İzlenmesi gereken ilk 10 Film. [LİSTE] (Tüm Sürüm)

Tüm forumlar >> [Sinema - Dizi - Televizyon - Müzik - Kitap] >> Sinema

FearLessHeroS -> İzlenmesi gereken ilk 10 Film. [LİSTE] (29 Ocak 2009; 17:22:44)

Shawshank Redemption
Fight Club
Memento
V for Vandetta
Kelebek Etkisi
Prestij
A beautiful Mind
Hancock
Babylon
Requiem for a Dream

vede yenilerden transporterı izlicem.

başka tavsiyesi olan?

firtikk -> Cevap: İzlenmesi gereken ilk 10 Film. [LİSTE] (29 Ocak 2009; 17:26:40)

Kelebek Etkisinden çok etkilenmiştim açıkçası..

Darth Nihilus -> Cevap: İzlenmesi gereken ilk 10 Film. [LİSTE] (29 Ocak 2009; 17:29:19)

Gir İMDB'ye bak.[sm=evillol.gif]

Elbryan -> Cevap: İzlenmesi gereken ilk 10 Film. [LİSTE] (29 Ocak 2009; 17:29:45)

Bence liste şöyle olursa güzel olur.

Fight Club
Memento
V for Vandetta
Kelebek Etkisi
Prestij
A beautiful Mind
LOTR 1
LOTR 2
LOTR 3
Requiem for a Dream

tabi bu benim fikrim siz ne dersiniz bilemem.

Altitute5000 -> Cevap: İzlenmesi gereken ilk 10 Film. [LİSTE] (29 Ocak 2009; 17:31:01)

fast and furious serileri [:(]

FearLessHeroS -> Cevap: İzlenmesi gereken ilk 10 Film. [LİSTE] (29 Ocak 2009; 17:31:08)

@baydogan imdb'yi biliyorum merak etme saol tavsiye için [:@]

ama forumda beğenilen filmleri mrk ettim. [:D]

teeKin -> Cevap: İzlenmesi gereken ilk 10 Film. [LİSTE] (29 Ocak 2009; 17:31:47)

10'dan fazla oldu ama [:D]
300
BAND OF BROTHERS
BATMAN BEGİNS
BBC PLANET EARTH
BEE MOVİE
BLACK HAWK DOWN
BRAVEHEART
EASTERN PROMİSES
FİGHT CLUB
GLADİATOR
IRON MAN
LOTR III-THE RETURN OF THE KİNG
LOTR II-THE TWO TOWERS
LOTR I-THE FELLOWSHİP OF THE RİNG
NO COUNTRY FOR OLD MEN
PİRATES OF THE CARİBBEAN-DEAD MAN'S CHEST
PİRATES OF THE CARİBBEAN-THE CURSE OF THE BLACK PEARL
PİRATES OF THE CARİBBEAN-THE WORLD'S END
RESERVOİR DOGS
SAVİNG PRİVATE RYAN
STAR WARS EPİSODE II-ATTACK OF THE CLONES
STAR WARS EPİSODE III-REVENGE OF THE SİTH
STAR WARS EPİSODE I-THE PHANTOM MENACE
STAR WARS EPİSODE IV-A NEW HOPE
STAR WARS EPİSODE VI-RETURN OF THE JEDİ
STAR WARS EPİSODE V-THE EMPİRE STRİKES BACK
THE BOURNE IDENTİTY
THE BOURNE SUPREMACY
THE BOURNE ULTİMATOM
THE DARK KNİGHT
THE MATRİX
THE PASSİON OF THE CHRİST
THE SHAWSHANK REDEMPTİON
TRANSFORMERS
V FOR VENDETTA
WALL-E

SabroN -> Cevap: İzlenmesi gereken ilk 10 Film. [LİSTE] (29 Ocak 2009; 17:31:57)

quote:

Orjinalden alıntı: FearLessHeroS

Shawshank Redemption
Fight Club
Memento
V for Vandetta
Kelebek Etkisi
Prestij
A beautiful Mind
Hancock
Babylon
Requiem for a Dream

başka tavsiyesi olan?

Shawshank +
fight club+
kelebek etkisi+
prestij+
a beatufil mind+
hancock +

Diğerlerini seyretmedim.

Gny* -> Cevap: İzlenmesi gereken ilk 10 Film. [LİSTE] (29 Ocak 2009; 17:32:50)

Kardeşim şöyle konuları "sinema" bölümüne açsanıza. [sm=icon_smile_angry.gif]

Hocam? -> Cevap: İzlenmesi gereken ilk 10 Film. [LİSTE] (29 Ocak 2009; 17:32:51)

Shwsank'i bi izleyemedim ya.

ten_don -> Cevap: İzlenmesi gereken ilk 10 Film. [LİSTE] (29 Ocak 2009; 17:34:38)

çağrı[sm=You_Rock_Emoticon.gif]

obt -> Cevap: İzlenmesi gereken ilk 10 Film. [LİSTE] (29 Ocak 2009; 17:36:01)

dondurmam gaymak[sm=icon_smile_big.gif]

Barış Can -> Cevap: İzlenmesi gereken ilk 10 Film. [LİSTE] (29 Ocak 2009; 17:36:33)

http://www.imdb.com/chart/top

minderbob -> Cevap: İzlenmesi gereken ilk 10 Film. [LİSTE] (29 Ocak 2009; 17:37:14)

schindler's list
enemy at the gates
LOTR serisi
Saving Private Ryan

Şiddetle bu filmleri öneririm

brooklynn -> Cevap: İzlenmesi gereken ilk 10 Film. [LİSTE] (29 Ocak 2009; 17:37:15)

kadavra
mutlaka izlenmesı gereken bir film
click

FearLessHeroS -> Cevap: İzlenmesi gereken ilk 10 Film. [LİSTE] (29 Ocak 2009; 17:38:22)

quote:

Orjinalden alıntı: teeKin

10'dan fazla oldu ama [:D]
300
BAND OF BROTHERS
BATMAN BEGİNS
BBC PLANET EARTH
BEE MOVİE
BLACK HAWK DOWN
BRAVEHEART
EASTERN PROMİSES
FİGHT CLUB
GLADİATOR
IRON MAN
LOTR III-THE RETURN OF THE KİNG
LOTR II-THE TWO TOWERS
LOTR I-THE FELLOWSHİP OF THE RİNG
NO COUNTRY FOR OLD MEN
PİRATES OF THE CARİBBEAN-DEAD MAN'S CHEST
PİRATES OF THE CARİBBEAN-THE CURSE OF THE BLACK PEARL
PİRATES OF THE CARİBBEAN-THE WORLD'S END
RESERVOİR DOGS
SAVİNG PRİVATE RYAN
STAR WARS EPİSODE II-ATTACK OF THE CLONES
STAR WARS EPİSODE III-REVENGE OF THE SİTH
STAR WARS EPİSODE I-THE PHANTOM MENACE
STAR WARS EPİSODE IV-A NEW HOPE
STAR WARS EPİSODE VI-RETURN OF THE JEDİ
STAR WARS EPİSODE V-THE EMPİRE STRİKES BACK
THE BOURNE IDENTİTY
THE BOURNE SUPREMACY
THE BOURNE ULTİMATOM
THE DARK KNİGHT
THE MATRİX
THE PASSİON OF THE CHRİST
THE SHAWSHANK REDEMPTİON
TRANSFORMERS
V FOR VENDETTA
WALL-E

The Bourne ile başlayan 3 film seri mi?

Goldstein -> Cevap: İzlenmesi gereken ilk 10 Film. [LİSTE] (29 Ocak 2009; 17:38:57)

Hancock ile babylon gereksiz iki filmdir.
Bunlar yerine :

12 Angry Man
The Game
Taxi Driver

Gibi klasikler eklenirse güzel bir liste olur.

speedman -> Cevap: İzlenmesi gereken ilk 10 Film. [LİSTE] (29 Ocak 2009; 17:39:36)

[image]http://moviegrande.com/sinema/2008images/ucurtma_avcisi.jpg[/image]

İstanbul Bilişim -> Cevap: İzlenmesi gereken ilk 10 Film. [LİSTE] (29 Ocak 2009; 17:40:56)

quote:

The Bourne ile başlayan 3 film seri mi?

Evet bir Matt Damon serisi. Hatta 4. yolda. Kimine gore 007 den daha iyi bir seri olacak diyor. Bana kalirsa daha iyi. [:'(]

Gézgin -> Cevap: İzlenmesi gereken ilk 10 Film. [LİSTE] (29 Ocak 2009; 17:41:17)

recep ivedik [sm=You_Rock_Emoticon.gif]

Darth Nihilus -> Cevap: İzlenmesi gereken ilk 10 Film. [LİSTE] (29 Ocak 2009; 17:41:24)

İzlemediğim dünya kadar kült film var,tatilden yararlanıp izliyorum.Şu ana kadar Fight Club ve Scarface'i izledim.Özellikle Fight Club'dan çok etkilendim.[sm=evillol.gif]

Mind Flayer -> Cevap: İzlenmesi gereken ilk 10 Film. [LİSTE] (29 Ocak 2009; 17:42:26)

quote:

Shawshank Redemption
Fight Club
Memento
V for Vandetta
Kelebek Etkisi
Prestij
A beautiful Mind
Hancock
Babylon
Requiem for a Dream

başka tavsiyesi olan?

Oo sevdim. Benim kafadansın. Ama o filmlerin yanına Kelebek Etkisi ile Hancock yakışmamış.[:D] Yani bu iki filmi de severim de 'en'lerime girecek kadar bir güzellik göremedim bunlarda.Babylon ile A Beautiful Mind'i izlemedim yorum yapamayacağım. Benim ilk 10'um da böyle.
1-Shawshank Redemption
2-Green Mile
3-Batman:Dark Knight
4-Requiem for a Dream
5-Memento
6-Fight Club
7-V for Vendetta
8-American History X
9-City Gods(Türkçesi Tanrıkent, Fransız yapımı)
10-Big Fish
Tabi bunların yanında 'Saw' Serisine, 'Lorenzo'nun Yağı'na, Star Wars 4,5 ve 6'ya ve Scarface(çok severim, Al Pacino süper oynamıştır) selam vermeden de geçmek olmaz.[:)]

teeKin -> Cevap: İzlenmesi gereken ilk 10 Film. [LİSTE] (29 Ocak 2009; 17:45:55)

kimileri begensede elestirsede esrının en guzel fılmı en sonuncu olan
THE BOURNE IDENTİTY
THE BOURNE SUPREMACY
THE BOURNE ULTİMATOM

ten_don -> Cevap: İzlenmesi gereken ilk 10 Film. [LİSTE] (29 Ocak 2009; 17:48:41)

slumdog millionaire..fazla tantanası yapılmadı diye es geçerseniz 2oo8'de film seyreyledim demeyin sagda solda(:

FearLessHeroS -> Cevap: İzlenmesi gereken ilk 10 Film. [LİSTE] (29 Ocak 2009; 17:49:14)

quote:

Orjinalden alıntı: Mind Flayer

Oo sevdim. Benim kafadansın. Ama o filmlerin yanına Kelebek Etkisi ile Hancock yakışmamış.[:D] Yani bu iki filmi de severim de 'en'lerime girecek kadar bir güzellik göremedim bunlarda.Babylon ile A Beautiful Mind'i izlemedim yorum yapamayacağım. Benim ilk 10'um da böyle.
1-Shawshank Redemption
2-Green Mile
3-Batman:Dark Knight
4-Requiem for a Dream
5-Memento
6-Fight Club
7-V for Vendetta
8-American History X
9-City Gods(Türkçesi Tanrıkent, Fransız yapımı)
10-Big Fish
Tabi bunların yanında 'Saw' Serisine, 'Lorenzo'nun Yağı'na, Star Wars 4,5 ve 6'ya ve Scarface(çok severim, Al Pacino süper oynamıştır) selam vermeden de geçmek olmaz.[:)]

Bunlar izlemediğim izlemeyi düşündüğüm filmler. [:@] Vaktim yeterse hepsini izlicem. [:@]

İzlediklerim arasında Heath Ledger [Joker]'den dolayı The Dark Knight'ı 1. numaraya koyarım. [:@][:@]

Mind Flayer -> Cevap: İzlenmesi gereken ilk 10 Film. [LİSTE] (29 Ocak 2009; 17:49:21)

quote:

Orjinalden alıntı: speedman

[image]http://moviegrande.com/sinema/2008images/ucurtma_avcisi.jpg[/image]

Sen bunu gösterince 'Alla alla bunun filmi yoktu ki' dedim. Meğer çıkacakmış. Çıksın valla, 'en'lerime girebilitesi yüksek bir film. Romanını okumuştum, çooooo........ook severim romanını. Okumayanlar kesinlikle okusun. Filmi de geliyormuş. Süper olacak valla.

mk072 -> Cevap: İzlenmesi gereken ilk 10 Film. [LİSTE] (29 Ocak 2009; 17:50:01)

batman begins ve dark knight [sm=ok.gif]

hKnYlmz.. -> Cevap: İzlenmesi gereken ilk 10 Film. [LİSTE] (29 Ocak 2009; 17:53:39)

Onca film yazmışsınzı birinizde snatch dememiş.İzlenmesi gereken tek film[:'(]

otmotvmhndsi -> Cevap: İzlenmesi gereken ilk 10 Film. [LİSTE] (29 Ocak 2009; 17:53:46)

SLUMDOG MILLIONIARE
BATMAN - THE DARK KNIGHT
SIXTH SENSE
V FOR VENDETTA
SAW 1
GLADIATOR
GREEN MILE

bunlar olmazsa olmaz bence

Panamalı Hasta -> Cevap: İzlenmesi gereken ilk 10 Film. [LİSTE] (29 Ocak 2009; 17:55:44)

Shawshank bu filim süper ya... izlenmesi gereken filimlerin başında yer alyor[:(]

-Mctolga- -> Cevap: İzlenmesi gereken ilk 10 Film. [LİSTE] (29 Ocak 2009; 17:56:30)

kelebek etkisini izleyin başka film izlemezsiniz...[:'(]

kliwaj -> Cevap: İzlenmesi gereken ilk 10 Film. [LİSTE] (29 Ocak 2009; 17:58:11)

scarface

V.I.P.PLAYBOY -> Cevap: İzlenmesi gereken ilk 10 Film. [LİSTE] (29 Ocak 2009; 17:58:54)

en güncel en iyi film şuanda tartışmasız babylon

etusch -> Cevap: İzlenmesi gereken ilk 10 Film. [LİSTE] (29 Ocak 2009; 17:59:39)

quote:

Shawshank Redemption
Gladiatör ( Boks filmi olanı )
Yes Man
Son Kale
Kelebek Etkisi
Korkusuz
Wall-e

Şimdilik aklıma bunlar geldi.

FearLessHeroS -> Cevap: İzlenmesi gereken ilk 10 Film. [LİSTE] (29 Ocak 2009; 18:00:35)

Yorumlar için teşekkürler. Hangi 2si ile başlıım [;)]

Lawagolem -> Cevap: İzlenmesi gereken ilk 10 Film. [LİSTE] (29 Ocak 2009; 18:01:10)

Fight Club haricinde yazılan tüm filmlere katılıyorum.Birde Forrest Gump ve 21 filmlerinin eklenmesi gerektiğini düşünüyorum.

Mind Flayer -> Cevap: İzlenmesi gereken ilk 10 Film. [LİSTE] (29 Ocak 2009; 18:02:20)

quote:

Bunlar izlemediğim izlemeyi düşündüğüm filmler. [:@] Vaktim yeterse hepsini izlicem. [:@]

İzlediklerim arasında Heath Ledger [Joker]'den dolayı The Dark Knight'ı 1. numaraya koyarım. [:@][:@]

Shindler's List, Nightmare before Christmas,Forest Gump,Donnie Darko,Twelve Monkey(süper bilimkurgudur),A Clockwork Orange, Braveheart ve aşk filmi olarak da Amelie ve A Sunshine of the Spotless Mind tavsiyemdir. Bunları da izlemeni öneririm.[:'(]
Düzeltme: Leon'u da unutmayalım bu arada. Çok güzel filmdir. Ona da bir bak.[;)]

hhcihan -> Cevap: İzlenmesi gereken ilk 10 Film. [LİSTE] (29 Ocak 2009; 18:03:45)

quote:

Orjinalden alıntı: Hocam?

Shwsank'i bi izleyemedim ya.

çok şey kaybetmişsin...[sm=s15.gif]

Dances with Wolves -> Cevap: İzlenmesi gereken ilk 10 Film. [LİSTE] (29 Ocak 2009; 18:04:00)

Fight Club
Shawshank Redemption
Leon
Goodfellas
Scarface
Pulp Fiction
The Usual Suspects
Se7en
Taxi Driver
Twelve Monkeys

Kızgın Adam -> Cevap: İzlenmesi gereken ilk 10 Film. [LİSTE] (29 Ocak 2009; 18:04:31)

Cloverfield
Batman - The Dark Knight
Jumper
Taken
Felon
Hancock
Big Stan
The Ruins
Wanted
What Happens In Vegas
Harold & Kumar-Escape From Guantanamo Bay
Step Up
Step Up 2 - The Streets
RocknRolla
The Wackness
Pathology

Film arşivime bakıp gözüme çarpan beğendiklerimi yazım..

Mor Portakal -> Cevap: İzlenmesi gereken ilk 10 Film. [LİSTE] (29 Ocak 2009; 18:07:18)

STAR WARS EPISODE I
STAR WARS EPISODE II
STAR WARS EPISODE III
STAR WARS EPISODE IV
STAR WARS EPISODE V
STAR WARS EPISODE VI

[;)][;)][;)]

Taylor Durden -> Cevap: İzlenmesi gereken ilk 10 Film. [LİSTE] (29 Ocak 2009; 18:07:54)

quote:

Orjinalden alıntı: teeKin

kimileri begensede elestirsede esrının en guzel fılmı en sonuncu olan
THE BOURNE IDENTİTY
THE BOURNE SUPREMACY
THE BOURNE ULTİMATOM

serinin isimlerini bi türlü aklımda tutamıyom bourne 1 2 3 diyip geçiyom hep[;)]

Mind Flayer -> Cevap: İzlenmesi gereken ilk 10 Film. [LİSTE] (29 Ocak 2009; 18:09:40)

Ya sürekli aklıma filmler geliyor. 1-2 tane daha favori yazcam. Old Boy, Dogville ve Se7en de kesinlikle izlenilmesi gerekenlerdendir. Rezervuar Köpekleri'ni ben izlemedim ama çok beğenilen bir film. Bir bakın derim. Ben de bakacağım.[:)]

Pantherus IV -> Cevap: İzlenmesi gereken ilk 10 Film. [LİSTE] (29 Ocak 2009; 18:11:49)

Terminator 1-2-3
Özelliklede 2(Judgement Day) olmazsa olmaz

barman -> Cevap: İzlenmesi gereken ilk 10 Film. [LİSTE] (29 Ocak 2009; 18:14:49)

Tavsiye ettiğiniz komedi filmi var mı?

NiHilistt -> Cevap: İzlenmesi gereken ilk 10 Film. [LİSTE] (29 Ocak 2009; 18:18:34)

shinder list favori filmlerimdendir, ayrıca bir zamanlar askerdik, er ryan'ı kurtarmak, kırmızı hat favori filmlerim

Batman -> Cevap: İzlenmesi gereken ilk 10 Film. [LİSTE] (29 Ocak 2009; 18:19:48)

quote:

Orjinalden alıntı: barman

Küçük Adam [:D]

0d3a -> Cevap: İzlenmesi gereken ilk 10 Film. [LİSTE] (29 Ocak 2009; 18:21:30)

esaretin bedeli
american history
doğmamış
pardon
saw 5-4-3-2-1
my sasy gırl (şiddetle tavsiye edilir)
deat race
robinson kruz

Mind Flayer -> Cevap: İzlenmesi gereken ilk 10 Film. [LİSTE] (29 Ocak 2009; 18:23:00)

quote:

Pek bilgim yok ama, ben Türk Filmi olan 'Pardon'u çok beğenmiştim. Onun dışında 'Adamım' diye çok güzel bir film var. Ben Kanal D'de rastlamıştım bu filme. Sinemaya çıkmamış bir film zannedersem. Bulabilirsin bak derim. Romantik komedi olarak ise Cashback vardır çok güzeldir. Türkçesi, garip bir çeviri aslında[:D] Zamana Güzellik Kat diye. Bulabilirsen izle derim.[:'(]

buraklogoglu -> Cevap: İzlenmesi gereken ilk 10 Film. [LİSTE] (29 Ocak 2009; 18:24:01)

.

[image]http://resim.donanimhaber.com/upfiles/433640/90A6E53EC7134ACAA21F5F966481339E.jpg[/image]

exerion -> Cevap: İzlenmesi gereken ilk 10 Film. [LİSTE] (29 Ocak 2009; 18:27:46)

Forrest Gump izlemediysen kesinlikle tavsiye ederim

Darth Nihilus -> Cevap: İzlenmesi gereken ilk 10 Film. [LİSTE] (29 Ocak 2009; 18:28:05)

quote:

Orjinalden alıntı: Mor Portakal

STAR WARS EPISODE I
STAR WARS EPISODE II
STAR WARS EPISODE III
STAR WARS EPISODE IV
STAR WARS EPISODE V
STAR WARS EPISODE VI

[;)][;)][;)]

Bundan büyük seri var mı?

Kızgın Adam -> Cevap: İzlenmesi gereken ilk 10 Film. [LİSTE] (29 Ocak 2009; 18:34:49)

quote:

You Dont Mess with the Zohan.2008
Get Smart
What Happens In Vegas
Forgetting Sarah Marshall
The Love Guru
College
Harold & Kumar - Escape From Guantanamo Bay
Big Stan
The Onion Movie

FearLessHeroS -> Cevap: İzlenmesi gereken ilk 10 Film. [LİSTE] (29 Ocak 2009; 18:44:50)

quote:

Orjinalden alıntı: exerion

Forrest Gump izlemediysen kesinlikle tavsiye ederim

İzledim ama tekrar izlemek istiyorum. [;)]

Hakikaten çok beğendiğim bi film. [:'(]

Spoon! -> Cevap: İzlenmesi gereken ilk 10 Film. [LİSTE] (29 Ocak 2009; 18:45:50)

Freedom Writer ve Coach Carter ı izle çok güzel flimle çok keyif alıcaksın eminim

Dapoet1982 -> Cevap: İzlenmesi gereken ilk 10 Film. [LİSTE] (29 Ocak 2009; 18:57:32)

ThE pUnİsHeR tek geçerim [:(][:(][:(][8D][8D]

FearLessHeroS -> Cevap: İzlenmesi gereken ilk 10 Film. [LİSTE] (29 Ocak 2009; 18:57:55)

Upppp.

LaKoT55 -> Cevap: İzlenmesi gereken ilk 10 Film. [LİSTE] (29 Ocak 2009; 18:58:05)

Bak en iyi klasikleri bunların hepsini izle arasında seçim yapılamaz.

- The shining
- Seven
- Pan'in Labirenti
- Back The Future serisi
- Fight Clup
- Yeşil yol
- Forrest Gump
- Saving Private Ryan
- I'm Not Scared ( Hiç korkmuyorum ) Favorimdir [:'(]
- Olağan Şüpheliler

Daha bir sürü süper film var ama aklıma gelenler bu kadar. Bunları kesinlikle izle.

HoLY.oNE -> Cevap: İzlenmesi gereken ilk 10 Film. [LİSTE] (29 Ocak 2009; 19:01:28)

quote:

Orjinalden alıntı: Ten_Don

slumdog millionaire..fazla tantanası yapılmadı diye es geçerseniz 2oo8'de film seyreyledim demeyin sagda solda(:

katılıyorum [sm=ok.gif]

V.I.P.PLAYBOY -> Cevap: İzlenmesi gereken ilk 10 Film. [LİSTE] (29 Ocak 2009; 19:02:57)

En iyi KlasikLer..

Titanic
Shawshank Redemption
Fight Club
The Green Mill
A Beautiful Mind
Cold Mountain
Pearl Harbor
Next
I Am Legent
Büyük Hazine
Truva
Issız Adam
Kanlı Elmas
Uçurtmayı Vurmasınlar
The Prestige
Cindirella Man
Sıkıysa Yakala
Babylon
Devlet Düşmanı
Mr&Mrs Smith
Requiem for a Dream
Kır Zincirlerini
The Recruit
Tetikçi
Die Hard 4
Cloverfield
Hancock
FLeet Sokağının Şeytan Berberi
Waist Deep
Poseidon'dan Kaçış
Hepsini Vur
Tomb Rider
Yargısız İnfaz
300 SpartaLı
Dağların Hakimi
23 Numara

ßunun Yanında İzlenmesi Gereken KLasik SeriLer ;

Pirates Of The Caribbean Series , Lord Of The Rings Series , Kill ßill Series , Scream Series , Star Wars Series , Resident Evil Series , ßLade Series , Die Hard Series , The Fast And The FuriOus Series , Harry Potter Series , Rambo Series , Hostel Series , American Pie Series , Taxi Series.

Dip Not :$uan AkLıma GeLenleri Yazdım.YazdıkLarım ßütün KategoriLere Hitap Eder. ( DuygusaL , Dramatik , Aksiyon , Macera , GeriLim , Korku vs. ) Başta En ßeyendikLerimden ßa$Ladım Ama Sonradan Yeti$emedim..Hepsi KaLite FiLmLer'dir Tereddüt Etmeyin Sizin İçin Seçtim Hepsini.Tamamen Karı$ık Yazdım Arkada$Lar ßiLginize..

SaygıLar..

Sayfa: [1]      >>

Valid CSS!

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET
0.171875