- x
16" Notebook için çanta!!!
23 Cevap2773 Görüntüleme
Bu konudaki kullanıcılar: hiç
  Seçkin Yorumlar Yazdır
Sayfa: [1]
Giriş

757 Mesaj
22 Ocak 2009; 13:19:39 

Selamlar,

1 ay kadar önce Acer ın 16" lik 6930 modeli notebook unu aldım.
Yanıda verilen çanta kalitesiz ve içine zar zor sığıyor.
Ben 16" lik veya 17" lik notebook çantası arıyorum.
Tercihim sırt çantası şeklinde değilde omuza asılan ayrı bölmeli çantalar.
Bir çok yere (hepsiburada, gittigidiyor) ancak istediğim gibi birşey bulamadım.
Konu ile ilgili olarak bana yardımcı olabilirseniz sevinirim.
Şimdiden teşekkürler!

İmzanız kural dışıdır! || Uymanız gereken imza kurallarını okumak için tıklayınız.

746 Mesaj
22 Ocak 2009; 16:25:08 

büyük bilgisayar mağzalarında bulabilirsin ;)

757 Mesaj
22 Ocak 2009; 17:21:25 

Vatan ve Teknosa ya baktım ama 17" deyince sadece ellerinde bir tip çanta var!

İmzanız kural dışıdır! || Uymanız gereken imza kurallarını okumak için tıklayınız.

Uzaklaştırılmış
Süresiz olarak uzaklaştırıldı.
22 Ocak 2009; 21:46:09 

İyi sen yine çanta alabildiğine dua et..
Ben Teknosa' dan peşin para verip 6930 aldım yanında hediye hiçbirşey vermediler..

359 Mesaj
23 Ocak 2009; 3:06:00 

http://www.hepsiburada....81481&Productid=bd99652

aslında fotograf makinesi + laptop için ama göz önünde bulundurmanı tavsiye ederim

12461 Mesaj
23 Ocak 2009; 3:29:50 

Hocam naptın SLR ekipman çantası mı alınır laptop için...

757 Mesaj
23 Ocak 2009; 8:32:19 

quote:

Orjinalden alıntı: Tunai

http://www.hepsiburada....81481&Productid=bd99652

aslında fotograf makinesi + laptop için ama göz önünde bulundurmanı tavsiye ederim

Tavsiyen için teşekkürler!
Ancak SLR ile laptopı aynı anda taşımayı hiç düşünmüyorum.
Zaten bende aynı markanın SLR çantası var!

359 Mesaj
23 Ocak 2009; 9:44:47 

quote:

Orjinalden alıntı: PlutosDaddy

Hocam naptın SLR ekipman çantası mı alınır laptop için...

Yok ustam compu serisi lowepro nun ben 1 hafta içinde siparişi vericem de en azından bi belki fikir olur bi güzellik olur diye yazdım

Bende de var küçük boy lowepro ama seyahat ederken laptop çantada fotograf makinesi ayrı elde çok zorluk çekiyorum gene de tabi senin durumun farklıdır hepsiburada'yı bir kurcalamanı öneririm baya çanta var orda, laptop çantası olarak ayrı kategori altında

http://www.hepsiburada....6&sp=ekran_ozelligi_=17 şurdan bakabilirsin ben orda bi techair var boyuna çanta gayet güzel görünüyor bir de tucano var enine çanta

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Tunai -- 23 Ocak 2009; 9:43:38 >

757 Mesaj
23 Ocak 2009; 10:59:12 

quote:

Yok ustam compu serisi lowepro nun ben 1 hafta içinde siparişi vericem de en azından bi belki fikir olur bi güzellik olur diye yazdım

Bende de var küçük boy lowepro ama seyahat ederken laptop çantada fotograf makinesi ayrı elde çok zorluk çekiyorum gene de tabi senin durumun farklıdır hepsiburada'yı bir kurcalamanı öneririm baya çanta var orda, laptop çantası olarak ayrı kategori altında

http://www.hepsiburada....6&sp=ekran_ozelligi_=17 şurdan bakabilirsin ben orda bi techair var boyuna çanta gayet güzel görünüyor bir de tucano var enine çanta

saolasın

ilgili yerdeki çantaları baya bir incelemiştim ancak tam istediğimi orada bulamadım
artık aramaya devam edeceğiz bulana kadar

12461 Mesaj
23 Ocak 2009; 17:05:01 

Electroworld'de bayağı çanta çeşidi vardı, gitme imkanınız varsa tavsiye ederim

@Tunai;

Bende de Computrekker var ama 16" boydan sığmicak muhtemelen(daha denemedim) bi denemek lazım almadan

359 Mesaj
23 Ocak 2009; 17:32:57 

Ben sığar kanısındayım elimde çok eski bir laptop çantası var 15lik laptop yanında verilmişti ama çok kaliteli bişeymiş içine dolduruyom bide 15.4 lük sığdırıyorum çanta bana mısın demedi

Önümüzdeki hafta bir acer 6530g serisinden bir de o compu serisinden çanta siparişi vericem bakalım uğraşmayız inşallah istek olursa fotograf da koyarım

757 Mesaj
26 Ocak 2009; 13:15:30 

Tavsiyeler için teşekkürler!
Birkaç çanta var GG de onların peşindeyim şimdi!
Zaten çanta alırsam mutlaka buraya yazar ve bilgilendiririm!

185 Mesaj
26 Ocak 2009; 19:04:04 

hocam hizlial. com da çantalar cidden çok uygun. ben dışarıda 90 ytl olan targus sırt çantasını 60 liraya aldım. istersen bi incele. ayrıca goldun bir kuruluşu olduğundan da çok güvenilir. ups kargo kullanıyorlar. en geç 5 iş gününde elinde oluyor ürün

The Soul Of BMW.
dkom, Acer Aspire 5920 derneği üyesidir.

757 Mesaj
27 Ocak 2009; 8:21:56 

quote:

Orjinalden alıntı: dkom

hocam hizlial. com da çantalar cidden çok uygun. ben dışarıda 90 ytl olan targus sırt çantasını 60 liraya aldım. istersen bi incele. ayrıca goldun bir kuruluşu olduğundan da çok güvenilir. ups kargo kullanıyorlar. en geç 5 iş gününde elinde oluyor ürün

tavsiyen için teşekkürler
oraya hiç bakmamıştım
hemen bir bakayım!

1059 Mesaj
27 Ocak 2009; 8:53:59 

bende bu probleme benzer bir sıkıntı yaşamıştım ve sonra internet üzerinden bu işin olmayacağına kanaat getirdim. bilgisayarımın genişliğini metre ile ölçtüm ve çantacılar çarşısına gidip beğendiğim çantalar arasından seçtim ve uzun zamandır da kullanıyorum tavsiye ederim

Tuning'de yeni bir eğlence
http://forum.donanimhaber.com/m_84567654/f_//tm.htm#84567654

Bir gün

757 Mesaj
27 Ocak 2009; 10:52:32 

quote:

Orjinalden alıntı: harunresitz

bende bu probleme benzer bir sıkıntı yaşamıştım ve sonra internet üzerinden bu işin olmayacağına kanaat getirdim. bilgisayarımın genişliğini metre ile ölçtüm ve çantacılar çarşısına gidip beğendiğim çantalar arasından seçtim ve uzun zamandır da kullanıyorum tavsiye ederim

Oda bir çözüm elbette!
Ancak internet daha kolayıma geliyor!
Teşekkürler!

3097 Mesaj
27 Ocak 2009; 20:02:17 

http://www.teknosa.com/...CS_Catalog=_BILGISAYAR#

bu çantaya Sony vaio fw serisi bilgisayarım rahat sığdı.ekran boyutu 16.4. yani senin bilgisayar da rahat sığar.incele istersen hocam.
bu arada 15.4 için üretilen bütün omuza asılan çantalar senin bilgisayara uyacaktır diye tahmin ediyorum.yani özellikle 17 çantası bakmana gerek yok.
ama harunrestiz arkadaşın dediiği gibi gidip göünle görüp almak daha iyi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi carman1tr -- 27 Ocak 2009; 20:02:29 >

138 Mesaj
27 Ocak 2009; 22:10:39 

bendeki pcde 16". mavi bilgisayardan 17"lik avec marka kılıftan aldım. spor çantası, sırt çantası hepsine kullanıyorum. kullanışlı bir kılıf. 22 ytl fiyatı var. orta genişlikte sırt çantan varsa yeterli olacaktır. aksi taktirde çantalar biraz pahalı oluyor.

757 Mesaj
28 Ocak 2009; 8:36:12 

@carman1tr

hemen bakıyorum
çok teşekkürler!

@takuyittin

benim tercihim laptop için ayrı bir çanta
çünkü yanında başka aksesuarlar felanda oluyor
genede tavsiyen için teşekkürler!

89 Mesaj
29 Ocak 2009; 19:00:06 

Kimsenin aklina gelmez (benim de gelmemisti) ama bakinca buldum.D&R magazalarinda satiliyor.CaseLogic ya da Targus un 17" modellerini onerebilirim.

IMZANIZ KURAL DIŞIDIR | | Uymanız gereken imza kurallarını okumak icin tıklayınız.

359 Mesaj
3 Şubat 2009; 10:07:04 

Arkadaşlar dediğim gibi laptopu çantayı aldım ve denedim 6530g compudaypack a tam uyuyor fotograf makine haznesi benim fotograf makinesi çantamdan daha büyük 1-2 lens daha koyabiliyorum, önünde bir de baya büyük bir ıvır zıvır koyma yeri var orası da baya güzel düşünenler için tavsiye ederim

757 Mesaj
24 Şubat 2009; 9:14:34 

Bu arada hala istediğim gibi bir çanta bulamadım!

Bu aralar yeni çanta alan varsa ve tavsiye ederse sevinirim!

62 Mesaj
24 Şubat 2009; 14:55:49 

quote:

Arkadaşlar dediğim gibi laptopu çantayı aldım ve denedim 6530g compudaypack a tam uyuyor fotograf makine haznesi benim fotograf makinesi çantamdan daha büyük 1-2 lens daha koyabiliyorum, önünde bir de baya büyük bir ıvır zıvır koyma yeri var orası da baya güzel düşünenler için tavsiye ederim

Mümkünse bir link ve resimlerini alsak :)

iPad2 64GB WiFi+3G
ACER Aspire One / ACER Aspire 6930G-864G32Mn NoteBook
INTEL CORE2DUO 3.0GHZ CPU, 4GB KINGSTON DDR2 1066MHZ RAM, ASUS P5KC MAINBOARD, SAEGATE 500GB SATA2 HDD, SEAGATE 250GB SATA2 HDD,MAXTOR 1.5TB EXT HDD, 2*WD 1,5TB EXT HDD, WD 2TB HDD, SEAGATE 640GB EXT HDD, SEAGATE 500GB EXT HDD, WD 160GB EXT HDD, SMALLDISK 320GB EXT HDD, SAMSUNG 20X DVDRW, ASUS 512MB 8800GT GDR3 VGA CARD, AIRTIES WIRELESS ADSL MODEM, XEROX WORKCENTER 3220DN, HP PHOTOSMART A612 PRINTER, SAMSUNG 2232BW LCD
XBOX 360 ELITE

4890 Mesaj
16 Mart 2009; 14:34:42 

Şöyle birşey buldum.. 16 inç için yeterli midr ?
CASELOGIC
CASELOGIC LNB15K 15,4" NOTEBOOK SIRT ÇANTASI
http://www.hepsiburada....productid=bs1157#tablnk

Sayfa:   [1]
Tüm forumlar » [Taşınabilir Bilgisayarlar] » Notebook - Dizüstü » Acer » 16" Notebook için çanta!!!
Sayfa: [1]
Foruma Git
Bölümde Ara
Başa Dön

Reklamlar

DH VİDEO

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

0.359