Şimdi Ara

Wolfteam

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
55
Cevap
1
Favori
57.368
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Wolfteam oyun Zevkli + Değişik + Alışkanlık yapan bi oyun ilk önce üyelik + download veriyim
    Oyunun Sitesi
    Tıkla
    Oyunu İndirmek için
    Tıkla
    Tavsiye ettiğim indirme linki (Hızlı)
    Tıkla
    Üyelik Linki
    Tıkla

Oyunu anlatmaya gerek yok ama kısa bi özetliyim
    Oyunda 2 team var kırmızı ve mavi
    Oyunda 4 çeşit oyun tipi var
    Normal vs de 140 veya 160 (oyunu kuran kişinin seçimine kalmış) kişi öldüren team kazanıyo ama teamdaki adamların hepsinin toplamı

Wolfconquest İnsan vs Wolf de (Kırmızı takımda olursanız insan - Mavi takımda olursanız kurt)genellikle oynadığım oyun tipi en zevkli diyebilirim tabi benim için oyunda insanlara burada açılan özel silah var.Wolflerede değişik wolf çeşitleri açılıyo(2nd Wolf mutation alırsanız silah seçme yerinde shift e basarsanız daha değişik + wolfler olucak)Küçük haritada 5 bayrak var onları kendi bayrağınız yapmaya çalışıyosunuz genellikle ortadaki bayrağı sizin bayrağınız yapmaya çalışıyosunuz

İcehold oyun tipi arkadaşlarınız ölünce onları tekrar canlandırabiliyosunuz onun için team çalışması gerek ve öbür teamdakilerini öldürmeye çalışıyosunuz 1 tane wolf var bu oyun tipinde yani 3 e basarsanız seçebilirsiniz ilk başta secmiyosunuz sadece exconquest ve wolfconquest e özel wolfler öbürleri

Exconquest buradada galiba isterseniz insan isterseniz wolf yani çeşitli wolflerde olabilirsiniz tam hatırlamıyorum

Conquest bunuda tam bilmiyorum ama öbürlerinden pek farkı yoktu

Oyun gayet güzel tek sorun lag olması bazen insanı sinir edebiliyo siz adamı öldürüyosunuz adam sizi öldürüyo xD
    Bu arada oyunda silahlar 1 gün - 7 gün - 30 gün - 90 gün olarak kiralamış gibi oluyo hatta çok pahalı bile olabiliyo ama bununda çözümünü yapmışlar oyunda belirli bi kill sayısı yaparsanız galiba para geliyo bana 5k 10k 25k 50k 100k gibi paralar geldi yani kolaylıkla silah alabilirsiniz tabiki bitane silahı severseniz 1 aylık alın 90 gün çok pahalı

Oyunda kesinlikle 2nd wolf mutation alın bence çünkü başla wolflerde geliyo silah seçme bölümünde shift e basın çıkacaktır exconquest ve wolfconquest e özel ve r tuşuna basarsanız wolfle + canınızı çoğaltıyosunuz

Tuşların ne işe yaradığı
     Wolfteam

Çok kısa özetledim xD

1 2 tane Resim
     Wolfteam

Wolfteam

Bu arada lag sorununa JustinPeace çözüm bulmuş

Orjinalden alıntı: JustinPeace

Lag Olayına Çözüm Buldum Arkadaşlar ;) Aynı Zamanda Rakion İçinde Geçerli Bu Neyse Hemen Anlatıyım :D ;

-Öncelikle Static IP adresi Alıyoruz. (Almayı bilmeyenler için TıkLa)
    -Daha Sonra Bilgisayarımızda Port Açıcaz ( Port Açmayı Bilmeyenler İçin TıkLa . Bu Sayfadan Modeminizin markasını seçip ileri diyin sonra gelen sayfadan rakiona tıklayın örnek olarak sadece nasıl yapıldıgına bakın port numaraları degisik cünkü)
    -Port Kısmına 2300-2399 UDP Bu Degerleri Girin
    -Birde Son Olarak Windows Güvenlik Duvarını Kapatın

İyi Oyunlar...

Not : Bu Yöntem Sorunu Tamamen Kaldırmıyor , Ama En Aza İndiriyor. Rehbere Eklenirse Sevinirim :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MinaTo -- 19 Ocak 2009; 19:47:30 >

• Vaay güzel oyunmuş bunuda indircem, pc online oyun doldu :D
  • güzel zevkli oyundur şu ara bunu oynuyorum yeterince türk var oyunda
  • Oyun gerçekten hoşuma gitti zaman geçirmek için iyi seçim =)
  • Rising-force açılmasına 3 gün var Dotada da noob kaynıyor 3 günlük oynayalım bakalım
  • quote:

Orjinalden alıntı: speedmonster

Rising-force açılmasına 3 gün var Dotada da noob kaynıyor 3 günlük oynayalım bakalım

Alışkanlık yapıyo benden söylemesi
  • ıyy FPS oyunu kaçıyorum ben
  • Lag problemi bizden mi kaynaklanıyor bilmiyorum ama bazen dediğin gibi aşırı sinir bozucu hal alıyor.
  • Ben böyle Bir Problem Alıyorum Sizce Neden Kaynaklanıyor İnternetimden mi ?
     Wolfteam
  • quote:

Ben böyle Bir Problem Alıyorum Sizce Neden Kaynaklanıyor İnternetimden mi ?
     Wolfteam

Aynı problemi bende yaşıyorum sorucaktım ama benden önce sen davranmışsın.
  • quote:

Orjinalden alıntı: yellowboyy

quote:

Ben böyle Bir Problem Alıyorum Sizce Neden Kaynaklanıyor İnternetimden mi ?
     Wolfteam

Aynı problemi bende yaşıyorum sorucaktım ama benden önce sen davranmışsın.

O problem oyundaki oynayanların bazılarında ping ü yüksek onun için oyuna almıyo ping i yüksek kişilerle oynamayın diye galiba
    Ping sorunu benide bazen deli ediyo oyun çıldırtı ya bende sorun var yada onlarda
  • Bencede Birde Birşey Sorucam Genellikle Hangi Serverdasınız Europe'de takılıyorum ben adım JustinPeace :))

Birde biri oda kursa hep beraber oynasak nasıl olur ?
  • Bütün türkler genellikle Europede benim nickimde Sacr1f1ceR

Görürsem kurarım oda oynarız
  • Beyler Rakion Online oynamıştım aynı sorunu aldım bu sorun insanın anasını alatıyor sonra Rakionu bu sebepten bıraktım oyuna giriodm oyunun ortasında bu sorun çıkıyodu dc oluyodum sonra Wolfteam oynamaya başladım aynı sorun bundada çıktı hiç oynanmaz hal aldı aslında müthiş bi oyun ama bu sebepten bu 2 oyunuda bırakmaz zorunda kaldım neden böyle oluyor anlamadım ama fixlerse biri bende gelirim aranıza
  • Bence o pek fazla önemli değilde Şu ping yani lag olayı çok kötü rakionu ben lag yüzünden bırakmıştım bu gidişle wolfteam da bırakıcam
  • değişik bi oyun gibi duruyor
  • Lag olayını ben cok fazla yasamadım. Lag Olan Serverlara Zaten Almıo O hatayı Veriyor. Ayrıca Oyuna Başlamak İsteyenler İçin Oyun Çok Eğlenceli , Değişiklik Arıyorsanız Gelin derim ^^

Birde Rank Nasıl Atlıyoruz Adam Öldürdükçe Felan mı ? Rank Dağılışlarını Bulan Biri Konuya Yazabilirmi ?
  • Lag Olayına Çözüm Buldum Arkadaşlar ;) Aynı Zamanda Rakion İçinde Geçerli Bu Neyse Hemen Anlatıyım :D ;

-Öncelikle Static IP adresi Alıyoruz. (Almayı bilmeyenler için TıkLa)
    -Daha Sonra Bilgisayarımızda Port Açıcaz ( Port Açmayı Bilmeyenler İçin TıkLa . Bu Sayfadan Modeminizin markasını seçip ileri diyin sonra gelen sayfadan rakiona tıklayın örnek olarak sadece nasıl yapıldıgına bakın port numaraları degisik cünkü)
    -Port Kısmına 2300-2399 UDP Bu Degerleri Girin
    -Birde Son Olarak Windows Güvenlik Duvarını Kapatın

İyi Oyunlar...

Not : Bu Yöntem Sorunu Tamamen Kaldırmıyor , Ama En Aza İndiriyor. Rehbere Eklenirse Sevinirim :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi PoeTy -- 19 Ocak 2009; 15:08:08 >
  •  Wolfteam

http://img48.imageshack.us/img48/7506/hatasl2.jpg

ßendede ßu hatayı verio yardmcı olcak ßiri varmı ?
  • quote:

Orjinalden alıntı: K1rKLee

Wolfteam

http://img48.imageshack.us/img48/7506/hatasl2.jpg

ßendede ßu hatayı verio yardmcı olcak ßiri varmı ?

sanırım bilgisayarda Guest Oturumundasın Administratorle Dene
  • 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.