Sevgililer Günü İçin Yaratıcı Hediyeler:)
60 Cevap20329 Görüntüleme1 Favori
Bu konudaki kullanıcılar: hiç
  Yazdır
Sayfa: [1]      >>
Arama Terimi: Yazarı:
Konu içi arama ayarları
Sadece Arananın bulduğu yerler
Arama terimleri En önemli Üst minimum sıralama: /1000

Arama tercihlerinizi belirlediyseniz yukarıdaki kutuya arama terimini yazıp "Konu içi ara" butonuna tıklayınız.
Giriş

28 Mesaj
26 Ocak 2009; 16:24:57 

Başlığa aldanıp burada fikir sunduğumu düşünebilirsiniz arkadaşlar. Ancak amacım tamamen yaklaşan bu özel günde insanların ne alacağım telaşına hep beraber yardımcı olabilmek.

Hadi bakalım herkes fikirlerini ortaya koysun. Ölçü olarak bence üniversite öğrencilerinin karşılayabileceği kadar maddi değere sahip şeylere yoğunlaşalım. Benimde acil yardıma ihtiyacım var bu konuda:)

43 Mesaj
26 Ocak 2009; 16:35:49 

ben hamster su kaplumbağası fln canlı bişiler almayı düşünüyorum

2725 Mesaj
26 Ocak 2009; 16:37:04 

bu konuda yaratıcı olabilmemiz için öncelikle bir sevgiliye ihtiyacımız var...

353 Mesaj
26 Ocak 2009; 16:38:15 

quote:

Orjinalden alıntı: TriaThlon

28 Mesaj
26 Ocak 2009; 16:40:52 

quote:

ya tam 14 şubatta sevgilin olursa??? en azından fikrin hazır olmuş olur fenamı

2725 Mesaj
26 Ocak 2009; 16:43:02 

quote:

Orjinalden alıntı: wayadiway

quote:

Allah söyletti kardeş..

doğru diyon dar zamanda telaş daha beter şimdiden hazırlık yapalım...

1108 Mesaj
26 Ocak 2009; 16:44:45 

Abi kafa dağıtmak için giriyorum konu dışına bari siz yapmayın sevgili muhabbeti felan =) 14 Şubatta nası sevgili bulunur rehber istiyoruz birinden

Sakın Tıklama =)

Uzaklaştırılmış
Süresiz olarak uzaklaştırıldı.
26 Ocak 2009; 16:45:50 

Benim de yardıma ihtiyacım var. Pek bişey alasım yok aslında ama bakıcaz işte.

28 Mesaj
26 Ocak 2009; 16:53:52 

Abi erkek olsa çok kolayya, model araba al, ram al, oyun al hatta uzaktan kumandalı araba al hepsini beğenir. Ama kız olunca ne alacağını bi türlü bilemiyosunya

70 Mesaj
26 Ocak 2009; 17:14:46 

Beraberce çekilmiş olan fotoğraflarınız varsa hepsini bastırıp bir cep albümü yapılabilir, bunu matbaada güzel bir cep kitabına dönüştürüp kapağınıda deriden yaptırcan, sevgilin ve senin ismin ortada kalb falan yanınada bir demet çiçek çaktın mı 2 sene götürür valla.

İnanın salladım yapmışlığım yok. :))

2153 Mesaj
26 Ocak 2009; 17:16:48 

quote:

Abi erkek olsa çok kolayya, model araba al, ram al, oyun al hatta uzaktan kumandalı araba al hepsini beğenir. Ama kız olunca ne alacağını bi türlü bilemiyosunya

+Harbi

LG HB966TRW Blu-Ray Ev Sinema Sistemi | Apple Macbook Air 11" 128GB SSD 4GB Ram | Apple iPhone 5S 16GB Gold | Pioneer DDJ-WEGO DJ Controller | Samsung 40ES8000 Led TV |

1078 Mesaj
26 Ocak 2009; 17:19:09 

quote:

Orjinalden alıntı: ozzyouz

quote:

+Harbi

Aynen ben saat alıcam pimini çekicem bide not yazıcam sensiz zaman durdu be sevgilim...
NOT:Ayrı şehirlerdeyiz

...Aşkımız iki gözlüklünün öpüşme çabasıydı;
gözlükleri çıkarmak hiç aklımıza gelmedi.

28 Mesaj
26 Ocak 2009; 17:26:59 

quote:

Orjinalden alıntı: _Beta_

quote:

quote:

+Harbi

Aynen ben saat alıcam pimini çekicem bide not yazıcam sensiz zaman durdu be sevgilim...

bizde ayrı şehirlerdeyizya.. bakl bunu iyi düşündün umarım kız arkadaşlarımız birbirini tanımıyodur

43 Mesaj
26 Ocak 2009; 19:14:45 

yastığa birlikte çekilen resmi bastırmak? basit ama iyi gider bu fikir

174 Mesaj
26 Ocak 2009; 19:26:59 

oyuncak ayı

Hiçbir dinlenme hakedilen kadar zevkli değildir.

702 Mesaj
26 Ocak 2009; 19:56:02 

bu forumda sevgilisi olan varmı yav

Sessizlik büyük vahiydir...

68 Mesaj
26 Ocak 2009; 20:01:48 

bilmiyorum siz ne düşünürsünüz fakat sokaklarda 15 tl ye fotoğrafı veriyosunuz size kara kalem portresini yapıyorlar ben onladan yaptırmayı düşünüyorum hem ucuz hem işlevsel eğer önceden resim yeteneğim var filan dediyseniz ben yaptım diye de yedire bilirsinz

2827 Mesaj
26 Ocak 2009; 20:09:36 

quote:

481 Mesaj
26 Ocak 2009; 20:14:05 

Çok seviyorum ya off ama bu hafta bitecek söyliycem rahatlıycam bi kabul etsin ha burdaki bi hediyeyi alıcam hemen

IMZANIZ KURAL DIŞIDIR | | Uymanız gereken imza kurallarını okumak icin tıklayınız.

1676 Mesaj
26 Ocak 2009; 20:20:52 

[/quote]
[/quote]
ooo adam aynı sehri bulmus bide uzuluo bzm hc yok be kardess

Bir yangın ormanından püskürmüş genç fidanlardı
Güneşten ışık yontarlardı sert adamlardı
Hoyrattı gülüşleri aydınlığı çalkalardı
Gittiler akşam olmadan ortalık karardı

1108 Mesaj
26 Ocak 2009; 20:22:06 

hediye işini bu kadar abartmayın böyle devam ederse yeni nesil daha beter geliyor

557 Mesaj
26 Ocak 2009; 20:26:24 

quote:

Biseksuelmişsin gibi konusuyosun Ama banane ki

2108 Mesaj
26 Ocak 2009; 20:33:58 

onu kız düşünsün.

odun muyum? sonuna kadar!

başladığımızda da böyle miydim? evet.

beni böyle beğenmiş miydi? evet.

o zaman problem var mı? hayır.

28 Mesaj
26 Ocak 2009; 20:34:17 

quote:

Orjinalden alıntı: dotard

quote:

Biseksuelmişsin gibi konusuyosun Ama banane ki

Bu kadar sulandırılır yani aferin

quote:

Orjinalden alıntı: Blackankas

Ben Elizabethe yeni bir krem hediye etcem malum nasır tuttu çalışmaktan

abi bu nediryaa ayıp walla

932 Mesaj
26 Ocak 2009; 20:48:45 

Sevgililer Günüdemi Varmış Dur Bakalım Daha Neler Duyucaz

DH 13 Eylül Gazileri

76 Mesaj
26 Ocak 2009; 21:26:33 

sevgililer gününde hiç bir şey yapma. unutmuş gibi yap. sevgilin gerçekten çok şaşıracak. büyük süprüz yani

***hiç bir AŞK bitmek için başlamaz***

2714 Mesaj
26 Ocak 2009; 21:58:00 

quote:

Orjinalden alıntı: arigatogozaimasu

sevgililer gününde hiç bir şey yapma. unutmuş gibi yap. sevgilin gerçekten çok şaşıracak. büyük süprüz yani

puhahahha iyi şaşırır ama pek iyi bi süpriz olmaz o

CHEVROLET CRUZE LS BEYAZ ....

DH
Eski Üyelerin Mekanı...
2005 Üyesi.

ALIŞVERİŞ yaptıklarım: Noxco DH Yönetici.

1078 Mesaj
26 Ocak 2009; 22:17:27 

quote:

quote:

Orjinalden alıntı: _Beta_

quote:

quote:

+Harbi

bizde ayrı şehirlerdeyizya.. bakl bunu iyi düşündün umarım kız arkadaşlarımız birbirini tanımıyodur

Tanısınlar fark etmez elimde kanıt var fikir benden çıktı

...Aşkımız iki gözlüklünün öpüşme çabasıydı;
gözlükleri çıkarmak hiç aklımıza gelmedi.

17 Mesaj
26 Ocak 2009; 22:47:27 

yaratıcı hediyeyi bilmem de sizde benim gibi kredi kartlarınızdan birisini boş bırakın sonra bakarsınız

4064 Mesaj
26 Ocak 2009; 23:20:56 

quote:

Orjinalden alıntı: arigatogozaimasu

28 Mesaj
27 Ocak 2009; 11:07:55 

Halen bişey bulamadımyaa

1826 Mesaj
27 Ocak 2009; 11:18:03 

benimde orjinal fikirlere ihtiyacım var.yaş 17...

AÇIM DİYE AĞLAMA; MARKETLERİ YAĞMALA...
Ana sevri, ana arabi. Ana arabi ah yaniyyali...

498 Mesaj
27 Ocak 2009; 11:21:47 

en iyisi sihirbazlık dersi alıp orandan burandan çiçek çıkartmak böyle şeyleri kızlar seviyo

1339 Mesaj
27 Ocak 2009; 11:36:47 

quote:

Orjinalden alıntı: Farrabi

bu forumda sevgilisi olan varmı yav

bikaç tane var bütün forumu idare ediyolar

Sony NWZ B152Sennheiser CX200 Street II

290 Mesaj
27 Ocak 2009; 11:38:42 

keşke şubat 13 çekse beeee

BnDRM

28 Mesaj
27 Ocak 2009; 11:46:52 

Aklıma gelen en kolay ve güzel şey saat ama saati de var. Ha bu arada yaşım 26:) eşşek kadar adam oldum nelerle uğraşıyorumya iş yerinde işi gücü bıraktım forum takip ediyorum belki bi fikir bulurum diye

131 Mesaj
27 Ocak 2009; 11:50:36 

quote:

Orjinalden alıntı: 0d3a

aynen öle ya surda 18 gün kaldı okul harcı var cepte 5 kuruş yok

amd 1700+ dlt3c (2420 mhz 11*220), epox 8rda+, msi geforce 6200 agp, kingston 2*512 mb ddr400, 80 gb samsung sata, feel hurricane kasa, tt bigwater.

2725 Mesaj
27 Ocak 2009; 11:52:35 

quote:

Aklıma gelen en kolay ve güzel şey saat ama saati de var. Ha bu arada yaşım 26:) eşşek kadar adam oldum nelerle uğraşıyorumya iş yerinde işi gücü bıraktım forum takip ediyorum belki bi fikir bulurum diye

XX kromozomlu varlıklar olduğu sürece 50 sinde de uğraşırsın 70 inde de

Uzaklaştırılmış
27 Ocak 2009; 11:54:39 

fikir lazım arkadaşlar ben de daha bişe düşünemedim bir kız bizim eve gelecek yaş 17

68 Mesaj
27 Ocak 2009; 11:57:32 

quote:

+1

1910 Mesaj
27 Ocak 2009; 11:58:50 

rapid uyeliği

Gidip, Toros dağlarına bakınız, eğer orada bir tek Yörük çadırı görürseniz ve o çadırda bir duman tütüyorsa, şunu çok iyi biliniz ki bu Dünya'da hiç bir güç ve kuvvet asla bizi yenemez.

28 Mesaj
27 Ocak 2009; 12:01:56 

quote:

Orjinalden alıntı: WARNİNG

rapid uyeliği

1775 Mesaj
27 Ocak 2009; 12:52:27 

68 Mesaj
27 Ocak 2009; 12:55:51 

abi ben kızlardan cok yedim..öyle ki daha gecen ay kız hesabıma 100 lira yatırdı.bi sürü de hediye falan alıo...liselileri kandırmak co kolay yaa...ben kendim tıp fak. öğrencisiyim.tip de yerinde...hayatım boyunca da hep kızlardan gecindim...meela bundan önceki sewgilim benm takım elbisenin bana cok yakıstıgını düsünüp hatemoğlundan bi takım elbise gömlek kravat falan almıstı....neyse işte ben fazlasıyla geri aldıgım için sewgililer gününde sewgilime chanel den bi parfüm alcam...ki chanel in öyle bi parfümü war ki hayatımda duydugun en iyi kokuydu...öyle ki oduna sıksan cekici olur, ya da bi erkege sıksan kendini kadın hisseder gibi yorum yapanlar da war

159 Mesaj
27 Ocak 2009; 14:50:47 

üstteki arkadaşa

Eğer 9 canlı olsaydın en fazla 8 kez kaçabilirdin ölümden.Bil ki 7 düvele sultan dahi olsan, yerin 6 mekan olacak sana.En fazla 5 metre kumaş götüreceksin.Kapatacaksın 4 açsanda gözlerini.Bu 3 günlük fani dünyada, Azraile 2 kat olup yalvarsanda nafile, ecel geldiğinde 1 gün öleceksin.İşte, o an herşey 0 dan başlayacak.Çünkü, ÖLÜM YOK OLUŞ DEĞİL,YENİDEN DOĞUŞTUR.

249 Mesaj
29 Ocak 2010; 4:45:56 

quote:

Orijinalden alıntı: kaspaz

abi ben kızlardan cok yedim..öyle ki daha gecen ay kız hesabıma 100 lira yatırdı.bi sürü de hediye falan alıo...liselileri kandırmak co kolay yaa...ben kendim tıp fak. öğrencisiyim.tip de yerinde...hayatım boyunca da hep kızlardan gecindim...meela bundan önceki sewgilim benm takım elbisenin bana cok yakıstıgını düsünüp hatemoğlundan bi takım elbise gömlek kravat falan almıstı....neyse işte ben fazlasıyla geri aldıgım için sewgililer gününde sewgilime chanel den bi parfüm alcam...ki chanel in öyle bi parfümü war ki hayatımda duydugun en iyi kokuydu...öyle ki oduna sıksan cekici olur, ya da bi erkege sıksan kendini kadın hisseder gibi yorum yapanlar da war

hem sübyan takıl hemde genç kızların duygularıyla oynayarak onları kullan sonra da marifetmiş gibi buraya yaz. bir ara tipine bakman yerine kişiliğine bakmanı tavsiye ederim

69 Mesaj
29 Ocak 2010; 9:02:47 

Çok mu komik açda k.çına gül...Ahlaksız.Seni benim elime verecekler ağzına burnuna ederim.

YiĞiT ÖzGüR ve Uykusuz Kapak FaN CLuB

403 Mesaj
29 Ocak 2010; 9:29:42 

Alın şöyle ucuzundan kıçı kırık bir parfüm.

Video : İzleti
Mesaj/Post : İleti
PM : Öİ (özel ileti)
Topic : Başlık
Ve dahası . . .

8776 Mesaj
29 Ocak 2010; 10:09:16 

Valla arkadaşlar sevgililer gününde sevgili bulmak bence daha kolay.Çünkü kızlar elele gezen sevgilileri gördükçe bunalıma giriyorlar ve kıskanıyorlar.O yüzden onlarda arayış içine giriyorlar.Eğer açılamadığınız , hoşlandığınız bir kız varsa sevgililer günü teklif etmek için çok uygun bir gün.Tabi kızın kabul etme ihtimalini düşünerek o gün için bazı süprizlerde düşünmeniz lazım.

Soğuk Ve Boş Birşey Var Kızın Gülüşünün Ardında , Üstgeçitte Duruyor.Birkaç Saniye Sonra Havada Süzülüşünü İzliyorum.Sonunda Gülüşü Daha Sıcak Ve Anlamlı.Niye Güldüğünü Asla Öğrenemiycem , Artık Sadece Ruhsuz Bir Et Parçası...
_╬_ Marilyn Manson l154l (Yeni Albüm "Born Villain" Çıktı) _╬_
:::^^::: Rietveld (RSA) Yazılım Ve Bilgi Evreni :::^^:::

1517 Mesaj
29 Ocak 2010; 10:14:35 

quote:

Bunları marifet olarak mı görüyorsun ? Dostum umarım sen doktor falan olmazsın eğer olur da olursan Allah hepimize senin gibilerden uzak kalmayı nasip eğlesin.

1686 Mesaj
29 Ocak 2010; 10:19:44 

Dj Burak Yeter geliyor 13 Şubat'ta.Oraya götürürüm eğleniriz biraz.Ordan çıktıktan sonra eve gideriz,sonra sabah olur.Bir kahvaltı şekli.Sonra çıkarız takılırız akşama kadar.Al sana sevgililer günü hediyesi. Onun yanında olmam bile yeter.Geçen sene sevgililer gününde ve doğum gününde ayrılmıştım.

love comes again,rahat olun..

0 Mesaj
4 Şubat 2010; 14:13:20 

1248 Mesaj
4 Şubat 2010; 14:42:41 

31Ocak doğum günüydü hediye almadım zaten kendisi pek hediye bekleyen birisi değil Ama sevgililer gününde her ikisi yerine geçen bi hediye almalıyım.. Bence kafaya bukadar takmamalıyız hediye olsun yeter pahalı şeylerede gerek yok sonra bize girmesin demi

247 Mesaj
4 Şubat 2010; 22:30:25 

Arkadaslar selam...

Güzel bir hediye önerisi :)

http://forum.donanimhaber.com/m_37551111/tm.htm

Bakın isterseniz

Referanslar :
gfb_canoli , burak9006 , sagopa001 , Arda , ÖmerArvas , l3on , mkoyuncu , mitrox,bukalemuns,.M_3_R_t. K-Ramo ,vs.vs. fazlası...

2074 Mesaj
16 Şubat 2010; 23:27:25 

quote:

Orijinalden alıntı: wayadiway

quote:

Bende tam tersi oldu. 14 ünde yitirdim. Aslında daha önce yitirmişimde o gün fark ettim.

Bugün arkadaşımla konuşuyorum okuldada bazı problemler yaşadım. Ne kadar şanssızsın diyo. Bu kadar olur yani. Şuan herşey o kadar üst üste geliyorki yanımda olup görenler bile şaşırıyor artık. Suçlu bulsalarda.

quote:

Orijinalden alıntı: Sarfhan

quote:

aynen öle ya surda 18 gün kaldı okul harcı var cepte 5 kuruş yok

Bende okul harcı konusunda muzdaribim. Ders alamadım hatta.
Ama maddi bir hediye vermek zorunda değilsin. Ben kendi el yeteneğimle yaptığım şeyleri çok severim mesela emek harcamak para harcamaktan daha zor ama bunuda özel kılınacaksa yapıcaksın yoksa oda işe yaramıyor. Ben hangi seneydi hatırlamıyorum resmini yapabilmek için kaç gün boyunca bir resim hocasıyla çalıştım elimi tutup o çiziyor gibiydi temel hatları ama gölgelendirmeleri filan ben yapmıştım.

Saat bence çok güzel bir hediye bence. Saati çok sevdiğimden mi bilmiyorum ama .

quote:

Orijinalden alıntı: Darsh

quote:

quote:

+Harbi

Zor beğenen bir erkek görmedinizmi siz hiç

quote:

Haklısın liselileri kandırmak çok kolay senin gibilerinin emeli olurlar hep. Zavallı yaratıklar. Kızlar aptal olmasın ne yapsın bu çocuk ? Aldığı terbiye buysa .

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Serdar K. -- 16 Şubat 2010; 23:30:02 >

[% 100] / Apple Macbook Pro MB991LL/A
[% 100] / Apple iPad 2 Wifi + 3G Beyaz
[% 100] / Apple iPhone 5 32GB Beyaz
[% 050] / Herşey Birden Başlar
[% 000] / Huzur

0 Mesaj
27 Ocak 2011; 17:35:18 

romantikoyunlar ekibinin hazırladığı aşkagel kutu oyunu
sevgililer gününde romantik dakikalar geçirmek için ideal
www.romantikoyunlar.com

2110 Mesaj
27 Ocak 2011; 17:52:20 

En Mantıklısı Saat

Uzaklaştırılmış
27 Ocak 2011; 18:01:20 

Arkadaşlar size tavsiyem ikinizin ya da kız arkadaşınızın tek çekilmiş iyi çözünürlüklü bi fotoğrafını götürün fotoğrafçıya(bizim burda fotoğrafçılar yapıyor ama ne yapın ne edin bulun) yapboz şeklinde şeye fotoğrafı bastırıyorlar 20-30 tl gibi bişeydi aldığınız tepki çok güzel oluyor.Kalp şeklinde olanı da vardı sevgilinize ondan yaptırabilirsiniz emin olun paranın hakkını veriyo

1661 Mesaj
27 Ocak 2011; 18:02:56 

quote:

Orijinalden alıntı: Rietveld

Valla arkadaşlar sevgililer gününde sevgili bulmak bence daha kolay.Çünkü kızlar elele gezen sevgilileri gördükçe bunalıma giriyorlar ve kıskanıyorlar.O yüzden onlarda arayış içine giriyorlar.Eğer açılamadığınız , hoşlandığınız bir kız varsa sevgililer günü teklif etmek için çok uygun bir gün.Tabi kızın kabul etme ihtimalini düşünerek o gün için bazı süprizlerde düşünmeniz lazım.

hocam geçen yıl tarafımdan bizzat test edildi başarısızlıkla sonuçlandı ama ondan 8 ay sonra başarıya ulaşmıştım orası ayrı

1517 Mesaj
27 Ocak 2011; 18:22:29