Şimdi Ara

SİRKECİ HAYYAM GÜNCEL FİYATLAR! (307. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
8.811
Cevap
61
Favori
646.873
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 305306307308309
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: teknikkonular

quote:

Orijinalden alıntı: ugur.erdem

Ne gibi bir dezavantajı olur bilmiyorum. Ama büyüleride çok kaba duruyor. Daha çok aile içi yada arkadaşlarla gidilen yerlerde kullanmak amacım. Amatörümde... Pop-up flaş hem yeteriz hemde direk yüze vurduğu zaman çok iyi sonuçlar vermiyor.

Şu ayara gir.
    Açılar Flaşı "m" 1/1 yap.

Sonra lokantalar da Alüminyum yemek kapları vardır. Yemek paketlemek için o kapların bir tarafı karton parlak kapakları vardır. Bir adet edin. :)
    Alüminyum folyo da olur..

Sonra Açılır flaşı açıp bu kapağın parlak tarafın flaşın önüne 45 derecilik bir açıyla koy. Hepsi bu.

bu iyi bir bilgi teşekkkürler.

Benşm şöyle bi sorunum var:
    vizörün arkasında buzlu cama benzeyen kare bir cam var, bu camı nssıl çıkartabilirim?
    bir adet toz arksına girmiş. ön yüzeyini kulak pamuğu ilie iyice temizledim toz arkada ve tam gözüün ortasına denk geliyor
    aynayı ve aynanın arkasındaki camı iyice temizledim onlarda toz kesinlikle yok . lensi çıakrınca aynanın ğst kısmından bakınca bu buzlu cam gözrünüyor
    makina 40D

• Çok teknik değilim

O buzlu cam dediğin görüntüyü vizöre veren pentaprizma olabilir, ben yerinde olursam hiç bulaşmam.
  • quote:

Orijinalden alıntı: SherlockHolmess

quote:

Orijinalden alıntı: Loading

quote:

1-canon 60d
    2-canon 15-85
    3-canon 50mm 1.8
    4.canon 100mm macro

fiyatlarını bilen veya hayyama gidicek varsa öğrenebilicek varmı?2. el varsa 2. el de olabilir.

1-canon 60d
    2-canon 15-85
    3-tamron 70-300 vc li son versiyon

bende fiyat istiyorum. giden veya gidecekolan varsa öğrenebilirse sevinirim

Hocam fiyatları öğrenebildinizmi?

maalesef

• 60d body...1900
    15-85 usm....1600 tl güncel fiyat
  • quote:

Orijinalden alıntı: evinda

60d body...1900
    15-85 usm....1600 tl güncel fiyat

Teşekkürler. Pek düşmemiş demekki. Benim aldığımda da bu şekildeydi
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: WoraZ

60d + 18-135 + 50mm + 8gb class10 kart 2750tl'ye aldim.

nerden aldığınızı öğrenebilirmiyim?

Resul Bozdağ'dan aldım hocam, Bozdağ Fotoğrafçılık. Resul abinin cep telefonunu atabilirim ÖM'den istersen. Kaliteli iş yapıyorlar.
  • m43 uyumlu olympus 14-150 yada panasonic 14-140 fiyatı nedir acaba? spot bulunur mu bunlar?
  • nikon d3100 garantili ve spot ne kadardır 18-55 mm lens ile
  • quote:

Orijinalden alıntı: GaMeMaX

nikon d3100 garantili ve spot ne kadardır 18-55 mm lens ile

spot 1350 tl garantili 1600 civarı..
  • 15-20 bin shutterde 7d body fiyatı ne kadardır?
  • @sherlockholmes

2200-2300 civari bulabilirsin...
  • Bugun sordum canon 7d body = 2600 tl , 12 taksit 3000 tl
  • Spot Nikon D5100 + 18-55mm VR lens hayyamda ne kadar? Bir de aynı makinenin az kullanılmış 2. el fiyatı ne kadardır?
  • 550d Orjinal veya yan sanayi gripleri ne kadar acaba ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: MounT531

550d Orjinal veya yan sanayi gripleri ne kadar acaba ?

ben daha yeni aldım 100 tl'ye spotu.
  • quote:

Orijinalden alıntı: si_minor

quote:

Orijinalden alıntı: MounT531

550d Orjinal veya yan sanayi gripleri ne kadar acaba ?

ben daha yeni aldım 100 tl'ye spotu.

Teşekkürler :)

Orjinaliyle pek bir farkı varmı ?

birde yan sanayi bataryayla orjinal bataryaların arasında ne kadar fiyat farkı var ?
  • quote:

@vahocan

garantilimi spotmu

Spot hocam 550D ve D5100 Babamı ikna edebilmişken 3 gün içinde fiyat almam lazım
    18-55 ile olacak. (VR VE IS Olursa iyi olur ) Hafıza kartı çanta vb onlar var zaten Temiz 2.elde olabilir
  • DİKKAT

www.sanalreyonum.com ' dan Nikon D7000 18-105 VR KİT almayı düşünenler;

Buradan alacağınız yukarıda adı geçen ürünler ne Karfo Karacasulu ne de diğer paralel ithalat ürünüdür.

Faturasız ve dükkan garantili ürünlerdir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi karavelioglu -- 29 Mart 2012; 2:32:57 >
  • Sinan Bey merhaba,

bu ciddi bir iddaa herhangi bir belge ispat varmıdır..?
  • quote:

Sinan Bey merhaba,

bu ciddi bir iddaa herhangi bir belge ispat varmıdır..?

Merhaba Mert Bey,

Bakınız ben 52 yaşında ve 30 yıllık hukukçu bir insanım.

Dolayısı ile buraya bu kadar açık ve net bir şekilde böyle bir iddia ortaya atmanın tüm hukuki ve cezai sonuçlarını müdrikim.

Elimde olayın yargıya gitmesi durumunde kullanacağım KESİN YAZILI KANITLAR mevcuttur. Zaten böyle olmasa idi böyle bir iddia ileri sürmezdim.

Şunu bir daha ve kesin olarak iddia ediyorum ki;

www.sanalreyonum.com adlı site faturasız satış yapmakta, (sattığı tüm ürünler değil tabii ki) tüketiciyi aldatmaktadır.

Vermiş olduğu garanti 4822 s. Yasa ile değ. 4077 s. Tüketicinin Korunması Hakkındaki Kanun'da tanımlanan RESMİ GARANTİ değil, halk arasında dükkan garantisi tabir edilen ve hiçbir yasal geçerliliği olmayan SÖZDE garantidir.

Eğer bu iddia doğru değil diyorlarsa biz de HODRİ MEYDAN deriz. Adım belli sanım belli kim olduğum belli. Google'da adımı yazıp aratan neredeyse ayakkabı numarama kadar ulaşabilir.

Buyursunlar versinler mahkemeye, mahkemede bunların ipliğini pazara çıkartıp faturasız satıcı, dükkan garantici olduklarını yargı kararı ile tescil ettireyim!!!

Yapamazlar çünkü kendileri de sonucun ne olacağını iyi bilmektedirler.

Yargı kararı ile faturasız satıcı ve dükkan garantici olduklarının tescil edilip, olayın boyutlarının büyüyüp de daha çok insanın konuya vakıf olmasındansa burada sınırlı sayıda kişinin görüp okuyabileceği bu yazıyı sineye çekmek işlerine gelecektir. Kaldı ki eğer varsa avukatları da kendilerine bu yönde tavsiyede bulunacaklardır. Zaten kendi adlarına da mantıklı olan budur.

Saygılarımla,

Devrim Sinan KARAVELİOĞLU

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi karavelioglu -- 29 Mart 2012; 2:35:38 >

• 
Sayfa: önceki 305306307308309
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.