdir.

Bugün bile II.Dünya Savaşının kaymağını Yahudiler yemektedir.Kanıtı hepinizin malumu:Hep haksızlığa uğramış,horgörülmüş,ezilmiş,soykırıma tabi tutulmuş olduklarından Filistinlilere herşeyi yapma hakkına sahiptirler(!).

Özetle anlatmaya çalıştım.Hitler'i bir Müslüman takdir etmemelidir.Bunu II.Dünya savaşı sırasında,Filistin mücadelesinin mimarı olan Kudüs Başmüftüsü çok acı bir şekilde görmüştür.Başvurulacak son kişinin Hitler olduğunu anlamıştır.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi feylesof -- 28 Mayıs 2005, 1:11:55 >

Uzaklaştırılmış
29 Mayıs 2005; 20:42:23 

quote:

Orjinalden alıntı: spotlightkid

seni kim ortadan kaldırsın?

tamam siyonist yahudiler birgun ulkeni ele gecirip bütün aileni ortadan kaldırdıgı zamanda böyle konusursun........

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi diablo666 -- 29 Mayıs 2005, 20:43:09 >

Uzaklaştırılmış
29 Mayıs 2005; 20:45:24 

quote:

arkadaslar dediginiz türkler moğollarla karıştırılıyor.ben türklerle moğollar akraba diye duymusutm ama yanılıyorda olabilirim

3589 Mesaj
29 Mayıs 2005; 21:32:39 

quote:

zamanı gelecek Türkler tarafından kundaktaki bebeklerine kadar katledilecekler ,nacizane bazı islam alimlerinin hadislerden çıkardığı anlam bu , ama bu olayın olacağı yahudilerin dininde de ,hristiyanlıkta da var

kim bu nacizane islam alimleri? hadisten önce kurana bakılır kuran da gelecekte yaşanacak böyle bir olay ile ilgili bir ayet var mı??? mehdi diyorsun peygamberimiz son peygamber değil mi? son peygamber ise mehdi yani hz. isa bis mi yapacak? hz isa ikinci defa tekrar dünyaya dönecekse peygamberimiz son peygamber olur mu ? kuranda allahın habibim dediği son peygamber ilan edilen peygamberiniz varken kafası karışık hristiyanlar gibi hz. isa yı mı bekliyor müslümanlar ? yazıklar olsun bu düşüncenin islamla en ufak bir ilişkisi yok kaldı ki kendileri bile inanmıyor batı dünyası bile dalga geçiyor siz hiç "isa geliyor meşgul görün" lafını duymadınız mı?

arkadaşlar yahudilerden nefret edecekseniz buyrun köküne kadar edin ama bu işe ismi barış olan dinimizi karıştırmayın. kendi pisliğinizi dinimize mal etmeyin.kundakta bebek öldürmeye meraklı ve bunun için bilenen insanlara (ulan Apo dan ne farkınız kalır sizin) Allah akıl fikir versin.

330 Mesaj
31 Mayıs 2005; 0:40:29 

quote:

Orjinalden alıntı: feylesof

Hitler'e methiyeler dizen arkadaşlar sanırım NSDAP-NASYONAL SOSYALİST İŞÇİ PARTİSİ'nin savaştan çok önceleri,Teodor Herzl önderliğinde kurulan Yahudi milliyetçilinin en güçlü hali olan SİYONİST Hareketin desteğini aldığından haberi yok.Yahudi finansörlerden çok büyük bir destek almıştır iktidar yürüyüşünde...

Yani bugün Filistinde bir İsrail devleti varsa bunda Hitlerin çok büyük bir etkisi vardır.
BM'nin raporlarına göre Dünya Siyonist Örgütünün çalışmalarıyla 1895-1935 yılları arasında Filistine göçe zorlanan Yahudi sayısı en fazla 40 Bin rakamını buluyorken,Hitlerin baskıları,şiddet hareketleri sonucunda bu rakam milyonu bulmuştur.Yani Siyonistlerin küçük çaptaki korkutma ve sindirme hareketleri yerine kitlesel bir şiddet politikası meyvelerini fazlasıyla vermiştir.

Hitler Yahudilerin kara kaşı,kara gözü için bunu yapmamıştır elbette.Onun asıl planı Yahudilerden tamamen kurtulmak için MADAGASKAR'I bir Yahudi yurdu olarak düşünmesidir.Fakat Siyonist finansörlerin yoğun çalışmaları sonucunda Filistin Planı kabul edilmiştir.

Kudüs Başmüftüsü Hacı Emin el-Hüseyni'de belki bir umut olur diyerek Yahudilerin Filistine olan yoğun göç hareketlerini önlemek için Hitler ile bir görüşme dahi yapmıştır.Bunun sonuçsuz kalacağını anlayınca çaresizce Siyonist örgütlere karşı (STERN,HAGANAH,IRGUN,...) silahlı hareketi örgütlemiştir.

Teodor HERZL'in II.Abdülhamid'den koparamadığını,onun takipçileri oldukça sinsice bir planla,kendi milletininin kanının dökülmesi pahasına,toplama kamplarında sürünmesi pahasına Filistin'i yurt edinmeyi başarmışlardır.Şu da bir gerçektir ki Filistin'e göç ettirilen Yahudi ailelerinin büyük çoğunluğu meslek sahibi,varlıklı,eğitimli insanlardır.Durumu pek de yeni devletin şanına yakışmayacak olan ve gettolarda sefilce yaşamaya mahkum edilen Yahudiler ise kaderlerine terk edilmişlerdir.

Bugün bile II.Dünya Savaşının kaymağını Yahudiler yemektedir.Kanıtı hepinizin malumu:Hep haksızlığa uğramış,horgörülmüş,ezilmiş,soykırıma tabi tutulmuş olduklarından Filistinlilere herşeyi yapma hakkına sahiptirler(!).

Özetle anlatmaya çalıştım.Hitler'i bir Müslüman takdir etmemelidir.Bunu II.Dünya savaşı sırasında,Filistin mücadelesinin mimarı olan Kudüs Başmüftüsü çok acı bir şekilde görmüştür.Başvurulacak son kişinin Hitler olduğunu anlamıştır.

çok güzel açıkladın be. II. abdülhamit döneminden beri ulaşmak istedikleri şeydi. asurları babillere satan, babilleri perslere satan. sonra da persleri iskendere peşkeş çeken hep yahudilerdi. içine girdikleri toplumu alttan alta oymayı marifet ilip üste çıkmayı zafer olarak gören çok deni bir millettir. aslında uyanık olmakta fayda var...

Madem Biliyorsun Neden Öğretmiyorsun (Sümer Atasözü)

201 Mesaj
31 Mayıs 2005; 1:46:49 

bence burda yazılanlar kadar basıt degıl...
insan hayatı bu kadar kolay alınamaz her lider savasmamak ıcın elınden geenı yapar savas en son caredir!!!

''Kılıçla Alınan Yer Parayla Satılmaz'' 2.Abdülhamit
Türkçe Rap'e Destek...
www.sagopa-kajmer.com

2340 Mesaj
31 Mayıs 2005; 3:54:13 

Hitlerin bir hayali vardı ve bu hayaline ulaşmaya çalışırken yoluna çıkabilecek hetürlü engeli yıkıp geçmeye kadarlıydı. ve yahudiler bu engellerden birisi idi

Davinci'nin şifresi soğanın cücüğünde saklı.

Uzaklaştırılmış
31 Mayıs 2005; 8:27:43 

bu konular daha öncede açıldı konuşuldu...
benim şu topic in 1. ve 2. sayfalarındaki mmsj larımı okuyun....

http://forum.donanimhab..._1/key_//tm.htm#1944552

bu eski topici de canlandırmaya kalkan bazı sivriler çıkacaktır ama yapamıycaklar çünkü sonu kilitli heh heh

1731 Mesaj
1 Haziran 2005; 0:33:08 

quote:

türklerin kökeni hatta asyadaki çoğu ülkelerin kökeni moğolistandan geliyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi junayerturk -- 1 Haziran 2005, 0:35:04 >

513 Mesaj
3 Haziran 2005; 18:16:32 

quote:

Orjinalden alıntı: junayerturk

türklerin kökeni hatta asyadaki çoğu ülkelerin kökeni moğolistandan geliyor.

sallamışsın

hustın kontorum bitti,atmosfere girince caldırırım

1731 Mesaj
4 Haziran 2005; 20:19:46 

sallamadim bi arastir bence.
hem neden onyargili davraniyorsun.
denesene bi arastirmayi.
cengiz han in resmini gordun mu mesela sen hic.

344 Mesaj
5 Haziran 2005; 4:08:43 

Asya'daki çin'den sonraki en eski uygarlık türklerdir. !!

1731 Mesaj
5 Haziran 2005; 4:12:27 

evet yani asyadaki herkez birbiriyle akraba

344 Mesaj
5 Haziran 2005; 4:41:16 

O zaman dünyanın yarısından çoğunun kökü çinli
Bundan sonra çinlilere laf yok

5463 Mesaj
5 Haziran 2005; 6:45:21 

quote:

ALDOF HİTLER NEDEN YAHUDİLERİ KATLETTİ?

Faşistliğinden katletti, başka neden olacak.

Müslümanlar arasında ezelden beri bir yahudi düşmanlığı vardır. Bu arada siz neden yahudilere düşmansınız? hayatınızda kaç tane yahudi tanıdınız? Eğer gerçekten tanımış ta karar vermişseniz o zaman ona birşey diyemem. Ben yahudilere dost yada düşman değilim, çünkü adamları tanımıyorum.

İmzanız kural dışıdır! || Uymanız gereken imza kurallarını okumak için tıklayınız.

1731 Mesaj
5 Haziran 2005; 12:39:52 

quote:

Orjinalden alıntı: kaotika

Faşistliğinden katletti, başka neden olacak.

Müslümanlar arasında ezelden beri bir yahudi düşmanlığı vardır. Bu arada siz neden yahudilere düşmansınız? hayatınızda kaç tane yahudi tanıdınız? Eğer gerçekten tanımış ta karar vermişseniz o zaman ona birşey diyemem. Ben yahudilere dost yada düşman değilim, çünkü adamları tanımıyorum.

1. yanlis biliyorsun muslumanlarin yahudilere bir dusmanligi yok.
yahudilerin muslumanlara ve hiristiyanlara ve butun dunya insanina dusmanligi var.
bu boyle.

2. nereden vardi boyle bir neticeye.
ben yahudilere dusmanmis gibi mi gorunuyorum.

3.hayatimda sayacak olursam 8 tane yahudi tanidigim var diyebilirim.
ama din konusunda hic konusmadik.
boyleyken ben yine de onlarin dini inanclarini yeterince iyi biliyorum.

4. ayrica yahudileri birak benim kimseye dusmanligim yok.
bu sorudan bu neticeyi cikarabiliyorsan senin icin fesat ne diyeyim ki baska!

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi junayerturk -- 5 Haziran 2005, 12:40:58 >

61 Mesaj
5 Haziran 2005; 18:11:23 

adolf hitler, yahudi ırkını iyice irdelemiş ve dünyanın basına bela olacak tek ırk ilan etmiştir..tabii ki kendileride üstün alman ırkını yatiştirmek için tüm güçlerini seferber etmişler ama yahudilerin bu yolda en tehlikeli düşman olduğunu kesfetmişlerdir..gercektende siyonizm bugun artık dunyanın basına beladır..Amerikayı da rusyayıda(lenin ve stalinin yahudi oldugu kuvvetle muhtemel)el altından yöneten dunyanın gercek sahipleridir...hitleri bu kesfinden dolayı kutlamak gerekir..ama soykırımda bir gerçektir...bunun yarine asimile etselerdi daha ii olurdu bence..sonucta vahsetin her turlusu felakettir..bugun butun yahudiler bu felaketi hazırlamak için besikten mezara elbnirliği ve beyinleri yıkanarak yetiştiriliyorlar.sürekli onların (israilogullarının)dunyanın tek murısı oldugu en üstün insan oldukları inancını hala şiddetle tasımaktadırlar..dunyanın her yerinden israile tonlarca para yagıyor..ve dunyanın heryerinde özellikle mezopotamya(uygarlıgın gercej besiği) da toprak sahibi oluyorlar..bu adamlara artık kim dur diyecek merak ediyorum dogrusu..bir avuc filistinli musluman ..onlarda olmasa sembolik de olsa direniyorlar canlarını ortaya koyuyorlar..maneviyatlarını bozuyorlar hiç olmazsa...tum islam alemi bence elinden gelen yardımın fazlasını yapmakla mukellef bu konuda...çünkü yahudilerin arkasında dunya var...işte hitleri bunu kesfettikleri için kutlamak lazım derim...

2431 Mesaj
5 Haziran 2005; 20:31:36 

kaotika sen yılandan nefret etmek için önce beni bi kere ısırması lazım diyorsun oysa insanların beyni var ve bu yuzden bazı seyleri bu deneyime gerek kalmadan anlıyorlar bu yuzden okuyorlar bu yuzden ası oluyorlar b,z düşünen bir ırkız farklıyız bunu farkına var lütfen

Uzaklaştırılmış
5 Haziran 2005; 23:35:11 

ya bir kitap okuyupta burada ahkam kesmeyin o kitaba bende baktım tamamen saçma sapan düşünceler o kitaptan etikelenen fanatiklerinde aklından şüphe ediyorum, yok arı ırk yok ırkın saflaştırılması, üstün ırk yaratma çabaları, hiçbir şekilde yapılanların haklı bir tarafı olamaz tartışma dahi götürülemez, Almanya ya gidin bakın halen yakılan insanların külleri doluyor, resmen vahşet hayvanlık insanlık dışı bir olay bunu savunanlara da YUh, bunu savunanlarla aynı havayı soluduğum için kendimden utanıyorum
Böyle şeylerin asla Türk milletiyle uzaktan yakından ilgisi olamaz bize böyle şeylerle gelmeyin ...
Biz değerleri olan Şerefli bir Millettiz asla hesabını veremeyeceğimiz davranışımız yoktur
Bir Türk asla savunmasız yaşlı çoluk çocuğa zarar vermez, bırak sen katliamı

1731 Mesaj
5 Haziran 2005; 23:35:18 

quote:

Orjinalden alıntı: etusch

kaotika sen yılandan nefret etmek için önce beni bi kere ısırması lazım diyorsun oysa insanların beyni var ve bu yuzden bazı seyleri bu deneyime gerek kalmadan anlıyorlar bu yuzden okuyorlar bu yuzden ası oluyorlar b,z düşünen bir ırkız farklıyız bunu farkına var lütfen

1731 Mesaj
5 Haziran 2005; 23:50:04 

quote:

Orjinalden alıntı: antiochos

ya bir kitap okuyupta burada ahkam kesmeyin o kitaba bende baktım tamamen saçma sapan düşünceler o kitaptan etikelenen fanatiklerinde aklından şüphe ediyorum, yok arı ırk yok ırkın saflaştırılması, üstün ırk yaratma çabaları, hiçbir şekilde yapılanların haklı bir tarafı olamaz tartışma dahi götürülemez, Almanya ya gidin bakın halen yakılan insanların külleri doluyor, resmen vahşet hayvanlık insanlık dışı bir olay bunu savunanlara da YUh, bunu savunanlarla aynı havayı soluduğum için kendimden utanıyorum
Böyle şeylerin asla Türk milletiyle uzaktan yakından ilgisi olamaz bize böyle şeylerle gelmeyin ...
Biz değerleri olan Şerefli bir Millettiz asla hesabını veremeyeceğimiz davranışımız yoktur
Bir Türk asla savunmasız yaşlı çoluk çocuğa zarar vermez, bırak sen katliamı

sonuna kadar haklisin
yahudiler sevdigim soylenemez hatta sevmiyorum diyebilirim
fakat bu demek olmuyor ki hitlr iyi yapmis bir tane daha hitler olsa keske diyemem asla.
kimse kimseninin canini almaya hakki yok helede buyuk bir katlima yaslidan bebege kadar hic yok
Allahtan baska kimse kimsenin canini alamaz.
simdi hacli seferleri gibi durumlari one surecek zevzekler olacak bana biliyorum
bunun cevabini simdiden veriyorum savaslar farklidir
savasta kimse savunmasiz kilicsiz degillerdi ve karsilikli anlasarak savaslar yapildi
karsi karsiya gelerek her birinin elinde kilic
yahudi katliamina gelince durum farkli onlar savunmasizlardi.

48 Mesaj
6 Haziran 2005; 4:30:57 

Bir türk kundaktaki savunmasız bebeğe zarar veremez diyorsun ama ben türküm hemde sapına kadar kesinlikle bi siyasi partiylede alakam yok ama milletimi severim sayarım her türk evladınn yapması gerektiği gibi. Ben güneydoğuya gitsem ve imkan olsa ordaki kürtleri kurşuna dizerim sebeplerim çok net apo'sundan tutda istanbulda yaşayanına kafdar şu ana kadar onlarcasını tanıdım ve bir tane adam çıkmadı aralarından istisnalar kadieyi bozmaz. şuraya gelmek istiyorum almanlar içinde yahudiler bizim kürt sorunu gibi zarar ziyan millet yahudiler ve bana en ufak zararı dokunmuş olsa veya geeçkten hakettiğine inandıktn sonra yahudileride aynen kurşuna dizerim. Biz kanun kitap diye diye bu kadar yumuşak olduk. Ortadoğuya komşu olmamıza rağmen allahın dangalak ingilizi her ne kadar kukla olsada gelip buraya müdahele edebiliyor. Halbuki biz masaya yumruğumuzu vurabilecek kadar dirayetli ve cesaretli olabilsek inanın bana bazı şeyler çok daha farklı olur ama ne yazıkki bunu yapamıyouz pısırık davranıyoruz ve buna dayanarak bizi sindiriyorlar. Neyiz biz bir güruh aptallar topluluğu ? Hitler i suçluyorsunuzda, şunu hiç düşünmüyorsunuz adalar savaşın sonunda malup oldular ve diğer ülkelerde savaşta olup biten herşeyi kendi menfaatlerine göre yansıtıyorlar ama arşivleri araştırırsanız işin aslının öle olmadığına tanık olursunuz. Koyun zihniyetini bir kenara bırakalım bi zahmet.

HEP DESTEK TAM DESTEK

ŞAMPİYON FENERBAHÇE

HERKES BİRBİRİNE SAYGILI OLSA KİMSENİN BURNU BİLE KANAMAZ ONUN İÇİN LÜTFEN DAHA SAKİN OLALIM. !LÜTFEN!

1731 Mesaj
6 Haziran 2005; 18:46:26 

arsıvlerı bız de ınceledık
yahudılerın kım oldugunu amaclarının ne oldugunu cok cok ıyı bılıyorum
kurtlerı de bıraz bılıyorum dıyebılırım
senı bılmem ama ben ınsan ayırımı yapamam
evet topluma zararlı ınsanlar cıkabılıyor toplumumuzda dunyada
ama onları toplumdan dıslamak degıl topluma kazandırmak daha guzel degıl mı?

yahudıler hep ezılmıs mıllet olarak tanınırlar
ezıldıkce acımasız oluyorlar tabı kı
ayrıca onların ıcınden de ıyılerı cıkabılıyor
kurtler de oyle

bız hep kendımızı haklı cıkaran mılletız
herseyı en ıyı bız bılıyoruz zaten
ınsanlara kucumseyen gozlerle bakmakta ustumuze yok
kımse de cıkıp haksızlıgını bıldıgı halde ben haksızım dıyemıyor
özürdılemekten utanan ınsanlarız

bıraz da baskalarının gozuyle gorelım onların gozuyle baklım
haklı oldukları yerler de cıkabılecek emın olun kendılerıne gore
haksız oldukları da cıkacak tabı kı
hepımız kadar.
bız de onların yerınde, onlardan bırının cocugu olabılırdık!

bır gun tanısmak uzere oldugum bırısıne nerelısın dedıgımde bana kurtum dıye cevap verdı
sana kurt oldugunu sormadım nerelı oldugunu sordum dedıgımde
cocuk bana sunları anlattı
hatta bıraz tartısmaya gırdık bu konuda uzun uzadıya yazmayacagım
cocuk askerde kendıne yapılan bı olaydan bahsettı
su an aklımda degıl ama hatırladıgım kadarıyla askerlerın kımlıklerıne bakarak kogusları ayrılıyormus
herkeze gec gec gec derken cocuga sıra gelmıs
komutan bakmıs kı dogu
sen dıger tarafa gec demıs
cocuk ben bu ulkede askerlık yaptım ama ben turk degıl kurtum demıstı
ben soyumu ınkar edemem ben kurtum deyıp durmustu
ıyı de ozaman de; dedım ben de sen kendını dıslarsan baskaları senı tabı kı dıslar dedım cocuga
dedım dedım ama hıc kımse kendını kendı dıslar mı soruyorum sıze?

1 Mesaj
7 Haziran 2005; 16:40:58 

EWET HİTLER VE KÜRTLER KONUSUNDA TAMAMEN HAKLISIN SANA SONUNA KADAR HAK VERİYORUM.
YAHUDİLER (3 MİLYON TANESİNİ HİTLER'İN SABUN YAPMASINA RAĞMEN -Kİ HALA ALMAN ORDUSUNDA BU SABUNLAR KULLANILIYORMUŞ DİYE DUYDUM-) ŞU ANDA DÜNYAYA EKONOMİK OLARAK HÜKMEDİYORLAR BÜTÜN PARALAR ONLARDA TİCARETİ İYİ BİLİYORLAR ADAMLARA SAVAŞ AÇMAYA KALKSAK BIRKA SİLAHI MERMİYİ BİLE ONLARDAN SATIN ALMAK ZORUNDAYIZ KAHROLSUN SİYONİZM.

AA

388 Mesaj
7 Haziran 2005; 23:28:55 

Firavun israilogullarina akla hayale gelmedik baskilar zulumler uyguluyor. Sonrasinda Allah bu topluma bir peygamber yolluyor. (Hz. Musa) Ve hepinizin de bildigi gibi, Hz Musa asasiyla kizil denizi ikiye ayiriyor ve israilogullari denizi yuruyerek geciyor. Sonrasinda Firavun ve ordusu denizin kapanmasiyla boguluyor.

Oyle bir toplum dusununki daha yeni felaketten kurtulmus. Allah onlara muthis bir lutufta bulunmus. Ama onlar sukurde bulunacaklarina Hz. Musa'ya diyorlar ki;
- Git Rabbine dua et bize gokten sofra indirsin.

Hz Musa dua ediyor. Allah onlara icinde dunyanin en lezzetli yiyeceklerinin oldugu bir sofra indiryor.

Bir muddet sonra Allah, Hz. Musa'yi Tur dagina cagiriyor. Hz. Musa israilogullarina -Tur dagina gidecegini ve sonrasinda donecegini soyluyor.

Hz. Musa gidiyor ve bir muddet sonra Allah'in bazi emirleri ile geri donuyor. Birde ne gorsun.

Bu nankor toplum bir buzagi bulmus ona tapmiyorlarmi!

Boyle bir toplum olamaz... Yahudilerden nefret ediyorum.

Uzaklaştırılmış
8 Haziran 2005; 1:01:34 

The least you can while sitting in the comfort of your home is forward this file to as many people as possible espically westerns so they can have a glimse of what Plastinians go through!! (Sizler rahat evlerinizde oturuyorken bu katliamlar Filistin'de günlük hayatın bir parçası olmaya başladı. Şimdi en azından bu dosyayı herkese gönderin, özellikle Batılı tanıdıklarınız varsa onlardan başlayın ki onlar da Filistin'de neler olduğu hakkında fikir sahibi olabilsinler....)

Ekteki dosya (3)

201 Mesaj
8 Haziran 2005; 1:24:56 

quote:

Orjinalden alıntı: Kiapus

severim Hitler'i adamımdır kendisi.
hi hitler!!!!

bana kalırsa Türkiye'ye lazım bir kaç tane Hitler

hi hitler değil...
heit hitler...saglıkla gibi bişey anlamına gelıyor

Türkçe Rap'e Destek...
www.sagopa-kajmer.com

Uzaklaştırılmış
8 Haziran 2005; 20:51:40 

quote:

Orjinalden alıntı: -strider-

hi hitler değil...
heit hitler...saglıkla gibi bişey anlamına gelıyor

heit hitlerde degil heil hitler yani yaşasın hitler

201 Mesaj
8 Haziran 2005; 21:24:15 

quote:

heit hitlerde degil heil hitler yani yaşasın hitler

cok ozur dılerım heit yazmısım gesundheit tan aklımda kalmıs ehhe...
hatayı duzelttıgın ıcın sagol dostum...

Türkçe Rap'e Destek...
www.sagopa-kajmer.com

1731 Mesaj
11 Haziran 2005; 1:37:36 

quote:

Orjinalden alıntı: BlueICE

Firavun israilogullarina akla hayale gelmedik baskilar zulumler uyguluyor. Sonrasinda Allah bu topluma bir peygamber yolluyor. (Hz. Musa) Ve hepinizin de bildigi gibi, Hz Musa asasiyla kizil denizi ikiye ayiriyor ve israilogullari denizi yuruyerek geciyor. Sonrasinda Firavun ve ordusu denizin kapanmasiyla boguluyor.

Oyle bir toplum dusununki daha yeni felaketten kurtulmus. Allah onlara muthis bir lutufta bulunmus. Ama onlar sukurde bulunacaklarina Hz. Musa'ya diyorlar ki;
- Git Rabbine dua et bize gokten sofra indirsin.

Hz Musa dua ediyor. Allah onlara icinde dunyanin en lezzetli yiyeceklerinin oldugu bir sofra indiryor.

Bir muddet sonra Allah, Hz. Musa'yi Tur dagina cagiriyor. Hz. Musa israilogullarina -Tur dagina gidecegini ve sonrasinda donecegini soyluyor.

Hz. Musa gidiyor ve bir muddet sonra Allah'in bazi emirleri ile geri donuyor. Birde ne gorsun.

Bu nankor toplum bir buzagi bulmus ona tapmiyorlarmi!

Boyle bir toplum olamaz... Yahudilerden nefret ediyorum.

tamam haklisin bu konuda
tamam inanilmaz bir irk yahudiler
dunyanin onlardan nefret etmesinin tabiyki sebebi var
allahin bile sevmedigi bir irk birak insanlar sevsin
ama diyorum ki cezayi verecek olan da allahtir
cani verdigi gibi alacak olan da odur.

262 Mesaj
11 Haziran 2005; 22:17:09 

quote:

Orjinalden alıntı: Selinay84

Biz kanun kitap diye diye bu kadar yumuşak olduk. Ortadoğuya komşu olmamıza rağmen allahın dangalak ingilizi her ne kadar kukla olsada gelip buraya müdahele edebiliyor. Halbuki biz masaya yumruğumuzu vurabilecek kadar dirayetli ve cesaretli olabilsek inanın bana bazı şeyler çok daha farklı olur ama ne yazıkki bunu yapamıyouz pısırık davranıyoruz ve buna dayanarak bizi sindiriyorlar. Neyiz biz bir güruh aptallar topluluğu ? Hitler i suçluyorsunuzda, şunu hiç düşünmüyorsunuz adalar savaşın sonunda malup oldular ve diğer ülkelerde savaşta olup biten herşeyi kendi menfaatlerine göre yansıtıyorlar ama arşivleri araştırırsanız işin aslının öle olmadığına tanık olursunuz. Koyun zihniyetini bir kenara bırakalım bi zahmet.

pısırıklık yada cesaretsizlikten değil de güzel kardeşim masaya yumruk vuramamamızın sebebi en başta ekonomik.adamlara o kadar borcumuz var ki ağzımızı açmaya yüzümüz yok.ağzımızı açınca da $ fırlar, enflasyon artar vs.bunu da yine bizler halledeceğiz. içimizde geleceğin idarecileri olabilir onlara önderim. bu adamlardan borç almamalı, mevcut borçları da şu faiz olayını hallederek ödemeye bakmak lazım.ondan sonrası kolay zaten...

İLİM Peygamber'den , MAL Firavun'dan Mirastır!!

383 Mesaj
12 Haziran 2005; 15:48:13 

quote:

avrupadaki yahudiler genellikle zengin olduklarından ve hayatlarından memnun oldukları için ,şimdiki israil topraklarına gitmek istemiyorlardı ...

ama bu dinine bağlı yahudilerin hoşuna gitmiyordu , çünkü israil devleti vadedilmiş bir krallıktı ve bir dini görevdi ve bu devletin kurulması gerekliydi

işte bu yüzden dünya hegomanyasına sahip olan yahudiler çeşitli devletleri kullanarak ve Alman komuoyunun psikolojisini kullanarak Hitleri başa getirdi çünkü hitlerde aslen rus asıllı yahudilerdendir ,

ve hitler yahudileri katletmeye başladı ama aslında kesinlikle şimdiki anlatılanlar veyahutta tarih kitaplarında yazdığı kadar çok yahudi öldürülmedi , bu katliam yahudi devletini kurmak için kutsal bir görevdi ,gitmek istemeyenler öldürüldü ,işte bu yüzdendirki Hitlerin ordusunda 150 bin kadar Yahudi asker vardı

neyse aslında bu konu uzar ve kavgalara neden olur ,en iyisi burada bırakmak

son zamanlarda nedir bu saçma uydurma teoriler kaynak nedir niye insanlar her gördüğüne inanıyo tek kaynaklı bilgilerle böyle tartışmalra giriyo

1731 Mesaj
12 Haziran 2005; 17:25:45 

quote:

Orjinalden alıntı: MuwHinny

son zamanlarda nedir bu saçma uydurma teoriler kaynak nedir niye insanlar her gördüğüne inanıyo tek kaynaklı bilgilerle böyle tartışmalra giriyo

sizin bu konuda bilginiz nedir?
evet bende arkadasimin yazdiklarina biryerde katiliyorum ama bunun altinda daha baska sebeblerde var.
hitler bir yahudiydi kimse bunu bilmese de

ve biliyor musun ki yahudiler kati yahudi olmayan yahudileri bile ayrim yapiyorlar.
bizdeki alevi si mepleri oldugu gibi onlarda da ayriliyor.

54 Mesaj
14 Haziran 2006; 15:10:31