Şimdi Ara

+35 hangi ülkenin telefon kodu? (7. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir (1 Mobil) - 2 Masaüstü1 Mobil
5 sn
135
Cevap
0
Favori
196.488
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • size çok çağrı geliyorsa 359 dan ayarlardan otomatikman cevap ver seçeneğini etkinleştirin o zaman görürler xD
  • +35987....li bir numara çaldırdı demin beni

işsiz bunlar :D
  • +35 yazdım yine Dh çıktı :) ulan kimse rahatsız etmesin tatilde hafta sonunda bir kaç gerekli kişi ulaşabilsin diye özel hat alıyoruz elin Bulgarları arıyor. Face ve tel'den bu aralar çok kısmetliyim. Bir film repliğini hiç unutmam Türkçe meali ''Bir kadın durduk yere sizinle ilgileniyorsa hele de güzelse oradan hemen uzaklaşın. Başınıza kötü birşeyler gelmesine çok az kalmıştır''

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • beni de şimdi +40 dan aradılar o da romanyaymış
  • şöyle söyliym tam olarak amaçları türkiyeden paralı sponsor bulmak sizle bir müddet konusdukdan sonra para istiyorlar. masraflarımı karsıla geliym görüşelim beraber olalım diyolar. parayı alıp gerçekden gelenide var gelmeyenide var. bizm bi arkadaş çok feci kanal kurdu ordan buraya belirli aralıklarla saglam kızlar getiriyodu. emin olun burdaki kızlardan daha az masraflılar.
  • +359876786939 sabahtan beri arıyor, açıcam yetişemiyorum bi türlü telefon hep sessizde, ben arasam para gider şimdi bi daha arasın bakalım
  • geceyarısı 03:04 de çağrı yapmışlar banada
    numarada bu arada sırada geceleri çaldırıp kapatıyorlar uyandığımda görüyorum hep
    +359895892166
  • +359876463553
  • benide şimdi aradılar
  • O degilde. Btk hala sunu engelleyemedi hala guluyorumm.. adamlar bide uyarı yapıyor boyle telefonlara geri donus yapmayın diye. Demekki bunu engelleyen bir sistemimiz bile yok.. :D

• Beni ve annemi 1 ay önce aradı bunlar
  • Konuya güncelto çekelim saat 05,08 de +359 877 327 827 numarasından aradılar. Benim anlamadığım bizim numaralarımızı nasıl buluyorlar?
  • Az önce bende arandım; +359895421574

nerenin kodu olduğunu öğrenmek için google emmi ye sordum
    ilk şu yazıyı;http://firmahaberleri.blogcu.com/35-ulke-kodu-ile-gelen-aramalara-dikkat/5565353

sonrada bu başlığı buldum.

Dikkatli olun arkadaşlar.
  • +359895493500

Olur da bu konuya polis molis bakarsa bu numarayı ilgili yerden kapattirsin. Ayiptir yaw ogrenci adamiz para ne arar

• 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.