- x
    Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ Twitter DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
EMBLEM OF HONOR (İsiloon Anahtarı) ? Yardım!
9 Cevap20888 Görüntüleme
Bu konudaki kullanıcılar: hiç
  Seçkin Yorumlar Linkli Mesajlar Yazdır
Sayfa: [1]
Giriş

363 Mesaj
28 Ocak 2009; 14:05:08 

Arkadaşlar G2 bir clanım var İsilon görevi bugdaymış, hoş bugda olmasa da bizde isilon kesecek kardo yok, 58-59 lvl charlardan oluşmakta clanımız. Emblem of Honor (isiloon anahtarı) aldım pazardan, yüksek np li bir arkadaşım 1 günlüğüne clanıma girecek ve g1 olacak, bu noktadan sonra clana isiloon basmak istiyorum, oyunda yakın arkadaşlarım dahil bunun nasıl yapıldığını bilen birini bulamadık. İsilon nerden nasıl basılıyor bilen bi arkadaşımız yardımcı olursa sevinirim.

Bir de şöyle bir sorum olacak, yüksek np li arkadaşım isiloon basıldıktan sonra clandan çıkacak tekrar ve clan g düşecek, acredited olarak kalır mıyım, şayet olmaz derseniz boşuna basmıycam isilon anahtarını...

1020 Mesaj
28 Ocak 2009; 14:17:29 

np aldınnn afedersiniz karıdan gidilior secenekleri tıkla hep bilmiom hangisi

363 Mesaj
28 Ocak 2009; 19:13:02 

Up...

1116 Mesaj
28 Ocak 2009; 19:57:17 

El morad monument'in yanındaki np'ci bayandan alınıyor görev.Fakat isilion görevini verdiğin zmn key ve 100m para gidiyor.Bunların gitmesini istemiyorsan bi pm at yeter:)

DISTURBED

363 Mesaj
29 Ocak 2009; 10:24:02 

quote:

Orjinalden alıntı: TaMaM MaRiQuAnTe

El morad monument'in yanındaki np'ci bayandan alınıyor görev.Fakat isilion görevini verdiğin zmn key ve 100m para gidiyor.Bunların gitmesini istemiyorsan bi pm at yeter:)

Anlamadım dostum.

Baştan anlatayım, clanım g2 idi, bazı arkadaşların çıkması ile bugün g düştü g3 olduk, clanda şu an toplam 5 kişi kaldık, herkes yaş olarak +22, bu şekilde de devam edeceğiz. Ben tek başıma 170k np ile g3 olarak sabitim. İsiloon için g1 olmak gerekiyor, o sorunu da 1m e yakın np li bi arkadaşım hazır olduğumuzda birkaç günlüğüne clanıma girerek g1 yapacak.

g1 oldugunda isiloon basacağız, clanımız acredited olacak, bundan sonra 1m np li arkadaşım clandan çıkacak, (kendi clanı var ona geçicek tekrar) ve benim clan kolluğum tekrar g3 olacak. Benim sorum şuydu; kolluğum g3 e düşeceği için halen acredited g5 olarak kalacak mıyım? Şayet acredited liğim de düşecekse hiç boşuna isiloon basmayacağız.

Bir de ben karus um, oyunda bazı kişilere pm yoluyla sorduğumda isi anahtarını ver ben basayım gibi teklifler geliyor, doğal olarak ben de kabul etmiyorum

Şunu bilen biri burdan yardımcı olana kadar da isilon basmaaycağız, olmazsa anahtarı satıcam artık en son çare.

1116 Mesaj
29 Ocak 2009; 11:55:26 

Clana isilion görevi yapıldıgında g3 e düşmez tekrar.Acr G5 olarak devam eder.Sana niye key'İ bana ver ben basayım dediklerini pm'den anlattım.Karlı bir işti zamanında:)

DISTURBED

523 Mesaj
24 Aralık 2009; 21:53:09 

pm den niye anlatıyorsun. ulan koca internette 1 kişi bile anlatmamış şunu. sanki çok zor 2 dk mesaj yazıp anlatmak.

3315 Mesaj
24 Aralık 2009; 21:59:28 

3836 Mesaj
24 Aralık 2009; 22:04:03 

quote:

Orijinalden alıntı: closek

pm den niye anlatıyorsun. ulan koca internette 1 kişi bile anlatmamış şunu. sanki çok zor 2 dk mesaj yazıp anlatmak.

aynen bilgi paylastıkca cogalır paylasalım cogaltalım

“Eğer bunu okuyorsan, bu uyarı senin için. Bu anlamsız forum imzasından okuduğun her kelime hayatından harcanan diğer bir saniye demek. Yapacak başka işlerin yok mu? Hayatın gerçekten bu kadar boş mu da bu anları daha iyi geçirebileceğin bir yol düşünemiyorsun? Yoksa saygı ve inanç beslediğin otoriteyi ortaya koyanlardan çok mu etkilendin? Okuman gereken her şeyi okur musun? Düşünmen gereken her şeyi düşünür müsün? Sana alman gerektiği söylenen her şeyi satın alır mısın? Apartmanından dışarı çık. Karşı cinsten biriyle tanış. Lüzumsuz alışverişi ve mastürbasyonu bırak. İşinden ayrıl. Bir kavga başlat. Yaşadığını kanıtla. Eğer insanlığını ispat edemezsen, bir istatistik olarak kalacaksın."
Artık uyarıldın.

1116 Mesaj
25 Aralık 2009; 13:42:48 

quote:

Orijinalden alıntı: Sylar.

aynen bilgi paylastıkca cogalır paylasalım cogaltalım

bug kullanımı oluyor hafiften

DISTURBED
Sayfa:   [1]
Tüm forumlar » [Free to Play - MMO] » Knight Online » KO Genel » EMBLEM OF HONOR (İsiloon Anahtarı) ? Yardım!
Sayfa: [1]
Foruma Git
Bölümde Ara
Başa Dön

Reklamlar

DH VİDEO

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

0.287