Şimdi Ara

Sakal Çıkarma Yöntemleri??? (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
322
Cevap
15
Favori
548.565
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar o zaman ben bugün tıraş olduktan sonra sarımsağı sürüyorum suratıma badem yağıyla falan uğraşmıyorum son sözünüz bu mudur???
  • Bence hiç deneme.Ben erkenden jilet vurmaya başladım sakallarım kötü çıkmaya başladı
  • Ama çok sabırsızım bir an önce çıksın istiyorum ne yapayım işte sabırsızlık!!!

Son sözünüz sarımsak mı arkadaşlar tıraştan sonra sürüyorum
  • quote:

Orjinalden alıntı: orhan6894

Ama çok sabırsızım bir an önce çıksın istiyorum ne yapayım işte sabırsızlık!!!

Son sözünüz sarımsak mı arkadaşlar tıraştan sonra sürüyorum

haftada bir hem jilet hem sarımsak yap 2 hafta sonra sonuçlarını görüceksin çıkmaya başlıyor
  • Yaklaşık yarım saat sonra tıraş oluyorum badem yağı sürmüyorum tıraştan sonra 2 diş sarımsağı ortadan ikiye bölüp yüzüme sürcem tıraştan sonra ama çok yanarmış çokk tırrrrrrssssıııyorum......
  • quote:

Orjinalden alıntı: Noise1903

Böyle bir konu var sakal konusu diye onu oku istersen, tavsiye olarak sarmısak sür derim kesin çözüm

katılıyorum televizyonda duymuştum
  • Evet sarımsakları soyuyorum şu anda çok heyecanlıyım...

Forumdayım fikri olanlar yazsın okur,cevap veririm...
  • Bak büyüklerini dinle..Elbet nefret ediceksin şu sakaldan bırak şu çocukluk hevesini..
  • sarımsak sakalmı çıkarıyor kim dedi onu ya

arkadaşım kökleri yakarsan hiç çıkmaz bak söyleyeyim yaşın kaç senin?
  • yaş 16
  • quote:

Orjinalden alıntı: poseidon_19

sarımsak sakalmı çıkarıyor kim dedi onu ya

arkadaşım kökleri yakarsan hiç çıkmaz bak söyleyeyim yaşın kaç senin?

Ben söyledim Denedinmi hiç ben denedim çıkardı
  • Nedir bu forumdaki sakal sevdası anlamış değilim
  • Biz meraklı gençler zararlı olan herşeyi yapmak isteriz sakal da bunlardan birisi işte ne yapalım...
  • quote:

Orjinalden alıntı: orhan6894

Biz meraklı gençler zararlı olan herşeyi yapmak isteriz sakal da bunlardan birisi işte ne yapalım...

abicim bak köklerini yakarsın sürme sarımsak falan sonra hiç çıkmaz demiş olayım!
  • yaaa ufff beni çok kararsız bıraktınız...
  • tüyler belirgeştiğinde jilete başla.
  • Tüyler zaten şu anda çok belirgin ve tıraş oldum tüylerin hepsini kestim yüzüm otoban gibi oldu pürüzsüz
    Sarımsak ise dik kafalılık ederek çoz az sürdüm ama sağ tarafta birazcık pürüz var niye bilmiyorum...
  • Evet arkadaşlar tüyler sanki bugün biraz daha sert gibi çok tüy vardı hepsini kestim bugün birazcık sertlik farkettim...
  • Büyüyünce olur acele etme, tabi eğer köse değilsen.
    Hergün traş olmak zevkli bir uğraş değil...

Yanlız jilet konusu yanlış biliniyormuş.
    Bunun araştırması yapıldı geçenlerde...
  • 17 yasındaym jilet vurıyorum hemde her hafta pazar günleri sarısın oldugum için sarı sarı cıkıo o yuzden belli olmuo ne zmn düzgün cıkcak yaa
  • 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.