Şimdi Ara

AMD Athlon X2 4400+ 2300@3530 Mhz.***5 AYRI DÜNYA REKORU***

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
18
Cevap
0
Favori
1.490
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Kış aylarında havalarında soğuması ile balkon mod kullanarak işlemciler de çok iyi değerler elde edilebiliyor.Bende fazla bir bütçe kullanmadan 50 Tl civarında aldığım ASUS Triton 70 CPU soğutucu ile ve tabi SİVAS'ın buz gibi havasını da kullanarak biraz OC yapayım dedim ve sonuçları sizlerle paylaşıyorum...

Kullandığım sistem imzamda yazılı olan sistem sadece ramler 2*1 Gb. CRUCIAL BALLISTIX TRACER PC-6400 kullanıldı.

CPUZ

SUPER PI 1M

SUPER PI 32M

WPRIME 32M

WPRIME 1024M

PIFAST

Böylelikle 5 Dünya rekoru kırarak ülkemize 5 altın madalya kazandırdık...

Lütfen intel kullanan arkadaşlar vay ben superpi de şu sonucu alıyorum, benim işlemci şu akdar OC oluyor vb. gibi laflar etmesin...Ben burada atışmak için bunları paylaşmıyorum...

Ayrıyeten hwbot da takımın adı neden değişti? bilen varsa bilgi verebilir mi?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi eagle58 -- 17 Ocak 2009; 14:53:32 >

• helal olsun çok güzel çalışma. Sivas'ın soğuğunu az da olsa bilirim bu skorda etkisi çok büyük. Sıcaklıklar yük altında ve boşta ne durumda onları da bi yazar mısın_
  • İşlemci çekirdekleri 3500 Mhz ve 1.69V civarlarında çalışırken boşta -1 derece civarlarında yük altında iken 40 dereceye kadar çıktı....
  • hocam valla süper çalışma olmuş eline sağlık
  • güzel çalısma,çıkabildigi son noktaya çıkmış,tebrikler
  • çok güzel çalışma olmuş tebriklerr..
  • herşeyden önce o anakart nasıl cıktı onu merak ediyorum. fsb 300+.... helal olsun. ramler de güzelmiş. eski seridense rahat cıkar. ben 3520ye zar zor cıkartmıştım. REKORLAR İÇİN CAN-I GÖNÜLDEN KUTLUYORUM...
    not: intel superpi1m degilde benim amd de 24.009 aldıgım degeri sen daha fazla mhz ve fsb ile gecememişsin ona şaşırdım. Daha ileriye götürmen dilegimle..
    edit : imla. hala sorunlar var heyecanlandım :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ugacomtr -- 17 Ocak 2009; 20:00:40 >
  • Değerler gerçekten süper Çalışmalarının ve madalyaların devamının gelmesi dileği ile
  • brisbane ile 3220'nin baya uzerinde spi almissin ben bunun icin tebrik ediyorum yoksa 3.4 kusur yapmistin zaten.su balkon olayi -1 derece'nin altini cizip bunu odada denemeyin diye uyarayim da 1.7v brisbaneyi kavurur normal sartlarda.
  • Bu güzel mesajlarınız için çok teşekkür ediyorum... İnşallah türkiye olarak daha iyi sonuçlara imza atarak sıralamada ülkemizi daha iyi yerlere taşırız...

@ugacomtr işlemci takılmasa anakart 320 FSB yi de görürdü herhalde...Çarpanı düşürerek 350 FSB yi de gördüm... Ramler eski seri .16FD3 kodlu olandan.Şu anda ram bölümünde bu ramler satışta zaten... İşlemci olarak da sendeki 6400. Yani mimari olarak da cache olarak da aralarında farklılıklar var. Bu sebepten benzer frekanslarda 6400, 4400 den daha iyi değer verir.

Şimdiki hedefim 3600+ Mhz... Bakalım yapabilecekmiyim...

• Tebrikler, Elinize Emeğinize SAğlık. İşletim Sistemi Nedir? Vista Gibi Geldi Sanki Bana. Vistaysa Ayrıca Bir Kez Daha Tebrik EDiyorum Birde Dikkatimi Çeken Birşey var, Balkon Modda Ruslar Bize Göre daha şanslı doğal olarak ve nitekim sıralamada ruslar var , ama siz alayını tokatlamışsınız, bu sivas kaç derece şuan
  • quote:

Orjinalden alıntı: FREEMAN

Tebrikler, Elinize Emeğinize SAğlık. İşletim Sistemi Nedir? Vista Gibi Geldi Sanki Bana. Vistaysa Ayrıca Bir Kez Daha Tebrik EDiyorum Birde Dikkatimi Çeken Birşey var, Balkon Modda Ruslar Bize Göre daha şanslı doğal olarak ve nitekim sıralamada ruslar var , ama siz alayını tokatlamışsınız, bu sivas kaç derece şuan

Teşekkürler. İşletim sistemi VISTA ULTIMATE 32 Bit...
    Bu günlerde havalar ısındı.Tam olarak ne kadar bilemiyorum ama fazla soğuk değil. Birkaç gün önce iyi bir ayaz vardı KAÇIRMAYIM dedim...

Sivas bu rusya falan dinlemez...

• cidden çok güzel değerler. aynı balkon modu ben de konyada deniycem havalar soğuyunca
  • balkon mod forever!
  • quote:

Orjinalden alıntı: hey

balkon mod forever!

abi bundan sonra arkadasın balkonunda bi deneme yapmanı bekliyorum
  • vallahi iyi yapmışsın eagle58 tebrikler. şu sivasta balkon mod yapmak lazım yani :) bizim istanbulda o kadarda iyi ayaz yapmıyor birde nem bizim buralarda %90 gezindiği için pek sağlıklı sonuç alamamıyorum ama sana kolay gelsin

• < Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi eagle58 -- 11 Mayıs 2010; 1:31:12 >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.