Şimdi Ara

ATi, Catalyst Beta programına test yapabilecek yeni gönüllüler arıyor

Bu Konudaki Kullanıcılar:
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
33
Cevap
0
Favori
3.147
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Catalyst 9.1 sürücüsü kullanıcılar tarafından merakla beklenen ATi, Catalyst Beta programına yeni gönüllüler arıyor. Beta programıyla ilgilenen katılımcılara Catalyst paketinin dört temel komponentini test etme fırsatı sunacağını açıklayan firma, geri bigi akışını düzenli ve eksiksiz yapabilecek kullanıcıların programı ilgi göstermesini istiyor. Ana amacının çalışmaları devam eden beta aşamasındaki sürücülerin hatalardan arındırılması olduğu belirtilen Catalyst Beta programına katılım koşulları ve başvuru formu için buraya tıklayabilirsiniz.

• hocam saoalsin hemen denemek isterim ama WIN 7 icinde gecerli mi ki acep bu ben su anda WIN 7kullaniyorum ama sirf bunu denemk icin XP ye gecebilirim

haber icin tsk ederim WIN 7 yi deneme sansim oldu yollamislar saolsun bir arkadasin araciligi ile birde bunu deneyim
  • bendede win7 var dur bakalım bi deniyelim
  • ohooo 9,1 çıkarmadan direk 9,2 çıkaracaklar o zaman.daha tester arıyolarsa...
    Acaba krizden dolayı tester ları çıkarıp sonra "anaa biz needdik.şimdi kim test edecek bunları?" diye testerları kovup bu işi beleşe mi getirmeye çalışıyorlar
  • Bu ne yaa Ati sürücüleri halka mı arz ediyo...
  • ohoo ne word yüklü bende (ayrıca yüklenmiyorda) nede catalyst i uninstall edebiliyorum

nası windows lan bu
  • quote:

Orjinalden alıntı: CaReTTa_99

Bu ne yaa Ati sürücüleri halka mı arz ediyo...

bence daha güzel, q9xxx işlemciler yerine halkın kullandığı sistemler deneniyor
  • baba bir sürücü için bu ladar uğraşırda 4-5 ayda bir çıkarırsan sen bunu halk isyan eder...1 aydır çıkacak denildi durdu adamlar daha yeni betaya tester arıyor
  • ati herzaman beta tester aliyor,9.1 icin aldiklarini nerdne cikardin?

bu 9.1 sevdaniz nedir,8.12 neyinize yetmiyor merak ediom.Hangi oyunda sorun yapiyormusta haberimiz yokmus...
  • ATI kartım olsaydı yaparduk
  • Ben formu yolladım.İnşallah kabul ederler.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sampiyon bilo -- 28 Ocak 2009; 13:07:30 >
  • Ati bu kadar üzerine düştüğüne göre iyi bir sürücü geliyor sanırım ..
  • ati'ye surucu yapamiyorsun yapamiyorsun dediniz adamlar da buyrun abi birlikte yapalim diyorlar iste. saka bir tarafa forumdan bir kac kisi bu ise bulassa faydali olur diye dusunuyorum.hani beta suruculeri sizdiran eleman bir kisiydi simdi daha cok kiside olacak.su olmaliydi bu olmaliydi yerine sunu buldum yolladim muhabbeti olur bence guzel bir olay.
  • ben de basvurdum bu catalyst beta sürücü testine yalnız kimse dikkat niye 9.1 nerde diye bi sey demiyo çünkü ben ilk kez b kadar geciktigine sahit aluyorum heralde bu sürücülerle 4800 serisi kartlar uçuçak bence
  • .45ACP
    "ati'ye surucu yapamiyorsun yapamiyorsun dediniz adamlar da buyrun abi birlikte yapalim diyorlar iste."

beraber yapalım değil, "KOBAY ARANIYOR" ilanı... :D
    beraber yapalım diyor olması için kaynak kodlarını yayınlaması gerekirdi sanırım.
  • ATI irtabatı koparmıyor
  • quote:

Orjinalden alıntı: ERASERHEAD

ben de basvurdum bu catalyst beta sürücü testine yalnız kimse dikkat niye 9.1 nerde diye bi sey demiyo çünkü ben ilk kez b kadar geciktigine sahit aluyorum heralde bu sürücülerle 4800 serisi kartlar uçuçak bence

Bende başvurdum.İnşallah ikimizide seçerler.Valla süper olur.
    Bir yaygara koparırız."Şurası olmamış.Burası gereksiz" falan filan diye,manyak bir driver çıkmasını sağlarız.
    Nvidia'da bön bön bakar.
  • bende yolliycam form u ama önce office kurmam lazım
  • quote:

Orjinalden alıntı: designr

bende yolliycam form u ama önce office kurmam lazım

İndirdiğin .doc dosyasını wordpad ile açabilirsin.
  • quote:

Orjinalden alıntı: MrSilence

.45ACP
    "ati'ye surucu yapamiyorsun yapamiyorsun dediniz adamlar da buyrun abi birlikte yapalim diyorlar iste."

beraber yapalım değil, "KOBAY ARANIYOR" ilanı... :D
    beraber yapalım diyor olması için kaynak kodlarını yayınlaması gerekirdi sanırım.

hayir hic de ortalik yere kod yayinlamasi filan gerekmiyor ama bu testerlere kod vermeyecek anlamina gelmiyor.

As a beta tester you will not be able to distribute publically the code that ATI provides you.

http://ati.amd.com/products/catalyst/betatester.html

bu is icin saglam ingilizce ve biraz da yazilim dillerinden anlamaniz gerekiyor.su oyunda soyle yaptim aha herif yere girdi duzeltin bakim diye mail yazmayacaksiniz yani adamlara.

wordpad ile form dolmaz.
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.