- x
    Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ Twitter DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
EINHELL 3'lü Set Matkap + Taşlama + Dekupaj Testere 90 TL
11 Cevap9561 Görüntüleme
Bu konudaki kullanıcılar: hiç
  Yazdır
Sayfa: [1]
Giriş

1886 Mesaj
23 Ocak 2009; 12:10:43 

EINHELL 3'lü Set Matkap + Taşlama + Dekupaj Testere
http://www.ereyon.com.t...s.aspx?productId=179980
0

Bana sıcak gibi geldi.
Nasıldır EINHELL bilen var mı?

Alman malı sanırım ve 3lü set için uygun fiyat..

Lanet olsun! Bütün bir nesil benzin pompalıyor, garsonluk yapıyor ya da beyaz yakalı köle olmuş. Reklamlar yüzünden araba ve kıyafet peşinde. Nefret ettiğimiz işlerde çalışıp gereksiz şeyler alıyoruz. Bizler tarihin ortanca çocuklarıyız. Bir amacımız ya da yerimiz yok. Ne büyük savaşı yaşadık ne de büyük buhranı. Bizim savaşımız ruhani bir savaş. En büyük buhranımız hayatlarımız...
T.D.

1390 Mesaj
23 Ocak 2009; 14:28:13 

quote:

Orjinalden alıntı: plcmn

EINHELL 3'lü Set Matkap + Taşlama + Dekupaj Testere
http://www.ereyon.com.t...s.aspx?productId=179980
0

Bana sıcak gibi geldi.
Nasıldır EINHELL bilen var mı?

Alman malı sanırım ve 3lü set için uygun fiyat..

[font="Trebuchet MS"]
Geçen sene bu setin 5 lisini hollandadan almıştım (ibood.com) 120 liraya gelmişti. Aletlerin kalitesi fena değil ancak bir bosch gibi de değil. Şu an piyasasını bilmiyorum ama 3'lü bir set için fiyatı normal geldi bana. [/font]

2637 Mesaj
23 Ocak 2009; 14:31:41 

ismi almanca olması yanıltıcı olabilir. muhtemelen made in china dır. bakmadan almayın. ama çin diye de çok kötü mal olmak zorunda da değil.

55 Mesaj
23 Ocak 2009; 14:45:59 

Bu ürün değilde aynı markanın gaz altı kaynak makinasını bulmustuk bi tanıdıga nette aranırken. Fiyatı uygundu diger makinalara kıyasla.

O zaman biraz arastırmıstık galiba almanyada..

http://www.einhell.com/

Bu sitede services bölümünde Türkiye için aşağıdaki firma çıkıyor... Belki bilgi alınabilir...
Intratek Mühendislik Ve Dis Ticaret A.S. (Turkey)

Intratek Mühendislik Ve Dis Ticaret A.S.
Atatürk Mah. Girne Cad. No: 43-45
34750 Küçükbakkalköy – Kadıköy
İSTANBUL
Turkey

Managing Director: Erkan Ülker
Phone +90 216 4566060
Fax +90 216 4566082
info@intratek.com.tr

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi birikinti -- 23 Ocak 2009; 14:45:21 >

340 Mesaj
24 Ocak 2009; 16:19:47 

Aynı seti Hepsiburada'dan almıştım, kaç yıl oldu hatırlamıyorum ama sorunsuzca kullanıyorum. Bence Ev/Hobi amaçlı alacaklar için kesinlikle yeterli. Hatta 3'lü seti alıp kalitesini gördükten sonra, Elektrikli Testere ve Kaynak Makineside almıştım Einhell marka ve hiç sorunum olmadı.

Bu set daha önce çantalıydı ve ürünler sarı renkliydi. Hepsinin tek çantada olmaması dağınıklık ve ürün muhafaza açısından biraz sorun olabilir.

Mükemmelliğe, artık eklenecek bir şey kalmadığında değil, çıkarılacak bir şey kalmadığında erişilir.

5058 Mesaj
24 Ocak 2009; 20:25:06 

Ben geçen ay dekupajını 30 liraya praktikerden aldım, 350 watt galiba en küçüğü olsa gerek.
Birkaç kez kullandım, prof olmadığım için kalitesi hakkkında bişi diyemicem ama işimi rahatlıkla gördü.
Tabi ki Çin malı, o fiyata Made in Germany yazmasını beklemeyin.
Fakat sadece dekupaj almak isteyen varsa Kipa'da 20 liraya 350 watt var,bununla hemen hemen aynı sayılır.

Pioneer VSX-921 / Polk Audio TSI 400 / Polk Audio TL 150 Blackstone / Polk Audio PSW110 sub / Pioneer BDP-140 / Himedia Q12-II

Benq W1070 / Specta 120" Gri Kontrast Perde / TTAF 15 Metre 1.4v (26 AWG) HDMI Kablo

Sistemin ev hali

0 Mesaj
7 Haziran 2010; 22:38:16 

bu üçlü seti alabilirim ms j aldıgında benı ararsan sevınırım 5327207389

66 Mesaj
7 Haziran 2010; 23:17:32 

quote:

Orijinalden alıntı: _indiana_

bu üçlü seti alabilirim ms j aldıgında benı ararsan sevınırım 5327207389

Hocam arkadaş satmıyor ürünü yukarda linkini vermiş.......
bu arada ürünü geçen sene hızlıaldan yanlış hatırlamıyorsam 56 tlye almıştım.ve üründen çok memnun kaldım matkapla evde delinmedik yer bırakmadım
hatta 10 mm lik çelik dübeller le kızıma odanın tavanına salıncak bile yaptım.... özetle ürün amatör kullanıcı için iyi fakat çok sıcak değil....

1624 Mesaj
8 Haziran 2010; 0:02:58 

taşlama devir ayarlı mı beyler ?

1463 Mesaj
8 Haziran 2010; 2:24:19 

Einhell Jeneratör/Dekupaj testere/Şarjlı tornavidam var, üçü de yıllardır bana hizmet ediyor.

Amatör amaçlar için, gönül rahatlığı ile alınır.

9395 Mesaj
8 Haziran 2010; 3:37:30 

aynı buna benzer dekupaj siparişi vermiştim 19 liraya almiştim GG'den.

Lenovo IdeaPad Y510P / Logitech Z5500 / Buffalo LinkStation 1 TB

168 Mesaj
9 Haziran 2010; 0:48:59 

quote:

Orijinalden alıntı: HızırBey

Aynı seti Hepsiburada'dan almıştım, kaç yıl oldu hatırlamıyorum ama sorunsuzca kullanıyorum. Bence Ev/Hobi amaçlı alacaklar için kesinlikle yeterli. Hatta 3'lü seti alıp kalitesini gördükten sonra, Elektrikli Testere ve Kaynak Makineside almıştım Einhell marka ve hiç sorunum olmadı.

Bu set daha önce çantalıydı ve ürünler sarı renkliydi. Hepsinin tek çantada olmaması dağınıklık ve ürün muhafaza açısından biraz sorun olabilir.

Sanırım 2005 te bende H.buradadan sarı renkli ve çantalarını almıştım. üzerlerinde nere malı olduğu yazmıyor. ancak özellikle matkabını bayağı kullandım, her hangi bir sıkıntı yok. sanırım aldığım dönemde 100 lira civarıydı.

Sayfa:   [1]
Tüm forumlar » [Sıcak Fırsatlar] » Sıcak Fırsatlar » EINHELL 3'lü Set Matkap + Taşlama + Dekupaj Testere 90 TL
Sayfa: [1]
Foruma Git
Bölümde Ara
Başa Dön

Reklamlar

DH VİDEO

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

0.306