- x
Direksiyon hocalığı sertifikası nasıl alınır? Şartları neler?
7 Cevap9045 Görüntüleme
Bu konudaki kullanıcılar: hiç
  Seçkin Yorumlar Sistem Belirtin Yazdır
Sayfa: [1]
Giriş

2085 Mesaj
28 Ocak 2009; 20:23:45 

Direksiyon hocalığı sertifikası almak için hangi şartlar gerekiyo. Nasıl alabilirim arkadaşlar?
Yardımlarınızı bekliyorum

404 Mesaj
28 Ocak 2009; 21:02:27 

Sevgili kardeşim diresksiyon hocalığı sertifikası milli eğitim bakanlığının açtı kurslara gidilerek alınır onunda şartları olduğunu biliyorum en az 10 yıllık ehliyet olması kursu başarıyla bitirmek gibi...bunu en iyi herhangi bi okula gidip bunla ilgili yazıyı istemen yetrli olur sanıyorum...iyi günler.
quote:

Orjinalden alıntı: ..::SU::..

Direksiyon hocalığı sertifikası almak için hangi şartlar gerekiyo. Nasıl alabilirim arkadaşlar?
Yardımlarınızı bekliyorum

2085 Mesaj
28 Ocak 2009; 21:04:08 

okul derken yani ilköğretim liseler falan bilir mi?

quote:

Orjinalden alıntı: iptas

Sevgili kardeşim diresksiyon hocalığı sertifikası milli eğitim bakanlığının açtı kurslara gidilerek alınır onunda şartları olduğunu biliyorum en az 10 yıllık ehliyet olması kursu başarıyla bitirmek gibi...bunu en iyi herhangi bi okula gidip bunla ilgili yazıyı istemen yetrli olur sanıyorum...iyi günler.

12227 Mesaj
28 Ocak 2009; 21:31:00 

quote:

Orjinalden alıntı: iptas

Benim arkadaşım bir okulda çalışıyordu eskiden. Yazı asmışlar,

En az 2 yıllık yüksek öğretim bitirmiş ve en az 3 yıllık bir ehliyete sahip olması gerekli yazıyormuş. Diğer şartlar nedri bilmiyorum. Geçen sene söylemişti bunu bana.

Egemenlik kayıtsız şartsız milletindir
Ne mutlu Türküm Diyene

194 Mesaj
28 Ocak 2009; 22:22:46 

sinirlerinin çok sağlam olması lazım :D:D

2085 Mesaj
28 Ocak 2009; 22:30:14 

quote:

Orjinalden alıntı: b_duman

sinirlerinin çok sağlam olması lazım :D:D

o kesin zaten

1404 Mesaj
28 Ocak 2009; 22:58:18 

öyle kafana göre okula gidip yazı istemekle olmaz

bu kursların belirli açılma zamanları var oda zaten bakanlığın ve bulunduğun ilin mil. eği. müd sitesinde duyurulur oralardan takip etmeniz gerekir.

http://erdemgtr.blogcu.com/

404 Mesaj
28 Ocak 2009; 23:25:28 

ewt kafaya göre diye kastetmedim zaten hangi dönem de oluryor şartları nedir diye yazıyı okuması için söyledim kurs açılırsa bilgisi olsun diye söylemiştim.
quote:

Orjinalden alıntı: erdemgtr

öyle kafana göre okula gidip yazı istemekle olmaz

bu kursların belirli açılma zamanları var oda zaten bakanlığın ve bulunduğun ilin mil. eği. müd sitesinde duyurulur oralardan takip etmeniz gerekir.

Sayfa:   [1]
Tüm forumlar » [Motorlu Araçlar Dünyası] » Otomobil Genel » Direksiyon hocalığı sertifikası nasıl alınır? Şartları neler?
Sayfa: [1]
Foruma Git
Bölümde Ara
Başa Dön

Reklamlar

DH VİDEO

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

0.195