Şimdi Ara

Kış kitap günLeri 40gün 40gece %50'ye varan indirimLer !!!

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
20
Cevap
0
Favori
4.154
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • ArkadaşLar bu kampanyayı bir haber sitesinde gördüm herhangi bir bağLantım yoktur , herkez faydalansın istediğimden foruma koyma gereği duydum.İyi okumaLar

http://www.ilknokta.com sitesinin 40 gün 40 gece süren geleneksel Kış Kitap Fuarı başladı. Fuat bu yıl hem her senekinden hem de Türkiye'de şu ana dek açılan tüm fuarlardan daha ucuz fiyatlarıyla oldukça cazip teklifler sunuyor okurlara ve okumak isteyenlere.

YÜZDE 50'Yİ AŞAN İNDİRİM İMKANI

Kabalcı, E Yayınları, İthaki gibi yoğun ilgi gören yayınevlerinin kitaplarında yüzde 50, İş Bankası, Yapı Kredi, Timaş ve Can yayınları gibi saygın ve popüler kitaplar sunan yayınevlerinin yüzde 30'u aşan indirimlerle okura sunulduğu fuarda yüzde 70-80'lere varan oranlarda indirimle satılan kitaplar bulmak mümkün... Site yöneticileri, "Hangi oranda olursa olsun, indirim oranımız yayınevinin kendi okurlarına sunduğu oranda ve hatta kimi kitaplarda bir iki birim daha fazla. En ucuz fiyatlarla çok seneçek sunma konusunda iddialı olabilmek için uzun zaman görüşmeler ve pazarlıklar yaptık. Kitap kurtları zaten indirim oranlarını bildikleri için farkı rahatlıkla fark edebilecektir... Kitap piyasasını bilmeyen okurlarımız da diğer sitelerle kıyas yaparak farkı görebilir" diyerek, en ucuz fuar olma konusundaki iddialarını dile getirdiler.

KELEPİR KİTAPLAR

Kelepir kitapların 2,3,5 YTL gibi fiyatlarla satışa sunulacağı siteyi 40 gün boyunca tekrar tekrar ziyaret etmenizde yarar var. Çünkü her gün yeni bir cazip teklifle karşılabilmeniz mümkün.

Fuarın kitap kurtlarına sunduğu önemli fırsatlardan biri de artık çıkmayacak olan Felsefe Logos dergilerinin yüzde 80 indirimle 2 TL'den satışa sunulması...

TESLİM AL SONRA ÖDE VE TAKSİT İMKANI

Sadece kitaplardaki indirimle değil, aynı zamanda satış seçenekleri ile de okurlara farklı avantajlar sağlayan Kış Kitap Günlerinde belirli oranlarda alışveriş yapanlara hediye kitaplar vermeyi de ihmal etmiyor. Öte yandan 150 TL'iy aşan siparişlerde kargo da sıfırlanıyor...

Fuarda okurlara sunulan satım alım seçenekleri şöyle:

* Teslimde ödeme (İster nakit. ister kredi kartı ile)

* Kredi kartı ile internet üzerinden taksit imkanı

* Banka havalesi veya posta çeki hesabı ile ödeme

Detaylı bilgi için:http://www.ilknokta.com

• çok teşekkürler
  • Siteyi ilk kez duydum ama bi bakalım neler varmış..
  • Geçmişte forum olarak kulturtv olayı yaşadık. Onun için Kapıda ödeme seçeneğiyle alışveriş yapın derim.
  • teslimatta ödeme yapılabilir
  • quote:

Orjinalden alıntı: Méchatronic

çok teşekkürler

Ne demek , inşaLLah bir faydam dokunmuştur.
  • http://sozluk.sourtimes.org/show.asp?t=ilknokta

site hakkında yorumlar gayet olumlu..su an metelige kursun attıgım için sipariş veremiyorum..inşallah haftaya, olmadı 2 hafta sonra ..umarım alacagım kitaplar tükenmez.. sagol mfk86
  • Fiyatlar nasıl peki, karşılaştırma imkanı olan oldu mu.. Ben hala bakamadım işlerden :(
  • http://www.ilknokta.com/urun/74023/Bozkirkurdu--Hermann-HESSE.html
    http://www.pandora.com.tr/urun.aspx?id=92873

aynı yayınevi ve fiyatı ilknoktada daha ucuz..örnek olsun diye koydum..benim baktıgım diger 3 kitapta da en ucuz fiyat bu sitedeydi..çok çok fazla araştırma yapmadım gerçi..
  • SBS 7. sınıf kitapları en hesaplı hangi yayınevinde mevcut acaba? SBS kitabı bakıp, araştıran oldu mu acaba?
  • Arkadaşlar birçok defa alışveriş yaptığım bir site..İthaki yayınlarının internet satış sitesi.Güvenilir bir sitedir.
  • fiyatlar güzel
  • quote:

Orjinalden alıntı: ardent_boy

fiyatlar güzel

Bende öyle sanıyordum fakat Bizim burdaki kitapçı daha ucuz geldi bana.
    Araştırdım
  • tesekkurler arkadasim yine borca sokcaksın bizi
  • quote:

Orjinalden alıntı: usaklee

quote:

fiyatlar güzel

Araştırdım

siizn orası derken
  • Felsefe Logos dergisi artık çıkmayacak mı? Kapandı mı?
    quote:

Orjinalden alıntı: mfk86

ArkadaşLar bu kampanyayı bir haber sitesinde gördüm herhangi bir bağLantım yoktur , herkez faydalansın istediğimden foruma koyma gereği duydum.İyi okumaLar

http://www.ilknokta.com sitesinin 40 gün 40 gece süren geleneksel Kış Kitap Fuarı başladı. Fuat bu yıl hem her senekinden hem de Türkiye'de şu ana dek açılan tüm fuarlardan daha ucuz fiyatlarıyla oldukça cazip teklifler sunuyor okurlara ve okumak isteyenlere.

YÜZDE 50'Yİ AŞAN İNDİRİM İMKANI

Kabalcı, E Yayınları, İthaki gibi yoğun ilgi gören yayınevlerinin kitaplarında yüzde 50, İş Bankası, Yapı Kredi, Timaş ve Can yayınları gibi saygın ve popüler kitaplar sunan yayınevlerinin yüzde 30'u aşan indirimlerle okura sunulduğu fuarda yüzde 70-80'lere varan oranlarda indirimle satılan kitaplar bulmak mümkün... Site yöneticileri, "Hangi oranda olursa olsun, indirim oranımız yayınevinin kendi okurlarına sunduğu oranda ve hatta kimi kitaplarda bir iki birim daha fazla. En ucuz fiyatlarla çok seneçek sunma konusunda iddialı olabilmek için uzun zaman görüşmeler ve pazarlıklar yaptık. Kitap kurtları zaten indirim oranlarını bildikleri için farkı rahatlıkla fark edebilecektir... Kitap piyasasını bilmeyen okurlarımız da diğer sitelerle kıyas yaparak farkı görebilir" diyerek, en ucuz fuar olma konusundaki iddialarını dile getirdiler.

KELEPİR KİTAPLAR

Kelepir kitapların 2,3,5 YTL gibi fiyatlarla satışa sunulacağı siteyi 40 gün boyunca tekrar tekrar ziyaret etmenizde yarar var. Çünkü her gün yeni bir cazip teklifle karşılabilmeniz mümkün.

Fuarın kitap kurtlarına sunduğu önemli fırsatlardan biri de artık çıkmayacak olan Felsefe Logos dergilerinin yüzde 80 indirimle 2 TL'den satışa sunulması...

TESLİM AL SONRA ÖDE VE TAKSİT İMKANI

Sadece kitaplardaki indirimle değil, aynı zamanda satış seçenekleri ile de okurlara farklı avantajlar sağlayan Kış Kitap Günlerinde belirli oranlarda alışveriş yapanlara hediye kitaplar vermeyi de ihmal etmiyor. Öte yandan 150 TL'iy aşan siparişlerde kargo da sıfırlanıyor...

Fuarda okurlara sunulan satım alım seçenekleri şöyle:

* Teslimde ödeme (İster nakit. ister kredi kartı ile)

* Kredi kartı ile internet üzerinden taksit imkanı

* Banka havalesi veya posta çeki hesabı ile ödeme

Detaylı bilgi için:http://www.ilknokta.com

• quote:

quote:

Orjinalden alıntı: usaklee

quote:

fiyatlar güzel

Araştırdım

siizn orası derken

Bulunduğum şehir yani uşak.
  • ben spariş verdim iki saat içinde kargoya verdiler. sanırım kitaplar ellerindeydi. ellerinde olmadığında tedarik beklemek lazım tabi.
  • kampanya bitimine 3 gün daha var... bir kac kitap alıcam inş sorun cıkmaz
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.