Şimdi Ara

Scythe'den yüksek performanslı işlemciler için yeni soğutucu; KillerWHALE

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
22
Cevap
0
Favori
5.603
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Ninja serisi başta olmak üzere yüksek performanslı soğutucu çözümleriyle tanınan Tokyo merkezli komponent üreticisi Scythe, Deep Cool soğutucu serisine yeni bir model ekliyor. Firmanın KillerWHALE (Katil Balina) adını verdiği yeni işlemci soğutucusunun hem AMD hem de Intel'in yüksek performanslı işlemci soğutucularıyla birlikte kullanılmak üzere hazırlandığı belirtiliyor.

Scythe'nin yeni soğutucusu Intel'in LGA775 ve LGA1366, AMD'nin ise Soket 754/939/940/AM2/AM2+ formundaki işlemcileriyle kullanılabiliyor. 154,5 x 143 x 143.5 mmboyutlarında ve 900 gram ağırlığında olan KillerWHALE'de, Bakır tabanlı 6x ısı aktarım borusuna ve Alüminyum tabanlı çok sayıda yaprağa yer verildiği belirtilirken soğutucu fan tasarımıyla da dikkat çekmeyi başarıyor.

KillerWHALE üzerinde 120mm'lik fana yer verilmiş. 800-1800 devir/dakika hızlarında çalışan fanın 78.32CFM'lik hava üfleyebildiği belirtilmekte. Scythe'nin segmentinde iddialı olması beklenen KillerWHALE isimli yeni soğutucusunun önümüzdeki haftalarda satışa sunulması beklenirken kullanıma sunulacağı fiyat seviyesi hakkında henüz net bir açıklama yapılmadı.

• İnsallah güzel bir performans sağlar isim etkili ^^ :D x) hadi bakalım yine standart bir model aslında nese ^^
  • üstündeki mavilik çok şık durmuş fiyatı nasıl olur acaba isme bakılırsa sağlam fiyatla çıkar bu killer faln filan!!
  • Görünüşü gerçekten çok güzel
  • Performansının iyi olucağını hiç sanmıyorum...
  • görünüşü güzel ama iyi olacağını zannetmiyorum
  • evt görünüşü çok güzel fiyatıda güzel olur inş.
  • BigTyp14'e benziyor
  • hoşgeldin gürültü makinesi demek geldi içimden, o nasıl pervanedir, uçacakmı bu alet sanki...
  • isim dehşet ahahahah lol
  • Bu Xilence Black Hawk değil mi? Aynısı olmuş.
  • görünüş güzel ve sade sanki performans iyi değil gibi ama görmek gerek
  • hep söylüyorum şu soğutucunun altına bir tane daha fan koysalar çok iyi olacak
  • Kule tipi out oldu heralde.Performansı nası görmek lazım ama ben pek bişey beklemiyorum şahsen.
  • fazlada perfonmans beklemeyim küçüçük şeyden
  • Ziwro'nun da dediği gibi aynı BigTyp14'e benzetmişler. Tıpkısının aynısı

Bakalım performansı nasıl olacak. ?
  • azcık ufak olmuş ama üstündeki şekli beğendim şeffaf yan panele sahip olanların dışardan çok güzel görünür :)
  • la black hawk ın tıpkısının aynısı bu yahu yuh artık
  • hakkatten üstünede XILENCE yazsalarmış bariiii
  • 6 tane boru koycağına yap 3cm lik gaz tüpü koy 9cm fan su soğutma gibi kullanalım işte. Pilav pilavdır işte bezelyeli nohutlu nefarkeder.
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.