Şimdi Ara

Sakal Çıkarma Yöntemleri??? (16. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
322
Cevap
15
Favori
548.597
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1314151617
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Lisedeyken(bu sene bitirdim)Kesmekten bıkıyor insan. Liseliysen bırak çıkmasın.
  • Direk sarimsak surmektense sarimsak yagi vs seylerde olmaz mi 😄 Benim aslinda heryerde cikiyo ama yanaklarimi daha gurlestirmek istiyorum.Bi de ilginc bi durum var yanaklarimdaki sakal miktari bazen daha sık bazen daha seyrek cikiyor trastan sonra nedenini anlayamadim.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Sakala naadar marak edermissiiz yoorum

• Sakalımın ufak bir kısmı döküldüğü için cildiyeci bir saç losyonu vermişti sakala sürmek için. Şu an o bölgede sakallar diğerlerine nazaran iki kat ve gür uzun çıkıyor, ayrıca o bölgeyi makine ile almak zorunda kalıyorum. Bu losyonu tüm sakala sürsek komple gürleşecek demek ki ama uzun bir zaman alıyor.
  • Benimde suratimin bazı yerlerinde çıkıyor bazı yerlerinde çıkmıyor napicam tavsiye verebilecek olan?

• quote:

Orijinalden alıntı: Nichole

Sakalımın ufak bir kısmı döküldüğü için cildiyeci bir saç losyonu vermişti sakala sürmek için. Şu an o bölgede sakallar diğerlerine nazaran iki kat ve gür uzun çıkıyor, ayrıca o bölgeyi makine ile almak zorunda kalıyorum. Bu losyonu tüm sakala sürsek komple gürleşecek demek ki ama uzun bir zaman alıyor.

Markası nedir?

• hort

• quote:

Orijinalden alıntı: Robin van Persie

Arkadaşlar nedir bu sakal sevdası anlamıyorum. Bundan 3-4 yıl sonra bu yaptıklarınız yüzünden kendinizden utanacaksınız. Hergün sabah kaltığınızda traş olmak zorunda kaldığınızda kendinize söveceksiniz.Hiç uğraşmayın, şu an elimde imkanım olsaydı yüzümden bu sakal köklerini alıp size vermek için üstüne para bile verebilirdim.

Fenerli miyiz?

• quote:

Orijinalden alıntı: Twenty.One.Pilots

Sakalımın ufak bir kısmı döküldüğü için cildiyeci bir saç losyonu vermişti sakala sürmek için. Şu an o bölgede sakallar diğerlerine nazaran iki kat ve gür uzun çıkıyor, ayrıca o bölgeyi makine ile almak zorunda kalıyorum. Bu losyonu tüm sakala sürsek komple gürleşecek demek ki ama uzun bir zaman alıyor.

Hocam ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: orhan6894

Merhaba sayın arkadaşlar bu konuda nasıl sakal çıkacağını paylaşalım bende dahil olmak üzere sanırım birçok arkadaş merak ediyordur bunu yorumlarınızı paylaşımlarınızı bekliyorum...
    Saygılar,Sevgiler

çıkarttınmı hocam
  • 20 yaşındayım çıkar mı 20 yaşından sonra ? sadece çene ve bıyık var şu an.Yanda biraz tüy var sadece sakal yok..
  • hort
  • Beyler naptınız nasıl gidiyor çalışmalar
  • sakal iyi bir şey değil. Çıkartacaksanız bıyık ve çene sakalını uzatmaya bakın.

Sakın sakala jilet vurmayın. Sakal yuvarlaklaştırıyor tipi uzayınca. Hele bide kilo alırsan kötü oluyor.
  • Beyler a dan z ye yorumları okudum şimdi bendekide aynı sayılır sizinki ile.
    17 yaşındayım. 12. Sınıftayım arkadaşlarımın çoğunda yok zaten dert edilecek birşey değil ama bende de yok ve ben gerçekten çok istiyorum kesmesinin yorgunluğunu bile istiyorum. 3 4 günde bir jiletle alıyorum. Favorilerde az az çıkmaya başladı sarımsak sürmemi tavsiye eder misiniz ? Çene kısmında da toplasan 10 tel vardır bıyıkta sorun yok. Yorumlarınızı bekliyorum

• 19 yaşındayım suratımda tüyler çıkıyro yalnız sakal denilemez.benden küçüklerin babam kadar sakalı çıkıyor.tavsiyeleriniz nelerdir ?
  • Ben de sakalımın çıkmasını baya istiyorum fakat biraz da korkuyorum babamın sakalları az insallah bende çıkar. Çıkmasını bekliyorum bakalım 3 senem var :D

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • cucugun kenari cikmiyo bende fazla dert etmiyorum 16 yasinda favori isterdim simdi ceneye kadar bile birakabilirim. ama teknosa topsakali olmuyor biyik sakaldan bagimsiz

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • En etkili sakal çıkarma yöntemleri burada bahsedilmiş;http://www.dogalguzellik.net/sakal-cikarma-yollari-sikayetleri-ilac-kullanimi.html yeğenim bu sitedeki önerilerle sakalını gürleştirdi. İlgilenene...
  • Badem Yağı ve Sarımsak karışımı yapabilirsiniz. Sarımsak sakal köklerine etki ederek büyümesini, gelişmesini sağlıyor. Fazlası tabi ki köklerin yanması demek. Badem yağıda herkes tarafından bilindiği üzere saç ve sakalları beslemek adına çok bilinen bir madde. Kullanmak isteyen arkadaşlara benim yaptığım karışımı tavsiye edeyim. 50ML kadar Badem Yağı içerisine, 5 diş sarımsağı döverek karıştırın. Karışımı yaklaşık 1 gün kadar bekletin ki sarımsak özü badem yağı ile karışsın. Sonra karışımı süzün. Elde edilen karışımı her gece yatmadan önce yüzünüze uygulayın. Sabahları uyanınca yüzünüzü bol su ile yıkamayı unutmayın.

Ben bu şekilde aralıksız 2 ay kadar kullandım ve faydasını gördüm. Şu an şöyle söyleyeyim çok çok gür olmasa da, uzadığı zaman belli olacak derecede sakallarım çıkmaya başladı.
  • 
Sayfa: önceki 1314151617
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.