Şimdi Ara

<< Atatürkçüler Birliği - Atatürkçü Düşünce Topluluğu>> (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
4.279
Cevap
95
Favori
263.000
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
99 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orjinalden alıntı: lovelymadmex

quote:

Orjinalden alıntı: __RayAllen20__

Bu yukardakinin mesajlari sikayet edilmis zaten, etmeme gerek kalmadi.

Ben kime hakaret ettim ki sikayet ediyorsunuz ? varsa bilgin bildigin bir seyler koy ortaya da bizde sapka cikartalim haksizsam soyle ? yoksa nasil seni kizdiracagimi sen iyi bilirsin

Muhattap olmuyorum. Ya adam gibi saygi gosterin ya da girmeyin konuya, sizi zorla sokan yok .
  • Ulu Türk,Başbuğ Atatürk'ümüzün yolunda,O'nun kurduğu Cumhuriyetin yılmaz bekçileriyiz.
    En düşkün halimizde "millet" olma bilincini yeniden aşılayan,bir milleti yok oluştan,dirilten Ulu Bilge'ye sonsuz şükran borçluyuz.

"Ressamlar birgün Türk'ün resmini unuturlarsa "yıldırım" çizsinler." bilincini aşılayandır.

• Kışkırtıyorlar bizi arkadaşlar. Lütfen cevap vermeyin. Lütfen polemiğe girmeyin.
  • quote:

Orjinalden alıntı: mami23®

quote:

soyle seyler yapinca ne oluyor anlamiyorum ?

ataturku biraz daha mi fazla seviyorsunuz ?

turkiyeyi problemlerden mi kurtariyorsunuz ?

ulke insanina refah mutluluk mu getiriyorsunuz ?

her bir seyi gectik dunyayi mi kurtariyorsunuz ?

boyle seyler yaparak bosuna vakit kaybediyorsunuz !!!!!!!! ataturku cok seven boyle sacma sapan isler yapacagina acsin elini dua etsin !!!!!!!!!!!!!!

dua edelim. etmesine ama sen ne kadar terbiyesiz saygısız bi insansın burda açılan konu ve ATATÜRK ün adı geçiyor sen kimsin burada saçma sapan işler diye yazılar yazıyosun it. o olmasaydı baban kim olurdu biliyomusun.. o zaman edeceğin duaların alayı bile kurtaramazdı seni dua ile olsaydı bu işler.. ya yürü git konuşturup ceza aldırtma bana adi herif

Bana ettigin kufurleri ciddiye bile almiyorum

evet bu yaptiginiz bos isler diyorum sadece, ben ne terbiyesizlik yapmisim ????? verdiginiz laflar da belli " yok anan belli olurduda baban belli olmazdida bilmem neyde "

turk milleti tarih boyunca devlet kurdu, yikildi ama her seferinde ayakta kalmasini bildi. uygurlari da gokturkleride ataturk kurtardi degil mi ?

aynen boyle devam et

bu ulkenin gencliginin hali iste

• Bu yüzden dalgasına yazdım tartışacaksınız ama yazılanların da bazıları doğru Atatür'ün en çok istediği şey milletinin sanayileşmesi ve bilim alanında ileri gitmesi bilime katkımız ne peki sanayileştikmi yok mideden sallayın hey gidi türkler sizi..
  • quote:

Orjinalden alıntı: Bluedevil86

quote:

quote:

boyle seyler yaparak bosuna vakit kaybediyorsunuz !!!!!!!! ataturku cok seven boyle sacma sapan isler yapacagina acsin elini dua etsin !!!!!!!!!!!!!!

dua edelim. etmesine ama sen ne kadar terbiyesiz saygısız bi insansın burda açılan konu ve ATATÜRK ün adı geçiyor sen kimsin burada saçma sapan işler diye yazılar yazıyosun it. o olmasaydı baban kim olurdu biliyomusun.. o zaman edeceğin duaların alayı bile kurtaramazdı seni dua ile olsaydı bu işler.. ya yürü git konuşturup ceza aldırtma bana adi herif

ya nerenden anliyorsun lafi .
    Adam aciklamis veya ben sana daha anliycan dilde anlatayim !
    Ataturk fabrikalar kurdu , cunku ileride her fabrika bu ulkede bir ekonomik kale olucakti .
    Ataturk genclere onem verdi , ama gencler gunumuzde alkolik , kari kiz duskunu veya gerici
    Ataturk Turk ogun casil guven dedi sana ama sen bunlardan hangisini yapiyorsun ?

bunlari yapmiyorsan bari bi dua et atanin ruhuna da oyle yarar sagla . iyice sacmaladiniz ...

Yahu dua etmediğimizi nerden biliyorsunuz ki ? Herkese doğru gelen ne ise onu yapsın kimse kimsenin işine karışmasın. Sizin bu konu hakkında vereceğiniz tavsiyelere ihtiyacımız yok çok şükür aklımız var, fikrimiz var düşünebiliyoruz. Bu mesajım üzerine birdaha tartışma çıkartmaya yönelik mesaj yazmazsınız umarım.
    Saygılar.

• Lütfen arkadaşlar, tartışmaya yönelik mesaj atmayalım. Atılıyor cevap verdikçe cevap hakkı doğuyor. Lütfen cevap yazmayalım.
  • semih efendi

mesajlarına dikkat et, sakin ol
  • Konuyu begenmeyen girmeyebilir, kimsenin sizin vereceginiz akillara ihtiyaç duyacagini sanmiyorum.
  • quote:

Orjinalden alıntı: hashus1099

semih efendi

mesajlarına dikkat et, sakin ol

• quote:

Orjinalden alıntı: __RayAllen20__

Konuyu begenmeyen girmeyebilir, kimsenin sizin vereceginiz akillara ihtiyaç duyacagini sanmiyorum.

Aynen.
    Atatürkçü değilim diyorsanız bile birazcık olsun saygı gösterin ve yorum yazmayın. Çünkü yazacağınız yoruma bir cevap gelecek ve tartışma başlayacak.
    Kimsenin akıl hocalığına ihtiyacımız yok.
  • yaz benide kardeşim
  • kimsenin tartisma cikarttigi yok tartismayi siz cikartiyorsunuz

diyorum ki bu tip konularin kimseye bir faydasi yok ustelik yukarida ataturk bolumu var buyrun gidin orada acin o bolumude sizinle yani dusunceleri paylasan insanlar giriyor ayni zihin ayni akil burda niye topic kirliligi yapiyorsunuz
  • quote:

quote:

quote:

Bana ettigin kufurleri ciddiye bile almiyorum

evet bu yaptiginiz bos isler diyorum sadece, ben ne terbiyesizlik yapmisim ????? verdiginiz laflar da belli " yok anan belli olurduda baban belli olmazdida bilmem neyde "

turk milleti tarih boyunca devlet kurdu, yikildi ama her seferinde ayakta kalmasini bildi. uygurlari da gokturkleride ataturk kurtardi degil mi ?

aynen boyle devam et

bu ulkenin gencliginin hali iste

Türkler devlet kurdu ee yıkıldı neden yönetmeyi bilmeyen koyunlar başa geçtiği için kendini düşündüğü için zevk-i sefa yaptığı için binlerce askerini dagda donarak olmesine neden olduğu için

tabi onlar daha değerli ülkeyi batırdığı için dimi!

Atatürk gibi bir insan olmsaydı bu milletin başında şimdi kim bilir kimin altında olurdun ... neyse gece gece insanı dinden imandan cıkarmayın

Ben Türküm Osman oğlu osmanın kurduğu bir devletin kölesi değil

• NEYSE KONU KAPANMASIN MOD ARKADAŞLAR BAKIN KIŞKIRTIYORLAR KÜFÜR ETMEMİZ İÇİ,N BANLAYIN ŞUNLARI LÜTFEN

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi TOMASİNO -- 21 Ocak 2009; 0:20:00 >
  • demokraside insanlara tahammul etmek zorundasiniz

varsa dogru bildiginiz yazin goruslerinizi ispatlayin bizde sapka cikartalim ama niyetiniz kufur etmekse o ayri ( ayni orduyu darbeye cagiran zihniyet gibi konusuyor bazi arkadaslar )

@S.T.A.L.K.E.R

olsun be benim altima alani bende birgun altima alirdim turkler tarih boyunca intikamlarini hep almis bir irktirlar hatta cinliler bunu daha iyi bilir

ikincisi atalarina ihanet ediyorsun haberin ola ben turkum diyorsan senin kokenin osmanli dir. Simdi biri cikip dese ki osmanli nin devamiyim ataturkun kurdugu yarim bagimsiz ulkenin kolesiyim derse ne cevap vereceksin ? hic yakisiyo mu boyle dusunceler ? biraz daha mantikli dusunelim lutfen

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi lovelymadmex -- 21 Ocak 2009; 0:28:09 >
  • quote:

kimsenin tartisma cikarttigi yok tartismayi siz cikartiyorsunuz

diyorum ki bu tip konularin kimseye bir faydasi yok ustelik yukarida ataturk bolumu var buyrun gidin orada acin o bolumude sizinle yani dusunceleri paylasan insanlar giriyor ayni zihin ayni akil burda niye topic kirliligi yapiyorsunuz

O kadar konu içinden gozune bu konu batiyor nedense... Cekemiyorsan girme, hala cevap yetistiriyorsun.
  • İlk önce konu güzel, faydalı bilgiler paylaşılırsa ne ala dahada güzelleşir, ama bikaç sözüm var burada bazı arkadaşlarımızın görevi, konuyu bilgilerle donatmak ve tartışma yaratanlara düzgün bir şekilde uyarmak buradaki insanların görevi dine laf atmak değil, daha dedesi olan osmanlıya dil uzatmak değil bunu herkes hepimiz bilsin.

STALKER;
    Sen eğer böyle ağır mesajlar yazarsan bende kendime zor hakim olurum daha farklı şeyler yazarım ve konu çığırından çıkar ama bu seferlik yazmıyorum senin amacın konuy toparlamak tartışmaya açmak değil.
  • Hep aynı şey (: Konu açılır, durumdan rahatsız olan bir iki tanesi gelir -aralarında anlaşarak mı yoksa bağımsız olarak mı bilemem- ortalığı karıştırıp konuyu kapattırırlar. Beğenmiyorsan, sana uymuyorsa, GiİRMEZSİN. Ne kadar basit değil mi ? Ben Sinem Kobal Fan Club topiğine girmiyorum mesela, çünkü bana uygun değil. Düz mantık Beni de ekle arkadaşım.
  • sakin

lovelymadmex, derdini söyle derman bulalım
  • 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.