Şimdi Ara

PEUGEOT 3008 (499. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
5 Misafir - 5 Masaüstü
5 sn
12.075
Cevap
114
Favori
1.409.142
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 497498499500501
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    çok teşekkür ederim deneyeceğim.
  • Bir kaç sayfa once start stop sisteminde sıkıntı yaşayanlar yazmıştı buraya.
    Benimde yeni kasa 2014 allure aracimda start stop ta sıkıntı oldu çalışmıyordu.Dün servise gittim durumu anlattım aküdendir dediler. Ertesi güne randevu alıp servise veridm.Akü değişimi için 800 lira istediler. Daha 6 aylik araç garantisi var dedim. Ucretsiz yaptılar ama 6 aylik araçta neden böyle şeyler yaşıyorum dedim, kronik sorun dendi birde ilk defa yarı otomatik araç kullanıyorsanız genelde bu tip sorunla karşılaşılıyor,aracınızı her zaman otomatikte kullanmayın manuelde kullanın,ozellikle yokuşlarda otomatigi kesinlikle kullanmayın dediler. Aracı fazla kullanmiyorsaniz yatiyorsa ondanda olabilir dediler,arac sadece gündüzleri yatıyor.Her akşam rahat 50 km yapıyorum azmı.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ONUR_345241

Bir kaç sayfa once start stop sisteminde sıkıntı yaşayanlar yazmıştı buraya.
    Benimde yeni kasa 2014 allure aracimda start stop ta sıkıntı oldu çalışmıyordu.Dün servise gittim durumu anlattım aküdendir dediler. Ertesi güne randevu alıp servise veridm.Akü değişimi için 800 lira istediler. Daha 6 aylik araç garantisi var dedim. Ucretsiz yaptılar ama 6 aylik araçta neden böyle şeyler yaşıyorum dedim, kronik sorun dendi birde ilk defa yarı otomatik araç kullanıyorsanız genelde bu tip sorunla karşılaşılıyor,aracınızı her zaman otomatikte kullanmayın manuelde kullanın,ozellikle yokuşlarda otomatigi kesinlikle kullanmayın dediler. Aracı fazla kullanmiyorsaniz yatiyorsa ondanda olabilir dediler,arac sadece gündüzleri yatıyor.Her akşam rahat 50 km yapıyorum azmı.

Yetkili servis abuk sabuk konusmus.

Ben 3,5 yildir A konumunda kullaniyorum.

Soylemesi gereken Aku de bir sikinti oldugunu soyleyip aku degistirmek iken, bi cuval bos laf soylemis.

Sorun tekrar eder ise, aracinizin, donanimlarini kontrol etmeleri ve sorunlu parcayi bulmalari gerekir.

İyi forumlar...

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• Katılıyorum Start stop ile hangi viteste sördüğümün gram alakası olmadığını düşünüyorum.

Birde direksiyonun aşağı kısmında bozuk para koyma yerinin ordaki P harfinin ne işe yaradığını sordum laf olsun diye biliyorlarmı diye merak ettim. Park sensörlerini açıp kapatmak için dediler. Sizin dediğiniz konsolda mandalların orda dedim evet ordaymış dediler. Sonra park ettiğinizde dörtlüleri yakıyor falan dediler iyice saçmaladılar.

Ordaki P harfi Park yardımcısı park yeri bulmaya yarıyor onu açtığında. Ne kadar vasat çalışsada görevi o yani
  • selam arkadaşlar 2010 premium pack aracımı ilk aldığımda ani frenlemede flaşörler yanıyordu biyerdenmi kapadım nasıl oldu anlamadım artık yanmıyor biyerdenmi açılıyor acaba bilen varmıdır?
  • Sevgili melodram hocam öncelikle ufak bir giriş yapıp sizden yardımcı olmanızı istediğim konu olacak 3008i eşim kullanıyordu 90 bin olunca satalım dedik satışa çıkardık ancak ben 60 K istedim 57 de kaldı sinirlendim satmaktan vazgeçtim şimdi eşime yeni araba aldım. 3008im siyah duman atana kadar bineceğim bu sebebten dolayı aracıma ufak tefek yeniliklerde bulunmak istiyorum
    Öncelikle xenon bunu kendi çabalarımla araştırmaya devam ediyorum
    Forumda 3008 multimedia sistemleri dediğimde sizin bu konuda projeleriniz olduğunu gördüm klasik 3008 teybinden kurtulup yerine guzel kaliteli Navigasyonlu geri görüş kameralı bir sistem taktırmak istiyorum sevgili hocam bu konuda bana yardımcı olursanız sevinirim
    İyi forumlar

• quote:

Orijinalden alıntı: mercaniletişim

selam arkadaşlar 2010 premium pack aracımı ilk aldığımda ani frenlemede flaşörler yanıyordu biyerdenmi kapadım nasıl oldu anlamadım artık yanmıyor biyerdenmi açılıyor acaba bilen varmıdır?

Böyle bir özellik varmıymış
    Sayın hocam araç parametrelerine bir bakın belki oradan ayarlanıyordur

• quote:

Orijinalden alıntı: cngzhan

Sevgili melodram hocam öncelikle ufak bir giriş yapıp sizden yardımcı olmanızı istediğim konu olacak 3008i eşim kullanıyordu 90 bin olunca satalım dedik satışa çıkardık ancak ben 60 K istedim 57 de kaldı sinirlendim satmaktan vazgeçtim şimdi eşime yeni araba aldım. 3008im siyah duman atana kadar bineceğim bu sebebten dolayı aracıma ufak tefek yeniliklerde bulunmak istiyorum
    Öncelikle xenon bunu kendi çabalarımla araştırmaya devam ediyorum
    Forumda 3008 multimedia sistemleri dediğimde sizin bu konuda projeleriniz olduğunu gördüm klasik 3008 teybinden kurtulup yerine guzel kaliteli Navigasyonlu geri görüş kameralı bir sistem taktırmak istiyorum sevgili hocam bu konuda bana yardımcı olursanız sevinirim
    İyi forumlar

Hepsiburada.com da benim cihazin aynisi mevcut 1350~1400 gibi bir rakama denk geliyor.

Paket icerigine ilave bir donanim almaksizin, tum aparatlar icerisinde veriliyor.

TV~ GERİ GORUS KAMERASİ VS.

İyi forumlar...

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• 2011 active aracı aldım araçta cam tavan ve grip yok ama 27000 km de boyasız temiz bir araç
    herşeyi güzel konforlu güvenli 2030 kilo yüksek hızda güven veriyor direksiyon ön konsol güzel olumsuz söyleyeceğim tek şey yarı otomatik şanzuman vites geçişleri. 0-100 arası hemen 6 ya kadar çıkıyor ama düşmesi f1 le olmassa geçmiyor geç geciyor yani f1 kullanırsan sorun yok ama kulanmassan zırıl zırıl gidiyorsun 90 da 100 de 6.viteste. Bu araç tam otomatik olmalı oldugunda 10 numara araç bana göre hem fluence edc hem honda otomatik kullandığım için yarı otomatik şanzuman konforlu gelmedi doğal olarak.
  • Merhaba arkadaşlar
    Kısmetse çarşamba günü 2011 hdı otomatik allure araca bakmak ve almak için aracı gormeye yaklaşık 700 km yol gideceğim
    Araç başka şehirde olduğu için sadece servise gösterme imkanım var sizce yeterli olurmu?
    Aracın km si düşük satan arkadaş herhangi boya değişen olmadığını söyledi
    Aracı yetkili servise soktuğumda dikkat edilecek noktalar nelerdir
    Yani özellikle usta şurasına iyi bakalım burayı atlamayalım diyebileceğim neler var?(Genel kavramlardan bahsetmiyorum 3008 için olabilecek özel durumlardan bahsediyorum)

• SERTKAN S kullanıcısına yanıt
    Aracın şasi motor numarası ndan garanti bitene kadar ki km durumunu öğrenin ve ayrıca motor şasi den sigorta dadan geçmişine baktırın diğer bakılması gereken leri servis bakar zaten

• Herhangi bir servisten öğrenebilir miyim araç geçmişini
    Yani buradaki Peugeot servisine gitsem bilgi verirler mi?

• quote:

Orijinalden alıntı: SERTKAN

Herhangi bir servisten öğrenebilir miyim araç geçmişini
    Yani buradaki Peugeot servisine gitsem bilgi verirler mi?

Aracın plakasını 5664"e kısa mesaj olarak gönderirseniz kaza ve km geçmişini öğrenebilirsiniz..en azından o kadar yolu gitmeden neyi var yok görürsünüz..

Zamanında bana da darbesiz boyasız bir 3008'i yutturmaya çalışmışlardı. Evet kaportada darbe boya yoktu araba pırıl pırıldı zaten daha 1 yıllık düşük km'li bir araçtı, ama 3500 TL masraf kaydı görünüyordu. Bunun da basit bir şey ( şimdi hatırlamıyorum ama hafifçe kaldırıma çıkma veya ufak bir sürtme gibi bir şey) olduğu söylendi. Motor kulakçığı alt koruma gibi bir takım parçalar değişmiş görünüyordu. Her neyse bir tanıdık vasıtasıyla citroen servisine gittik ve aracı lifte alıp baktıklarında aracın gerçekten kaportadan bir darbesi olmadığı ancak yolda (arazide) bulunan çok iri bir taş (kaya) parçasının üzerinden geçen aracın alttan yani motor kısmından darbe aldığı ve motorun yağ sızdırmakta olduğu ve yerinden oynamış olduğu anlaşıldı. Ve uzun vadede sorun çıkartacağı neredeyse kesin olan bu araçtan vazgeçtik. İşin en ilginci ise bu işi yapanın o ildeki peugeot'un 2. El satış birimi olmasıydı. Yani kısacası aracı lifte aldırıp altından da kontrol ettirin olmaz olmaz demeyin. Hatta mümkünse aracı gerçekten güvendiğiniz bir değil bir kaç yere gösterin.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi aoert -- 2 Şubat 2015; 23:47:19 >

• Teşekkürler arkadaşlar inşallah kötü bir sürprizle karşılaşmaz kısa zamanda 3008 leniriz

• alkoc kullanıcısına yanıt
    2030 kilo derken neyi kast ettiniz ?, bizim araçlar 1480 veya 1500 kg ağırlığında. Zaten 2 tonluk 1,6 dizel araba yok piyasada.

ben 308 imin bakımlarını orada yaptırırken servisteki arkadaşlar yardımcı olmuştu sizde rica edersiniz. karşı tarafında izni olursa sıkıntı olmaz
  • quote:

Orijinalden alıntı: aoert

2030 kilo derken neyi kast ettiniz ?, bizim araçlar 1480 veya 1500 kg ağırlığında. Zaten 2 tonluk 1,6 dizel araba yok piyasada.

ruhsatta yazanı yazdım ama yanlış yazıyor demek ki
  • Arkadaşlar bende 2011 model 32000 de HDI Auto6r 3008 ile aranıza katıldım
    Allah utandırmasın
    Hayır lı olsun umarim ben de 308 den 3008 e geçerim

• 
Sayfa: önceki 497498499500501
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.