Şimdi Ara

EVGA saat hızlarıyla dikkat çeken GeForce GTX 285 FTW modelini duyurdu

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
17
Cevap
0
Favori
2.741
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Yüksek performans meraklıları için güç kaynağı pazarına da girmeye hazırlanan ayrıca X58 Classified kod adlı anakartını önümüzdeki ay içerisinde satışa sunmayı planlayan EVGA, GeForce GTX 285 tabanlı yeni ekran kartını duyurdu. Firmanın FTW (For The Win) serisi dahilinde hazırladığı yeni model tahmin edilebileceği üzere fabrika çıkışı arttırılmış saat hızlarıyla geliyor ve pazarın en hızlı GTX 285 çözümü unvanına aday olduğu belirtiliyor.

Nvidia'nın 55nm üretim teknolojisiyle hazırlanan GT200b GPU'sunu kullanan GeForce GTX 285 FTW, 512-bit bellek veri yolu desteğine, 1GB GDDR3 belleğe ve 240x paralel işlem birimine sahip. Grafik işlemcisi 720MHz'de çalışan kartın paralel işlem birimleri 1620MHz'de ve bellekleri de 2772MHz'de görev yapıyor. Referasn tasarımı esas alan ve çift slot soğutma ile desteklenen kart, Triple SLI kurulumlarınada destek sunuyor.

EVGA'nın DirectX 10 ve PCIe 2.0 uyumlu yeni modeli Nvidia'nın son dönemdeki en ciddi yatırımlarından ikisi olan CUDA ve PhysX teknolojilerine de destek sunuyor. PureVideo HD teknolojisiyle yüksek tanımlı videolar için donanımsal hızlandırma da yapabilen ekran kartı üzerinde çift DVI ve HDTV konnektörleri yer alıyor. EVGA'nın hazırladığı tek GPU'lu en hızlı ekran kartı olan GTX 285 FTW için belirledinen satış fiyatı ise 449.99$.

• Gayet güzel saat hızları
    Bir de fiyatları güzel olsa ne hoş olurdu.
  • saat hızları gercekten iyiymiş..Trkiyeye gelmez ama
  • Kart güzel ama burada en az 500$ olur herhalde
  • Fiyat ve tahminimce sergileyeceği performans güzel olucaktır eevga ya sasırdım bu fiyatla :?: :D
  • saat hızları gercektende cok iyi ama evga tr de cok pahalı
  • Saat hızlarına bak be, evga türkiyede olsa keşke adam gibi
  • fiyat dehşet inş anakartın fiyatı biraz düşük olur
  • ooo ben gıgabyte kartımla 753x1601x1551(3102) buldum tabiii oyunlarda full denemedim ama kartın kendisi yani gpu iyi oc oluyor
  • evga'nın pahalı olamsının sebebi eski ekran kartlarının 2 yıl süreyle upgrade imkanı tanıamsıwww.hepsiburada.com

bu adresten edinebileceksiniz...
  • Resime bakıyomda benim pancar motorun şanzumanı mı desem pistonumu çözemedim içim karardı yağ sızdırıy...
  • 450$...

Uçmuş bu eVGA.
  • Bu EVGA'nın kartları hep böyle. Çok pahalı. Ama performansı şahane
  • Türkiyedeki normal GTX285'ler ile aynı fiyatta, tabi o buraya geldiğinde ne olur bilinmez...
  • Alınacak bir EvGa birde Zotac düşünüyorum nedense...
  • quote:

Orjinalden alıntı: TiesTorN

Türkiyedeki normal GTX285'ler ile aynı fiyatta, tabi o buraya geldiğinde ne olur bilinmez...

Buradaki fiyati iyimser tahminle 549$+KDV...
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.