Şimdi Ara

Sevgililer Günü İçin Yaratıcı Hediyeler:)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
62
Cevap
1
Favori
22.097
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Başlığa aldanıp burada fikir sunduğumu düşünebilirsiniz arkadaşlar. Ancak amacım tamamen yaklaşan bu özel günde insanların ne alacağım telaşına hep beraber yardımcı olabilmek.

Hadi bakalım herkes fikirlerini ortaya koysun. Ölçü olarak bence üniversite öğrencilerinin karşılayabileceği kadar maddi değere sahip şeylere yoğunlaşalım. Benimde acil yardıma ihtiyacım var bu konuda:)

• ben hamster su kaplumbağası fln canlı bişiler almayı düşünüyorum
  • bu konuda yaratıcı olabilmemiz için öncelikle bir sevgiliye ihtiyacımız var...
  • quote:

Orjinalden alıntı: TriaThlon

bu konuda yaratıcı olabilmemiz için öncelikle bir sevgiliye ihtiyacımız var...

• quote:

ya tam 14 şubatta sevgilin olursa??? en azından fikrin hazır olmuş olur fenamı
  • quote:

Orjinalden alıntı: wayadiway

quote:

ya tam 14 şubatta sevgilin olursa??? en azından fikrin hazır olmuş olur fenamı

Allah söyletti kardeş..

doğru diyon dar zamanda telaş daha beter şimdiden hazırlık yapalım...

• Abi kafa dağıtmak için giriyorum konu dışına bari siz yapmayın sevgili muhabbeti felan =) 14 Şubatta nası sevgili bulunur rehber istiyoruz birinden
  • Benim de yardıma ihtiyacım var. Pek bişey alasım yok aslında ama bakıcaz işte.
  • Abi erkek olsa çok kolayya, model araba al, ram al, oyun al hatta uzaktan kumandalı araba al hepsini beğenir. Ama kız olunca ne alacağını bi türlü bilemiyosunya
  • Beraberce çekilmiş olan fotoğraflarınız varsa hepsini bastırıp bir cep albümü yapılabilir, bunu matbaada güzel bir cep kitabına dönüştürüp kapağınıda deriden yaptırcan, sevgilin ve senin ismin ortada kalb falan yanınada bir demet çiçek çaktın mı 2 sene götürür valla.

İnanın salladım yapmışlığım yok. :))
  • quote:

Abi erkek olsa çok kolayya, model araba al, ram al, oyun al hatta uzaktan kumandalı araba al hepsini beğenir. Ama kız olunca ne alacağını bi türlü bilemiyosunya

+Harbi
  • quote:

Orjinalden alıntı: ozzyouz

quote:

Abi erkek olsa çok kolayya, model araba al, ram al, oyun al hatta uzaktan kumandalı araba al hepsini beğenir. Ama kız olunca ne alacağını bi türlü bilemiyosunya

+Harbi

Aynen ben saat alıcam pimini çekicem bide not yazıcam sensiz zaman durdu be sevgilim...
    NOT:Ayrı şehirlerdeyiz

• quote:

Orjinalden alıntı: _Beta_

quote:

Orjinalden alıntı: ozzyouz

quote:

+Harbi

Aynen ben saat alıcam pimini çekicem bide not yazıcam sensiz zaman durdu be sevgilim...

bizde ayrı şehirlerdeyizya.. bakl bunu iyi düşündün umarım kız arkadaşlarımız birbirini tanımıyodur

• yastığa birlikte çekilen resmi bastırmak? basit ama iyi gider bu fikir
  • oyuncak ayı
  • bu forumda sevgilisi olan varmı yav
  • bilmiyorum siz ne düşünürsünüz fakat sokaklarda 15 tl ye fotoğrafı veriyosunuz size kara kalem portresini yapıyorlar ben onladan yaptırmayı düşünüyorum hem ucuz hem işlevsel eğer önceden resim yeteneğim var filan dediyseniz ben yaptım diye de yedire bilirsinz
  • quote:

• Çok seviyorum ya off ama bu hafta bitecek söyliycem rahatlıycam bi kabul etsin ha burdaki bi hediyeyi alıcam hemen

• Aynen ben saat alıcam pimini çekicem bide not yazıcam sensiz zaman durdu be sevgilim...

ooo adam aynı sehri bulmus bide uzuluo bzm hc yok be kardess
  • 
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.