- x
10 numara yağın litre fiyatı nedir en ucuz?
48 Cevap43363 Görüntüleme
Bu konudaki kullanıcılar: hiç
  Seçkin Yorumlar Sistem Belirtin Yazdır
Sayfa: [1]
Giriş

2 Mesaj
16 Ocak 2009; 22:32:27 
Bu mesajla ilgili şikayetinizi bu icon a tıklayarak yapabilirsiniz. Şikayet PM

Mazotla nasıl karıştırıyor?
Atık yağ da kullansak olur mu?ucuz atık yağ satışı yapan yerleri nerde bulabiliriz?dizel otomobilime katmak istiyorum da.saygılar

762 Mesaj
17 Ocak 2009; 0:23:09 

Valla biyodizeli heryerde (tv-radyo vs.) överler, hatta bi ara baya abarttılar ama kullananlar hiç memnun değil. Kendin yaparsan bile Dizel ile karıştırıp kullan. Biraz kârın olur.

Bu arada birşey merak ettim. Kaloriferde biyodizel kullanılır mı? Fayda-zararı olur mu?

Allah'ı hakkıyla anlayamayacağımızı anladığımız an, sizi yaratan Rabb'inizin ne kadar büyük olduğunu anlamaya başlıyacaksınız...

762 Mesaj
17 Ocak 2009; 11:38:55 

Allah'ı hakkıyla anlayamayacağımızı anladığımız an, sizi yaratan Rabb'inizin ne kadar büyük olduğunu anlamaya başlıyacaksınız...

1170 Mesaj
20 Ocak 2009; 17:21:23 

bugün yolda giderken gördüm de 10 numara yağ 18 lt 22 ytl diyor.halen ucuza satan yerler var.yer adapazarı-istanbul arası.
bir de aracı bozuyor mu acaba?

2007 Renault Clio 1.4 Authentique Benzinli/Lpg'li

Babanız benim babam gibi yüz kızartıcı bir suçtan mahkemelik olsa ne yapardınız?
http://forum.donanimhaber.com/m_97664011/f_//tm.htm#97665265

24 Mesaj
21 Ocak 2009; 5:47:32 

ucuz olabilir ama genede bilenen den şaşmamak daha dogru olur diye düşünüyorum.

196 Mesaj
25 Ocak 2009; 23:46:10 

toptan veriyorum ben 33.5 liradan 18 litrelik tenekelerde , ve 1.sınıf . Zaten krizdeyiz en makul olanı bu şuanda .

Uyuyan uyuduğunu bilmezse , Gördüğü rüya gerçek olur ...

335 Mesaj
12 Şubat 2009; 22:46:18 

quote:

Orjinalden alıntı: ADAMGIBIADAMDIR

Mazotla nasıl karıştırıyor?
Atık yağ da kullansak olur mu?ucuz atık yağ satışı yapan yerleri nerde bulabiliriz?dizel otomobilime katmak istiyorum da.saygılar

otomobilde kullanmak uygun değildir gibime geliyor.

Bisan bisiklet,kırmız renk, modelsiz....

1 Mesaj
27 Şubat 2009; 12:13:44 

MERHABA 10 NUMARA YAG ALIMI YAPIYORUZ YUKLU MIKTARDA KONUYLA ILGILI BILGI VERIRSENIZ SEVINIRIM.

ali

2048 Mesaj
22 Ağustos 2010; 18:01:51 

quote:

Orijinalden alıntı: sedat_066

ARKADAŞLAR HERKESE SELAM. ANKARA'NIN TESCİLLİ FABRİKASINDAN 1. SINIF KATKISIZ(DİLEYEN ANALİZ ETTİREBİLİR) 10 NUMARA YAĞ.HER UCUZ YAĞ İYİ DEĞİL HER PAHALI YAĞDA İYİ OLACAK DİYE BİRŞEY YOK.GELİN FABRİKAMIZDA KENDİ GÖZÜNÜZLE GÖRÜN KARAR VERİN.BİZİM MİSYONUMUZ KALİTEYİ UYGUN FİYATA SATMAK.

İRTİBAT : 0539 851 50 61

arkadaşım gerçekten sae 10w mi yoksa SN100-150 mi satıyorsun birde bana teneke değil litre fiyatını verirmisin bıktık bu tenekelerin ölçülerinden artık yağcılar yüzsüzlüğü ele aldı 14,800 bile çıkıyor tenekeden göz aldatabilmek için tenekenin 8 değişik modelini üretiyorlar
yağınızın menşei ithalmi yoksa ofistenmi veya geri dönüşüm projelerindenmi geliyor ayrıntılı cevabınızı bekliyorum

717 Mesaj
12 Kasım 2010; 8:39:48 

quote:

Orijinalden alıntı: sedat_066

ARKADAŞLAR HERKESE SELAM. ANKARA'NIN TESCİLLİ FABRİKASINDAN 1. SINIF KATKISIZ(DİLEYEN ANALİZ ETTİREBİLİR) 10 NUMARA YAĞ.HER UCUZ YAĞ İYİ DEĞİL HER PAHALI YAĞDA İYİ OLACAK DİYE BİRŞEY YOK.GELİN FABRİKAMIZDA KENDİ GÖZÜNÜZLE GÖRÜN KARAR VERİN.BİZİM MİSYONUMUZ KALİTEYİ UYGUN FİYATA SATMAK.

İRTİBAT : 0539 851 50 61

iyi reklam !!!!!?????

seyis 61

474 Mesaj
9 Aralık 2010; 1:55:47 

10 numara yağ dediğiniz şey aracınızın motoruna çok ciddi anlamda zarar verir. Pistonlarda tortu ve kurum birikmesine sebep olur. Ayrıca egsozdan çıkan gazlar insan sağlığı açısından oldukça zararlıdır. 3 kuruş kar edeyim derken geleceğinizi karartmayın. Gebzede kanser oranı niye çok yüksek bir düşünün, Aralık ayında hala nasıl oluyor da tişörtle dolaşıyoruz bir düşünün. Önemsemediğimiz şeyler ileride başımıza çok büyük dertler açacak. 10 numara yağ yakmak zaten yasaktır, bu havayı hepimiz soluyoruz böyle bilinçsizce kirletmeyin lütfen.

imza mimza yok.

498 Mesaj
3 Haziran 2011; 23:18:04 

Konunun üzerinden çok zaman geçmiş ama.. 10 numara yağ denilen şey, yanık motor yağlarının filtre edilmesi ile elde edilen bir yakıttırki.. aracınız sürekli kurum bağlar.. ayrıca, kükürt miktarı da yüksek olduğu için çevreye çok zararlı.. onun yerine bio dizel kullanın!

En Kalitelisi.. En ugun Fiyatlısı..

373 Mesaj
4 Haziran 2011; 20:51:13 

kamyonun veya eski bir otobüs haricinde başka araca doldurulmamalı mazotu çok pahalılaştırdılar bizde denedik 15 teneke aldık yağ (bizimki ford minibüs) bir ay geçti araba turbo kesti sanırım birazda şanssızlıktı sanırım 3 yıl boyunca kullanan var tanıdıklarımız w volt a bile yağ dolduruyor şu ana kadar bi zararı olmadığını söylüyorlar

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

1 Mesaj
26 Eylül 2011; 19:13:21 

arkadaşım bio dizelci anladığım kadarı ile.Bende satıyorum ve kendi arabamda kullanıyorum eğer saf madeni yağ kullanırsan hiçbirşey olmaz yeterki uyanık arkadaşların yaptığı gibi içine ne olduğu belli olmayan yağlar karıştırma.Ben ben verdiğim tüm araçlara garanti veriyorum ve yıllardır aynı kalıplaşmış müşterilerim devam etmekte onların tavsiyesi ilede birçok müşterim oldu hepside memnun.Yeterki dürüst ve temiz çalış

474 Mesaj
22 Ekim 2011; 15:35:10 

Eee ucuz değil ki bu 10 numara yağ, niye kullanıyor bu millet merak ettim doğrusu.

imza mimza yok.

2730 Mesaj
7 Kasım 2011; 23:56:36 

Iyi gunler arkadaslar guncel 10 numara yag fiyatlarini pm olarak atarsaniz sevinirim saygilar

Çok yakan araba yoktur.Benzinin pahalı olduğu ülke vardır.

2048 Mesaj
8 Kasım 2011; 0:39:14 

quote:

Orijinalden alıntı: atom239

Iyi gunler arkadaslar guncel 10 numara yag fiyatlarini pm olarak atarsaniz sevinirim saygilar

kullanıcı olarak güncel fiyat en son aldığım 42 tl idi 41 e düşmüş diye duydum teneke fiyatı bu ve şunu söyleyeyim hepsi değil ama çoğu litreden çalıyor 14 litre gelirse ne ala tavsiyem utanılacak birşey yok pet şişelerle ölçüp sağlama yapın derim

herkese iyi bayramlar

2730 Mesaj
8 Kasım 2011; 9:59:36 

quote:

Orijinalden alıntı: hakanturkmn

kullanıcı olarak güncel fiyat en son aldığım 42 tl idi 41 e düşmüş diye duydum teneke fiyatı bu ve şunu söyleyeyim hepsi değil ama çoğu litreden çalıyor 14 litre gelirse ne ala tavsiyem utanılacak birşey yok pet şişelerle ölçüp sağlama yapın derim

herkese iyi bayramlar

Sizede iyi bayramlar :).size pm attim ordan gorusebilirsek daha iyi olur

Çok yakan araba yoktur.Benzinin pahalı olduğu ülke vardır.

4 Mesaj
29 Aralık 2011; 21:12:41 

herkese merhaba bilgi vercem 10 numara ile ilgili ;) litre fiyatı şu an itibari ile 2,92 lira ya geliyor 41 tl tenekesi 14 litre net ben bu işi yapıyorum toptan almak isteyen olursa daha uygun yaparım

alper

2048 Mesaj
30 Aralık 2011; 21:07:03 

quote:

Orijinalden alıntı: hakanturkmn

herkese iyi bayramlar

şunu da eklemek isterim biz bu üründen yağlama amaçlı iki teneke aldık kullandığımız pompa hidrolik ünitesi sardı zaten 28 litrelik kazanı vardı ünitenin 25 litre bile gelmedi onu bir yana bırakalım bize açtığı yüzlerce tl tamir masrafı cabası kapalı ambalajda iyi bir marka harici ürün kullanmam onunda tenekesi 90 100 tl

4 Mesaj
12 Ocak 2012; 23:14:18 

ihtiyacı olana temin edebilirim 10 numara yağ şu an 14 lt net fiyatı 40 tl 2.850 ye geliyor litresi toptan alımda konuşuruz biraz daha indirim yapabilirim ulaşmak isteyen mail adresim angerblade@hotmail.com

alper

795 Mesaj
31 Ocak 2012; 8:00:09 

10 numara yağ kullanımını sınırladılar diye biliyorum, ama görünen o ki yanlış biliyorum:)

Tyre Protector - Lastik Koruma Solüsyonu (Jeli):

1-) Lastik patlama ve infilaklarını %95 oranında engeller.
2-) Lastik hava basıncının azalmasını kalıcı olarak engeller.
3-) %40'a kadar Lastik kullanım ömrünü uzatır, yakıt sarfiyatını azaltır, iş&zaman kaybını minimize eder.
4-) Potansiyel olarak hayat kurtarır.

5 Mesaj
2 Şubat 2012; 0:38:53 

Otomobilde kullanmanızı kesinlikle tavsiye etmiyorum.
Aracınızın değeri ne kadardır bilmiyorum ama yağ kullanımı size kardan cok zarar verebilir.

Malatya rent a car
Malatya araç kiralama
Malatya oto kiralama

1 Mesaj
22 Şubat 2012; 14:16:36 

YAĞIN TENEKE FİYATI :37 TLDİR
HERBİR TENEKEDE 11 KG BULUNMAKTA VE 13 LİTREDİR
FİRMAMIZ: D-100 KARAYOLU ÜZERİ AKMEŞE SAPAĞI UZUNÇİFTLİK KARTEPE'DE FAALİYET GÖSTERMEKTEDİR
İLGİLENEN ARKADAŞLAR YADA FİRMALAR 5348539719 NOLU TELEFONDAN BİLGİ ALABİLİRLER

4 Mesaj
29 Şubat 2012; 11:58:37 

10 NUMARA YAĞIN 11KG FİYATI 36 TL DİR, BİLGİ ALMAK İSTEYENLER 05438852810 ARAYABİLİRLER, AYRIYETEN ÜRÜNLER LİSANSLI VE FATURALIDIR, bazı arkadaşların yorumlarına göre çok zararlı 10 numara yağ, kaliteli ürün kullanıldıkça hiç bir zararı yoktur piyasada merdiven altı diye adlandıralan yerlerden alınan yağlar her zaman sıkıntı oluşturur

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 1985ab -- 29 Şubat 2012; 12:01:33 >

alper

4 Mesaj
29 Şubat 2012; 12:06:32 

Aynen öyle, aracın 1 yılda yakıttan ettiği karı hesaplamak gerekiyor ve mazot pompa enjektör fiyatlarınıda, pompası ve enjektörleri ucuz olan araçlar kullanmalı, bir tır ortalama 500 litrelik depo kapasitesine sahip fazlasıda olabiliyor aşağısıda ortalama diyelim, 500 litrede mazot ile yağ arasındaki fiyar farkı 500 tl bu her sefere çıkmasında cebinde kalan miktar, 1 yılın sonunda enjektörler ve pompa tamratından kesinlikle geçiyor araçlar tır otobüs kamyon kamyonet bu tip araçlara kar ettirir fakat binek araçlar için uygun değildir kısacası arkadaşım sana katılıyorum.

alper

183 Mesaj
5 Mart 2012; 22:47:41 

38 yaptılar 14 lt tenekeyi

SAFRANE FUN CLUB
http://forum.donanimhaber.com/m_19477368/tm.htm

2 Mesaj
10 Mart 2012; 0:40:58 

10 NUMARA YAĞ VE BENZERİ ÜRÜNLER ARACA CİDDİ ZARARLAR VERİR.BEN HİÇ ALMADIM ALAN ARKADAŞLAR HER GÜN SERVİSTE BÜYÜK KÜÇÜK ARAÇ FARKETMEZ HEM ORJİNAL 10 NUMARA YAĞIN TENEKE FİYATI 60-65 TL DİR

474 Mesaj
10 Mart 2012; 1:45:04 

Servislerden topladıkları atık motor yağlarını süzüp, solvent ile seyreltip 10 numara diye kakalıyorlar. Hem motorunuza zarar hem de çevreye zarar, hepimiz soluyoruz bu havayı, insanları 3 kuruş kar için hasta etmeye hakkınız yok. Çoluğunuz çocuğunuz da soluyor bu havayı. Sonra da kahve köşelerinde ilk siz söylersiniz çivisi çıktı bu dünyanın her şey hormonlu, kanser patlaması var falan diye. Suç sizde değil aslında, buna göz yumanlarda.

imza mimza yok.

2933 Mesaj
10 Nisan 2012; 23:57:10 

quote:

Orijinalden alıntı: bountr

Servislerden topladıkları atık motor yağlarını süzüp, solvent ile seyreltip 10 numara diye kakalıyorlar. Hem motorunuza zarar hem de çevreye zarar, hepimiz soluyoruz bu havayı, insanları 3 kuruş kar için hasta etmeye hakkınız yok. Çoluğunuz çocuğunuz da soluyor bu havayı. Sonra da kahve köşelerinde ilk siz söylersiniz çivisi çıktı bu dünyanın her şey hormonlu, kanser patlaması var falan diye. Suç sizde değil aslında, buna göz yumanlarda.

kendi insanlarını kanser eden devlettir. bütçesini denkleştirme uğruna...

269 Mesaj
9 Mayıs 2012; 22:39:35 

quote:

Orijinalden alıntı: bountr

Arkadasima aynen katiliyorum. Ben bir yil yaptim bu isi asil is olarak madeni yag satisi olarak actim ayni zamanda motor katkilari vs satisi yapiyordum fakat 10 numara yag hepsinden cok ragbet gordu. Biz her ne kadar bu yakit olarak kullanilmaz araca ve dogaya zarari var desekte teneke olarak sattigimiz o yaglarin depoya girdigini tahmin edebiliyorum.

Kimse devlet mazota zam yapti millet yag kullaniyor demesin. Evet kimi soforler rekabet edebilmek icin yag kullaniyor boylece maliyeti dusuruyorlar. Digerleri de onlarla rekabet icin yag kullaniyorlar. Ancak bu sekilde fiyatlarini dusurebiliyorlar fakat, kimse yag kullanmasa giderleri oraninda nakliye fiyatlari hepberaber yukselse o zaman yagli kullanimda ki tekBet ortami mazot ile de saglanmis olur.

Motora zarari yok diyen arkadaslar halt etmis dupeduz yalan soylemek olur. Motora zarari vardir. sadece yillik baz alindiginda ucuz motor parcalari kullanilirsa Yag +motor parcalari ve bakimi bir nebze ucuza gelir.

Sadece daha cok kazanmak adina yapilan bu cevre kirliligi ve sagligimiza verdigi zarari dusunursek ben hakkimi helal etmiyorum.
Yag yakan bir arac saf yag ile bile kirsal motorinin 8 kati kukurt ve zararli gaz salinimi yApar. Bu oran katkili veya artik yaglarda daha fazladir.

ACER 5315
------------------------------------------------------
Minix HTPC CASE. Microsoft media center keyboard.
LG 32" fullHD LCD. Logitech Z5500 (optik).

Xbox 360 Kinect

269 Mesaj
9 Mayıs 2012; 22:43:17 

quote:

Orijinalden alıntı: odrin34

kendi insanlarını kanser eden devlettir. bütçesini denkleştirme uğruna...

Kardesim sucu devlete atarak kolaya kactigini dusunuyorum. Yonetim iyi yada kotu olabilir fakat yag kullanan adam insana dogaya bilincli zarar veriyor demektir. devlet yapti diyerek kolaya kacmak olmaz.

İtme isa; itme isa der gibi olmus :)
Saygilarimla.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Mike_xxlarge -- 9 Mayıs 2012; 22:46:23 >

ACER 5315
------------------------------------------------------
Minix HTPC CASE. Microsoft media center keyboard.
LG 32" fullHD LCD. Logitech Z5500 (optik).

Xbox 360 Kinect

795 Mesaj
11 Mayıs 2012; 0:16:03 

10 numara yağı maalesef sadece kamyoncular değil, ticari araç kullanan (otobüsler dahil ha) birçok araç kullanıyor.

Tabiiki burada yerel yada üst yönetimlerin hatası var, göz yumuyorlar- en azından bugünlere kadar göz yumuldu.

ama bu durumu da herşeyde olduğu gibi devlete yüklemek bence de işin kolayına kaçmaktır. Bu iş aynen istanbul trafiğindeki emniyet şeridi ihlallerine benziyor; uyanığın biri (yada birkaçı) emniyet şeridini kullanıyor diye kendini enayi olarak görmek istemeyen diğer uyanıklar da emniyet şeridine dalıyor...:)

benim 10 numara yağ kullanımına yaklaşımım tamamen çevresel nedenler; soluduğumuz havayı ciddi bir şekilde kirletiyor bu net. Araca verdiği zararı ise eminimki kullanıcıları hesaplıyorlardır ve kullandıklarına göre maddi açıdan muhakkak mazota göre ceplerinde ek birşeyler kalıyordur. Ama bu düzen böyle gelmiş, böyle gitmemeli. Umarım yetkililer gerekli tüm önlemleri alırlar da biran önce şu 10 numara çevre felaketinden cümleten kurtuluruz. Mevcut rekabet koşullarında kamyoncuların yada diğer yağ kullanıcılarının kendi kendilerine bu yağı kullanmayı bırakmaları biraz hayal olur...

Tyre Protector - Lastik Koruma Solüsyonu (Jeli):

1-) Lastik patlama ve infilaklarını %95 oranında engeller.
2-) Lastik hava basıncının azalmasını kalıcı olarak engeller.
3-) %40'a kadar Lastik kullanım ömrünü uzatır, yakıt sarfiyatını azaltır, iş&zaman kaybını minimize eder.
4-) Potansiyel olarak hayat kurtarır.

19 Mesaj
27 Haziran 2012; 19:13:04 

10 numara yağ işi sakat birşey, bildiğim kadarıyla yeni nesil motorlara olmuyor zaten.12/1 oranında karıştırmak makbul derler ama motoru hertürlü yıpratır.Çekiş düşer,uzun vadede motor masrafınıda hesaplarsan "astarı yüzünden pahalı" olur.

2561 Mesaj
1 Temmuz 2012; 15:18:57 

hadi şehirdışı neyse de ,şehiriçi çalışan araçlar kullanmasın bunu.zaten hava kirli,kokudan durulmuyor.

381 Mesaj
18 Eylül 2012; 20:30:34 

arkadaşlar saf ama gerçekten saf 10 numara yağın motora hiç bir zararı olmaz motora zarar verenlerin hepsi orjinal saf olmadığından dolayıdır yakıtın 3.95 geldiği bu zamanda otobüslerde en mantıklısı budur.

3614 Mesaj
2 Ekim 2012; 2:40:03 

quote:

Orijinalden alıntı: hillside058

10 numara yağ işi sakat birşey, bildiğim kadarıyla yeni nesil motorlara olmuyor zaten.12/1 oranında karıştırmak makbul derler ama motoru hertürlü yıpratır.Çekiş düşer,uzun vadede motor masrafınıda hesaplarsan "astarı yüzünden pahalı" olur.

Aracın Cekisi düşmüyor tersine daha fena gidiyor mazottan kalın olduğu için enjektorleri genişletiyor ve daha iyi gaz yiyor araç. Her araç için bunları soleyemem ama magiruslarda boyle.

2013 Astra J Sport / 34 UV 0537

2003 Otokar M2000 / 34 M 0537

YILDIZ 24

418 Mesaj
11 Ekim 2012; 21:10:24 

bu aralar 10 numara yağ fiyatı hakkında bilgisi olan var mı ?

3614 Mesaj
16 Kasım 2012; 5:35:10 

quote:

Orijinalden alıntı: ilker90

bu aralar 10 numara yağ fiyatı hakkında bilgisi olan var mı ?

tenekesi 45tl civarı.Ortalama bir tenekede 13-14litre çıkıyor.(alınan yerlere göre doluluk oranı değişebilir.)

2013 Astra J Sport / 34 UV 0537

2003 Otokar M2000 / 34 M 0537

YILDIZ 24

2 Mesaj
8 Eylül 2013; 3:39:46 

merhaba Bu 10 numara yağ ile ilili bilgi almak istiyorum.

Hangi şehirdesiniz ?

2 Mesaj
8 Eylül 2013; 3:41:34 

MERHABA 10 NUMARA YAG ALIMI YAPIYORUZ YUKLU MIKTARDA KONUYLA ILGILI BILGI VERIRSENIZ SEVINIRIM.

10 numara yağ ile ilgili bilgi almak istiyorum.

Bu mesajda bahsedilenler: altan12345

1231 Mesaj
9 Eylül 2013; 17:40:14 

1

6096 Mesaj
9 Eylül 2013; 22:04:54 

Kimi mazot pahalı demiş, kimi çevreyi kirletmiyor demiş, ulan Allahtan korkun be!

Cebine üç kuruş fazla para girsin diye benim sağlığımı tehlikeye atan adamın, ölümü kanserden olur inşallah..

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

Demir tav'a geldi kömür bitti, akıl başa geldi ömür bitti..
"Yaz dostum.. Kimse göçmez bu dünyadan mal ile.. "

1977 RENAULT 12 TS --- 2010 ACCENT ERA 1.4 TEAM ** Dizel Partikül Filtresi kanserden daha pahalı değil.. **
Yarın Hakkın divanına varınca, Süleyman'dan hesap sorar karınca...

253 Mesaj
3 Ekim 2013; 11:43:05 

quote:

Orijinalden alıntı: djoz

Kimi mazot pahalı demiş, kimi çevreyi kirletmiyor demiş, ulan Allahtan korkun be!

Cebine üç kuruş fazla para girsin diye benim sağlığımı tehlikeye atan adamın, ölümü kanserden olur inşallah..

haklısınız

253 Mesaj
3 Ekim 2013; 11:45:23 

quote:

Orijinalden alıntı: djoz

haklısınız insan sağlığı paha biçilmez

3 Mesaj
11 Mart 2014; 21:25:49 

slm görüşelim yağ için

Bu mesajda bahsedilenler: Blackforever

3 Mesaj
11 Mart 2014; 21:33:38 

slm yüklü şekilde yağ almak istiyorum numaram 05318319700

Bu mesajda bahsedilenler: Blackforever

3 Mesaj
11 Mart 2014; 21:36:42 

slm yağ için görüşelim bolge.birlik@hotmail.com

Bu mesajda bahsedilenler: 1985ab

677 Mesaj
6 Nisan 2014; 22:57:11 

Kamyona tır a zararı yok vebosta iyi ısıtıyo :)

Sayfa:   [1]
Tüm forumlar » [Motorlu Araçlar Dünyası] » Diğer Motorlu Araçlar Genel » 10 numara yağın litre fiyatı nedir en ucuz?
Sayfa: [1]
Foruma Git
Bölümde Ara
Başa Dön

Reklamlar

DH VİDEO

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

0.297