Şimdi Ara

## Bozulan Xbox360 lar İçin Ana Konu ##

Bu Konudaki Kullanıcılar:
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
16
Cevap
0
Favori
888
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Forumda Hergün ardı ardına bozulan xbox360 ların konuları açılıyor.Evet bu duruma çok üzülüyoruz ama hiç değilse derli toplu halde olması için en azından bu konuyu açmaya karar verdim.
    Nasıl popüler oyunların Ana Konusu oluyorsa, bu bu popüler xbox360 kronik bozulma haberlerininde Ana konusu olmalı.

Neyse konuyu ben açtım ,Artık sizde konuyu kalkındırıp devam edebilirsiniz

Not: Yönetimden bu konunun ayrıca üst konuda yapılmasını rica ediyorum.

• yaşlı kurt 2005 den bu yana hala ayakta birgün bozulursa yazarım söz
  • daha 1 ayı dolmamış 2008 üretim falcon işlemcili xbox'ım az önce cod5 oynarken takılma yaptı ve görüntü geçişti :D büyük ihtimal 3k vercek :'(
  • 2 gün önce aldım xbox umu.İnşallah bu konuya katılmam hiç. AMİN
  • Adam dalga geçiyor siz de ciddi ciddi cevap veriyorsunuz ya adamı tanımıyormuşsunuz gibi
  • 2.5 yıllık core model konsolum 3k verdi atik yaptı gidip alıyorum pazertesi
  • yok bu bozulan xboxlar için konu yetmez ayrı bir forum açılması lazım
  • quote:

Orjinalden alıntı: the c0smic

daha 1 ayı dolmamış 2008 üretim falcon işlemcili xbox'ım az önce cod5 oynarken takılma yaptı ve görüntü geçişti :D büyük ihtimal 3k vercek :'(

Ne olursa olsun bence oynarken "acaba 3k verecek mi?" diye korkma, hiçbir zevki kalmaz o zaman =)
  • quote:

Orjinalden alıntı: ryu_hayabusa

yaşlı kurt 2005 den bu yana hala ayakta birgün bozulursa yazarım söz

Waay beeee.
  • @ FRAPS

Konuların beni bitiriyor çok düşünüyormusun bu konuları açarken...
  • quote:

Orjinalden alıntı: Max_Kolesne

quote:

Orjinalden alıntı: the c0smic

daha 1 ayı dolmamış 2008 üretim falcon işlemcili xbox'ım az önce cod5 oynarken takılma yaptı ve görüntü geçişti :D büyük ihtimal 3k vercek :'(

Ne olursa olsun bence oynarken "acaba 3k verecek mi?" diye korkma, hiçbir zevki kalmaz o zaman =)

düşünmüyorum zaten verse ne olcak . yolla atiğe tamir edip 3 ay garanti bida mı verdi ölüsünü satıp üstüne para koyup ps3 alırım :D
  • Bu kesinlikle üst konu olmalı. Çünki hergün bir tane çıkıyor bu tarz bir konu
  • Bencede üst konu olmalı, forum kirliliğinin önüne geçilir :)
  • üst konu olursa süper olur her hafta bikaç kişi 3k dan gidiyor zaten
  • fraps sende xbox360 varmı yav makinayı bana sattın yoksa gidip başkamı aldın kendine valla konuyu ben açsam tamamda sen niye açtın zaten 3k görsemde yazmam yazsan ne oacak değişen ne olacak yani önüne gelen yazıyor zaten
  • Vay be 1 günde olsa bozulmayan xbox oldu.

Kimse hala konu açmadı xbox360 ım bozuldu diye
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.