Şimdi Ara

+35 hangi ülkenin telefon kodu?

Bu Konudaki Kullanıcılar:
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
135
Cevap
0
Favori
196.487
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar, az önce beni +35989...... diye bir numara aradı cep telefonumdan. Duymamışım malesef. Ben geri çaldırdım. 35 hangi ülkenin kodu? Nette aradım ama bulamadım. Bilen var mı? Teşekkürler şimdiden.
  • Az daha araştırdım, +35989 ile başlıyor ya, dolandırıcıymış. Bulgaristan numarasıymış. İyi ki sadece çaldırdım. 900lü hatlar gibi bişeymiş. Arayınca uluslararası tarife yazıyormuş. Benim numaramı nasıl buldular ki... Sakın aramayın arkadaşlar, bilginize. Konu silinebilir.
  • bulgaristan mı bende portekizdeki arkadaşın numarası var ama o da 35 ile başlıyo
  • Dolandırıcı onlar dostum.Arama para yazıyor.
  • +359 dur o :)
  • +359 bulgaristan'in kodu. Bu sekilde dolandiricilik yapanlar cikiyor. Bulgaristan ile ilgili bir ilisikiniz yoksa cevap vermeyin derim. Kandirirlar sonra :D
  • +359 bulgaristan bende şimdi googleden buldum keşke sende önce google amcaya sorsaydın
  • Bulgaristanla hiçbir ilişkim yok. Aramış beni bu numara, ben duymamışım. Sonra geri çaldırdım. Dikkat etmek lazım.
  • Bu yazıyı okuduğum iyi oldu, teşekkürler bilgi için...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi beylerbeyi01 -- 1 Kasım 2009; 20:28:39 >
  • evet bulgaristan arayanlar bayan dolandırıcılar para koparmak için aşık numarası yapıyorlar türkiyeye gelip senle tanışıp evlenmek istiyorum ama pasaport ve vize için para lazım diyorlar bizim abaza yurdum insanıda bu numarayı yiyip parayı yolluyor ondan sonra bi bakıyor kızdan haber maber yok telefonlarada çıkmıyor bizim enayide dolandırıldığını anlayıp başını taşlara duvarla vuruyor
  • quote:

Orjinalden alıntı: Coder85

evet bulgaristan arayanlar bayan dolandırıcılar para koparmak için aşık numarası yapıyorlar türkiyeye gelip senle tanışıp evlenmek istiyorum ama pasaport ve vize için para lazım diyorlar bizim abaza yurdum insanıda bu numarayı yiyip parayı yolluyor ondan sonra bi bakıyor kızdan haber maber yok telefonlarada çıkmıyor bizim enayide dolandırıldığını anlayıp başını taşlara duvarla vuruyor

Ben bayanım bir de. Ne şans bendeki böyle.
  • +359896456149 bu numaradan mı teelfon geldi açmana gerek yok zaten bunlar bulgaristanlı hatunlar senden para isticek az önce bni de aradılar kapatmadan açtım hemen küfür bastım kapadım bunlar sık sık ararlar kafanı yorma :)
  • bugün beni de +359899019090 diye bir numara aramış sabah... Bulgaristan, gazetede TV de çıkıyordu bir ara dolandırıcılık yapılıyor diye telefonla.. Bulgaristan'ın 0900 lü hatları iyi sarmış Türkiye'ye valla :))
  • Bende yabancı ülkeden arayanım var diye seviniyodum ne güzel benide böyle bi numara arıyor kaç gündür ama hep gece uyykusuna denk geliyor :D:D:D neyse enayilerle dalga geçer knt leri yerim oyun istiyorlarsa oynarız ;)
  • ülke deil yaw bizim köyün kodu o
  • gazete ilanı verirseniz vede ilan ile ilgili konu ilgi çekiciyse maddi açıdan görün bakalım Telefonunuz susuyormu:D
  • Bana +44 den geldi.
    Hemen aradım telesekreter çıktı. Rusça konuşuyor o ara telefona baktım 27 saniye konuşmuş görünüyor.
    Sonra faturaya baktım 10 TL yazmış o 27 sn ye.
  • quote:

Orjinalden alıntı: LE10

gazete ilanı verirseniz vede ilan ile ilgili konu ilgi çekiciyse maddi açıdan görün bakalım Telefonunuz susuyormu:D

Ben hiç bişiş yapmadım arayanım sorayanım 5-6 kişi idi nerden buldu bu bulgar lar benim tel i yahu
  • Aynen az önce ben de arandım =)
  • quote:

Orjinalden alıntı: TuVNeRa

Bana +44 den geldi.
    Hemen aradım telesekreter çıktı. Rusça konuşuyor o ara telefona baktım 27 saniye konuşmuş görünüyor.
    Sonra faturaya baktım 10 TL yazmış o 27 sn ye.

Güzel taklaya getirmişler seni
  • 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.