Şimdi Ara

lineage 3

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
40
Cevap
0
Favori
5.593
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • bilenleriniz vardır ama illaki bilmeyenler vardır yakında lineage 3 geliyor

bunlarda bi kaç ss

lineage 3

lineage 3

lineage 3

• mekanlar guzel olmus ben gelecegını bılıodum ama bole gusel olduunu bılmıordum pekı aydeelı ne zmn gelıo ??
  • ne ekran kartı ıster cok saglam pc lazım buna :D gerciii l2 her gecen gun cok kasmaya basladı pc ler artık kaldırmıyor :( bunu hıc kaldırmaz :D
  • Yeterki gelsin Biz haziriz
  • quote:

Orjinalden alıntı: MORFEUS

Yeterki gelsin Biz haziriz

• o ilk resim adenmi??? adene kule gibi bişi yapmışlar sanırsam :D diilse yeni bi town yapmışlar :D
  • beyler gerçekmi bu bilgi bi aralar yine böyle bir olay olmuştu ama fos çıkmıştı gerçekten doğrumu bu Lineage 3 olayı
  • bu kadar detaylı bişey olcağını sanmıyorum bunlar sadece grafik olsun diye yapılmış şeyler
    lineage3 te yeni ırk falanda gelcek o kadar abartılı şeyler olcağını sanmıyorum interludeden kamaele geçiş gibi bişey olcak ama görüntüler biraz daha şeffaf falan olcak
  • L2 yapımcıları Aion Onlineyi yapmıyo mu? Benim bildiğim L2 ye sadece kamael gibi abuk zubuk patchler haricinde bi eklenti olmayacaktı
  • Vay be demek artık Lineage 3 çıkıyor
  • beyler dikkat ettiyseniz gide gide l2 videolarindaki(cinematix videolar) o kdr guzel olmaya basladi. yakında charların icine bizleride atarlarsa hic sasirmam
  • türk karakter yaparlarsa yere tüküren charlar olur
  • beyler l3e daha var cunku l2 yapımcıları aionu gelistiriyolar ayrietten guild wars 2 ye yardım ediyolar(bekliyorum) en az 2010da cikar hehralde
  • L3 için yapımcılar ortama bi tarih olarak zaten 2010 sonları gibi bişey planlamışlar.Fakat l2 deki kadar oyuncu kitlesini geniş tutamayacaklar l3 de bence
  • walla ben bu kdar çabuk geleceğini beklemiyordum adamlar cronicle üstüne cronicle çıkarıyolar daha yeni çıkardıkları şeyler oturmadan millet bunlardan sıkılmadan olacağını sanmıyorum.... bence bir kaç cronicle daha gider 2010 dan bayaa bi sonra çıkarırlar...arkadaşların dedikleri gibi aion filan bi ton işleri var adamların ama çıkarsa daha süper olacağına inanıyorum...

bu arada bu ss leri nerden buldun birader bu haberi gösteren bir site varmı?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ßlackSabbath -- 24 Ocak 2009; 18:51:18 >
  • Abooow abıcım bu ne beaaa!!!
    Helal vallaha nasıl guzel olmus bole !!
    Yha site falan yokmu baska ss lere daha baksak
    Ayrıca bızıde oyunun ıcıne sokarlarsa sasırmayın dıen arkadas için soyluyorum RainBowSix oyunundakı gıbı yuzunun resmını profılden ve karsıdan cekıp chara yapıstırma muhabbetı isteseler yaparlar zor bısey deıl bu ama ben orjınal halını tercıh ederm...Ayrıca bu oyunun fılmını falan yapsalar yha shrek ten falan dahada populer olur yemınle ....Saten vıdeoları sınema tadında..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cumcumx -- 24 Ocak 2009; 19:31:11 >
  • evet arkadaslar buyrun buda ingame videosu ile karısık bir gösterim... lineage adı tera olarak devam ediyor..
    http://www.youtube.com/watch?v=GFlTEZELrbw
    testlere devam ettikleri ve 2010 ile 2011 yıllarına denk gelecek olan bir beta
  • quote:

Orjinalden alıntı: Agalloch

evet arkadaslar buyrun buda ingame videosu ile karısık bir gösterim... lineage adı tera olarak devam ediyor..
    http://www.youtube.com/watch?v=GFlTEZELrbw
    testlere devam ettikleri ve 2010 ile 2011 yıllarına denk gelecek olan bir beta

lineagele hicbir alakasi yok bunun olsa olsa aion online in yeni surumudur
  • yoo çalışmaları devam ediyor oncelikle bu konuda kesn cevaplar almak isityorsanız ncsoft yadawww.lineage2.com dan yönetime mesaj cekerek bilgilenebilirsiniz... ekibe yeni gelenler var ve oyun piyasasını bir araya getirmeye calısıyorlar Tabiki Aionda ilerlemek icin ugrasıyolar.Ama lineage bir vaz geçilmez oldugu icin Aion yeni oldugu icin lineage daha genişlemeye devam edicek her gecengün daha azimle ilerlediklerinin bir kanıtı bunlar
    http://www.youtube.com/watch?v=R5fa5-2jB-A

• Pf harbi bombaymisin o ilk bastaki video l3 degil yakinda cikacak olan tera online
    Verdigin 2. videoda tamamen 1 fake l3 olarak adlandirilmis siteye eklemisler
    Goz var nizam var l2 benzer veya 3 te benzerlik olacak ne gordun videolarda merak ettim
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.