Şimdi Ara

PEUGEOT 3008 (472. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
12.076
Cevap
113
Favori
1.403.558
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 470471472473474
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Etanol ?? yeni bir yakitmi
  • quote:

Orijinalden alıntı: MAS207

ben dizel motor uygun diye biliyordum ama burda benzin yazmışlar. yada yakıt genel olarak benzin demişler.
    http://tr.wikipedia.org/wiki/Etanol_yak%C4%B1t%C4%B1
    http://tr.wikipedia.org/wiki/Etanol

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi manavgatside -- 24 Temmuz 2014; 11:42:34 >
  • MAS207 M kullanıcısına yanıt
    ben yarın x trail sürmeye 300 km yol yapcam...

elim değmişken qaskaide sürebilirim...

yorumları yazarım burada...bakalım bizi aslandan koparabilecekler mi?
  • quote:

Orijinalden alıntı: MAS207

Yurtdisinda belli ulkelerde siklik ile kullanilan bir tur.

Misirdan uretiliyor, fosil yakita gerek kalmiyor.

İyi forumlar...

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • ulasss1980 kullanıcısına yanıt
    2,0 vergiyi ve kaskosu ne kadar öğrenebilirmisiniz. tşk.
  • manavgatside kullanıcısına yanıt
    benim bildiğim qaskai ve x trail dizelde 2.0 motoru bıraktı...

1.6 190 beygir 320 torkluk motorları en büyükleri...

kasko işi benimde kafamı kurcalıyor...sorar öğrenirim..
  • 130 bg olucaktı

• melodramm kullanıcısına yanıt
    1700 lira tutmuştu benimki kaskodan değişti
  • quote:

Orijinalden alıntı: mustimi

Cam tavan 2200 lira subatta taktirdim.

quote:

Orijinalden alıntı: edipbalkan

1700 lira tutmuştu benimki kaskodan değişti

Demek ki her servis tutturduğu fiyata işlem yapıyor.

Bendeki fiyat ise 5008 forumunda bir arkadaşa aitti ve 2300 TL gibi bir fatura ile KASKO dan yapılmıştı.

İyi forumlar...
  • Arkadaşlar vitesin olduğu bölümden çıtırdama sesi geliyordu. Kronik olduğu için servise kadar idare ederim dedim ama bu ara göğüs kısmından da ona benzer sesler gelmeye başladı. Navigasyon ekranın orasından sanki ama emin olamadım. Böyle sorunla karşılaşanınız var mı. Biraz canımı sıktı bu ses

• quote:

Orijinalden alıntı: sy79

Arkadaşlar vites topuzunu değiştirdim resimleri koyuyorum. 3008 in Çin'de satılan modellerinde bu vites topuzu kullanılıyor.

Merhaba,
    Bu vites topuzunu nereden satın aldınız acaba? Yine büyük olsa da çok şık duruyor. güle güle kulanın, kazasız belasız.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi yildirim2 -- 27 Temmuz 2014; 0:29:48 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: EzerchE

quote:

Orijinalden alıntı: yildirim2

arabama tavan barı taktırdım arkadaşlar. ayrıca mükemmel bir telefon tutacağı da buldum. yıllarca bir çok telefon tutacağı değiştren biri olarak mutlu sona erdim sanırım. sizinle de paylaşmak istedim. fotolar aşağıda.

PEUGEOT 3008

PEUGEOT 3008
     PEUGEOT 3008

ikisi de çok yakışmış, nereden kaça aldığını ve marka model paylaşır mısın :)

Teşekkürler.

Tavan barını, ferhatpaşa ataşehir'de yaptırdım. autosmiler diye bir yerdi sanırım. sahibi çok ilgili ve bilgiliydi. 300 TL biraz pahalı ama sağlamlığı falan içime sindi.

Telefon tutucunun markası ise Nite Ize Steelie diye bir marka. 100 TL'ye aldım. Pahalı olmasına rağmen her kuruşunu hak ediyor. Telefoncu ya da bilgisayarcı olan Lydia'dan almıştım. pcgold mdiamarkt veya alışveriş sitelerinde çokça görüyorum. Mühendislik harikası diye tanıtılıyor. Kuvvetli bir mıknatısı ve yapıştırıcısı varmış. Test ettim gerçekten de öyle. Telefonu taktığınız çelik top, görsel olarak küçük ve çok şık. Arabanın içinde de güzel görünüyor. takacağım yeri çok analiz ettim. en ideali benim taktığım yer sanki. Krom rengi kokpitteki krom renkleri ile uyum sağlıyor. Az yer kaplaması, sallantı olmaması, güneşden eriyip düşme gibi bir dezavantajının olmaması vs vs. herşey mükemmel. ürünün satış elemanı gibi konuştum ama gerçekten çooook kullanışlı :) tam aradığım bir şeydi.

@EzerchE @faithless35
  • edipbalkan E kullanıcısına yanıt
    Telden uzun yazamiyorum...surus zevki.performans,donanim bizim aslanin cegregi etmez ne x trail ne qaskai...ben buyuk ihtimalle yeni 3008 yada makyajliyi yeniden alicam..hakkaen neden 3008 den vazgecemedigimi birkez daha anladim...

• Tekrar soruyorum Dostlar 3008 yeni kasanin tarihi bellimi...net bilgiyi kimden alabilirm...duyumu olan varmi....

• Dün görala gittim hem iftara kadar vakit geçirmek için hemde 3008'in yeni kasasına bakmak için, yeni kasada şuan kullandığımız 3008'den farkı farlar değişik ön de park sensöru var start stop ve navigasyon vardı içi aynı değişiklik göremedim birde direksiyondaki vites değiştirme kulakçıkları değişmiş ama şuan kulladığımız aracın ki daha güzel. Aracımdan çok memnunum. sonucta o bir aslan :) 3 yıldır kullanıyoruz genelde eşim kullanıyor 10 günde bir benzin alıyorum oda yaktının bitimine 130 km 110 km kala alıyorum yakıtı çok iyi. 5,8 ltre şehir içi yoğun trafikte 6 litre çıkıyor oda normal. şehir dısı benzini kokluyor 4,3.
     PEUGEOT 3008

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cngzhan -- 27 Temmuz 2014; 15:18:21 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: mtalpan

herkese merhaba
    bugün aracımın ön kısmında boşluğu fark ettim..kapak mı vardır acaba burada ..düşmüş sanırım
     PEUGEOT 3008

aynı kapak bende de yok. :)
  • Arkadaşlar benim bir sorum olacak; karşılama aydınlatmasını aktif hale getiriyorum aracı açtığımda normal farları açıyor sadece gündüz farklarını açmasını istiyorum bunu yapabiliyormuyuz? didik didik ettim bulamadım servise gittiğimdede sormak hiç aklıma gelmedi.
  • quote:

Orijinalden alıntı: cngzhan

quote:

Orijinalden alıntı: mtalpan

herkese merhaba
    bugün aracımın ön kısmında boşluğu fark ettim..kapak mı vardır acaba burada ..düşmüş sanırım
     PEUGEOT 3008

aynı kapak bende de yok. :)

Benim sis farının etrafındakide çalmışlar 170 tl fiyatı vardı diğer düşen parçayada 50 tl İstemişlerdi
     PEUGEOT 3008 PEUGEOT 3008

• quote:

Orijinalden alıntı: cngzhan

Arkadaşlar benim bir sorum olacak; karşılama aydınlatmasını aktif hale getiriyorum aracı açtığımda normal farları açıyor

sadece gündüz farklarını açmasını istiyorum bunu yapabiliyormuyuz?

didik didik ettim bulamadım servise gittiğimdede sormak hiç aklıma gelmedi.

O tarz bir seçenek yok.

Her zaman, farları açacaktır.

Aslında düşündüğünüz seçenek, güzel ve çözümsel bir seçenek olurdu.

İyi forumlar...
  • melodramm kullanıcısına yanıt
    Olsaydı daha tatlı olurdu
  • 
Sayfa: önceki 470471472473474
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.