Şimdi Ara

gelen aramalarda arayan kişinin ismini söyleme

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
27
Cevap
4
Favori
192.310
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • merhaba arkdaşlar böyle bir uygulama varmı acaba arayan bir kişinin ismin söylemesi

• ben de arıyorum yok mu??
  • cydia.xsellize.com source deki calltell uygulamasi ile birisi sizi aradiginda arayan kisinin ismi sesli olarak size bildiriliyor.

sadece 3gs ve iphone 4 te calisiyor

yada:

iAnnounce - Call Tell ile ayni işlev.

Birçok kişide CallTell programı calısmıyor ve bu da ona benzer çalışan bir program

Arayanın ismini söylüyor

Cydia dan BigBoss sourcindan bulabilirsiniz.
  • thebigboss.org ise dediğiniz source onda sadece categories, sbsettings, sbsettingtoggles çıkıyor.

başka bişii çıkmıyor_?

saygılar.
  • repo.insanelyi.com da voice nofication var.onda bu özellik vardı galiba
  • Bahsedilen programlar hakkında bilgi vereyim.

CallTell: Cihazı sessiz düzenine aldığınızda, eğer sessizdeyken anons yapmasını etkin hale getirmediyseniz titreşim de çalışmıyor. Ancak kişiselleştirebilme çeşitliliği ve kısa mesaj, mesaj metni, push bildirimlerini anons etme yönünden iyi.

iAnnounce: Sorunsuz çalışıyor ancak kısa mesajlarda anons yapma özelliği yok. Ayrıca gelen aramada kısa süreli olarak ses göstergesi ekrana geliyor. Bu biraz can sıkabilir.

iCallAnnounce: Kişiselleştirme yönünden CallTell kadar olmasa da idare eder ancak anonslar için ses şiddetini iPod'un seviyesiyle eşitliyor. Dolayısıyla bu durum sıkıntı doğuruyor.

Voice Notifications: Aramalar, kısa mesajlar ve push bildirimlerinde devreye girme özelliğine sahip ancak anonsu yaparken zil sesini beklemeye almıyor ve yaptığı anons arada kaynayıp hiç anlaşılmıyor.

Bu izlenimler ışığında sizlere tavsiyem: iAnnounce

• peki arayanın ismini ingilizce mi okumaya calısıyor? yoksa türkce de okuyabiliyormu?
  • quote:

Orijinalden alıntı: druen

peki arayanın ismini ingilizce mi okumaya calısıyor? yoksa türkce de okuyabiliyormu?

Çok akıcı bir seslendirme olmasa da Türkçe konuşuyormuş hissi veren bir ton var seslendirmede. Nokia'lardaki anonsla kıyaslarsanız, onlardan çok daha kaliteli ve anlaşılabilir zaten.

Ayrıca CallTell, iAnnounce ve Voice Notifications uygulamalarında arayan numaradan önce söylemesi için örneğin "arayan, gelen arama" gibi ayarlamalar yapabiliyorsunuz. İstediğiniz şekilde kisişelleştirebiliyorsunuz. iCallAnnounce'ta ise müdahale edemiyorsunuz ve "calling ......." (yanlış hatırlıyorsam "call from ......")şeklinde anons yapıyor.

CallTell uygulamasındaki sessiz düzen sıkıntısı olmasa aslında en iyisi o ancak ben şu an iAnnounce'u kullanıyorum.

• 3gS istiyor, hepsinde 3G ye yüklenememe sıkıntısı var 3G de deneyip sonuç alan varmı?
  • iAnnounce'u yükledim ama kisinin ismini söylemeden once baska seylerde soyluyor bunu kapatabilir miyiz sadece kisi ismini söylesin yeter. Ayarlarda kapatabilecegim bir yer yok
  • Ayarlar kısmına gir "%%CALLERID%%," kalsın diğerlerini sil tamamdır
  • Sanırım erişilebilirlik seçenekleri aktif edildiğinde de okuyor,özellikle denemek için yaptım valla mesajlarda Türkçe'yi bile su gibi okuyor kadın Ama sırf da arayan adını söylemesi için erişilebilirlikte kullanmak akıl karı değil elbette...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi O.Beverly -- 3 Haziran 2011; 16:41:16 >
  • İps5 e henuz untethered jailbreak cikmadigini dusundugumuzde appstore dan ulasabilecegimiz bu tarz uygulamalar var mi
  • Bugun itibariyle ios 5.0.1 untethered jailbreak yaptım ve ilk olarak cok sevdiğim iAnnounce yi kurdum fakat çalışmadı.ios5 te çalışmıyor yani
  • Baska deneyen var mi
  • 5.0.1 denedim olumsuz sonuç
  • Calltell yükledim ücretli şu an kullanıyorum bazan anonstan sonra zil çalmıyor nadiren
  • Arkadaşlar Merhabalar, Nokianın Bazı modellerinde biri arayınca arayanın adını söylüyor... bende n70 var nereden ayarını yapıyoruz, yardımcı olurmusunuz? teşekkürler
  • quote:

Orijinalden alıntı: 77efsane34Turkay

Arkadaşlar Merhabalar, Nokianın Bazı modellerinde biri arayınca arayanın adını söylüyor... bende n70 var nereden ayarını yapıyoruz, yardımcı olurmusunuz? teşekkürler

Bende nokıa N8 deki arayanın ismini söylememesi için bir açıklama bulamadım,bir bilene acilen ihtiyaç var teşekkürler.
  • 5.1.1 de kurdum ancak çalışmadı .5.1.1 için önerisi olan var mı
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.