Şimdi Ara

ASUS XONAR DX/XD/A 7.1 ??

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir (1 Mobil) - 2 Masaüstü1 Mobil
5 sn
10
Cevap
0
Favori
1.418
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Yılardır Creative SB Live ses kartını kullandım artık yeni bi ses kartı almayı düşünüyorum.

ASUS XONAR DX/XD/A 7.1 PCI-E SES KARTI
    http://www.hepsiburada.com/asus-xonar-dxxda-7.1-pci-e-ses-karti/productDetails.aspx?categoryid=218&productid=bd8501073

benim için öenmli olan müzikteki ses performansı zaten 2.1 ses sistemim var Creative L3800 kullanıcam sizce değermi bu kartı almaya vistada sorun yaşarmıyım yoksa gereksizmi olur.

• yokmu kimse bu kartı kullanan yada hakkında bilgisi olan??
  • Güzel bir kart, müzik dinlemek için X-Fi Gamer ile yarışır. Fakat, oyunlarda da Creative'in daha üstün olduğu bir gerçek. X-fi ile aralarındaki fiyat farkından dolayı Asus seçilebilir. Eğer, benim için ikinci el sorun olmaz dersen daha cüzi bir rakama Audigy 2 ZS almak bence daha mantıklı.
  • peki Audigy 2 ZS vista ve ilersi için sorun olmazmı Creative nin malum bildigin gibi sürücü sorunu falan.
  • Bildiğim kadarıyla Audigy'nin Vista için driverı yok fakat, çeşitli forumlarda kullanıcıların yaptığı driverlar var, mesela Daniel K'nın yaptığı driverlar gibi.
  • quote:

Orjinalden alıntı: KUM23

Yılardır Creative SB Live ses kartını kullandım artık yeni bi ses kartı almayı düşünüyorum.

ASUS XONAR DX/XD/A 7.1 PCI-E SES KARTI
    http://www.hepsiburada.com/asus-xonar-dxxda-7.1-pci-e-ses-karti/productDetails.aspx?categoryid=218&productid=bd8501073

benim için öenmli olan müzikteki ses performansı zaten 2.1 ses sistemim var Creative L3800 kullanıcam sizce değermi bu kartı almaya vistada sorun yaşarmıyım yoksa gereksizmi olur.

almak istediğin kart güzel en azından kötüde çıksavermiş olduğun para nihayetinde 140 ytl buna değer
    şunu bilmende fayda var asusunda halen oturmus bir yazılımı yok ama creatıvden hızlıdır merak etme kendi kullandığım d2 için söylüyorum belki bunda olmayadabilir.

• Yabancı sitelerde karşılaştırmalarda falan ingilizce bilmiorum ama çogunda tavsiye edilmiş F/P olarakta verdiğiniz bilgiler için sağolun bu kartı alıcam zaten oyunlarda bi GRID te takılıom onun içinde X-Fİ ye o para verilmez bence ..

http://www.overclock3d.net/reviews.php?/audio/asus_xonar_dx_7_1_pci-e_sound_card/7
  • Kardeş gönül rahatlığıyla alabilirsin Asusu fiyat performans olarak Creativeden daha iyi.Ayrıca bende Philips 2+1 var bende bile ses kalitesi arttı özellikle Dead spice'da aldığım ses efektleri muhteşem. Zaten müziklerde hemen kalite artışını hissedeceksin.
  • Kartı satın aldım herkese tavsiye ederim.Meğer SB live kereste gibi ses çıkarıyomuş L3800 çoştu bu kartla kısık seste bile harika net bütün tonlar duyuluyo karta bide disket sürücüne takılan güç girişi takılıyo artık güç yetersizmi geliyo yoksa temiz direk güç kaynağından elektirik gelsindiyemi sebebi nedir anlamadım ama kart harika kesinlikle
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.