Şimdi Ara

General Mobile DSTL1: Android tabanlı ve çift SIM kartlı akıllı telefon

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
98
Cevap
0
Favori
44.303
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Dünyanın ilk çift SIM kartlı Windows Mobile telefonunu kullanıma sunarak dikkatleri üzerine çeken General Mobile, Google'ın Android platformunu temel alan yine çift kartlı yeni bir model üzerinde çalışıyor. Firmanın DSTL1 kod adını taşıyan ve tasarım özellikleriyle öne çıkan yeni modelinde 5 MP çözünürlüğünde LED flashlı kameraya yer verildiği belirtiliyor.

Çözünürlüğünü 400x240 olarak belirlenen dokunmatik kontrollü 3" ekrana sahip olan telefonun Marvell tarafından hazırlanan 627MHz'lik işlemciden güç aldığı belirtiliyor. 4GB'lık dahili bellek kapasitesine ve daha fazlasını isteyenler için microSDHC bellek kartı desteğine sahip olduğu ifade edilen DSTL1'in WiFi ve Bluetooth 2.0 desteği sunduğu da bildirilmekte.

Kamera sensörü ve dokunmatik ekranının Sharp tarafından hazırlandığı belirtilen akıllı telefonun önümüzdeki ay gerçekleştirilecek Mobil Dünya Kongresi'nde tanıtılması ve yaz aylarında satışa sunulması beklenirken fiyatı hakkında şimdilik net bir bilgi olmadığını da ifade edelim.

• 4gb dahili hafıza yetersiz geldi bana ve anlamsız gelen en onemli özelligi çift hatlı telefonların hala cok kaba ve estetikten uzak olmaları.yinede çift simkart lı telefonlarda 1 numara olacagı kesin wifi ve 5mp kamera ilgi çekici.
  • fiyatını iyi olması piyasa yapar belki
  • Bence çok iyi bir cihaz!

Bu arada işlemci 627mhz, çok iyi...
    Umarım Ram'de 256Mb olur. Tadindan yenmez o zaman bu cihaz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Fettah34 -- 28 Ocak 2009; 8:49:04 >
  • değişik bir ürün olmuş, çift hatlı telefonlara yeni bir alternatif olarak görmek lazım...
  • Kesin uçuk bir fiyattan gelir ..
  • 700-750 tl arası olacak

linux işletim sistemi olması çok kötü birşey.

ekran büyüklüğü görünüş ve işlemcisi iyi

bununla ilgili konu başlığı vardı zaten topikte.
  • ilengiz

700-750 tl arası olacak linux işletim sistemi olması çok kötü birşey. ekran büyüklüğü görünüş ve işlemcisi iyi bununla ilgili konu başlığı vardı zaten topikte.

Linux olmasının nesi kötü açık kaynak kodlu oluşumu lütfen saçmasapan konuşmayın. Android tabanlı bir smartphone dan bahsediyoruz.
  • güzel birşeye benziyor 5 mp kamerası da güzelmiş
  • Sharpın parmağı varsa ekran kalitelidir
  • quote:

Orjinalden alıntı: laserion

ilengiz

700-750 tl arası olacak linux işletim sistemi olması çok kötü birşey. ekran büyüklüğü görünüş ve işlemcisi iyi bununla ilgili konu başlığı vardı zaten topikte.

Linux olmasının nesi kötü açık kaynak kodlu oluşumu lütfen saçmasapan konuşmayın. Android tabanlı bir smartphone dan bahsediyoruz.

düzgün konuşman konusunda seni son kez uyarıyorum.kelimelerine dikkat et.saçma sapan dediğin kelimeyi sana öğretirdim de senin seviyene düşemem.

açık kodlu oluşu diye birşey yazmışmıyım.bilip bilmeden kendi yorumuna göre nasıl oluyorda böyle dengesizlik yapıyorsun.

linux olduğundan program ve uygulama bulamazsın.çeşidi az olur.sayısı az olur.Bunun aksini idaa eden varsa karşıma gelsin.

Lütfen edepli ol.burası paylaşım yeri.

• ilengiz + 100000000000000000000000000000
  • şık birşeye benziyor deneyip görmeden üstüne yorum yapmak zor
  • quote:

Orjinalden alıntı: ilengiz

quote:

Orjinalden alıntı: laserion

ilengiz

düzgün konuşman konusunda seni son kez uyarıyorum.kelimelerine dikkat et.saçma sapan dediğin kelimeyi sana öğretirdim de senin seviyene düşemem.

açık kodlu oluşu diye birşey yazmışmıyım.bilip bilmeden kendi yorumuna göre nasıl oluyorda böyle dengesizlik yapıyorsun.

linux olduğundan program ve uygulama bulamazsın.çeşidi az olur.sayısı az olur.Bunun aksini idaa eden varsa karşıma gelsin.

Lütfen edepli ol.burası paylaşım yeri.

ilengiz kusura bakma bende sana katılmıyorum androit tabanlı ilk cep telefonları bunlar ve kesinlikle üzerinde durulacaktır.zaten açık kaynak kodlu bir işletim sistemi oldugu için normalin üzerinde olacakdır gerekli araç ve programlar.

• ssonerb böyle konuşalım birbirimizin düşüncelerine saygı gösterelim canımı yiyin.

sen haklıda olabilirsin.düşüncene saygı gösteriyorum.

ama yine söylüyorum göreceğizde s60 ve windows tabanlı olsaydı bu cihaz herşeyden çok daha farklı olurdu.milyonlarca paylaşmaya hazır program var şuanda.bunları bir kenara atıp gelecek hakkında heleki linux e uyumlu programlar hakkında bu kadar kesin konuşmanızı ben doğru bulmuyorum.

dediğiniz olsaydı bilgisayarda olurdu.
  • iiimişş ne zaman gelcek pekiiii?
  • haziran-temmuz
  • Yakın geçmişte bir teknoloji fuarı vardı; adı aklıma gelmedi şimdi. O fuardaki General Mobile yetkilisi bu telefonun 2009' un temmuz ayında yaklaşık 750 YTL' den satışa sunulacağını söylemişti.
  • Barcelona Fuarında mı?

quote:

Orjinalden alıntı: akay635

Yakın geçmişte bir teknoloji fuarı vardı; adı aklıma gelmedi şimdi. O fuardaki General Mobile yetkilisi bu telefonun 2009' un temmuz ayında yaklaşık 750 YTL' den satışa sunulacağını söylemişti.
  • 4 gb bir telefona göre oldukça iyi.
  • 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.