- x
adobe reader'den yazı kopyalamak(kilitli)
49 Cevap64790 Görüntüleme3 Favori
Bu konudaki kullanıcılar: hiç
  Seçkin Yorumlar Yazdır
Sayfa: [1]
Giriş

725 Mesaj
17 Ocak 2009; 19:37:40 

nasıl kopyalıyoruz bileniniz var mı çok acil yardımınıza ihtiyacım var

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi _ByLrBnGLdM2_ -- 17 Ocak 2009; 20:19:28 >

2991 Mesaj
17 Ocak 2009; 19:40:57 

sağ tık copy yada pdf to word programını indir

2416 Mesaj
17 Ocak 2009; 19:43:51 

copy+paste oluyor. olmuyorsa abby finerader mi ne var o yaparmış. yazılım bölümünde var.

The car is on fire, and there's no driver at the wheel, And the sewers are all muddied with a thousand lonely suicides, And a dark wind blows, The government is corrupt, And we're on so many drugs, With the radio on and the curtains drawn, We're trapped in the belly of this horrible machine, And the machine is bleeding to death, The sun has fallen down, And the billboards are all leering, And the flags are all dead at the top of their poles, It went like this: The buildings tumbled in on themselves, Mothers clutching babies, Picked through the rubble, And pulled out their hair, The skyline was beautiful on fire, All twisted metal stretching upwards, Everything washed in a thin orange haze, I said, "Kiss me, you're beautiful - These are truly the last days", You grabbed my hand, And we fell into it, Like a daydream, Or a fever, We woke up one morning and fell a little further down, For sure it's the valley of death, I open up my wallet And it's full of blood

725 Mesaj
17 Ocak 2009; 19:44:20 

o programı indirince key istiyo

725 Mesaj
17 Ocak 2009; 19:49:33 

olmuyorrr

1663 Mesaj
17 Ocak 2009; 19:49:59 

Ctrl+C ve Ctrl+V

Death is Certain
Life is Not

725 Mesaj
17 Ocak 2009; 19:55:06 

quote:

Orjinalden alıntı: MelihFenman

Ctrl+C ve Ctrl+V

by çok zeki arkadaşım eminim ki bilgisayarı senden daha iyi biliyorum olmuyor dememe gerek yok sanırım

1663 Mesaj
17 Ocak 2009; 20:03:43 

quote:

Orjinalden alıntı: _ByLrBnGLdM2_

by çok zeki arkadaşım eminim ki bilgisayarı senden daha iyi biliyorum olmuyor dememe gerek yok sanırım

heee eminim öylesindir.. Denedik de sölüoruz dimi bilgisayar uzmanı arkadaşım.. Sen bunu yapamycak kadar engelliysen benim zekama laf da söliyemezsin.. Adama yardım batıyo ya

Edit: İstersen anlıycağın türde en basite indirgeyerek anlatim olayı.. Şimdi pdf uzantılı dosyayı acrobat reader programıyla açıyosun.. sonra belge üzerinde herhangi bi yeri sağ tıklayıp "select all(hepsini seç)i tıklıyosun" ve sağ tıkladığında kopyala seçeneği bulunmadığı için kısayolu olan "ctrl+c" ile kopyalıosun.. Sonra bi word belgesi açıp "ctrl+v" tuş kombinasyonuyla kopyalıosun.. Olay senin gibi biri için bile oldukça basit.. Anladın mı simdi?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MelihFenman -- 17 Ocak 2009; 20:05:21 >

Death is Certain
Life is Not

2744 Mesaj
17 Ocak 2009; 20:12:32 

ama hakkettende ctrl+c yapıyor,şimdi tekrar denedim oldu,sen becerememişsin,heralde mouse ile hangi metni kopyalayacaksan onu seçmedın mı nedır,

yapınca neyi eksık yaptıgını soyle gulmeyecez harbıden

725 Mesaj
17 Ocak 2009; 20:13:50 

illa videolu ispatını mı yapmamı bekliyosun olmuyor kelimesinden ne çıkartıyorsun.
offff çattık ya. kilitli desem acaba şimdi yardımcı olur musunuz.
ss az sonra

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi _ByLrBnGLdM2_ -- 17 Ocak 2009; 20:14:31 >

1663 Mesaj
17 Ocak 2009; 20:15:58 

quote:

Orjinalden alıntı: _ByLrBnGLdM2_

illa videolu ispatını mı yapmamı bekliyosun olmuyor kelimesinden ne çıkartıyorsun.

Olmuyor kelimesinden senin yapamadığını çıkarıyorum Bi üstteki mesajı da oku istersen.. Yapamıyan tek sensin sanırım

Death is Certain
Life is Not

Uzaklaştırılmış
4 gün cezanın,
1 gün 21 sa. 25 dk. kadarı kaldı.
17 Ocak 2009; 20:18:09 

nası olmuyor yaa işaretçiyi mouse seç yukardan "el" di ya hani ondan sonra normal kopyala ...

725 Mesaj
17 Ocak 2009; 20:18:47 

msn adresini pm den atarsan sana da o dosyayı atarım
şu imageshack bi resmi uplasa koycam

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi _ByLrBnGLdM2_ -- 17 Ocak 2009; 20:17:14 >

517 Mesaj
17 Ocak 2009; 20:20:11 

muhtemelen dökümanı kopyalamaya karşı korumaya almışlardır sağ tık dan kopyala dediğinde kopyala menüsü pasif oluyor benimde başıma geldi ne yaptıysam açamadım...

725 Mesaj
17 Ocak 2009; 20:21:33 

quote:

Orjinalden alıntı: gollory

muhtemelen dökümanı kopyalamaya karşı korumaya almışlardır sağ tık dan kopyala dediğinde kopyala menüsü pasif oluyor benimde başıma geldi ne yaptıysam açamadım...

yürü be arkadaşım 2 saattir kilitli engellenmiş diyoruz kimse anlamıyor resmini koycam imageshack.us çok yavaş koyamıyorum bir türlü

2744 Mesaj
17 Ocak 2009; 20:21:41 

ozaman düzenlemeden tümünü seç yap butun metini secersin sonra word'e kopyala lazım olmayanı sil madem,düzenlemeden tumunu seçi aynı zamanda ctrl+A İLE YAPIYORSUN AMA SANIRIM CTRL'DE SORUN VAR SEN ARAÇ ÇUBUGUNU KULLAN

edıt:sen kilitli adobe dosyasından kopyalamaya çalışıyorum demedın,sen adobe da metin nasıl kopyarım dedin,şimdi olay değişir

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi b_sevki -- 17 Ocak 2009; 20:22:02 >

725 Mesaj
17 Ocak 2009; 20:24:02 

http://img107.imageshac...y.php?image=adsznf1.jpg
sol yukarıda kilit işaretini görüyor musnuz işte o kilit herşeyi alt üst ediyor. daha açıklayıcı yazmama gerek yok sanırım
ctrl tuşuda gayet sorunsuz

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi _ByLrBnGLdM2_ -- 17 Ocak 2009; 20:21:20 >

2744 Mesaj
17 Ocak 2009; 20:26:26 

ama topikte kiltili yazıyor,ben ılk gordugumde de yazıyor muydu,dikkatımı çekmemiş

725 Mesaj
17 Ocak 2009; 20:32:48 

tamam önemli değil insanlık hali:)
neyse artık işime yaramıyor zaten iyi günler dh:)

517 Mesaj
17 Ocak 2009; 20:32:52 

valla benim dökümanla aynı korumaya almışlar...

725 Mesaj
17 Ocak 2009; 20:36:12 

quote:

Orjinalden alıntı: gollory

valla benim dökümanla aynı korumaya almışlar...

çok önemliydi ama geçti artık:(

1 Mesaj
3 Şubat 2010; 5:49:03 

Arkadaşlar birbirinize boşuna hakaret ediyosunz. Kopyalanmamasının sebebi güvenlik ayarları .. Adobe reader dn kopyalamak çok zor ve zahmetli bir iştir.. Yani güvenlik ayarlarını değiştirmeden istediğiniz kadar ctrl c ye basın işe yaramaz :) Ama malesef ben de bu ayarları değiştiremedim, bilen biri yazarsa iyi olur..

3118 Mesaj
3 Şubat 2010; 5:52:58 

çıkışında da benzer yollardan etkili olmaktadır. (ör.( alışılmadık zalimane şekilde cinayet işleyen suçluların beyin omurilik sıvılarında 5-hidroksündolasetikasit düzeylerinin uygulamayanlara göre daha düşük olduğu saptanmıştır. Gama-aminobutirik asîtin (GABA) saldırganlığı önleyici etkisi olduğu gösterilmiştir. Aynca norepinefrin ve L-dopa düzeylerindeki artış saldırgan davranışları artımaktadır.
(2) Limbik sistem: Saldırganlık ile bu bölgedeki yapılardan kaynaklanan nöbetlerin İlişkisi ile İlgili tam bir fikir birliği bulunmamaktadır.
(3) Endokrin bozukluklar
(a) Çoğu şiddet içeren davranışların erkeklerde ortaya çıkması, şiddetin oluşmasında androjenlerin rolü olduğunu düşündürtmektedir. Ancak yapılan çalışmalar bu İlişkiyi doğrulamamaktadır. Anüandrojenİk tedaviler şiddet İçeren davranışların sergilenmesini Önlememektedİr.
(b) Premenstrual sendrom kadınlarda saldırgan davranışları artırmaktadır. Ancak nedensel ilişkiyi doğrulayacak bir kanıt henüz bulunamamıştır.
(c) Alkol ve uyuşturucular: Alkol dürtü kontrolünde inhibisyon ve muhakeme yeteneğinde azalmaya neden olmaktadır. Alkol intoksikasyonu ve şiddet davranışı arasında açık bir ilişki vardır. Amfetamin, kokain, tensiklidin ve sedatif-hipnotik maddeler gibi diğer uyuşturucuların da beyin ve davranışlar üzerinde benzer etkileri bulunmaktadır. Bunlar ve bunlara benzeyen yasal olmayan maddelerin kullanılması saldırgan ve kriminal davranışlara neden olmasının yanında aynı zamanda şiddet davranışının dolaylı bir sebebidir.
(4) Psikososyal faktörler:
(1) Gelişimsel faktörler: Çocukluğunda şiddet gören bir kişi şiddet uygulayan bir yetişkin olma açısından artmış risk taşımaktadır. Çocuklukta şiddete tanık olmak da artmış şiddet davranışı ile İlişkilidir. Annesine veya diğer aile üyelerine şiddet uygulandığına tanık olan çocuk şiddet kendisine yönelmese bile çocuğun gelecekteki davranışlarını etkileyebilmektedir
Uzman Doktor, Hacettepe Üniversitesi Halk Sağlığı Anabilim Dalı
Hacettepe Üniversitesi Halk Sağlığı Anabilim Dalı öğretim Üyesi, Hacettepe Üniversitesi Kadın Sorunlan Araştırma ve Uygulama Merkezi Müdürü

İstediğin yeri kes

1543 Mesaj
3 Şubat 2010; 5:53:48 

PDFden worde çeviren programlar var. Kısmen işini görür hatalı olan çevirmeleri yazım yanlışlarını aratarak düzeltebilirsin. Yönlendirilmiş Çalışma dersinde sunum yaparken aynı işin ceremesini ben de çekmiştim.

AMD Phenom II 965 BE 3.4@4.080ghz o.c. / Xigmatek Red Scorpion CPU Cooler / 256 bit Gigabyte GTX 460 1gb@900-1800-4200 o.c. / MSI 870a-G54 Mainboard / Kingston 2*2gb 1600mhz DDR3 RAM / WD Caviar BLack 64mb SATA III 1 TB HDD (X2)/ Viewsonic VX2433WM 24" Monitör / Logitech x540 5.1 / Dark Knight Kasa / High Power 600w PSU / Microsoft Ergonomic 4000 klavye / CM Storm Sentinel Advance Mouse / CM Storm CS-X Battle Mouse Pad / Seagate Free Agent Desk 1,5 TB HDD / Airties 5450 + 2410 / Creative Fatal1ty Gaming Headset / Sony Ericsson W900i

SEAT Cordoba TDI 2003 Stella Sedefli Siyah

591 Mesaj
3 Şubat 2010; 8:32:48 

Dosya şifreli-kilitliyse copy paste yapılmıyor. pdf to word programlarını deneyebilirsin.Grafik ve Türkçe karakter sorunu yaşayabilirsin yalnız.

2 Mesaj
9 Şubat 2010; 1:53:34 

Arkadaşlar ben böyle durumlarda inatla kurcalarım ............neyse kurcaladım buldum sonunda adobe reader'den yazı kopyalamak kilitli dahi olsa yapmak kolay .........şu yolu izliyoruz
1- Adobe reader açın
2-Tools tıklayın
3-Tools uzantısında (select & zoom)
4-Select & zoom uzantısında (snapshot Tool ) tıklayıp aktif hale getirmeniz yeterli olacaktır,,,
Son olarakta kopylamak istediğiniz sayfanın yada yazının üstüne gelin sağa tıklayın........ kopyalama konsolunun açıldıgını göreceksiniz...
İster konsola işinizi halledin ister maus yardımıyla (yani istediğin yeri sec ve kopyala)...........işte bukadar basit hadi size kolay gelsin........

2096 Mesaj
9 Şubat 2010; 2:01:40 

all in office converter işini görür. Formatını değiştir zaten kilit falan kalmıyor.

185 Mesaj
9 Şubat 2010; 10:42:13 

yahu arkadaş iki kelime ile cevaplanacak konu nerelere kadar gelmiş ....

4007 Mesaj
9 Şubat 2010; 11:37:35 

quote:

Orijinalden alıntı: Stormcaller

çıkışında da benzer yollardan etkili olmaktadır. (ör.( alışılmadık zalimane şekilde cinayet işleyen suçluların beyin omurilik sıvılarında 5-hidroksündolasetikasit düzeylerinin uygulamayanlara göre daha düşük olduğu saptanmıştır. Gama-aminobutirik asîtin (GABA) saldırganlığı önleyici etkisi olduğu gösterilmiştir. Aynca norepinefrin ve L-dopa düzeylerindeki artış saldırgan davranışları artımaktadır.

.........................................

İstediğin yeri kes

Bunu resimden mi pdf den mi bu şekilde yazdırdınız. Resimden ise nasıl çevirdiğinizi merak ettim doğrusu..

1919 Mesaj
9 Şubat 2010; 19:38:17 

Pdf kilitli ise normal yollardan içerik kopyalamak oldukça zordur. Ancak bu kilidi de Pdf Password Remover tarzı yazılımlar ile aşmanız mümkün.

355 Mesaj
27 Ocak 2011; 2:35:53 

quote:

Orijinalden alıntı: fegh

Arkadaşlar ben böyle durumlarda inatla kurcalarım ............neyse kurcaladım buldum sonunda adobe reader'den yazı kopyalamak kilitli dahi olsa yapmak kolay .........şu yolu izliyoruz
1- Adobe reader açın
2-Tools tıklayın
3-Tools uzantısında (select & zoom)
4-Select & zoom uzantısında (snapshot Tool ) tıklayıp aktif hale getirmeniz yeterli olacaktır,,,
Son olarakta kopylamak istediğiniz sayfanın yada yazının üstüne gelin sağa tıklayın........ kopyalama konsolunun açıldıgını göreceksiniz...
İster konsola işinizi halledin ister maus yardımıyla (yani istediğin yeri sec ve kopyala)...........işte bukadar basit hadi size kolay gelsin........

hortladı konu, fakat eyvallah işe yarıyor, bu kadarmış..

1 Mesaj
15 Şubat 2011; 13:40:30 

Konuyu hortlatmak gibi olmazsa bi şey sorcam arkadaşlar :=)
Snapshot Tool aktif degilse kopyalama yapamıyoruz mu ya. her yolu denedim olmuyo merettttt

196 Mesaj
16 Şubat 2011; 6:08:11 

Snapshot Tool yanılmıyorsam belge içinde seçilen alanın görüntüsünü çekip alıyor.

Bu özelliği açık olan bir belgeyle birlikte aktif olmayan belgeyi birlikte Adobe reader ile açıp,
s.shot aktif olan belgede "snapshot"u seçip s.shot aktif olmayan diğer belgeye geçtiğinde burada da bu özelliği kullanabiliyorsun.İstenen alanı fare ile seç ve sağ tık menüsünden ilgili seçenek ile görüntüsünü al, painte yapıştır.

Aynı işlemi klavyedeki "print screen" tuşu ile de yapılabilir.Kopyalanacak Sayfayı tam ekran yapıp bu şekilde ekranın görüntüsü alınabilir.

Bir başka yol da, "capture" özelliği olan bir resim foto düzenleme programının bu özelliği ile Snapshot aktif olmayan belgede istenen bölgesinin resmi alınabiliyor.(mesela paint shop pro nun var kullanıyorum, PS'nin de vardır heralde)
Kullandığım Adobe reader 7.0.8 versiyonu ve ss özelliği kilitli belgede üç yöntemi de denedim işe yarıyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Tigertiger -- 16 Şubat 2011; 6:15:55 >

57 Mesaj
25 Ocak 2012; 22:28:32 

eski bir konu ama bir çözümü olduğu için cevap yazmayı düşündüm birinin işine yarar belki "Alive PDF Merger" isimli programı buluyorsunuz, kilitli pdf dosyayı açıp

save project ediyorsunuz sonra bu dosyayı da open project sonrasında da farklı kaydet ve kilit açılıyor. bu kadar

2 Mesaj
24 Temmuz 2012; 11:55:03 

VeryPDF PDF Password Remover v3.0 programı ile çok rahat şekilde kilitli PDF dosyalarını açıp bilgisayarınıza kaydedebilirsiniz.

782 Mesaj
2 Ekim 2012; 16:43:19 

Ben dediğiniz programlarını hepsini tek tek denedim kilitli adobe dosyasını kopyalayamadım.Yazdıramadım:((

131 Mesaj
2 Ekim 2012; 16:47:45 

Orda metin belgesi olarak kaydet var, metin belgesi biçiminde kaydedersin sonra o kopyalamak istediğin şey kopyalarsın

782 Mesaj
2 Ekim 2012; 18:23:52 

Onu da denedim olmadı.Kesinlikle kopyalanmıyor:((

1658 Mesaj
2 Ekim 2012; 18:37:47 

pdfyi buraya gönderebilirseniz biz de bakardık

782 Mesaj
5 Ekim 2012; 8:46:53 

Buraya gönderebiliyomuyuz?

23 Mesaj
6 Kasım 2012; 3:09:44 

http://www.pdfyiwordecevirme.com/ buyrun sorunsuz çeviriyor :D uğraşmanıza gerek yok

4 Mesaj
1 Aralık 2012; 16:27:51 

quote:

Orijinalden alıntı: Gökşen PASLI

pdfyi buraya gönderebilirseniz biz de bakardık

arkadaşlar ne yaparsam yapayım hangi programı denersem deneyim olmadı maillle açmaya çalıştım yine hata verdi. nasıl bi insan şifre veya koruma atmış bu pdf dosyasına anlamadım yani
yokmu yardım edebilecek bir arkadaş

1658 Mesaj
1 Aralık 2012; 19:53:37 

pdfyi http://www.dosya.tc/ adresine yükleyin çıkan linki paylaşın biz de bakalım

547 Mesaj
1 Aralık 2012; 22:47:14 

Hala çözemediysen pm at

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

''Türkiye, Atatürk'ü Allah'a borçlusun, geriye kalan her seyi de Atatürk'e...''

4 Mesaj
3 Aralık 2012; 20:38:35 

quote:

pdfyi http://www.dosya.tc/ adresine yükleyin çıkan linki paylaşın biz de bakalım

hocam dosyayı yüklüyorum yükleme bitince linki atarım

hocam pm attım bakarsanız

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi leon752 -- 3 Aralık 2012; 21:07:00 >

1658 Mesaj
4 Aralık 2012; 18:00:23 

sizinki basit bir şifre çözme işlemi http://youtu.be/zFhatBFNs20 da anlattım guapdf işinizi görür

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Gökşen PASLI -- 4 Aralık 2012; 18:04:35 >

4 Mesaj
5 Aralık 2012; 14:48:19 

quote:

sizinki basit bir şifre çözme işlemi http://youtu.be/zFhatBFNs20 da anlattım guapdf işinizi görür

yardımınız için teşekkür ettim hocam çok sağolun halledebildim sonunda... çok işime yarayacak

4 Mesaj
5 Aralık 2012; 15:07:27 

quote:

Orijinalden alıntı: projist

Hala çözemediysen pm at

eywallah projist hocam ilginize teşekkürler. gökşen hocamın katkısıyla hallettik....

1 Mesaj
12 Nisan 2013; 19:44:40 

ARKADAŞLAR BENİM GRAFİK KOPYALAMAM lazım adobeden nasıl yapabileciğimi söyler miisniz yazıları kopyalıyorum ama grafikler olmuo

1 Mesaj
11 Haziran 2014; 8:17:22 

http://www.tr.unlockapd...lock-a-secured-pdf.html

bu program sorunu çözüyor..

Sayfa:   [1]
Tüm forumlar » [İşletim Sistemleri ve Yazılımlar] » Yazılım Genel » adobe reader'den yazı kopyalamak(kilitli)
Sayfa: [1]
Foruma Git
Bölümde Ara
Başa Dön

Reklamlar

DH VİDEO

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

0.375