Şimdi Ara

Foxconn'dan Quantum Force serisi yeni anakart; Bloodrage GTI

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
25
Cevap
0
Favori
7.858
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Hız aşırtma profesyonellerinin görüş ve önerileri doğrultusunda yüksek performans meraklıları için hazırlanan Qunatum Force serisi anakartlarıyla son dönemde sık sık gündeme gelen Foxconn, X58 yonga setli Bloodrage modelinden sonra seriye kısmen daha ekonomik yeni bir model daha ekliyor. Bloodrage GTI isimli yeni anakart ile Coe i7 platformunda yüksek performansın segmentinde dikkat çekici bir fiyatla sunulması bekleniyor.

Foxconn Bloodrage GTI, Intel'in LGA1366 formundaki Nehalem tabanlı Core i7 920, 940 ve 965 Extreme Edition modelleriyle kullanılabiliyor. Üç adet DDR3 bellek slotuna sahip olan anakart ile 12GB'a kadar DDR3-1800MHz (OC ile) bellek desteği sunuluyor. Tasarım özellikleri, katı kapasitörleri ve özel soğutucu tasarımıyla dikkat çeken anakart, stabilite ve yüksek verimlilik için 14 fazlı Hybrid PWM tasarımıyla geliyor.

Quantum Force serisi dahilinde daha önce kullanıma sunulan anakartların karakteristik özellklerine sahip olduğu belirtilen Bloodrage GTI, Crossfire X ve SLI teknolojilerine destek veriyor. PCIe 2.0 spesifikasyonuyla uyumlu olan ve dört adet PCIe x16 slotuna sahip olan yeni model, kart üstü güç ve reset butonları gibi yine profesyonelleri hedef alan detaylara ve Creative'in X-Fi teknolojisiyle donatılan harici ses kartına sahip.

X58+ICH10R yonga setini temel alan anakart, farklı RAID konfigürasyonlarını destekleyen 6x SATA-II konnektörüne ek olarak harici depolama çözümleri için iki adet eSATA, bir PATA ve 12x USB 2.0 portuna sahip. Çift Gigabit ethernet konnektörü ile donatılan Bloodrage GTI'ın üst model olan BLoodrage'den özellikle kutu içeriğiyle ayrılması ve daha uygun bir fiyat seviyesinden kullanıcıların beğenisine sunulması bekleniyor.

• gözüme çarpan sata portu sayısının az olması
  • Güzelmiş acaba performansı nasıldır?
  • trilyoner olsam butun arkdaslarıma sınırları zorlar bu anakartın oldugu bı makına toplarım ama bu bızımgıbı orta hallı ve sınırlı kullanıclar ıcın gecerlı degıl malesef fiyatı en az 250 dolar olur bunun buda benım gıbı normal kullanıcıları aşar :))
  • yok yok ne ararsan var iyiymiş ama fiyat 350 / 450 usd arasında olur diye düşünüyorum
  • harici ses kartının oyun performansına etkisi ne kadar olur acaba, o konu ilgimi çekiyor.
  • haklısın enes aga bizim gibi orta halliler böyle şeyleri alamıyor maalesef ama neyse sağlık olsun ama param olsa kesin alırdım.
  • Foxconun en dandik anakartları bizde satılıyor.Acıkcası ben foxconun ilk saglam anakartını bu sitede gördüm.Ama bu haber ile anlasılıyor ki foxcon anakart pazarında iddialı bir marka.
  • Foxconn blood rage Istanbul da nerede satılır?
  • mrk etmeyin ordki GTI dan kaynaklanan +100 usr olur ve rampage 2 extreme kadar pahalı olur(800ytl kdv dahil tahminimce)
  • Kaç Aydır Bloog Rage Anakartı Bekliyorum, 7 Yıldır 205 GTI Kullanıcısıyım, Hastasıyım, Blood Rage Beklerken Birde Blood Rage GTI Cıkartmıslar, Bunu Almıyımda Ne Yapıyım Ama Bir Türlü Gelemedi Bizim Ülkemize.. Hayırlsı

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi eSqUaLl -- 26 Ocak 2009; 20:43:50 >
  • Bu ne yavvv renk çümbüşü içinde
  • Kuantum gücü :)
  • 800 lıramı orta hallı kasa toplarım kendıme nabdı bunlar ya ben en fazla 120 dolar verırım anakarta fazlası havaya gırer gercekten ole guclu makına kullanmak ısteyenler ıcn bence ole sırf bu sebeblerden dolayı cıkarılmıs bi ankart gbııme geldı
  • Şekli Olan Alır..
  • ahhh para olcakkı alacan ustunede koyucan q9650 yı sonra bı 4870x2 bıde 8 gb lık ddr3 kıt ocz q9650 nın ustune de zalman 9700nt yı koyup oc yaptınmı zaten anakartımız bastan 5-0 önde baslıyor maca ahh ısste dedım gıbı guzel bı paran olcakkı yapıcan bole bıse
  • cokmu sey ıstıyorum arkadaslar acaba :)))))
  • hee bu arada hadı oldukı kurduk bole bı makına bu anakartın ustune q9650 taksak onun ustunede zalman 9700nt yı taksak yanı normal bı sogutucyla en fazla ne kadar oc yapabılırız merak ettım
  • quote:

Orjinalden alıntı: eneshatipoglu

hee bu arada hadı oldukı kurduk bole bı makına bu anakartın ustune q9650 taksak onun ustunede zalman 9700nt yı taksak yanı normal bı sogutucyla en fazla ne kadar oc yapabılırız merak ettım
    Bu Anakarta Q9650 Takamassın.. 1366 Socket Core i7 İşlemciler Olur.!

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi eSqUaLl -- 27 Ocak 2009; 9:58:39 >
  • sagol arkdasım gormemısım
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.