Şimdi Ara

Lise Alan Seçimi YARDIM ! ( MF - TM )

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
61
Cevap
0
Favori
35.802
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Giriş
  • Beyler lise 1 öğrencisiyim anadolu lisesine gidiyorum 431 puanla kazandım lisemi oksde

Öncelikle ders notlarım söyle

Fizik 2
    Biyoloji 1
    Kimya 3
    Matematik 3
    Edebiyat 3
    Dil ve anlatım 4

Biyolojim normalde o kadar kötü değildir. Bu sene nedense böyle oldu. Edebiyat ve dil ve anlatımımda böyle değildir edebiyatım 5 gelmez ama 4 gelir. Dil ve anlatım ve dil bilgisi konularım cok iyidir hep 90+ alırım.Matematiğim bu seviyede gelir hep 3 falan.Ancak bu senenin verdiği rehabete kapıldığımızdan tüm sınıf afalladı. Benim sizden isteğim hangi bölüme gitmem. MF gitmek isterim bilgisayar programcılığı, yazılım ühendisliği dısında MF bölümünde bir alan secmem. Ancak MF bölümünde cok ama cok zorlanacağımdan ve liseyi bitirirsem sanslı olucağımdan bahsediyolar. Benre sözel kafasa var ama TM bölümünde meslek secmek kısıtlı. TM secersem de HUKUK,BANKACILIK,EKONOMİ,ULUSLARARASI İLİSKİLER bu meslekleri secerim.

Siz bana ne önerirsiniz? Lise 2-3-4 olan büyüklerimin sectiği bölümle ilgili düsünceleri neler? Ünide artık bölüm secmis büyüklerimin memnun olup olmadıkları vs. Kısacası geleceğimi simdiden planlamak istiyoruml kendime sömestır tatilinden sonra çeki düzen vereceğim. Ayrıca ailem mf gitmem taraftarı hatta babam baskı bile uyguluyor sizin görüsleriniz neler?

• 
Sayfa: 1 sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.