Şimdi Ara

Sony PlayStation 3 80GB video inceleme

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
114
Cevap
0
Favori
45.937
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Sony'nin next-gen oyun konsolu PlayStation 3, piyasaya sürüldüğü tarihten günümüze bir çok değişim geçirdi. Artan sabit disk kapasitesi, daha az enerji tüketen CPU, titreşimli gamepadler bu değişim içinde yer alanlar arasında.

Bu videomuzda ülkemizde satılmakta olan en yeni PlayStation 3 versiyonu olan PlayStation 3 80GB'ı mercek altına alıyor, PlayStation 3'ün gerçirdiği değişimi ayrıntılı bir şekilde gözler önüne seriyoruz.

• inceleme için teşekkürler
  • çok güzel bi inceleme ve çok güzel bi ürün
  • gerçekten çok güsel biri ncelme olmuş. yeni playstation alacaklara sadece oyun makınasını almadıklarını cok gusel anlatmıs. ıceleme ıcın tesekkurler.
  • bir şey sorıcam normal dvd yi upscale yapıp da mı görüntüyü aktarıyo yoksa 576i olarak mı aktarıyo?? artı ps3 alasın geldi:D
  • güzel bir inceleme ama ps2 oyunlarını desteklememesi gerçekten kötü
  • Mesut hocam çok erken bir inceleme olmuş...Teşekkürler...
  • İnceleme İçin Teşekkürler...Sormak İstediğim 2 Soru Var...
    PS3'ü Bağladığınız TV'nin Marka ve Modeli Nedir?
    PS3'ün 40GB'lık Modelinin HDMI Çıkışı 1.3 mü?
  • ellerinize sağlık 10 numara çalışma olmuş.
  • Ellerinize sağlık çok güzel bir inceleme olmuş
  • ne kadar hızlısınız. piyasaya çıkalı daha kaç sene oldu hemen inceleme yapmışsınız.
  • Çok güzel bi inceleme olmuş tebrikler.
  • quote:

Orjinalden alıntı: sadtneverdie

ne kadar hızlısınız. piyasaya çıkalı daha kaç sene oldu hemen inceleme yapmışsınız.

Videoda belirtilmiş çıkan birkaç modelden en yenisi olduğu.

Güzel bir inceleme olmuş.
  • Güzel inceleme, teşekkürler
  • ps3 mü alsam pcyimi yenilesem bilemedim yaa
  • ps3 mü alsam pcyimi yenilesem bilemedim yaa(aynen)
  • 4-5 aylık ürünün tanıtımını keşke ilk cıktığı zamanlarda yapsaydanız.(eğer ilk çıktığında yayınladıysanız bu incelemeyi dikkate almayın beni)
  • yeni ps3 alacaklar için çok yararlı bi inceleme olmuş.teşekkürler
  • Ps 3 gercekten güzel ama yenileme ve parca degistirme olayı pc deki gibi rahat degil.Editöründe dedigi gibi hdd degisebilir sadece.Gerci bu saglam görüntü kalitesi baya götürür ps 3 ü ama, ben pc yi tercih ederim.Özellikle internet ps3 de bazen sorun cıkarayabiliyor.Alanlara hayırlı olsun, güle güle kullansınlar.Haber ps3 icin gayet aydınlatıcı.Tesekkürler DH ekibi.
  • İnternetten indirdiğimiz 720p dizi release'lerini oynatabiliyor mu şimdi PS3? (Genelde format .mkv oluyor)
  • 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.