Şimdi Ara

The Lord of The Rings: Conquest inceleme videosu

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
90
Cevap
0
Favori
85.917
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Platform: PC, Playstation 3 ve Xbox 360

Ünlü film serisi Lord Of The Rings , uzun bir aradan sonra EA’ın önderliğinde yeniden oyun dünyasına dönüyor. Daha önce çıkan aksiyon oyunları sinema perdesinde olduğu gibi bir üçleme olarak karşımıza çıkmıştı. Pandemic tarafından hazırlanan Lord Of The Rings: Conquestle bütün yaşanan maceralara farklı bir açıdan yaklaşıyoruz.

Sistem Özellikleri

İşletim Sistemi: Windows XP (32bit)/Windows Vista (32/64bit)

İşlemci: 2.4 GHz Core 2 Duo / ya da denk bir AMD işlemci

Ram: 1 GB RAM (Windows Vista 1.5 GB RAM)

Ekran Kartı: GeForce 6 Serisi (En az 256MB VRAM ile) / ATI X1650 veya daha yüksek bir ekran kartı

Boş Alan: 6 GB disk alanı

• teşekkürler,demosunu indirmek istiyordum.İyi oldu
  • bugün arkadaşta oynadım bence çok güzel ben beyendim güzel inceleme olmuş ellerinize saglık
  • Bugün indirdim oyunu.İncelemesinin gelmesi iyi oldu elinize sağlık .Siteler düşük puanlar vermişti bu oyuna ama yine de oynayacağım ben :)
  • İnceleme için teşekkürler güzel olmuş ama oyun dandik bence
  • Yav siz oyuna düşük puan vermeyi biliyosunuz, biz tırt deyince alıyoruz 4 gün uzaklaştırmayı.
    Ahada tırt bi oyun daha EA batda kurtulalım senden, oyun dünyasının yüz karası

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi evo_4 -- 29 Ocak 2009; 18:28:57 >
  • İnceleme için teşekkürler.Lord Of The Rings serisini sevenleri tatmin edebilir ama gerçekten çok vasat bir oyun.
  • Genelde Filmden oyuna çevrilmiş oyunlar iyi olmuyor.Diyorlar filmimiz tuttu hadi bi oyunuda yapalım ortalığı alt üst edelim.O gazla oyunuda çıkartıyorlar ama bana göre fosss
  • Zaten film tabanlı bir oyunun 8-9 puanlık oyunlar kadar başarılı olmasını bekleyemezdik. Yine de LOTR hayranları deneyebilir.
  • Pandemic Studios'a ettiğim küfürlerle Cehenneme en ön koltuktan bilet kazandım ...
  • quote:

Orjinalden alıntı: Prince*

Pandemic Studios'a ettiğim küfürlerle Cehenneme en ön koltuktan bilet kazandım ...

günün yorumu
  • harbiden günün yorumu :D
  • iyi o zaman bu oyunu almayayım
  • inceleme için teşekkürler...
  • baska yerlerdeki yorumları okuyunca agzım sulandı bi koşu gidip aldım fakat gerçekten 2002 yapımı bir oyun gibi grafik desen bişey yok zaten konusu hep aynı üstüne dogru gelen kılıç kalkan kulanmayı bilmeyen yaratıkları dövüp dövüp duruyosun sonrada ulan kim nasıl bu kadar şeyi dogurmuş diye düşünüyosun boşu boşuna almayın igrenc bi oyun :S
  • inceleme için teşekkürler..
  • gerçekten kötü bir oyun ben oynadım bitirdim ama sinir küpüne döndüm.
  • görebileceğiniz en saçma sapan oyundur yaklaşmayın bile..
  • Sevenleri için ideal gerisi boş
  • Arkadaşlar ps3 için oyunu satan varsa talibim bilginize
  • 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.