Şimdi Ara

PEUGEOT 3008 (529. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
5 Misafir - 5 Masaüstü
5 sn
12.075
Cevap
114
Favori
1.409.066
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 527528529530531
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    sayın melodram 2008 deki o multimedya ekranını taktirsak ön ve arkaya kamera servis orjinal taksa bu mümkünmüymüş peki? modül bunu destekler mi boş yere park sensörüyle uğraşmasak ayrıca çok saçma geliyor insana; arkaya park sensörü koyuyor öne koymuyor hadi koymuyorsun bari ecu da boş yer bırak, bu park sensörü deidğimiz zımbırtı piyasada 30 tl hedi en babası 100 tl olsun, şimdi tamponu deldir fardan elektirik hattı çektir bir sürü iş.
  • sarppy kullanıcısına yanıt
    bunu bilmiyordum teşekkür ederim, yani aslında bilinen bir şey lakin denediğimi hatırlıyorum olmamıştı belki yeteri kadar uzun basmadım, anahtardan uzun basınca tüm camlar kapanıyor sırf bunu bile düşününce o modülün olmadığını söylemek zaten saçma olmuş şahsım adına, demekki ben düğmeye kıyıp fazla yüklenmedim
  • spirdal kullanıcısına yanıt
    225/50/r17 grip kontrol yok çünkü eat 6 ve bar ile psi karıştırmışım araç kapısında yanlış hatırlamıyorsam 3.2 bar yani 42 psi civarı bir şey ben 41 -42 basıyorum şehiriçindeyim şu an şehir dışına çıkınca biraz düşürüyorum, 3008 in ve e-hdi nin ekonomik olduğu doğru ama sizdeki sanırım auto6r olan şanzıman, bizde lock unluck tork konvertörüyle sağlandığından akışkanlar fiziğinden girersek biraz torku heba ediyor ama olsun ben sırf bu eat6 var diye aldım tek sıkıntı keşke 8 ya da 7 ileri olsaymış
  • Kronik seslerden bahsedermisiniz?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: root_echo

sayın melodram 2008 deki o multimedya ekranını taktirsak ön ve arkaya kamera servis orjinal taksa bu mümkünmüymüş peki?

modül bunu destekler mi boş yere park sensörüyle uğraşmasak ayrıca çok saçma geliyor insana; arkaya park sensörü koyuyor öne koymuyor hadi koymuyorsun bari ecu da boş yer bırak, bu park sensörü deidğimiz zımbırtı piyasada 30 tl hedi en babası 100 tl olsun, şimdi tamponu deldir fardan elektirik hattı çektir bir sürü iş.

Ben CYCLONE MULTIMEDIA ile o işi bitirdim.

Servise danışmanızda yarar var.

İyi forumlar...

• quote:

Orijinalden alıntı: mercaniletişim

quote:

Orijinalden alıntı: melodramm

Gündüz farlarım geldi.

İyi forumlar...

Sürücü tarafı LED, yolcu tarafı akkor lamba

Sürücü tarafı LED, yolcu tarafı akkor lamba

Sonuç.

selamlar montajını kendinizmi yaptınız farı sökmek gerekiyormu komple

Far sökmek gerekmiyor.

T40 tornavida ile gündüz far soketini söküp 5 dakikada montajlanabiliyor.

İyi forumlar...

PEUGEOT 3008

• aoert A kullanıcısına yanıt
    Sayın aoert, sehven yazmış olduğum bar konusundaki ikaz ve bilgilendirmeniz için teşekkür ederim. 2.4 bar yazmam gerekirken 32 bar'ı nasıl yazdım bende şaşırdım :))). Benim 3008'de 16/08/2011 tarihinden bugüne güne kadar 2 kez akü değişti, araç 48 bin km de. Yani ilk akü ile birlikte şu an 3 ncü akü. Normal bir durum değil. Nitrojen gazı konusunda sizinle hem fikir olmakla beraber, tercihimi nitrojenden yana kullandım. Kısa veya anlık testlerde durum değişmeyebilir fakat, uzun dönemlerde lastiklerin hava kaçırmaması, jantların oksitlenmeye maruz kalmaması tercihimi değiştirdi diyebilirim.
  • Acıgercek71 A kullanıcısına yanıt
    Araciniz hayirli olsun. Kaca aldiginizi soyleyebilirmisiniz. Active donanim icin fiyat almismiydiniz.
    Yakin zamansa active 3008 ic8n fiyat alan oldu mu?

• Merhaba Arkadaşlar,
    Bugün 3008 aslanımın 1.yaş günü
    Bu sabah aracın kontağını çevirdiğimde ekrana "Navigasyon sisteminiz bir güncellemeden faydalanabilir. Daha fazla bilgi için yetkili satıcınıza danışabilir ya da Peugeot markası internet sitesine bağlanabilirsiniz" yazıyor.
    İnternet sitesinden bu navigasyon programının güncellemesini bulabileceğim program nerede bilen varsa yardımcı olabilir mi?
  • merhaba

sevsite silecek takımına yanlış hatırlamıyorsam 120 tl demişlerdi, internette "(2009-2016) Bosch Aerotwin" marka silecekler gördüm indirimli fiyatı 70tl,
    bu silecekleri kullanan var mı? fiyatı çok düşük geldi cesaret edemedim almaya
  • birde şimdiye kadar hiç kullamadığım hız limitleciyi kullanim dedim,

bir inişde 90 km ye sabitledim ve ayağımı gazdan çektim, araç 90-100-110 diye çıkmaya başladı,
    sonra bir düzlükte gaza bastım araç yine normal bir şekilde 90ı aştı ve hızlanmaya devam etti

daha önceki aracımda da olmadığı ve bunda da hiç kullanmadığım için anlayamadım bu durum normal mi yoksa bir sorun mu var?
  • Bosch aerotwinler gayet kalitelidir bir sıkıntı yaşayacağınızı sanmam. Ben 1 yıldır kullanıyorum bir şikayetim yok aldığınız fiyat ta mantıklı. Hız limitleyici de hız sabitleyici de yokuş aşağı hızlanmayı engelleyemez, araba hızlanmaya devam eder eğime bağlı olarak. Ama hız limitleyici aktifken gaza bassanız da motor gaz yemez, yani gaz pedalı oynar ama motorda bir hareket olmaz. Araçlarımız elektronik gaz kontrollüdür çünkü. Siz hız limitleyiciyi ya düzgün ayarlayamadınız ya da bir şekilde devreden çıktı. Herkese kazasız sürüşler.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi aoert -- 5 Aralık 2015; 23:39:49 >
  • Hız sınırlayıcı da tıpkı hız sabitleyici de olduğu gibi gaz pedalında bir direnç noktası vardır..mesela sollama yapmanız gerekti gaza biraz fazla basıp o direnç noktasını geçerseniz normal kullanıyormuşsunuz gibi düz yolda bile olsanız araç hızlanır..yani aracınız olması gerektiği gibi davranmış..gerek sabitleyici gerek sınırlayıcı olsun sakin kullanımlarda aktif kullanılabilecek donamımlar..

• Adblue arızası 3. perde:

Servisten aradılar yedek tank geldi arabayı getirin diye. Dün arabayı servise bıraktım. Bugün teslim aldım. Adblue tankı değişmiş. Şimdilik sorun görünmüyor. Bu arada yedek parçayı beklerken geçen süre içerisinde arabada 1000 km sonra motor çalışmayacak uyarısı yanmaya başlamıştı.
  • aoert A kullanıcısına yanıt
    Hız limitleyici kullanırken eğer set edilen değerin üzerindeyseniz hız limitleyici devre dışında olur.
    Tekrar yavaşlayıp set edilen değerin altına düşerseniz limitlemeye devam eder.
  • Selamlar arkadaşlar, bugün araba bir yıllık oldu. Tam 14500 km olmuş. Geçen kış için kış lastiği almamıştım, üzerinde gelenler kışında iş görüyor gibi Edirne de yaşıyoruz İstanbul Edirne en çok kullandığımız yol, sizce ayrıca kış lastiğine gerek varmı?

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Merhaba,
    3008 almayı düşünüyorum aşağıdaki ilandaki araca 60.000 isteniyor.Sizce nasıldır araç hakkında birkaç yorum alabilir miyim ?
    http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-arazi-suv-pick-up-peugeot-neziroglu-plazadan-peugeot-3008-hdi-245364454/detay/
  • kenai kullanıcısına yanıt
    3008'de ki lastikler 4 mevsim. Ayrıca kış lastiğini almak istiyorsan MICHELIN Cross Climate'yi araştırmanı (hem kış hem yaz lastiği) tavsiye ediyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: karamanoglu28

Merhaba,
    3008 almayı düşünüyorum aşağıdaki ilandaki araca 60.000 isteniyor.Sizce nasıldır araç hakkında birkaç yorum alabilir miyim ?
    http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-arazi-suv-pick-up-peugeot-neziroglu-plazadan-peugeot-3008-hdi-245364454/detay/

Fiyatı makul diye düşünüyorum, 3008 iyi ve kaliteli bir araç. Temiz kullanılmışsa tavsiye ederim.

• spirdal kullanıcısına yanıt
    Teşekkür ederim hocam, cross climate e gerek duymuyorum zaten üzerindekiler de ona benziyor.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 527528529530531
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.