Şimdi Ara

Acer'dan 23-inç boyutunda Full HD LCD monitör; H233H bmid

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
34
Cevap
0
Favori
11.141
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Aspire One serisi netbook ailesinin 10-inç ekranlı yeni temsilcisini kullanıma sunmaya hazırlanan Acer, LCD monitör gamına yeni bir model daha ekliyor. Firmanın 23-inç boyutundaki H233H bmid kod adlı yeni monitörü Full HD desteği ile dikkat çekiyor.

Doğal çözünürlüğü 1920 x 1080 piksel olan yeni monitörün tepki süresi 5ms olarak belirlenmiş. Karşıtlık oranı 40000:1 (ACM), parlaklık seviyesi ise 300 cd/m2 olan monitör, SensorTouch teknolojisiyle geliyor ve LED aydınlatmalı dokunmatik butonlarıyla öne çıkıyor.

Her biri 1.5 Watt gücünde dahili iki hoparlörü bulunan H233H bmid HDMI, DVI ve D-Sub arabirimlerini destekliyor. 16:9 görüntü formatını destekleyen, ayrıca 160 derecelik yatay ve dikey görüş açısına sahip olan monitörün yurt dışı satış fiyatı 230$ olarak belirlenmiş.

• Ozellikleri iyi ve fiyati bence bomba, testlerini bekliyoruz. Full HD bu olculerde bulmak zor...
  • kasası çok şık olmuş
  • fiyat inanılmaz
  • Oha bu fiyat gerçek mi...Eğer Türkiye'ye de bu civarda gelirse yanarım ki ne yanarım 2200w ye verdiim 400 tl ye
  • Şu LCD'lerde yurtdışı fiyatları gördüğümde içim gidiyor resmen.
  • boyutu ve özelliklerine göre fiyatı iyi gibi ama bizdeki vergilerle daha da bi yükselir fiyatı
  • hakketten ne oldu bu fiyatlara yahu. madem bu fiyatlara veriliyorda neden daha önce full hd ve 24" civarı monitörleri çok pahalıya satıyorlardı. hatırlayın 22" lcdler 600 ytl idi. yani ne oldu da böyle ani değişiklikler meydana geldi.
  • acer iyi yapıyor bu işleri özellikle yaptığı g24 gibi :D buda iyi 40k acm de güzel
  • Güzel lcd ye benziyor bence fiyat olarak burda 270-300 dolara satılırsa baya alan olur diye düsünüyorum.Ben samsung taraftarıyım ama bu lcd nin de hic asagı kalır tarafı yok.Yanlız sunu da belirteyim böyle büyük lcd alıp da oyunu dibinden oynarsanız hic bir fayda görmez aksine gözleriniz rahatsızlanır Aman dikkat.!
  • Fiyatlar dahada düşecek gibi görünüyor. Almanyadan bir arkadaşla konuştum bu gece. Bir çok yerde indirim kampanyaları yapılıyormuş ve kimse alışveriş yapmıyormuş. Uzun zamandır 24" ten küçük full HD monitör bekliyorum. Sanırım 3-5 ay sonra istediğime kavuşucam.
  • yurt dışı fiyatına bak ya :) bizim burada üzerinde DVI ve HDMI girişi var bu video monitör diye özel vergi koyuyorlar. sonra oluyor sana 500 dolar :(
  • tasarımı son derece güzel olmuş
  • Arkadaslar tepki süresinin 2ms veya 5ms olması sizce cok etkilermi lcd yi.Yada söle sorim aradaki farkı nasıl ve hangi uygulamada anlarız.
  • yuhh fiyata bak:))) bizim burda 230 dolara 19 inç zor veriolar 23'inç + fuul hd birde bu makina.... gelirse 500-600 dolar arası olur kesin
  • Sayın YunusYENEROGLU_69_ ;

Tepki süreleri profesyonel oyuncular için çok önemlidir.LCD ekranlar arasında kıyaslama yapmak için dinamik kontrast,candela(cd) , dikey/yatay tarama hızları , giriş çeşitliliği ve sayısına bakmanızı öneririm.

Saygılarımla ;

Jesse James
  • Samsungdan Ç(alıntı)yapmışlar ödül aldığı kasanın aynısı 932 NW desem bilirsiniz yoksa banamı öyle geliyor
  • biri parlak(P223W) diğeri mat(X223WQB) bu iki model arasında seçim yapmaya çalışıyorum. benzer fiyat aralığında başka bir marka - model önerilerinize de açığım.

teşlekkürler.

ama bu konu başlığındaki ürünü 400- 450 liraya alabilirsem ne mutlu bana, hiç durmam alırım..

• bende sizinle aynı durumdayım.pişman olmamak için ha bire araştırıyom.inşallah mutlu sona ulaşırız.
    quote:

Orjinalden alıntı: face1tr

biri parlak(P223W) diğeri mat(X223WQB) bu iki model arasında seçim yapmaya çalışıyorum. benzer fiyat aralığında başka bir marka - model önerilerinize de açığım.

teşlekkürler.

ama bu konu başlığındaki ürünü 400- 450 liraya alabilirsem ne mutlu bana, hiç durmam alırım..

• bu monitör iyi hoş, hatta yanlarında kulaklık ve mikrofon girişleri de olsa mükemmel olurdu :P fakat ee peki ne zaman gelcek, ne kadar beklemeli?
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.